ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
м. Київ
09.05.2024Справа № 910/11235/19
За позовомТовариства з обмеженою відповідальністю «ИССО»доУстанови « 28 Управління начальника робіт»за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на сторонівідповідачаМіністерство оборони Українипрозобов`язання повернути майно та стягнення 215 715,96 грн.Суддя Босий В.П.
Представники сторін: не викликались.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ИССО» звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Установи « 28 Управління начальника робіт» про зобов`язання повернути майно та стягнення 215 715,96 грн.
Позовні вимоги обґрунтовані незаконним володінням та використанням відповідачем козлового крану КК-20/5-25-9, заводський номер 19, 1985 року випуску, що знаходиться за адресою: м. Одеса, провулок Чапаєва, 3-б, який належить ТОВ «ИССО», у зв`язку з чим позивач просить повернути на його користь зазначений козловий кран, а також стягнути з відповідача доходи, одержані від незаконного володіння майном та його використання, у розмірі 215 715,96 грн.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 27.08.2019 прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі, ухвалено здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання на 18.09.2019.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 18.09.2019 залучено Міністерство оборони України до участі у справі в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача та зупинено провадження у даній справі до набрання рішенням у справі Господарського суду міста Києва №910/11416/19 законної сили.
Із автоматизованої системи «Діловодство спеціалізованого суду» стало відомо про те, що рішення у справі Господарського суду міста Києва №910/11416/19 набрало законної сили, тобто обставини, що стали підставою для зупинення провадження у даній справі, усунуті.
Відповідно до ст. 230 Господарського процесуального кодексу України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
Частиною 3 статті 230 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що провадження у справі продовжується із стадії, на якій його було зупинено.
Таким чином, оскільки обставини які були підставою для зупинення провадження у даній справі усунуті, то суд вважає за необхідне поновити провадження у справі та призначити підготовче судове засідання.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 120, 230, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -
У Х В А Л И В:
1. Поновити провадження у справі №910/11235/19 та призначити підготовче судове засідання на 05.06.24 об 11:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 6 (корпус Б).
2. Запропонувати учасникам справи протягом 10 (десяти) днів з дня отримання даної ухвали надати письмові пояснення по справі з урахуванням встановлених у рішенні Господарського суду міста Києва від 13.08.2020 у справі №910/11416/19 обставин.
3. Запропонувати учасникам справи направити в судове засідання своїх представників, повноваження яких оформити відповідно до вимог, викладених у статті 60 Господарського процесуального кодексу України, та надати суду документи, що підтверджують повноваження представників.
4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.
Суддя В.П. Босий
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 09.05.2024 |
Оприлюднено | 13.05.2024 |
Номер документу | 118960295 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Босий В.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні