Ухвала
від 03.06.2024 по справі 926/4355/23
ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

79010, м.Львів, вул.Личаківська,81


УХВАЛА

"03" червня 2024 р. Справа №926/4355/23

Західний апеляційний господарський суд у складі колегії:

Головуючого (судді-доповідача)Якімець Г.Г.,

Суддів:Бойко С.М.,Бонк Т.Б.,

за участю секретаря судового засідання Кришталь М.Б.,

та представників:

від позивача Лелюк Х.М. (в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду)

від відповідача-1 (скаржника) Шевчук Д.В. (в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду)

від відповідача-2 (скаржника) Шевчук Д.В. (в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду)

розглядаючи апеляційні скарги:

-Товариства з обмеженою відповідальністю Будівельна компанія Трансмост від 10 квітня 2024 року

-Приватного підприємства Люксинор-Будцентр від 10 квітня 2024 року

на рішення Господарського суду Чернівецької області від 12 березня 2024 року (підписане 21.03.2024), суддя Ніколаєв М.І.

у справі №926/4355/23

за позовом Чернівецької міської ради

до відповідача-1 Товариства з обмеженою відповідальністю Будівельна компанія Трансмост

до відповідача-2 Приватного підприємства "Люксинор-Будцентр"

про стягнення безпідставно збережених коштів в сумі 3 112 573,38 грн

В С Т А Н О В И В :

Ухвалою Західного апеляційного господарського суду від 08 травня 2024 року справу №926/4355/23 призначено до розгляду в судовому засіданні на 03 червня 2024 року на 11 год. 30 хв.

Ухвалою суду від 14 травня 2024 року задоволено заяву представника позивача Лелюк Христини Миколаївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Ухвалою суду від 29 травня 2024 року задоволено заяви представника відповідачів-1,-2 Шевчук Дмитра Васильовича про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

В судове засідання з`явились представники сторін в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Представник відповідачів-1,-2 (скаржників) в судовому засіданні надав пояснення, підтримав вимоги своїх апеляційних скарг, з мотивів наведених в останніх.

Представник позивача в судовому засіданні надав пояснення, проти вимог апеляційних скарг заперечив, з підстав, викладених у відзиві на апеляційні скарги.

Колегія суддів дійшла висновку про необхідність на стадії судових дебатів оголошення перерви в судовому засіданні до 17 червня 2024 року о 11 год. 30 хв. та проведення судового засідання за участю представників позивача Лелюк Христини Миколаївни та відповідачів-1,-2 Шевчук Дмитра Васильовича в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку (https://vkz.court.gov.ua/), враховуючи раніше подані заяви.

Керуючись ст.ст.197, 216, 234 ГПК України, Західний апеляційний господарський суд,

УХВАЛИВ :

1.Оголосити перерву в судовому засіданні до 17 червня 2024 року о 11 год. 30 хв. у приміщенні Західного апеляційного господарського суду за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 81.

2.Судове засідання, що відбудеться 17 червня 2024 року о 11 год. 30 хв. в приміщенні Західного апеляційного господарського суду, зал судового засідання №2. провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням підсистеми відеоконференцзв`язку (https://vkz.court.gov.ua/).

3.Позивачу та відповідачам-1,-2 забезпечити участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням підсистеми відеоконференцзв`язку (https://vkz.court.gov.ua/).

Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (ч.5 ст.197 ГПК України).

4.Копії ухвали суду надіслати сторонам у справі.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та не підлягає оскарженню.

Головуючий (суддя-доповідач)Якімець Г.Г.

СуддяБойко С.М.

СуддяБонк Т.Б.

СудЗахідний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення03.06.2024
Оприлюднено06.06.2024
Номер документу119519259
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —926/4355/23

Судовий наказ від 10.07.2024

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ніколаєв Михайло Ілліч

Судовий наказ від 10.07.2024

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ніколаєв Михайло Ілліч

Ухвала від 03.06.2024

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Якімець Ганна Григорівна

Ухвала від 29.05.2024

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Якімець Ганна Григорівна

Ухвала від 14.05.2024

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Якімець Ганна Григорівна

Ухвала від 08.05.2024

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Якімець Ганна Григорівна

Ухвала від 17.04.2024

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Якімець Ганна Григорівна

Ухвала від 17.04.2024

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Якімець Ганна Григорівна

Рішення від 12.03.2024

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ніколаєв Михайло Ілліч

Рішення від 12.03.2024

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ніколаєв Михайло Ілліч

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні