Ухвала
від 08.05.2024 по справі 207/764/17
БАГЛІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА

207/764/17

№ 1-кп/207/83/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 травня 2024 року Баглійський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області у складі:

головуючого судді ОСОБА_1

при секретарі ОСОБА_2

за участю прокурора ОСОБА_3

захисника ОСОБА_4

обвинуваченого ОСОБА_5

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Кам`янське кримінальне провадження стосовно ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 272 КК України,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Баглійського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області знаходиться кримінальне провадження відносно ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 272 КК України.

В судове засідання не з`явились свідки, про причини своєї неявки не повідомили.

Прокурором заявлено клопотання про застосування приводу щодо свідків, які не з`явились.

Учасники судового провадження не заперечували проти задоволення клопотання про привід свідків.

Відповідно до ст.139 КПК України, якщо підозрюваний, обвинувачений, свідок, який був викликаний у встановленому порядку, не з`явився без поважних причин або не повідомив причини свого неприбуття до підозрюваного, обвинуваченого, свідка може бути застосовано привід.

Згідно ч.2 ст.140 КПК України, рішення про здійснення приводу приймається: під час досудового розслідування слідчим суддею за клопотанням слідчого, прокурора або з власної ініціативи, а під час судового провадження судом за клопотанням сторони кримінального провадження, потерпілого або з власної ініціативи.

Оскільки свідок в судове засідання не з`явився, про дату та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, про причини неявки суду не повідомив, то суд вважає за необхідне застосувати до них примусовий привід.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 139, 140, 142 КПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Клопотання прокурора Кам`янської окружної прокуратури ОСОБА_3 - задовольнити.

Здійснити привід свідків по кримінальному провадженню за обвинуваченням ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 272 КК України, а саме:

1. ОСОБА_6 , яка мешкає: АДРЕСА_1 , тел.: НОМЕР_1 ;

2. ОСОБА_7 , який мешкає: АДРЕСА_2 , тел.: НОМЕР_2 ;

3. ОСОБА_8 , який мешкає: АДРЕСА_3 , тел.: НОМЕР_3 ;

4. ОСОБА_9 , який мешкає: АДРЕСА_4 , тел.: НОМЕР_4 ,

у судове засідання, яке відбудеться в приміщенні Баглійського районного суду м. Дніпродзержинська 30 травня 2024 року на 11 годину 00 хвилин.

Виконання приводу доручити Відділенню поліції № 2 Кам`янського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Контроль за виконанням ухвали покласти на Кам`янське районне управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області, прокурору Кам`янської окружної прокуратури повідомити для відома.

Про причини невиконання ухвали про привід повідомити суду ПИСЬМОВО у строк до 30.05.2024 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

СудБаглійський районний суд м.Дніпродзержинська
Дата ухвалення рішення08.05.2024
Оприлюднено10.05.2024
Номер документу118915967
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти безпеки виробництва Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою

Судовий реєстр по справі —207/764/17

Вирок від 15.01.2025

Кримінальне

Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська

Бистрова Л. О.

Ухвала від 30.05.2024

Кримінальне

Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська

Бистрова Л. О.

Ухвала від 08.05.2024

Кримінальне

Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська

Бистрова Л. О.

Ухвала від 09.01.2024

Кримінальне

Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська

Бистрова Л. О.

Ухвала від 29.11.2023

Кримінальне

Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська

Бистрова Л. О.

Ухвала від 02.11.2023

Кримінальне

Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська

Бистрова Л. О.

Ухвала від 30.10.2023

Кримінальне

Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська

Бистрова Л. О.

Ухвала від 10.10.2023

Кримінальне

Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська

Бистрова Л. О.

Ухвала від 15.09.2023

Кримінальне

Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська

Бистрова Л. О.

Ухвала від 04.08.2023

Кримінальне

Дніпровський апеляційний суд

Іванченко О. Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні