Справа № 2/593/204/2024
УХВАЛА
про відкриття спрощеного провадження у справі
"04" червня 2024 р. суддя Бережанського районного суду Тернопільської області Крамар В.М., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 до ОСОБА_2 , місце проживання достовірно встановити не вдалося, згідно відомостей Єдиного демографічного реєстру зареєстрований АДРЕСА_2 , - про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
Позовна заява подана з додержанням вимог ст. ст. 175, 177, 184 ЦПК України.
Керуючись ст. ст. 13, 83, 84, 187, 190, 191, 274, 275, 277, 279 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Предметом позову є розірвання шлюбу між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 , зареєстрованого 28 липня 2007 року виконкомом Жовнівської сільської ради Бережанського району Тернопільської області, актовий запис № 04. Підставою позову в позовній заяві позивачкою вказано несумісність характерів сторін та різні погляди на сімейне життя та обов`язки, фактичне припинення ведення спільного господарства та сумісного проживання з червня 2022 року.
Зважаючи на те, що спір виник з приводу розірвання шлюбу, розгляд справи відповідно до п.1 ч.4, п.4 ч.6 ст. 19, п.1 ч.1 ст. 274 ЦПК України слід проводити за правилами спрощеного провадження.
Судове засідання для розгляду справи по суті призначити на 10 год. 00 хв. 26 червня 2024 року в залі № 5 Бережанського районного суду з повідомленням (викликом) сторін.
Відповідачу надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Роз`яснити відповідачу право в п`ятнадцятиденний строк з моменту вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі і позовної заяви подати суду відзив на позовну заяву, в якому викласти заперечення проти позову. Вказаний відзив відповідач має право надіслати: суду - відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову; позивачці, іншим відповідачам, а також третім особам - копію відзиву та доданих до нього документів.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Позивачка має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач заперечення протягом п`яти днів з моменту отримання позивачкою відзиву, а відповідачем відповіді на відзив. За клопотанням сторони суд може відкласти розгляд справи з метою надання додаткового часу для подання відповіді на відзив та (або) заперечення, якщо вони не подані до першого судового засідання з поважних причин.
Зважаючи нате,що:Шумська міськарада незаважаючи наотримання 08травня 2024року о12год.17хв.42с.запиту судупро зареєстрованемісце проживання(перебування)відповідача,що підтверджуєтьсядовідкою продоставку електронноголиста,-не даласуду інформаціюпро зареєстрованемісце проживання(перебування)відповідача ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,-слід витребуватиз Шумськоїміської ради,місцезнаходження:вул.Українська,59,м.Шумськ Кременецькогорайону Тернопільськоїобласті,який згідноіз позовноюзаявою тавідповіддю Єдиногодемографічного реєструзареєстрований по АДРЕСА_2 .
Зобов`язати Шумську міську раду, місцезнаходження: вул. Українська, 59, м. Шумськ Кременецького району Тернопільської області, надати суду інформацію про зареєстроване місце проживання (перебування) відповідача ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , - станом на час отримання ухвали про відкриття спрощеного провадження у справі, - в п`ятиденний строк з моменту отримання ухвали про відкриття провадження у справі.
Роз`яснити Шумській міській раді, місцезнаходження: вул. Українська, 59, м. Шумськ Кременецького району Тернопільської області, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України 04396259, що відповідно до ч.8 ст. 84 ЦПК України у разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Такими заходами процесуального примусу є: тимчасове вилучення доказів для дослідження судом (ст. 146 ЦПК України), штраф (п. 3 ч.1 ст. 148 ЦПК України).
Відповідач повинен подати суду докази разом з поданням відзиву.
Якщо доказ не може бути поданий у встановлений законом строк з об`єктивних причин, учасник справи повинен про це письмово повідомити суд та зазначити: доказ, який не може бути подано; причини, з яких доказ не може бути подано у зазначений строк; докази, які підтверджують, що особа здійснила всі залежні від неї дії, спрямовані на отримання вказаного доказу.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи: «https://court.gov.ua/sud1901».
Суддя:
Суд | Бережанський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 04.06.2024 |
Оприлюднено | 06.06.2024 |
Номер документу | 119508018 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про розірвання шлюбу |
Цивільне
Бережанський районний суд Тернопільської області
Крамар В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні