Справа № 1-79/04
УХВАЛА
Іменем України
21 травня 2024 рокуБородянський районний суд
Київської області в складі: головуючого судді ОСОБА_1 ,
членів колегії суддів ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,
за участі секретаря судового засідання ОСОБА_4 ,
прокурора ОСОБА_5 ,
засудженого ОСОБА_6 , в режимі відеоконференції з приміщення ДУ "Вінницька установа виконання покарань (№ 1)",
захисника адвоката ОСОБА_7 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань Бородянського районного суду в селищі Бородянці Бучанського району Київської області по вул. Шевченка, 3 заяви засудженого ОСОБА_6 про перегляд за нововиявленими обставинами вироку Апеляційного суду міста Києва від 12 лютого 2004 року у кримінальній справі про обвинувачення ОСОБА_6 у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 185, ч. 1 ст. 115, п. 13 ч. 2 ст. 115 і ч. 1 ст. 125 КК України,
ВСТАНОВИВ:
В судовому засіданні засуджений ОСОБА_6 заявив відвід прокурору ОСОБА_5 , оскільки, на його думку, прокурор не мала можливості належно ознайомитися з матеріалами кримінальної справи, а тому не зможе належно і об`єктивно виконувати свої обов`язки.
Прокурор ОСОБА_5 зазначила, що вона в повній мірі ознайомилася з матеріалами за заявами засудженого ОСОБА_6 про переглядза нововиявленимиобставинами вирокуАпеляційного судуміста Києва від12лютого 2004рокуі у неї наявні всі копії цих документів; підстав для відводу вона не вбачає.
Захисник адвокат ОСОБА_7 також вважала, що підстав для відводу прокурора ОСОБА_5 немає.
Вислухавши думки учасників судового розгляду, оглянувши матеріали кримінального провадження, суд приходить до такого висновку.
Відповідно до ч. 1 ст. 36 КПК України, прокурор, здійснюючи свої повноваження відповідно до вимог цього Кодексу, є самостійним у своїй процесуальній діяльності, втручання в яку осіб, що не мають на те законних повноважень, забороняється. Органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, службові та інші фізичні особи зобов`язані виконувати законні вимоги та процесуальні рішення прокурора.
Відповідно до ст. 77 КПК України, прокурор не має права брати участь у кримінальному провадженні, якщо він є заявником, потерпілим, цивільним позивачем, цивільним відповідачем, членом сім`ї або близьким родичем сторони, заявника, потерпілого, цивільного позивача або цивільного відповідача; якщо він брав участь у цьому ж провадженні як слідчий суддя, суддя, захисник або представник, свідок, експерт, спеціаліст, представник персоналу органу пробації, перекладач; якщо він особисто, його близькі родичі чи члени його сім`ї заінтересовані в результатах кримінального провадження або існують інші обставини, які викликають обґрунтовані сумніви в його неупередженості.
Суд вважає, що наведені засудженим ОСОБА_6 обставини не є підставами, які б виключали участь прокурора ОСОБА_5 у розгляді заяв засудженого ОСОБА_6 про перегляд за нововиявленими обставинами вироку Апеляційного суду міста Києва від 12 лютого 2004 року і викликали б обґрунтовані сумніви в неупередженості прокурора, а тому заява засудженого ОСОБА_6 про відвід прокурора задоволенню не підлягає.
Керуючись ст. 77, 81 КПК України, суд
УХВАЛИВ:
Заяву засудженого ОСОБА_6 про відвід прокурора ОСОБА_5 залишити без задоволення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя ОСОБА_8
Члени колегії судді
ОСОБА_9
Суд | Бородянський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 21.05.2024 |
Оприлюднено | 24.05.2024 |
Номер документу | 119213305 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Заява про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами |
Кримінальне
Бородянський районний суд Київської області
Стасенко Г. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні