Ухвала
від 23.05.2024 по справі 447/1137/24
МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження №2-о/447/101/24 Справа №447/1137/24

У Х В А Л А

23.05.2024 Миколаївський районний суд Львівської області у складі:

головуючої судді Друзюк М.М.,

присяжних: Царик М.І.

Мончак І.Г.

секретар судового засідання Іськів О.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Миколаєві в порядку окремого провадження цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа Миколаївська державна нотаріальна контора Львівської області, Миколаївський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Стрийському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції про оголошення фізичної особи померлою,-

за участі заявника: ОСОБА_1

В С Т А Н О В И В :

Заявник звернулася до суду з вказаною заявою 23.04.2024, в якій просила суд оголосити померлим ОСОБА_2 , військовослужбовця військової частини НОМЕР_1 , який вважається зниклим безвісти з 18.05.2022.

Вивчивши матеріали справи, суд дійшов наступного висновку.

Відповідно до ч.9 ст.10 ЦПК України якщо спірні відносини не врегульовані законом, суд застосовує закон, що регулює подібні за змістом відносини (аналогія закону), а за відсутності такого суд виходить із загальних засад законодавства (аналогія права).

Згідно з ст.46 ЦПК України здатність мати цивільні процесуальні права та обов`язки сторони, третьої особи, заявника, заінтересованої особи (цивільна процесуальна правоздатність) мають усі фізичні і юридичні особи.

Відповідно до ч.4 ст.294 ЦПК України справи окремого провадження суд розглядає за участю заявника і заінтересованих осіб.

Відповідно до ч. 1 ст. 53 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї зі сторін.

Беручи до уваги, що рішення суду по справі може вплинути на права та обов`язки військової частини, у якій проходив службу ОСОБА_2 , суд вважає за необхідне залучити військову частину НОМЕР_1 , до участі у справі в якості заінтересованої особи.

За наведених обставин, розгляд справи слід відкласти.

Керуючись ст.ст.10,53,258,260,294 ЦПК України , суд,-

У Х В А Л И В :

Залучити військову частину НОМЕР_1 ( АДРЕСА_1 ) в якості заінтересованої особи до розгляду цивільної справи за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа Миколаївська державна нотаріальна контора Львівської області, Миколаївський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Стрийському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції про оголошення фізичної особи померлою.

Розгляд справи відкласти на 30.05.2024 на 10.30 год.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Друзюк М. М.

СудМиколаївський районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення23.05.2024
Оприлюднено27.05.2024
Номер документу119232195
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про визнання фізичної особи безвісно відсутньою чи оголошення її померлою

Судовий реєстр по справі —447/1137/24

Рішення від 03.02.2025

Цивільне

Миколаївський районний суд Львівської області

Друзюк М. М.

Ухвала від 08.01.2025

Цивільне

Миколаївський районний суд Львівської області

Друзюк М. М.

Ухвала від 11.12.2024

Цивільне

Миколаївський районний суд Львівської області

Друзюк М. М.

Ухвала від 10.12.2024

Цивільне

Миколаївський районний суд Львівської області

Друзюк М. М.

Ухвала від 02.09.2024

Цивільне

Миколаївський районний суд Львівської області

Друзюк М. М.

Ухвала від 02.09.2024

Цивільне

Миколаївський районний суд Львівської області

Друзюк М. М.

Ухвала від 06.08.2024

Цивільне

Миколаївський районний суд Львівської області

Друзюк М. М.

Ухвала від 15.07.2024

Цивільне

Миколаївський районний суд Львівської області

Друзюк М. М.

Ухвала від 24.06.2024

Цивільне

Миколаївський районний суд Львівської області

Друзюк М. М.

Ухвала від 23.05.2024

Цивільне

Миколаївський районний суд Львівської області

Друзюк М. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні