Рішення
від 01.05.2024 по справі 910/134/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.uaРІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Київ

01.05.2024Справа № 910/134/24

Суддя Господарського суду міста Києва Демидов В.О., розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження, без повідомлення (виклику) сторін, справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕТАЛОН ДЕВЕЛОПМЕНТ" (04119, місто Київ, вул. Сім`ї Хохлових, будинок 8) до Товариства з обмеженою відповідальністю "ФОРПОСТ ГРУП" (03115, місто Київ, вулиця Феодори Пушиної (Ореста Васкула), будинок 19, квартира 50) про стягнення 4 310,54 грн.

без повідомлення (виклику) сторін,

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

02.01.2024 на адресу Господарського суду міста Києва надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕТАЛОН ДЕВЕЛОПМЕНТ" до Товариства з обмеженою відповідальністю "ФОРПОСТ ГРУП" про стягнення 4 310,54 грн та була передана 03.01.2024 судді Демидову В.О. відповідно до автоматизованого розподілу судової справи між суддями.

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем умов договору суборенди № А-210 від 31.07.2020 у зв`язку з чим у відповідача обліковується заборгованість перед позивачем у розмірі 4310,54 грн.

Ухвалою суду від 05.02.2024 позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі та ухвалено здійснювати розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

Вказаною ухвалою суду було запропоновано відповідачу протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення даної ухвали подати суду відзив на позов, в порядку ст. 165 Господарського процесуального кодексу України, з доданням доказів, що підтверджують обставини викладені в ньому, та докази направлення цих документів позивачу, а також зазначено про обов`язок Товариства з обмеженою відповідальністю "ФОРПОСТ ГРУП" зареєструвати свій електронний кабінет.

Також, відповідача було попереджено, що у разі ненадання ним відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи відповідно до частини другої ст. 178 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України).

Частиною п`ятою ст. 176 ГПК України передбачено, що ухвала про відкриття провадження у справі надсилається учасникам справи, а також іншим особам, якщо від них витребовуються докази, в порядку, встановленому ст. 242 цього Кодексу, та з додержанням вимог частини четвертої ст. 120 цього Кодексу.

Відповідно до частини одинадцятої ст. 242 ГПК України, у випадку розгляду справи за матеріалами в паперовій формі судові рішення надсилаються в паперовій формі рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

Відповідно до частин другої та третьої ст. 120 ГПК України, суд повідомляє учасників справи про дату, час і місце судового засідання чи вчинення відповідної процесуальної дії, якщо їх явка є не обов`язковою. Виклики і повідомлення здійснюються шляхом вручення ухвали в порядку, передбаченому цим Кодексом для вручення судових рішень.

Нормами частини четвертої ст. 89 Цивільного кодексу України передбачено, що відомості про місцезнаходження юридичної особи вносяться до Єдиного державного реєстру.

За приписами частини першої ст. 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Єдиний державний реєстр створюється з метою забезпечення державних органів та органів місцевого самоврядування, а також учасників цивільного обороту достовірною інформацією про юридичних осіб, громадські формування, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб - підприємців з Єдиного державного реєстру.

Згідно із частиною першою ст. 10 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного держаного реєстру, були внесені до нього, то такі відомості вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою, доки до них не внесено відповідних змін.

Учасники судового процесу зобов`язані повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання під час розгляду справи. У разі відсутності заяви про зміну місця проживання ухвала про повідомлення чи виклик надсилається учасникам судового процесу, які не мають офіційної електронної адреси, та за відсутності можливості сповістити їх за допомогою інших засобів зв`язку, які забезпечують фіксацію повідомлення або виклику, за останньою відомою суду адресою і вважається врученою, навіть якщо відповідний учасник судового процесу за цією адресою більше не знаходиться або не проживає (частина сьома ст. 120 ГПК України).

Так, на виконання приписів ГПК України, з метою повідомлення відповідача про розгляд справи, ухвала від 05.02.2024 про відкриття провадження у справі була направлена судом рекомендованим листом з повідомленням про вручення (№ 0600247780839) на адресу місцезнаходження відповідача, зазначену у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Однак, конверт з ухвалою суду від 05.02.2024, який направлявся на адресу відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "ФОРПОСТ ГРУП" (03115, місто Київ, вулиця Феодори Пушиної (Ореста Васкула), будинок 19, квартира 50) відповідно до Рішення Київської міської Ради (II сесія IХ скликання) від 27.10.2022 № 5567/5608 про перейменування вулиці Феодори Пушиної у Святошинському районі міста Києва на вулицю Ореста Васкула був повернутий до суду відділенням поштового зв`язку з відміткою «за закінченням терміну зберігання».

Суд зазначає, що повернення відділенням поштового зв`язку до суду поштового конверту з відміткою «за закінченням терміну зберігання» свідчить, що рішення (ухвала) не вручена з причин, які не залежать від суду, який у установленому законодавством порядку вчинив необхідні дії для належного повідомлення відповідача про розгляд справи Господарським судом міста Києва.

Слід зазначити, що у разі якщо судове рішення про вчинення відповідної процесуальної дії направлено судом за належною адресою і повернено поштою у зв`язку з посиланням на відсутність (вибуття) адресата, відмову від одержання, закінчення строку зберігання поштового відправлення тощо, то вважається, що адресат повідомлений про вчинення відповідної процесуальної дії. Аналогічна правова позиція викладена у постанові Верховного Суду від 21.03.2019 у справі № 916/2349/17.

Крім того, суд зазначає, що згідно з Законом України «Про доступ до судових рішень» кожен має право на доступ до судових рішень у порядку, визначеному цим Законом. Судові рішення, внесені до Єдиного державного реєстру судових рішень, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України.

Відтак, відповідач мав право та не був позбавлений можливості ознайомитись, з ухвалою про відкриття провадження у справі від 05.02.2024 в Єдиному державному реєстрі судових рішень (www.reyestr.court.gov.ua).

Проте, як вбачається з матеріалів справи, відповідачем не подано відзиву на позов, як і не надано будь-яких доказів на підтвердження своїх заперечень проти заявлених позовних вимог.

Відповідно до частини другої ст. 178 ГПК України, у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи. Аналогічні положення містяться у частині дев`ятій ст. 165 ГПК України.

Частиною першою ст. 252 ГПК України встановлено, що розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження здійснюється судом за правилами, встановленими цим Кодексом для розгляду справи в порядку загального позовного провадження, з особливостями, визначеними у цій главі.

Згідно частини восьмої ст. 252 ГПК України, при розгляді справи у порядку спрощеного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи, а у випадку розгляду справи з повідомленням (викликом) учасників справи - також заслуховує їх усні пояснення. Судові дебати не проводяться.

Частинами першою та другою ст. 161 ГПК України закріплено, що при розгляді справи судом у порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору виключно у заявах по суті справи, визначених цим Кодексом. Заявами по суті справи є: позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву. Подання заяв по суті справи є правом учасників справи.

Враховуючи достатність часу, наданого сторонам для подачі доказів в обґрунтування своїх позицій у справі, приймаючи до уваги принципи змагальності та диспозитивності господарського процесу, господарським судом, в межах наданих йому повноважень, сторонам створені усі належні умови для надання доказів.

З огляду на вказані приписи ГПК України, оскільки відповідач не скористався своїм правом на подання відзиву на позов відповідно до частини першої ст. 251 ГПК України, суд приходить до висновку, що справа може бути розглянута за наявними у ній документами у відповідності до приписів частини дев`ятої ст. 165 та частини другої ст. 178 ГПК України.

Частиною четвертою ст. 240 ГПК України передбачено, що у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи суд підписує рішення без його проголошення.

Розглянувши матеріали справи, всебічно та повно дослідивши надані докази, суд встановив такі фактичні обставини.

31 липня 2020 року між Товариством з обмеженою відповідальністю "ЕТАЛОН ДЕВЕЛОПМЕНТ" (далі Орендар) та Товариством з обмеженою відповідальністю "ФОРПОСТ ГРУП" (далі Суборендар) був укладений договір суборенди № А-210, за умовами якого Орендар передає, а Суборендар приймає в тимчасове (строкове) платне користування частину нежилої будівлі санпобутблок (літ.Г), що є не споживчою річчю (далі за текстом - Майно), розташованої за адресою: місто Київ, вулиця Жмеринська, будинок 1, загальною площею 15,1 м2 на ІІ поверсі будівлі.

Пунктом 1.3-1.4 Договору визначено, що Майно орендується Суборендарем для здійснення ним господарської діяльності, а саме для розташування офісу.

Орендар наділений правом на передачу Майна в суборенду відповідно до п.1.3 та п.4.1.5 договору оренди, укладеного 01 червня 2020 року між Орендарем та ТОВ «ЕТАЛОН КАПІТАЛ».

Відповідно до пунктів 2.1.- 2.3 Договору, майно повинно бути передане Орендарем та прийняте Суборендарем протягом 10 (десяти) робочих днів з дня підписання Договору суборенди.

Факт передачі Майна від Орендаря Суборендарю і навпаки, оформлюється Сторонами за актом приймання-передачі Майна, який є невід`ємною частиною Договору суборенди.

З дня оформлення (підписання) акту приймання-передачі Майна, передбаченого п.п. 2.2. Договору суборенди, починається обчислення строку Договору суборенди.

Згідно п. 3.1-3.3 Договору передбачено, що за користування майном Суборендар щомісяця сплачує Орендарю орендну плату, встановлену цим Договором суборенди.

Розмір щомісячної орендної плати за 1 кв.м. Майна становить 190,00 грн. разом із ПДВ.

Розмір орендної плати за один календарний місяць складає 2 869,00 грн., в т.ч. ПДВ (20 %) - 478,17 грн.

Пунктами 3.3.5. та 3.4. вказаного Договору передбачено, що орендна плата та інші платежі за Договором суборенди сплачується Суборендарем на розрахунковий рахунок Орендаря не пізніше 10-го числа кожного поточного місяця. Підставою для сплати орендної плати та інших платежів є Договір суборенди. Орендар надає Суборендарю документи для сплати орендної плати та інших платежів (рахунок, рахунок-фактуру тощо), які Суборендар зобов`язаний отримати у Орендаря не пізніше 9-го числа кожного поточного місяця.

Орендна плата підлягає індексації, тобто сплаті Суборендарем Орендарю з урахуванням встановленого за два місяці до місяця сплати орендної плати індексу інфляції (індексу споживчих цін), оприлюдненого Державною службою статистики України (наприклад: орендна плата за серпень місяць підлягає сплаті з урахуванням індексу інфляції за червень місяць). Орендна плата підлягає індексації за таким алгоритмом: орендна плата * індекс інфляції у місяці, що передує двом місяцям місяця сплати орендної плати / 100% = індексована орендна плата. Орендна плата не індексується, якщо індекс інфляції у місяці, що передує двом місяцям місяця сплати орендної плати не перевищує 100%.

До орендної плати не включаються комунальні та інші додаткові платежі (наприклад витрати на електроенергію, водопостачання, теплопостачання, прибирання території та її використання, телекомунікаційні послуги та ін.).

У разі користування Суборендарем послугами, зазначеними в п.п. 3.6. Договору суборенди, Сторони укладають відповідні Додатки до Договору суборенди (Додаткові угоди), якими визначаються послуги, що надаються Орендарем Суборендарю, ціна послуг, строки та порядок внесення плати за надані послуги, відповідальність тощо (пункти 3.6. та 3.7. договору).

Відповідно до пункту 4.2.1. Договору суборендар зобов`язаний своєчасно та в повному розмірі сплачувати орендну плату та інші платежі, передбачені договором оренди.

Підписуючи цей Договір Сторони також погодили можливість використання електронного та/або кваліфікованого електронного підпису в документообігу в межах виконання цього Договору, в тому числі при складанні первинних документів. Сторонами погоджено використання такого електронного та/або кваліфікованого електронного підпису в порядку і на умовах передбачених чинним законодавством України.

Сторони погодили, що даний договір, всі додаткові угоди та додатки до нього, а також первинні документи на виконання цієї угоди, можуть складатися і підписуватися сторонами в електронному вигляді з дотриманням законодавства про електронні документи, електронний документообіг та законодавства у сфері використання електронного та/або кваліфікованого електронного підпису. У разі складання таких документів в електронному вигляді та підписання їх з використанням електронного та/або кваліфікованого електронного підпису, використання печатки сторонами не є обов`язковим. Сторони домовилися, що всі документи, включаючи даний договір, які складені й підписані сторонами в електронному вигляді, мають таку ж юридичну силу, як і документи, укладені в паперовій формі та підписані власноручно (пункти 7.15.- 7.17. договору).

Пунктом 7.22. Договору визначено, що сторони не мають права посилатися на вчинення від їх іменні дій неуповноваженими на це особами як на підставу уникнення відповідальності за результат таких дій та/або при вирішенні спірних ситуацій.

Договір суборенди набирає чинності з моменту його укладення і діє до повного виконання його умов сторонами. Строк суборенди розпочинається з моменту підписання сторонами акту приймання-передачі майна і закінчується 31 грудня 2020 року (пункти 7.1. та 7.2. Договору).

У додатку № 1 до договору сторони погодили порядок відшкодування Суборендарем витрат за спожиту електроенергію. Зокрема, до 25 числа поточного місяця письмово повідомляти Орендарю показники приладів обліку. В протилежному випадку Орендар визначає витрати електроенергії розрахунковим шляхом по встановленій потужності виходячи з 12-годинного робочого дня без урахування коефіцієнту завантаження обладнання. Цим же методом визначаються витрати електроенергії при відсутності приладів обліку електроенергії.

Відповідач також взяв на себе обов`язок письмово до 15-го числа поточного місяця замовляти величину споживання електричної енергії в наступному місяці та виконувати повну оплату відшкодування витрат за спожиту електричну енергію та за обслуговування електрообладнання Товариства протягом 3-х робочих днів з дня отримання від позивача рахунку на оплату.

Розмір відшкодування витрат за спожиту електричну енергію розраховується по тарифу енергопостачальної компанії з урахуванням ПДВ та включає: витрати активної енергії; втрати в мережах та втрати в силових трансформаторах пропорційно споживанню Суборендаря; в процентному співвідношенні витрати реактивної енергії та генерацію реактивної енергії. Вартість обслуговування електрообладнання Орендаря (кабельних мереж, розподільчих підстанцій, трансформаторних підстанцій та інші) встановлюється у розмірі 25% від розміру оплати по пункту 2.2.4.1. цього додатку. В кінці кожного місяця Орендар виконує перерахунок фактично спожитої та оплаченої електричної енергії (пункти 2.2.4.1. та 2.2.4.2. вказаного додатку).

У додатку № 2 до договору сторони погодили порядок відшкодування витрат на постачання питної води та приймання стічних вод через приєднані мережі. Зокрема, Суборендар зобов`язується: відшкодувати Орендарю вартість витрат з постачання питної води та приймання стічних вод через приєднані мережі; здійснювати компенсацію експлуатації водопостачальних мереж та обладнання й втрат у мережах; до 25-го числа поточного місяця письмово повідомляти Орендарю показники приладів обліку (у разі наявності) та кількість працюючих. У протилежному випадку позивач визначає витрати поставленої води розрахунковим шляхом у залежності від кількості працівників та наявності технологічного обладнання, для потреб якого необхідна вода. Цим же методом визначаються витрати води при відсутності чи пошкодженні приладів обліку води, у тому числі при пошкодження пломб. Норма споживання води при розрахунковому методі на одного працівника в місяць встановлюється в розмірі 2 м3.

Відповідач зобов`язався: здійснювати оплату Орендарю протягом 5-ти банківських днів після надання йому рахунку на відшкодування витрат за спожиту воду по тарифу ПАТ "АК "Київводоканал"; здійснювати оплату Орендарю в строк протягом 5-ти банківських днів після надання рахунку за експлуатацію водопостачальних мереж і обладнання, а також втрат у мережах в розмірі 50% від оплати по пункту 1.3.3. цього додатку.

Судом встановлено, що за актом прийому-передачі майна від 01 серпня 2020 року Орендар передав, а Суборендар - прийняв, у строкове платне користування частину нежилої будівлі санпобутблок (літ.Г), площею 15,1 м2 на ІІ поверсі будівлі, місто Київ, вулиця Жмеринська, будинок 1.

У подальшому сторони неодноразово продовжували строк дії договору суборенди від 31 липня 2020 року № А-210 шляхом укладання додаткових угод до нього, зокрема: додатковою угодою №1 від 24.11.2020 продовжено строк дії зазначеного договору до 30.06.2021; додатковою угодою №2 від 17.05.2021 продовжено строк дії зазначеного договору до 31.12.2021; додатковою угодою №3 від 01.12.21 продовжено строк дії зазначеного договору до 30.06.2022.

Додатковою угодою № 1 від 24.11.2020 сторони збільшили вартість майна та встановили, розмір орендної плати за один календарний місяць складає 3322 грн в т.ч. ПДВ (20%) - 553,67 грн.

Судом встановлено, що в період з лютого 2022 року по червень 2022 року на підставі актів та рахунків долучених позивачем до матеріалів справи, останнім було нараховано відповідачу суборендну плату та вартість компенсації комунальних послуг.

З долученого позивачем акту звірки, який підписаний лише збоку позивача вбачається, що за період січень 2022 - червень 2022 за відповідачем обліковувалась заборгованість у розмірі 11957,79 грн та з урахуванням часткових оплат заборгованість складає 4310,54 грн.

Однак, відповідач своїх зобов`язань із внесення суборендної плати за користування об`єктом суборенди, а також з відшкодування вартості спожитих ним комунальних послуг за період з лютого 2022 року по червень 2022 року належним чином не виконав.

Дослідивши обставини справи, надані матеріали, оцінивши надані докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді в судовому процесі всіх обставин справи, а також належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності, суд дійшов такого обґрунтованого висновку.

Частинами 1 та 2 статті 509 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України) встановлено, що зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку. Зобов`язання виникають з підстав, встановлених статтею 11 цього Кодексу.

Пунктом 1 частини 2 статті 11 ЦК України передбачено, що однією з підстав виникнення цивільних прав та обов`язків є договори та інші правочини.

Договір є обов`язковим для виконання сторонами (стаття 629 ЦК України).

Статтею 526 ЦК України встановлено, що зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Відповідно до частини 1 статті 759 ЦК України, за договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов`язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк.

До договору піднайму застосовуються положення про договір найму (частина 3 статті 774 ЦК України).

Частиною 1 статті 530 ЦК України встановлено, що якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

За частиною 1 статті 612 ЦК України боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

Згідно з частиною 1 статті 193 Господарського кодексу України (далі - ГК України) суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться.

Зважаючи на те, що сума основного боргу зі сплати суборендної плати та відшкодування комунальних платежів за договором суборенди у розмірі 4310,54 грн, підтверджена належними доказами, наявними в матеріалах справи, і відповідач на момент прийняття рішення не надав документів, які свідчать про погашення вказаної заборгованості перед позивачем, суд дійшов висновку про законність та обґрунтованість вимоги позивача до відповідача про стягнення вказаної суми боргу.

За змістом статті 73 ГПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: письмовими, речовими і електронними доказами, висновками експертів, показаннями свідків.

Частиною 1 статті 74 ГПК України встановлено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

Згідно зі статтею 76 ГПК України належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Частиною 1 статті 77 ГПК України встановлено, що обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.

За приписами частини 1 статті 86 ГПК України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.

За таких обставин позов Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕТАЛОН ДЕВЕЛОПМЕНТ" підлягає задоволенню.

Відповідно до статті 129 ГПК України судові витрати зі сплати судового збору покладаються на відповідача.

Керуючись статтями 86, 129, 233, 236-238, 240, 241 Господарського процесуального кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

1. Позов задовольнити.

2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "ФОРПОСТ ГРУП" (03115, місто Київ, вулиця Феодори Пушиної (Ореста Васкула), будинок 19, квартира 50, ідентифікаційний код 42407110) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕТАЛОН ДЕВЕЛОПМЕНТ" (04119, місто Київ, вул. Сім`ї Хохлових, будинок 8; ідентифікаційний код 35057291) 4 310 (чотири тисячі триста десять) грн. 54 коп, а також 2684 (дві тисячі шістсот вісімдесят чотири) грн. 00 коп. витрат зі сплати судового збору.

3. Видати наказ після набрання рішенням законної сили.

Рішення набирає законної сили у строк та в порядку, встановленому ст.241 Господарського процесуального кодексу України.

Рішення може бути оскаржено до Північного апеляційного господарського суду в строк, встановлений ст.256 Господарського процесуального кодексу України та в порядку, передбаченому ст.257 Господарського процесуального кодексу України.

З повним текстом рішення можна ознайомитись у Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб-адресою:http://reyestr.court.gov.ua/.

Повний текст рішення складено та підписано 01.05.2024

Суддя Владислав ДЕМИДОВ

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення01.05.2024
Оприлюднено02.05.2024
Номер документу118752975
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань оренди

Судовий реєстр по справі —910/134/24

Рішення від 01.05.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Демидов В.О.

Ухвала від 05.02.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Демидов В.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні