Справа №2-290-2002
Провадження №2-во/155/6/24
ГОРОХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
04.06.2024 м. Горохів
Суддя Горохівського районного суду Волинської області Санакоєв Д.Т., розглянувши заяву Берестечківського психоневрологічного інтернату Волинської обласної ради про виправлення описки в рішенні Горохівського районного суду Волинської області від 27.05.2002 року,
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Горохівського районного суду Волинської області перебувала вищевказана цивільна справа.
Рішенням Горохівського районного суду Волинської області від 27 травня 2002 року заяву задоволено, ОСОБА_1 визнано недієздатною.
15 травня 2024 року від Берестечківського психоневрологічного інтернату Волинської обласної ради надійшло клопотання про виправлення описки в рішенні, а саме: в прізвищі особи яку визнано недієздатною вказано « ОСОБА_2 », що є відмінним від прізвища зазначеного в паспорті « ОСОБА_3 ».
Ознайомившись із клопотанням, дослідивши матеріали справи приходжу до наступного висновку.
Вирішення питання про виправлення описки здійснювалося за відсутності учасників справи, без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, що відповідає вимогам ч.2 ст.247 ЦПК України.
Згідно з ч.1 ст.269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Встановлено, що в провадженні Горохівського районного суду Волинської області перебувала цивільна справа №2-290-2002 про визнання фізичної особи недієздатною, у якій рішенням від 27 травня 2002 року заяву задоволено, ОСОБА_1 визнано недієздатною.
Із копії довідки про втрату паспорта виданої Міністерством внутрішніх справи України 01.06.1990 року та копії паспорту громадянина України серії НОМЕР_1 виданого Горохівським РВ УМВС України 21 жовтня 2002 року встановлено, що анкетні дані особи є « ОСОБА_1 ».
Беручи до уваги вищевикладену норму закону, а також те, що виправлення допущеної описки не призводить до зміни суті рішення, суд приходить до висновку, що допущену в рішенні суду описку слід виправити.
Керуючись ст.269 ЦПК України, суд,
П О С Т А Н О В И В:
Заяву Берестечківськогопсихоневрологічного інтернатуВолинської обласноїради провиправлення опискив рішенніГорохівського районногосуду Волинськоїобласті від27.05.2002року задовольнити.
Внести виправлення в рішення Горохівського районного суду Волинської області від 27.05.2002 року року, вказавши в усьому тексті рішення прізвище особи яку визнано недієздатною як « ОСОБА_3 » та відповідно повні анкетні дані як « ОСОБА_1 ».
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення, в разі проголошення вступної та резолютивної частини ухвали, зазначений строк обчислюється з дня складення повного тексту ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Cуддя Горохівського районного суду
Волинської області Д.Т.Санакоєв
Суд | Горохівський районний суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 04.06.2024 |
Оприлюднено | 06.06.2024 |
Номер документу | 119485575 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Горохівський районний суд Волинської області
Санакоєв Д. Т.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні