Ухвала
від 05.06.2024 по справі 342/512/24
ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 342/512/24

Провадження №2/342/336/2024

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду по суті

05 червня 2024 р. м.Городенка

Городенківський районний суд Івано-Франківської області в складі:

головуючого судді Федів Л.М.,

з участю секретаря судового засідання Матієк І.П.

провівши відкрите підготовче засідання в залі суду в м. Городенка в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Служба у справах дітей Городенківської міської ради, про усунення перешкод щодо участі у вихованні та вільного спілкування з дитиною,

В С Т А Н О В И В :

Позивач ОСОБА_1 , який зареєстрований по АДРЕСА_1 , житель АДРЕСА_2 , звернувся до суду із позовом до ОСОБА_2 , яка зареєстрована по АДРЕСА_1 , адреса останнього відомого місця проживання: АДРЕСА_2 , в якому просить зобов`язати відповідача не перешкоджати йому брати участь у вихованні та вільному спілкуванні з його дітьми ОСОБА_3 , та ОСОБА_4 , наступним чином: безперешкодні зустрічі з дітьми без участі будь-яких інших осіб - щосуботи та щонеділі з 12 години 00 хвилин до 18 години 00 хвилин; безперешкодні зустрічі з дітьми без участі будь-яких інших осіб - у будні дні з понеділка по п`ятницю з 17 години 00 хвилин до 22 години 00 хвилин; безперешкодне проведення відпустки з дітьми без участі ОСОБА_2 - щороку у літній період, строком на 14 діб; безперешкодна участь у спільному святкуванні дня народження ОСОБА_3 (з можливою участю інших осіб) - кожного року 15 квітня з 10 години 00 хвилин до 19 години 00 хвилин та спільному святкуванні дня народження ОСОБА_4 (з можливою участю інших осіб) - кожного року 10 червня з 10 години 00 хвилин до 19 години 00 хвилин; у дні, коли немає особистих побачень здійснювати спілкування засобами телефонного, відео та інших засобів зв`язку, в соціальних мережах, що не передбачає безпосереднього фізичного спілкування між батьком та дітьми з 19.00 год. до 21.00 год.; зобов`язати відповідача, за два дні до дня зустрічі позивача з дітьми, надати йому точну інформацію щодо фактичного місця навчання, проживання, перебування дітей, а у разі настання таких змін, повідомити про це позивача особисто на наступний день з дня настання таких обставин.

Ухвалою суду 05квітня 2024року прийнято до розгляду та відкрито провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Служба у справах дітей Городенківської міської ради, про усунення перешкод щодо участі у вихованні та вільного спілкування з дитиною. Залучено до участі в справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача, - Орган опікита піклуванняв особіСлужби усправах дітейГороденківської міськоїради (м.Городенка вул.Шевченка,77).Справувирішено розглядатиза правиламизагального позовногопровадження.Призначено підготовчезасідання всправі.

У підтовче засідання 05.06.2024 учасники справи не з`явилися.

31.05.2024 представник позивача ОСОБА_1 адвокат Боднарчук А.М. через систему «Електронний суд» подав до суду заяву, в якій просив підготовче засідання провести без його участі та без участі позивача. Не заперечує проти призначення справи до судового розгляду.

05.06.2024 представник відповідача ОСОБА_2 адвокат Денега Д.М. через ситему «Електронний суд» подав клопотання згідно якого просив долучити до матеріалів справи № 342/512/24 копії: довідки (довідку) про забезпечення житлом на території Чеської Республіки, який виданий на ім`я ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ; довідки (довідку) про забезпечення житлом на території Чеської Республіки, який виданий на ім`я ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ; довідки (довідку) про забезпечення житлом на території Чеської Республіки, який виданий на ім`я ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 ; довідки про навчання, яка видана на ім`я ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_3 ; довідки з дитячого садка м. Кладруби, району Тахов, благодійної організації, виданого на ім`я ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ; скріншотів листувань із застосунку «Telegram» та « ОСОБА_8 », між позивачем та відповідачкою, за період з 01.03.2024 року по 19.05.2024 року; фотокопії у кількості 3шт., на яких зображений ОСОБА_1 разом з ОСОБА_9 .

Крім того, подав заяву згідно якої просив, з метою процесуальної економії часу, здійснити розгляд підготовчого судового засідання 05.06.2024 р. на 13:30 год. без участі відповідача та її представника, адвоката Денеги Д. М. Не заперечує проти закриття підготовчого судового засідання.

Представник службиу справахдітей Городенківськоїміської радив судове засідання не зявився. У поданому листі 21.05.2024 просив підготовче засідання проводити, призначати справу до судового розгляду та виносити рішення без нашої участі без участі представника служби у справах дітей Городенківської міської ради.

Передбачених ч.2 ст. 198ЦПК Українипідстав для відкладення підготовчого засідання судом не встановлено.

В ході підготовчого провадження та під час проведення підготовчого засідання у даній цивільній справі проведено підготовчі дії, передбачені ст.ст.189-199ЦПК України, визначено предмет спору та характер спірних правовідносин, вимог позивача, заперечення відповідача, позицію служби у справах дітей Городенківської міської ради, вирішено клопотання учасників справ, склад учасників судового процессу, визначено обставини справи, які підлягають встановленню.

З огляду на відсутність підстав для залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, ухвалення рішення за результатами підготовчого провадження, суд дійшов висновку про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст.189,196-198,200,223,258,260-261 ЦПК України, суд,-

П О С Т А Н О В И В :

Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовноюзаявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Служба у справах дітей Городенківської міської ради, про усунення перешкод щодо участі у вихованні та вільного спілкування з дитиною.

Призначити справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні на 11.00год.17.06.2024 в приміщенні Городенківського районного суду Івано-Франківської області (м. Городенка вул. Героїв Євромайдану, 7, зал судових засідань № 2).

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Дослідження доказів в судовому засіданні проводити в наступному порядку: після заслуховування вступного слова учасників справи, ознайомитися та дослідити письмові докази, наявні в матеріалах справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Федів Л. М.

СудГороденківський районний суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення05.06.2024
Оприлюднено06.06.2024
Номер документу119516504
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —342/512/24

Рішення від 19.02.2025

Цивільне

Городенківський районний суд Івано-Франківської області

Федів Л. М.

Ухвала від 28.01.2025

Цивільне

Городенківський районний суд Івано-Франківської області

Федів Л. М.

Ухвала від 28.01.2025

Цивільне

Городенківський районний суд Івано-Франківської області

Федів Л. М.

Ухвала від 07.01.2025

Цивільне

Городенківський районний суд Івано-Франківської області

Федів Л. М.

Ухвала від 22.08.2024

Цивільне

Городенківський районний суд Івано-Франківської області

Федів Л. М.

Ухвала від 17.06.2024

Цивільне

Городенківський районний суд Івано-Франківської області

Федів Л. М.

Ухвала від 05.06.2024

Цивільне

Городенківський районний суд Івано-Франківської області

Федів Л. М.

Ухвала від 05.04.2024

Цивільне

Городенківський районний суд Івано-Франківської області

Федів Л. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні