Ухвала
від 09.05.2024 по справі 486/412/24
ВРАДІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 486/412/24

Номер провадження 1-кп/473/242/2024

У Х В А Л А

іменем України

"09" травня 2024 р. місто Вознесенськ

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області в складі головуючого судді ОСОБА_1 ,

з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в місті Вознесенську клопотання сторони захисту про розгляд кримінального провадження в колегіальному складі суду у кримінальному провадженні ЄРДР №12023152120000382 по обвинуваченню

ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,

у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України,

Учасники кримінального провадження:

прокурор ОСОБА_4

потерпіла ОСОБА_5

захисник - адвокат ОСОБА_6

обвинувачений ОСОБА_3

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області перебуває вказане кримінальне провадження. Ухвалою від 02 травня 2024 призначено підготовче судове засідання.

У підготовчому судовому засіданні обвинувачений ОСОБА_3 заявив клопотання про розгляд справи у складі колегії трьох суддів. Захисники клопотання підтримали, прокурор та інші учасники судового провадження проти задоволення даного клопотання не заперечували.

Відповідно до ч. 2ст. 31 КПК Україникримінальне провадження в суді першої інстанції щодо злочинів, за вчинення яких передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк більше десяти років, здійснюється колегіально судом у складі трьох суддів лише за клопотанням обвинуваченого. Під час підготовчого судового засідання суд відповідно дост. 315 КПК Українироз`яснює обвинуваченому у вчиненні злочину, за який передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк більше десяти років, право заявити клопотання про розгляд кримінального провадження стосовно нього колегіально судом у складі трьох суддів.

З матеріалів кримінального провадження встановлено, що ОСОБА_3 обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1ст.115 КК України.

Кримінальне правопорушення передбачене ч.1 ст.115 КК Українивідноситься до категорії особливо тяжкого злочину.

Приймаючи до уваги зазначене, а також враховуючи, що розгляд даного кримінального провадження у складі колегії з трьох суддів є безумовним правом обвинуваченого, суддя вважає за необхідне клопотання задовольнити та передати справу до канцелярії Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області для визначення складу суду (колегії суддів) в порядкуст. 35 КПК України.

На підставі викладеного, керуючись статтями31,35 КПК України, суд,-

П О С Т А Н О В И В:

Клопотання обвинуваченого за ч.1 ст.115 КК України ОСОБА_3 про розгляд кримінального провадження у складі колегії троьх суддів - задовольнити.

Справу №486/412/24 передати до канцелярії Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області для визначення складу суду (колегії суддів) в порядкуст.35 КПК України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

СудВрадіївський районний суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення09.05.2024
Оприлюднено10.05.2024
Номер документу118907431
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти життя та здоров'я особи Умисне вбивство

Судовий реєстр по справі —486/412/24

Вирок від 13.05.2025

Кримінальне

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області

Дробинський О. Е.

Вирок від 13.05.2025

Кримінальне

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області

Дробинський О. Е.

Ухвала від 06.02.2025

Кримінальне

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області

Дробинський О. Е.

Ухвала від 29.10.2024

Кримінальне

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області

Дробинський О. Е.

Ухвала від 26.09.2024

Кримінальне

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області

Дробинський О. Е.

Ухвала від 09.05.2024

Кримінальне

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області

Дробинський О. Е.

Ухвала від 09.05.2024

Кримінальне

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області

Дробинський О. Е.

Ухвала від 02.05.2024

Кримінальне

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області

Дробинський О. Е.

Ухвала від 25.04.2024

Кримінальне

Миколаївський апеляційний суд

Фаріонова О. М.

Ухвала від 19.03.2024

Кримінальне

Миколаївський апеляційний суд

Куценко О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні