Ухвала
від 30.04.2024 по справі 757/9855/24-ц
ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/9855/24-ц

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 квітня 2024 року Печерський районний суд м. Києва в складі:

головуючого судді - Ільєвої Т.Г.,

при секретарі судових засідань - Ємець Д.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Приватного підприємства «Шериф-Пульт 002» про виправлення описки в судовому рішенні у справі за позовом Приватного підприємства «Шериф-Пульт 002» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором про надання послуг, -

В С Т А Н О В И В :

22.04.2024 до суду надійшла заява Приватного підприємства «Шериф-Пульт 002» про виправлення описки в судовому рішенні у справі за позовом Приватного підприємства «Шериф-Пульт 002» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором про надання послуг.

Мотивуючи подану заяву представник вказує, що в ухвалі суду було допущено описку при зазначенні особи, яка звернулась з заявою про закриття провадження у справі «Приватного підприємства «Шериф-Пульт 002»» замість вірного « ОСОБА_1 ».

Відповідно до ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

За викладених обставин та відповідних тому норм процесуального законодавства суд приходить до висновку про розгляд питання про виправлення описки без повідомлення сторін та без здійснення фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

Помилки у тексті судового рішення, зумовлені арифметичними помилками або граматичними помилками (описками), що стосуються істотних обставин або ускладнюють виконання рішення, можуть бути усунуті судом, який ухвалив рішення або ухвалу.

Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.

Судовим розглядом встановлено, що судовим рішенням від 14.03.2024 закрито провадження у цивільній справі за позовом Приватного підприємства «Шериф-Пульт 002» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором про надання послуг.

Разом з тим, при дослідженні матеріалів справи та заяви про виправлення описки встановлено, що було допущено описку при зазначенні особи, яка звернулась з заявою про закриття провадження у справі «Приватного підприємства «Шериф-Пульт 002»» замість вірного « ОСОБА_1 ».

Таким чином, дослідивши матеріали справи, вважаючи можливим на підставі ст. 269 ЦПК України, вирішити заяву про виправлення описки та помилок без виклику сторін у справі, виходячи з встановлених судом обставин, суд вважає, що у вищевказане судове рішення слід внести виправлення.

Окрім цього, у своїй заяві про виправлення описки, представник ініціює питання про повернення судового збору, проте суд звертає увагу, що така заява подається окремим процесуальним документом. Одночасно слід зазначити, що посилання позивача на повернення судового збору, у зв`язку з відкликанням позовної заяви до відкриття провадження у справі, являється безпідставним, з огляду на те, що провадження у справі було відкрито.

Виходячи з вищевикладеного, керуючись ст. 260, ст. 261, ст. 269, ст. 353, ст. 354, ст. 355 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В :

Заяву Приватного підприємства «Шериф-Пульт 002» про виправлення описки в судовому рішенні - задовольнити.

Виправити описку у судовому рішенні № 757/9855/24-ц від 17.04.2024 за позовом Приватного підприємства «Шериф-Пульт 002» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором про надання послуг:

- по тексту ухвали вірно зазначити особу, яка звернулась з заявою про закриття провадження у справі « ОСОБА_1 ».

Ухвала суду може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Апеляційні скарги подаються учасниками справи до Київського апеляційного суду.

Повний текст судового рішення складено та підписано 30.04.2024.

Суддя Тетяна ІЛЬЄВА

СудПечерський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення30.04.2024
Оприлюднено03.05.2024
Номер документу118777526
СудочинствоЦивільне
КатегоріяЗаява про виправлення помилки у судовому рішенні

Судовий реєстр по справі —757/9855/24-ц

Ухвала від 07.06.2024

Цивільне

Печерський районний суд міста Києва

Ільєва Т. Г.

Ухвала від 30.04.2024

Цивільне

Печерський районний суд міста Києва

Ільєва Т. Г.

Ухвала від 17.04.2024

Цивільне

Печерський районний суд міста Києва

Ільєва Т. Г.

Ухвала від 06.03.2024

Цивільне

Печерський районний суд міста Києва

Ільєва Т. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні