Справа № 932/6630/20
Провадження № 2/932/239/22
УХВАЛА
про закриття підготовчого провадження та призначення справи до розгляду по суті
26 грудня 2023 року м. Дніпро
Бабушкінський районнийсуд м.Дніпропетровська ускладі головуючогосудді КондрашоваІ.А.,за участюсекретаря судовогозасідання МотузЯ.А.,розглянувши уприміщенні судув м.Дніпрі упорядку загальногопозовного провадженняцивільну справуза позовом Публічного акціонерного товариства Акціонерного банку «Укргазбанк» до ОСОБА_1 ,третя особа:П`ята Дніпровськадержавна нотаріальнаконтора, про звернення стягнення на майно, отримане у спадщину, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні судді Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Лукінової К.С., перебувала цивільна справа за позовом Публічного акціонерного товариства Акціонерного банку «Укргазбанк» до ОСОБА_1 , про звернення стягнення на майно, отримане у спадщину.
На підставі Акту Вищої ради правосуддя від 24 листопада 2020 року відрядження судді Лукінової К.С. було закінчено.
Протоколом автоматизованого розподілу від 02 лютого 2022 року справу передано у моє провадження.
Ухвалою судді Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від 16 лютого 2021 року прийнято до провадження зазначену цивільну справу, визначено справу розглядати у загальному позовному провадженні.
28 червня 2023 року ухвалою Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська залучено до участі у справі за позовною заявою Публічного акціонерного товариства Акціонерного банку «Укргазбанк» до ОСОБА_1 , про звернення стягнення на майно, отримане у спадщину, в якості третьої особи: П`яту Дніпровську державну нотаріальну контору.
Від представника позивача ОСОБА_2 через канцелярію суду надійшла заява в якій вона просила слухання справи провести за її відсутності.
Інші учасники справи у підготовче судове засідання не з`явилися. Про дату та час судового засідання повідомлялись належним чином, однак про причини неявки суд не повідомили та не надали клопотань про відкладення розгляду справи.
Суд вважає за можливе провести підготовче засідання без участі сторін, які не з`явилися.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування за допомогою звукозаписувального запису не здійснювалось.
Суд, дослідивши позовну заяву та додані до неї докази, враховуючи, що сторонами подані усі докази, заяв та клопотань немає, приходить до висновку про можливість закриття підготовчого розгляду справи та вважає за можливе призначити справу до судового розгляду.
Судом було встановлено порядок з`ясування доказів. Судом також виконані всі вимоги, передбачені ч. 2 ст. 197 ЦПК України.
В силу положень ч. 2 ст. 200 ЦПК України в підготовчому засіданні суд має право ухвалити рішення про закриття підготовчого засідання та призначити справу до розгляду.
З огляду на те, що справа належним чином підготовлена до судового розгляду по суті, заяв та клопотань не має, учасники не заперечують проти закриття підготовчого засідання, суд дійшов висновку про можливість закриття підготовчого засідання та призначення справи до розгляду по суті заявлених вимог.
Керуючись ст. ст. 189, 196-198, 200, 247, 353 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Закрити підготовче судове засідання та призначити цивільну справу за позовом Публічного акціонерноготовариства Акціонерногобанку «Укргазбанк»до ОСОБА_1 ,третя особа:П`ята Дніпровськадержавна нотаріальнаконтора, про звернення стягнення на майно, отримане у спадщину.
Призначити розгляд справи по суті на 12лютого 2024року о13год.30хв. в приміщенні Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська за адресою: м. Дніпро, пр-кт Д. Яворницького, 57, арка, каб. 305.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ігор КОНДРАШОВ
Суд | Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 26.12.2023 |
Оприлюднено | 28.05.2024 |
Номер документу | 119282749 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них |
Цивільне
Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська
Кондрашов І. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні