УХВАЛА
30 травня 2024 року
м. Київ
справа № 374/372/20
провадження № 61-7775ск24
Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Шиповича В. В., вирішуючи питання про відкриття касаційного провадження за касаційною скаргою поданою ОСОБА_1 , як представником ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , на постанову Київського апеляційного суду від 25 квітня 2024 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 , ОСОБА_3 до комунального підприємства «Ржищівжитлосервіс», комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств м. Ржищів», виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору: ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , про захист прав споживачів та про зобов`язання вчинити ді
ВСТАНОВИВ:
24 травня 2024 року засобами поштового зв`язку ОСОБА_1 , діючи як представникОСОБА_2 , ОСОБА_3 , подав касаційну скаргу на постанову Київського апеляційного суду від 25 квітня 2024 року у цивільній справі № 374/372/20.
Відповідно до частини третьої статті 392 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) касаційна скарга підписується особою, яка її подає, або представником такої особи. До касаційної скарги, поданої представником, повинна бути додана довіреність або інший документ, що посвідчує повноваження представника.
ОСОБА_1 у касаційній скарзі вказує, що є адвокатом.
Повноваження адвоката як представника підтверджуються довіреністю; ордером, виданим відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»; дорученням органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правничої допомоги, виданим відповідно до Закону України
«Про безоплатну правничу допомогу» (частина четверта статті 62 ЦПК України).
Однак документів, які б підтверджували повноваження ОСОБА_1 на представництво інтересів ОСОБА_2 та ОСОБА_3 у Верховному Суді, до касаційної скарги не додано.
Відповідно до пункту 1 частини четвертої статті 393 ЦПК України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо касаційна скарга подана особою, яка не має процесуальної дієздатності, не підписана, підписана особою, яка не має права її підписувати, або особою, посадове становище якої не зазначено.
За таких обставин касаційна скарга підлягає поверненню особі, яка її подала.
За загальним правилом повернення касаційної скарги не перешкоджає повторному зверненню доВерховного Суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення скарги.
Керуючись пунктом 1 частини четвертої статті 393 ЦПК України, Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду
УХВАЛИВ:
Касаційну скаргу подану ОСОБА_1 , як представником ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , на постанову Київського апеляційного суду від 25 квітня 2024 року у цивільній справі № 374/372/20 повернути особі, яка її подала.
Копію ухвали про повернення касаційної скарги надіслати учасникам справи, а також особам, які подали скаргу разом з доданими до скарги матеріалами.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя В. В. Шипович
Суд | Касаційний цивільний суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 30.05.2024 |
Оприлюднено | 03.06.2024 |
Номер документу | 119419601 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про захист прав споживачів» |
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Шипович Владислав Володимирович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні