"06" травня 2024 р. Справа № 363/7196/23
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
/заочне/
06 травня 2024 року Вишгородський районний суд Київської області в складі:
головуючого судді Лукач О.П.,
за участю секретаря Мітясова Д.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у місті Вишгороді у порядку спрощеного позовного провадження з викликом учасників провадження цивільну справу за позовною заявою Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Набережний-4» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,
ВСТАНОВИВ:
20.12.2023 до Вишгородського районного суду Київської області, за підписом представник позивача адвоката Коломійця І.О., надійшла вказана позовна заява, у якій представник позивача просить, стягнути з відповідача, на користь позивача заборгованість, у розмірі 5442,34 гривень, та судовий збір у розмірі 2684,00 гривень.
В обґрунтуванняпозовних вимог,зазначено,що ОСББ «Набережний 4» створено відповідно до статті 4 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» виключно для обслуговування, ремонту і реконструкції багатоквартирного житлового будинку та утримання прибудинкової території. Балансоутримувачем багатоквартирного жилого будинку, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 , є ОСББ «Набережний 4». Розміри внесків співвласників будинку на утримання будинку та прибудинкової території були затверджені рішеннями органів управління ОСББ «Набережний 4». Позивач за рахунок внесків співвласників будинків АДРЕСА_2 та АДРЕСА_1 » здійснює і утримує зазначений будинок та прибудинкову територію, затверджено штатний розклад, відповідно до якого на умовах трудових договорів оплачує працю робітників по утриманню будинку та прибудинкової території, як колективний замовник уклало та виконує умови договорів: на технічне обслуговування ліфтів №435/19 від 01.10.2019 року; про постачання електричної енергії № 220074134 від 22.01.2017; про надання послуг з вивезення, утилізації та захоронення твердих побутових відходів №259/2016 від 28.12.2016. Відповідач є користувачем (наймачем) та постійно проживає у квартирі
АДРЕСА_3 ,та маєсплачувати витратина утриманнябудинку.Право власностіна вказануквартиру,ні заким незареєстровано,що підтверджуєтьсядовідкою зБТІ таінформаційною довідкоюз Державногореєстру речовихправ. Рішенням Вишгородського районного суду Київської області від 07.07.2021 у справа № 363/95/20 з ОСОБА_1 на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Набережна 4» було стягнуто суму заборгованості у розмірі 3855,93 грн. Відповідач відмовляється сплачувати внески через, що виникла заборгованість у розмірі 5442,34 грн.
Після виконання судом вимог частини восьмої статті 187 ЦПК України, ухвалою суду від 26.12.2023 позовну заяву було залишено без руху та надано позивачу строк для усунення недоліків, а саме у частині зазначення доказів на підтвердження викладеного обґрунтування позовних вимог та їх долучення.
09.01.2024 до суду, засобами поштового зв`язку, від представника позивача адвоката Коломієць І.О. надійшла заява про усунення недоліків, до якої додано позовну заяву у новій редакції, згідно якої, з урахуванням оновленого рахунку заборгованості, просить стягнути з відповідача на користь позивача суму заборгованості у розмірі
7363,34 гривень та судовий збір.
Ухвалою суду від 12.01.2024 у справі відкрито провадження за правилами спрощеного позовного провадження, з викликом учасників справи та призначено до розгляду на 12.03.2024 о 10:00 про що повідомлено учасників провадження.
У судове засідання призначене 12.03.2024 з`явився представник позивача адвокат Коломієць І.О. Відповідач до суду не з`явився, при цьому судова кореспонденція, надіслана відповідачу на його адресу місця зареєстрованого проживання повернулася до суду без вручення з причин «за закінченням терміну зберігання».
Вирішуючи питання про можливість розгляду справи у відсутності відповідача, суд враховує думку представника позивача, який вважав за необхідне відкласти судове засідання, у зв`язку із чим розгляд справи було відкладено на 06.05.2024 на 10:00, про що відповідача повідомлено судовою повісткою та додатково здійснено виклик до суду, шляхом розміщення оголошення на сайті судової влади, відповідно до вимог частини одинадцятої статті 128 ЦПК України
У судове засідання, призначене на 06.05.2024, учасники провадження, будучи належним чином повідомлені про день, час та місце розгляду справи, до суду не з`явилися. Від представника позивача, надійшла заява про розгляд справи у його відсутності, позовні вимоги підтримує, проти заочного розгляду справи не заперечує.
Як вбачаєтьсяіз трекінгуУкрпошти,судова повісткапро викликвідповідача усудове засіданняна 06.05.2024вручена задовіреністю 16.04.2024,а також,відповідач додатковобув повідомленийу порядку,встановленому частиноюодинадцятою статті128ЦПК України. Крім цього, уся інформація щодо цього судового провадження міститься на сайті «Судова влада України».
Враховуючи наявність умов, визначених у частині першій статті 280 ЦПК України, суд ухвалив: провести заочний розгляд справи на підставі наявних у справі доказів.
Оскільки сторони у судове засідання не з`явилися, на підставі частини другої
статті 247ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
Положеннями статті 174 ЦПК України закріплено, що при розгляді справи судом у порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору виключно у заявах по суті справи, визначених цим Кодексом. Заявами по суті справи є: позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву. Подання заяв по суті справи є правом учасників справи.
Відповідно до частини восьмої статті 279 ЦПК України при розгляді справи у порядку спрощеного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи, а у випадку розгляду справи з повідомленням (викликом) учасників справи - також заслуховує їх усні пояснення та показання свідків. Судові дебати не проводяться.
Відповідно до частини першої статті 2 ЦПК України завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.
Частиною першою статті 4 ЦПК України передбачено, що кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
Згідно із частиною першою статті 5 ЦПК України, здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.
Відповідно до статті 12 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.
Статтею 13 ЦПК України встановлено, що суд розглядає справи не інакше, як за звернення особи, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим кодексом випадках.
Згідно статті 76 ЦПК України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Відповідно до статті 77 ЦПК України предметом доказування є обставини, що підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
Згідно вимог статті 81 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.
Згідно статті 89 ЦПК України, виключне право оцінки доказів належить суду, який має оцінювати докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.
Дослідивши матеріалисправи,повно івсебічно з`ясувавшиобставини справи,оцінивши доказина підтвердженнятаких обставину їхсукупності,судом встановлено, що згідновиписки зЄдиного державногореєстру юридичнихосіб,фізичних осіб-підприємцівта громадськихформувань,Об`єднання співвласниківбагатоквартирного будинку «Набережний 4»(далі ОСББ«Набережний 4»), є юридичною особою з комплексного обслуговування будинку за адресою:
АДРЕСА_4 (а.с.6).
Балансоутримувачем багатоквартирногожилого будинку,що розташованийза адресою: АДРЕСА_2 є ОСББ«Набережний 4»,що підтверджуєтьсярішенням п`ятнадцятоїчергової сесіїVIIскликання Вишгородськоїміської радивід 06.09.2016за №15/8та актамиприймання -передачі житловогокомплексу абойого частиниз балансу(управління)на баланс(вуправління)від 31.12.2016(а.с.7,13,14).
Відповідно до рішень органів управління ОСББ «НАБЕРЕЖНИЙ 4» затверджено розміри внесків співвласників будинків на утримання будинків та прибудинкової території, що підтверджується витягом з протоколу загальних зборів №7 від 26.05.2019 та витягом з протоколу загальних зборів №8 від 04.07.2021 (а.с. 16, 17).
Також, ОСББ «Набережний 4» затвердило штатний розпис, відповідно до якого на умовах трудових договорів оплачує працю робітників по утриманню будинку та прибудинкової території, як колективний замовник уклало та виконує умови договорів з виконавцями житлово-комунальних послуг і оплачує ці послуги: на технічне обслуговування ліфтів №435/19 від 01.10.2019; про постачання електричної енергії №220074134 від 22.01.2017; про надання послуг з вивезення, утилізації та захоронення твердих побутових відходів №259/2016 від 28.12.2016. Саме за рахунок внесків співвласників будинків АДРЕСА_2 та АДРЕСА_5 , ОСББ «Набережний 4» здійснює утримання. Відповідач отримує ці послуги та зобов`язаний вчасно щомісяця сплачувати за це кошти (а.с.22-27).
Згідно витягу з протоколу №2 засідання правління об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Набережний 4» від 03.05.2023, квартиру АДРЕСА_6 включено до переліку боржників (а.с.15).
Так, згідно довідки №1021 від 10.09.2019 та витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо об`єкта нерухомого майна, право власності на квартиру АДРЕСА_7 , не зареєстровано (а.с.18,19).
Водночас, згідно Акту №1 від 02.01.2024, складений головою правління ОСББ «Набережний 4» на підставі свідчень мешканців будинку, про фактичне проживання особи за адресою:
АДРЕСА_8 ,відповідач ОСОБА_1 ,у періодз 31.12.2016по теперішнійчас зареєстрованийта проживаєв квартирі АДРЕСА_6 (а.с.42).Зазначене такожпідтверджується: відповіддю виконавчого комітету Вишгородської міської ради № 43, від 30.01.2020, надану на запит Вишгородського районного суду Київської області у справі №363/95/20 (а.с.43); договором добровільного страхування майна та відповідальності власника (користувача) житлового приміщення №97-22 від 12.10.2020, відповідно до якого відповідач застрахував квартиру площею 37.9 кв.м., яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_9 (а.с.49,50); апеляційною скаргою, у якій ОСОБА_1 зазначив адресу свого місця проживання: АДРЕСА_10 (а.с.48); запитом Вишгородського районного суду Київської області, здійсненого у цій справі в порядку частини восьмої статті 187 ЦПК України, відповідно до якого відповідач ОСОБА_1 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_11 (а.с.31).
Крім цього, рішенням Вишгородського районного суду Київської області від 07.07.2021 з відповідача ОСОБА_1 уже стягувалася на користь ОСББ «Набережна 4» заборгованість у розмірі 3855,93 гривень за інший період (а.с.20-21).
Згідно копії посвідчення серія НОМЕР_1 виданий 27.02.2003 ОСОБА_1 має право на пільги, установлені законодавством України для ветеранів військової служби (а.с.55).
Відповідно до копії списків пільгової категорії, у період з вересня 2020 року по листопад 2022 року, відповідач мав пільги на оплату житлових послуг з управління багатоквартирного будинку, витрати на управління багатоквартирним будинком, у якому створено ОСББ «Набережна 4» (а.с.58-80).
Згідно розрахунку заборгованості відповідач знову має заборгованість перед ОСББ «Набережний 4», у розмірі 7363,34 грн (а.с.40-41).
Згідно з частини третьої статті 11, частини другої статті 509 ЦК України зобов`язання можуть виникати безпосередньо з актів цивільного законодавства, якими відповідно до частини другої статті 4 ЦК України є, зокрема, закони України.
Відповідно до статті 5 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» до житлово-комунальних послуг належать, комунальні послуги, зокрема житлова послуга-послуга з управління багатоквартирним будинком.
Відповідно до частин другої четвертої статті 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», учасниками відносин у сфері житлово-комунальних послуг є: власник, споживач, виконавець, виробник. Виробник послуг може бути їх виконавцем. Особливими учасниками відносин у сфері житлово-комунальних послуг є балансоутримувач та управитель, які залежно від цивільно-правових угод можуть бути споживачем, виконавцем або виробником.
Залежно від функціонального призначення житлово-комунальні послуги поділяються на: комунальні послуги (центральне постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газо - та електропостачання, централізоване опалення, а також вивезення побутових відходів тощо); послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньо будинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньо будинкових мереж, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт, вивезення побутових відходів тощо); послуги з управління будинком, спорудою або групою будинків (балансоутримування, укладення договорів на виконання послуг, контроль виконання умов договору тощо); послуги з ремонту приміщень, будинків, споруд (заміна та підсилення елементів конструкцій та мереж, їх реконструкція, відновлення несучої спроможності несучих елементів конструкцій тощо).
Пунктом 1 частини першою статті 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», передбачено право споживача одержувати вчасно та відповідної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг, при цьому такому право прямо відповідає визначений пунктом 5 частини третьої статті 20 цього Закону обов`язок споживача оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.
Відповідно до статті 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», управитель зобов`язаний забезпечувати експлуатацію будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд та об`єктів благоустрою, розташованих на прибудинкових територіях, згідно з умовами укладених договорів, стандартами, нормативами, нормами і правилами; вимагати своєчасної і в повному обсязі оплати наданих житлово-комунальних послуг від споживачів.
Згідно із частиною першою статті 9 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», якою визначені форми управління багатоквартирним будинком, управління багатоквартирним будинком здійснюється його співвласниками. За рішенням співвласників усі або частина функцій з управління багатоквартирним будинком можуть передаватися управителю або всі функції - об`єднанню співвласників багатоквартирного будинку (асоціації об`єднань співвласників багатоквартирного будинку).
Відповідно до частини першої статті 10 зазначеного Закону, співвласники приймають рішення щодо управління багатоквартирним будинком на зборах у порядку, передбаченому цією статтею. Якщо у багатоквартирному будинку в установленому законом порядку утворено об`єднання співвласників, проведення зборів співвласників та прийняття відповідних рішень здійснюється згідно із законом, що регулює діяльність об`єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Правові та організаційні засади створення, функціонування, реорганізації та ліквідації об`єднань власників жилих та нежилих приміщень багатоквартирного будинку, захисту їхніх прав та виконання обов`язків щодо спільного утримання багатоквартирного будинку визначені Законом України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку».
Так, відповідно до статей 1, 4 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», об`єднання співвласників багатоквартирного будинку - це юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна. Об`єднання створюється для забезпечення і захисту прав співвласників та дотримання їхніх обов`язків, належного утримання та використання спільного майна, забезпечення своєчасного надходження коштів для сплати всіх платежів, передбачених законодавством та статутними документами.
Відповідно до частини п`ятої статті 10 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», рішення загальних зборів, прийняте відповідно до статуту, є обов`язковим для всіх співвласників.
Статтею 15 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» встановлено обов`язки співвласника, зокрема: виконувати обов`язки, передбачені статутом об`єднання; виконувати рішення статутних органів, прийняті у межах їхніх повноважень; забезпечувати збереження приміщень, брати участь у проведенні їх реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення; не допускати порушення законних прав та інтересів інших співвласників; своєчасно і в повному обсязі сплачувати належні внески і платежі; виконувати передбачені статутними документами обов`язки перед об`єднанням.
Згідно з статтею 17 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» для забезпечення виконання власниками приміщень своїх обов`язків об`єднання має право: вимагати відшкодування збитків, заподіяних спільному майну об`єднання з вини власника або інших осіб, які користуються його власністю; вимагати від співвласників своєчасної та у повному обсязі сплати всіх встановлених цим Законом та статутом об`єднання внесків і платежів, у тому числі відрахувань до резервного та ремонтного фондів; звертатися до суду в разі відмови співвласника відшкодовувати заподіяні збитки, своєчасно та у повному обсязі сплачувати всі встановлені цим Законом та статутом об`єднання внески і платежі, у тому числі відрахування до резервного та ремонтного фондів.
Відповідно до статті 22 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» для фінансування самозабезпечення об`єднання співвласники сплачують відповідні внески і платежі в розмірах, установлених загальними зборами об`єднання. За згодою правління окремі співвласники можуть у рахунок сплати таких внесків і платежів виконувати окремі роботи.
Так, як вбачається з рішення Вишгородського районного суду Київської області від 07.07.2021 судом було встановлено, що ОСОБА_1 є наймачем та постійно проживає в квартирі АДРЕСА_7 , отримує послуги та зобов`язаний вчасно щомісяця сплачувати за це кошти. Крім того, відповідач має пільги, частину внесків за відповідача сплачує держава в особі Управління соціального захисту населення Вишгородської районної державної адміністрації. Іншу частину внесків ОСОБА_1 відмовляється сплачувати через, що виникла заборгованість у розмірі.
Частиною четвертою статтею 82 ЦПК України встановлено, що обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.
Відповідно до частини першої статті 68 ЖК України наймач зобов`язаний своєчасно вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги.
Згідно з пунктом 7 «Правил користування приміщеннями житлових будинків», затверджених Постановою КМУ № 45 від 24 січня 2006 року «Про внесення змін до постанови Кабміну від 8 жовтня 1992 року № 572», власник та наймач квартири зобов`язаний оплачувати надані житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.
Згідно із пунктом 5 частини другої статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189-VIII індивідуальний споживач зобов`язаний оплачувати надані житлово-комунальні послуги за цінами/тарифами, встановленими відповідно до законодавства, у строки, встановлені відповідними договорами.
Оскільки, відповідач всупереч вимог діючого закону за житлово-комунальні послуги не сплачує внески на експлуатацію будинку, які встановлені рішенням органів управління ОСББ «Набережна 4» від 26.05.2019 та 04.07.2021, у зв`язку з чим у нього утворилася заборгованість у розмірі 7363,34 грн, а тому позивач вправі вимагати стягнення вказаної суми заборгованості у судовому порядку.
Статтею 509 ЦК України, визначено, що зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (сплатити гроші), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку. Зобов`язання має ґрунтуватися на засадах добросовісності, розумності та справедливості.
Статтею 526 ЦК України, визначено, що зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а статтею 525 ЦК України, передбачено, що одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається.
За частиною першою статті 16 ЦК України, частиною першою статті 4 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому законом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
З урахуванням наведених вище обставин та положень законодавства, суд дійшов висновку про обґрунтованість, доведеність та необхідність задоволення позовних вимог щодо стягнення з відповідача на користь позивача заборгованості у розмірі 7363,04 грн.
Відповідно до частини першої статті 141 ЦПК України з відповідача на користь позивача слід стягнути сплачений судовий збір у сумі 2684,00 гривень.
Керуючись статтями 4, 11, 15, 16, 509, 525, 526 ЦК України, статтею 68 ЖК України, статтями 2, 4, 5, 12, 13, 19, 76-89, 128, 141, 174, 258, 259, 263-265, 274, 280-284, 354 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
позов Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Набережний-4» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Набережний-4» заборгованість у розмірі 7363,34 гривень та витрати по сплаті судового збору у розмірі 2684,00 гривень, а всього стягнути 10047 (десять тисяч сорок сім) гривень 34 копійок.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.
Учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов`язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги на рішення суду до Київського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня складання повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення не було вручено у день його проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених ЦПК України, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.
Повний текст рішення суду складено 17.05.2024 .
Позивач: Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Набережний-4», ЄДРПОУ 40467623, адреса: Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород,
вул. Набережна, буд. 4;
Відповідач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_2 , адреса реєстрації:
АДРЕСА_8 .
Суддя О.П. Лукач
Суд | Вишгородський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 06.05.2024 |
Оприлюднено | 20.05.2024 |
Номер документу | 119082517 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг |
Цивільне
Вишгородський районний суд Київської області
Лукач О. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні