Рішення
від 13.05.2024 по справі 638/18608/23
ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Справа № 638/18608/23

Провадження № 2/638/4308/24

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

13 травня 2024 року Дзержинський районний суд м. Харкова у складі:

головуючої судді -Цвіри Д.М.,

за участю секретаря - Бикової Д.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Дзержинського районного суду м. Харкова цивільну справу за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Конкорд-1» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-

встановив:

Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Конкорд-1» звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1 , в якому просить стягнути з відповідача, як власника квартири АДРЕСА_1 , заборгованість в розмірі 27152, 85 грн., понесені судові витрати в розмірі 2684 грн. та витрати на правничу допомогу.

В обґрунтування позову зазначає, що відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно чотирьохкімнатна квартира АДРЕСА_2 належить на праві приватної власності відповідачу з 16.11.2018 року.

Відповідач як власник квартири АДРЕСА_1 , є членом ОСББ «Конкорд-1».

Однак в порушення приписів чинного законодавства відповідач свого обов?язку щодо проведення оплати за послуги належним чином не здійснює, внаслідок чого у відповідача перед позивачем утворилась заборгованість. У відповідача у період з жовтня 2021 року по жовтень 2023 року виникла заборгованості з оплати гарячої води та опалення. За гарячу воду виникла заборгованість у розмірі 324,31 грн, за опалення 26828,54 грн. Заборгованість підтверджується оборотно-сальдовою відомістю по рахунку 36112, оборотно-сальдовою відомістю по рахунку 36111, розрахунками витрат на тепло для житлового будинку.

Представник позивача в судове засідання не з`явилася, за допомогою системи «Електронний суд» подала заяву про розгляд справи за її відсутності, позовні вимоги підтримала.

В судове засідання відповідач повторно не з`явився. Про дату, час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, про причини неявки не повідомила, відзив на позовну заяву не подала.

Відповідно до ч.1 ст. 280 ЦПК України суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів за одночасного існування таких умов: 1) відповідач належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання; 2) відповідач не з`явився в судове засідання без поважних причин або без повідомлення причин; 3) відповідач не подав відзив; 4) позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

З матеріалів справи вбачається наявність умов для заочного розгляду справи, передбачених пунктами 1-3 ч.1 ст. 280 ЦПК України.

Проте, оскільки представником позивача не надано згоди на ухвалення рішення при заочному розгляді, суд позбавлений можливості постановити заочне рішення.

Дослідивши матеріали справи суд дійшов наступних висновків.

Судом встановлено, що відповідач ОСОБА_1 є власником квартири, загальною площею 205,1 кв.м., за адресою: АДРЕСА_3 , що підтверджується Інформацією з Державного реєстру нерухомого майна.

Утримання будинку, в якому знаходиться квартира відповідача здійснюється ОСББ «Конкорд-1», яке створено згідно протоколу №1 установчих зборів співвласників багатоквартирного будинку за адресою: АДРЕСА_4 .

Відповідно дост. 1 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», об`єднання співвласників багатоквартирного будинку - юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна.

За змістомст. 4 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку»та п. 2.1. Статуту ОСББ «Кокорд-1» (далі- Статут) об`єднання створюється для забезпечення і захисту прав співвласників та дотримання їхніх обов`язків, належного утримання та використання спільного майна, забезпечення своєчасного надходження коштів для сплати всіх платежів, передбачених законодавством та статутними документами.

Згідно зіст. 1 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», співвласники багатоквартирного будинку є власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку.

Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що відповідач як співвласник багатоквартирного будинку в розумінніЗакону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку»зобов`язаний виконувати рішення загальних зборів ОСББ "Конкорд-1".

Згідно із п. 2.4 Статуту, основним видом діяльності ОСББ с: комплексне обслуговування об?єктів; належне утримання будинку та прибудинкової території; забезпечення реалізації прав власників приміщень будинку на володіння та користування спільним майном співвласників багатоквартирного будинку ОСББ; забезпечення сприяння співвласникам багатоквартирного будинку в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обґрунтованими цінами та виконання ними своїх зобов?язань, пов?язаних з діяльністю ОСББ.

Так, внаслідок неналежного виконання зобов`язань у відповідача за період з жовтня 2021 року по жовтень 2023 року виникла заборгованість з оплати гарячої води у розмірі 324,31 грн. та за опалення 26828, 54 грн.

Основна діяльність об`єднання полягає у здійсненні функцій, що забезпечують реалізацію прав співвласників на володіння та користування спільним майном співвласників, належне утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, сприяння співвласникам в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обґрунтованими цінами та виконання ними своїх зобов`язань, пов`язаних з діяльністю об`єднання.

Відповідно дост. 3 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», діяльність об`єднань і асоціацій регулюється цим Законом, Цивільним, Житловим таЗемельним кодексами України, іншими нормативно - правовими актами та статутом об`єднання, асоціації.

Згідно з п. 2ст. 2Закону України "Про житлово-комунальні послуги", не є предметом регулювання цьогозаконувідносини, що виникають між співвласниками, а також між співвласниками та об`єднанням співвласників багатоквартирного будинку при забезпеченні потреб співвласників шляхом самозабезпечення відповідно дост. 22 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку».

Крім того, чинним законодавством України про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку не передбачено укладання договорів між ОСББ та співвласниками багатоквартирного будинку, а внески по утриманню будинку та прибудинкової території та внески до ремонтного фонд (послуги по утриманню будинку та прибудинкової території та ремонту багатоквартирного будинку відносяться до житлових послуг, які надаються ОСББ самостійно встановлюються рішенням Загальних Зборів ОСББ.

Відповідно до ч. 3,4ст. 22 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», для забезпечення утримання та експлуатації багатоквартирного будинку, користування спільним майном у такому будинку, включаючи поточний ремонт, утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, водопостачання та водовідведення, теплопостачання і опалення, вивезення побутових відходів, об`єднання за рішення загальних зборів має право: задовольняти зазначені потреби самостійно шляхом самозабезпечення.

Питання самостійного забезпечення об`єднанням експлуатації та утримання багатоквартирного будинку та користування спільним майном у такому будинку регулюютьсяГосподарським кодексу України вчастині господарчого забезпечення діяльності не господарюючих суб`єктів.

Для фінансування самозабезпечення об`єднання співвласники сплачують відповідні внески платежі в розмірах, установлених загальними зборами об`єднання. Відмова від оплати рахунків або несплата рахунків не допускається. Такі дії є порушенням прав інших співвласників ОСББ і підставою для звернення до суду про стягнення заборгованості із плати по відповідних рахунках за житлові послуги примусовому порядку.

Відповідно до п. 3ст. 3 ГК України, діяльність не господарюючих суб`єктів спрямована на створення і підтримання необхідних матеріально - технічних умов їх функціонування, що здійснюється за участі або без участі суб`єктів господарювання, є господарчим забезпеченням діяльності господарюючих суб`єктів.

Внески на утримання і ремонт приміщень або іншого майна, що перебуває у спільній власності, визначаються статутом об`єднання та/або рішенням загальних зборів.

Відповідно дост. 12 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», управління багатоквартирним будинком здійснює об`єднання через свої органи управління.

Відповідно дост. 16 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», об`єднання має право відповідно до законодавства та статут об`єднання: виступати замовником робіт з капітального ремонту, реконструкції багатоквартирного будинку; встановлювати порядок сплати, перелік та розміри внесків і платежів співвласників, у том числі відрахувань до резервного та ремонтного фондів; здійснювати для виконання статутних завдань господарче забезпечення діяльності об`єднання в порядку, визначеному законом; здійснювати контроль за своєчасною сплатою внесків і платежів.

Відповідно дост. 17 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», для забезпечення виконання власниками приміщень свої обов`язків об`єднання має право: робити співвласникам попередження про порушення ними статутних або інших законних вимог і вимагати їх дотримання; вимагати від співвласників своєчасної та у повному обсязі сплати всіх встановлених цим Законом та статутом об`єднання внесків і платежів, у тому числі відрахувань до резервного та ремонтного фондів; звертатися до суду в разі відмови співвласник; відшкодовувати заподіяні збитки, своєчасно та у повному обсязі сплачувати всі встановлені цим Законом та статутом об`єднання внески і платежі, у тому числі відрахування до резервного; ремонтного фондів.

Відповідно дост. 15 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», співвласник багатоквартирного будинку зобов`язаний: своєчасно і в повному обсязі сплачувати належні внески і платежі, виконувати рішення статутних органів прийняті у межах їхніх повноважень; забезпечувати дотримання вимог житлового і містобудівною законодавства щодо проведення реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів технічного переоснащення приміщень або їх частин.

Відповідно до ч. 6ст. 21 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку»порядок сплати, перелік та розміри внесків і платежів співвласників, у тому числі відрахувань до резервного та ремонтного фондів, встановлюються загальними зборами об`єднання відповідно до законодавства та статуту об`єднання.

Згідно з ч. 1ст. 4 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку»об`єднання створюється для забезпечення і захисту прав співвласників та дотримання їхніх обов`язків, належного утримання та використання спільного майна, забезпечення своєчасного надходження коштів для сплати всіх платежів, передбачених законодавством та статутними документами.

Згідно зі ст.525,526 Цивільного кодексу Українизобов`язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог цього кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від зобов`язання не допускається.

Порушення зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання,ст. 610 ЦК України).

Відповідно до ч. 1 ст. 612ЦК Українивідповідач вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язань або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

Згідно зі ст.5 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», до житлово-комунальних послуг належать:

1) житлова послуга - послуга з управління багатоквартирним будинком.

Послуга зуправління багатоквартирнимбудинком включає: забезпеченняутримання спільногомайна багатоквартирногобудинку,зокрема прибираннявнутрішньобудинкових приміщеньта прибудинковоїтериторії,якщо прибудинковатериторія,за данимиДержавного земельногокадастру,знаходиться увласності абокористуванні співвласниківбагатоквартирного будинкувідповідно довимог законодавства,виконання санітарно-технічнихробіт,обслуговування внутрішньобудинковихсистем (крімобслуговування внутрішньобудинковихсистем,що використовуютьсядля наданнявідповідної комунальноїпослуги уразі укладенняіндивідуальних договорівз обслуговуваннямвнутрішньобудинкових системпро наданнятакої послуги,за умовамияких обслуговуваннятаких системздійснюється виконавцем),утримання ліфтівтощо; купівлюелектричної енергіїдля забезпеченняфункціонування спільногомайна багатоквартирногобудинку; поточнийремонт спільногомайна багатоквартирногобудинку; інші додаткові послуги, які можуть бути замовлені співвласниками багатоквартирного будинку;

2) комунальні послуги - послуги з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, управління побутовими відходами.

Відповідно до п. 1ст. 12 Закону України "Про особливості здійснення права власності багатоквартирного будинку"витрати на управління багатоквартирним будинком включають витрати на утримання, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирному будинку.

Згідно з ст.67, ч. 1 ст.68 ЖК України, абз. 2 п. 7 "Правил користування приміщеннями житлових будинків" - утримання приватизованих квартир здійснюється за рахунок коштів їх власників. Квартиронаймач (власник) зобов`язаний своєчасно вносити плату за житлово-комунальні послуги у строки встановлені договором чи законом.

Статтею 23 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку»встановлено, що утримання і ремонт приміщень, які перебувають у власності здійснюються відповідно до законодавства України.

Як зазначено вище, позивач є управителем будинку, а відповідач споживачем послуг.

Відповідно до вимог закону споживачі зобов`язані вносити плату за житлово-комунальні послуги, якщо вони фактично користувалися ними. Факт відсутності договору про надання житлово-комунальних послуг сам по собі не може бути підставою для звільнення відповідача від оплати послуг в повному обсязі.

Це відповідає правовій позиції, висловленій Верховним Судом України 20 квітня 2016 року в справі 6-2951цс15, яка з точки зору ч. 4ст.263 ЦПК Українимає враховуватися судом.

Отже, згідно з вищенаведеними правовими нормами, обов`язком відповідача, як власника житлового приміщення та споживачів послуг, є своєчасна оплата цих послуг згідно затверджених в установленому порядку тарифів, а враховуючи, що до суду не надано доказів щодо домовленості співвласників про порядок володіння та користування тією частиною спільного майна в натурі, яка відповідає його частці у праві спільної часткової власності, позивач має право на стягнення боргу з співвласників вказаного вище майна солідарно.

Крім того, відповідно дост. 526 ЦК Українизобов`язання повинно виконуватися належним чином у відповідності з договором і вимогами чинного законодавства, інших актів діючого законодавства.

Оскільки розрахунок заборгованості проведений позивачем, не спростований відповідачем, а відтак приймається судом до уваги.

За таких обставин, суд вважає, що з відповідача ОСОБА_1 на користь позивача підлягає стягненню заборгованість в сумі 27152, 85 грн., яка складається з:

- 26828 грн. 54 коп.- за послуги з теплопостачання;

- 324 грн. 31 коп.- за послуги з гарячого водопостачання.

При вирішенні питання про стягнення з відповідача судових витрат по справі, суд зазначає наступне.

Відповідно до ч. 1ст. 141 ЦПК України, судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Таким чином, з відповідача на користь позивача слід стягнути судовий збір в розмірі 2684 грн.

10 травня 2024 року представником позивача подано заяву про відшкодування судових витрат на професійну правничу допомогу, в якій просить стягнути з відповідача на користь позивача понесені витрати у сумі 13000,00 грн., які складаються з: укладення договору про надання правничої допомоги на 1 рік- 4000 грн.; підготовка та формування позовної заяви- 3300 грн.; підготовка заяви про забезпечення позову-1700 грн.; представництво у судових засіданнях, призначених на 15.01.2024, 21.02.2024- по 2000 грн. за кожне засідання.

Положеннями статті 59КонституціїУкраїни закріплено, що кожен має право на професійну правничу допомогу. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав.

Згідно зі статтею 15ЦПКУкраїни учасники справи мають право користуватися правничою допомогою. Представництво у суді як вид правничої допомоги здійснюється виключно адвокатом (професійна правнича допомога), крім випадків, встановлених законом. Безоплатна правнича допомога надається в порядку, встановленому законом, що регулює надання безоплатної правничої допомоги.

Однією з основних засад (принципів) цивільного судочинства є відшкодування судових витрат сторони, на користь якої ухвалене судове рішення (пункт 12 частини третьої статті 2 ЦПК України).

Відповідно до статті 1ЗаконуУкраїни«Про адвокатурутаадвокатськудіяльність» договір про надання правової допомоги - це домовленість, за якою одна сторона (адвокат, адвокатське бюро, адвокатське об`єднання) зобов`язується здійснити захист, представництво або надати інші види правової допомоги другій стороні (клієнту) на умовах і в порядку, що визначені договором, а клієнт зобов`язується оплатити надання правової допомоги та фактичні витрати, необхідні для виконання договору.

Відповідно до положень частини першої, пункту 1 частини третьої статті 133 ЦПК України судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи. До витрат, пов`язаних з розглядом справи, належать витрати на професійну правничу допомогу.

За змістом статті 137ЦПКУкраїни витрати, пов`язані з правничою допомогою адвоката, несуть сторони, крім випадків надання правничої допомоги за рахунок держави. За результатами розгляду справи витрати на правничу допомогу адвоката підлягають розподілу між сторонами разом із іншими судовими витратами.

Для цілей розподілу судових витрат: 1) розмір витрат на правничу допомогу адвоката, в тому числі, гонорару адвоката за представництво в суді та іншу правничу допомогу, пов`язану зі справою, включаючи підготовку до її розгляду, збір доказів тощо, а також вартість послуг помічника адвоката визначаються згідно з умовами договору про надання правничої допомоги та на підставі відповідних доказів щодо обсягу наданих послуг і виконаних робіт та їх вартості, що сплачена або підлягає сплаті відповідною стороною або третьою особою; 2) розмір суми, що підлягає сплаті в порядку компенсації витрат адвоката, необхідних для надання правничої допомоги, встановлюється згідно з умовами договору про надання правничої допомоги на підставі відповідних доказів, які підтверджують здійснення відповідних витрат.

Згідно із частиною третьою статті 137ЦПКУкраїни для визначення розміру витрат на правничу допомогу з метою розподілу судових витрат учасник справи подає детальний опис робіт (наданих послуг), виконаних адвокатом, та здійснених ним витрат, необхідних для надання правничої допомоги.

Відповідно до частин четвертої та п`ятоїстатті 137ЦПКУкраїни розмір витрат на оплату послуг адвоката має бути співмірним із: складністю справи та виконаних адвокатом робіт (наданих послуг); часом, витраченим адвокатом на виконання відповідних робіт (надання послуг); обсягом наданих адвокатом послуг та виконаних робіт; ціною позову та (або) значенням справи для сторони, в тому числі, впливом вирішення справи на репутацію сторони або публічним інтересом до справи. У разі недотримання вимог частини четвертої цієї статті суд може, за клопотанням іншої сторони, зменшити розмір витрат на правничу допомогу, які підлягають розподілу між сторонами.

Склад та розмір витрат, пов`язаних з оплатою правової допомоги, входить до предмета доказування у справі. На підтвердження цих обставин суду повинні бути надані договір про надання правової допомоги (договір доручення, договір про надання юридичних послуг та інше), документи, що свідчать про оплату гонорару та інших витрат, пов`язаних із наданням правової допомоги, оформлені у встановленому законом порядку (квитанція до прибуткового касового ордера, платіжне доручення з відміткою банку або інший банківський документ, касові чеки, посвідчення про відрядження).

Суд також враховує положення частини шостої статті 137 ЦПК України, за якими обов`язок доведення неспівмірності витрат покладається на сторону, яка заявляє клопотання про зменшення витрат на оплату правничої допомоги адвоката, які підлягають розподілу між сторонами.

При визначенні суми відшкодування суд має виходити з критерію реальності адвокатських витрат (встановлення їхньої дійсності та необхідності), а також критерію розумності їхнього розміру, виходячи з конкретних обставин справи та фінансового стану обох сторін (постанова Великої Палати у справі № 755/9215/15-ц).

У постановах Верховного Суду усправі № 905/1795/18та усправі № 922/2685/19, також визначено, щосуд не зобов`язаний присуджувати стороні, на користь якої відбулося рішення, всі його витрати на адвоката, якщо, керуючись принципами справедливості, пропорційності та верховенством права, встановить, що розмір гонорару, визначений стороною та його адвокатом, є завищеним щодо іншої сторони спору, зважаючи на складність справи, витрачений адвокатом час, та неспіврозмірним у порівнянні з ринковими цінами адвокатських послуг.

Сплату позивача адвокату Чайковській А.В. грошових коштів за надання правової допомоги підтверджується копією договору про надання правничої допомоги та платіжними інструкціями № 421, 413, 424.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає вказаний розмір витрат на надання правничої допомоги занадто завищеним, оскільки ціна позову за вищезазначеним позовом складає 27152, 85 грн, враховуючи це та велику кількість практики Верховного Суду з правового обґрунтування заявлених позовних вимог, суд уважає, що справа є невеликої складності.

Зважаючи на зазначене, суд вважає, що є достатнім та справедливим визначити, що стягненню з ОСОБА_1 на користь позивача підлягають витрати на професійну правничу допомогу в розмірі 5 000 грн.

Керуючись ст.12,13,76-89,141,258,259,263-265,268,273,279,280-283 ЦПК України, суд,-

вирішив:

Позовну заяву Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Конкорд-1» до ОСОБА_1 про стягненнязаборгованості - задовольнити частково.

Стягнути з ОСОБА_1 (РНОКППневідомий,останнє відомемісце проживання: АДРЕСА_3 ) на користь Об`єднання співвласниківбагатоквартирного будинку«Конкорд-1»(юридичнаадреса:вул.Ромена Ролана,буд.15А,м.Харків,код ЄДРПОУ36456558) заборгованість за період з 01 жовтня 2021 року по 01 жовтня 2023 року у розмірі 27152 (двадцять сім тисяч сто п`ятдесят дві) грн. 85 коп., яка складається з: 26828 грн. 54 коп. - за послуги з теплопостачання; 324 грн. 31 коп.- за послуги з гарячого водопостачання.

Стягнути з ОСОБА_1 (РНОКППневідомий,останнє відомемісце проживання: АДРЕСА_3 ) на користь Об`єднання співвласниківбагатоквартирного будинку«Конкорд-1»(юридичнаадреса:вул.Ромена Ролана,буд.15А,м.Харків,код ЄДРПОУ36456558) судові витрати у розмірі 2684 (дві тисячі шістсот вісімдесят чотири) грн. 00 коп.

Стягнути з ОСОБА_1 (РНОКПП невідомий, останнє відоме місце проживання: АДРЕСА_3 ) на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Конкорд-1» (юридична адреса: вул. Ромена Ролана, буд. 15А, м. Харків, код ЄДРПОУ 36456558) понесені витрати на правову допомогу у розмірі 5000 (п`ять тисяч) грн. 00 коп.

В іншій частині позовних вимог - залишити без задоволення.

Рішення може бути оскаржено протягом тридцяти днів з моменту проголошення, шляхом подачі апеляційної скарги.

Учасник справи, якому повне рішення не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Текст рішення розміщений в Єдиному державному реєстрі судових рішень (веб-адреса сторінки: http://www.reyestr.court.gov.ua).

Інформація щодо учасників справи:

Позивач: Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Конкорд-1» (юридична адреса: вул. Ромена Ролана, буд. 15А, м. Харків, код ЄДРПОУ 36456558).

Відповідач: ОСОБА_1 (РНОКПП невідомий, останнє відоме місце проживання: АДРЕСА_3 ).

Суддя: Д.М. Цвіра

СудДзержинський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення13.05.2024
Оприлюднено21.05.2024
Номер документу119107157
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них про стягнення плати за користування житлом

Судовий реєстр по справі —638/18608/23

Рішення від 13.05.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Цвіра Д. М.

Ухвала від 15.02.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Цвіра Д. М.

Ухвала від 08.01.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Цвіра Д. М.

Ухвала від 20.12.2023

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Цвіра Д. М.

Ухвала від 08.12.2023

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Цвіра Д. М.

Ухвала від 28.11.2023

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Цвіра Д. М.

Ухвала від 28.11.2023

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Цвіра Д. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні