Справа № 2033/2-108/11
Провадження № 4-с/645/7/24
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 червня 2024 року місто Харків
Фрунзенський районнийсуд м.Харкова ускладі головуючої-судді УльянічІ.В.,при секретаріЦиганюк В.М.,розглянувши заявупредставника заявникаАТ «УніверсалБанк»-адвоката ПриходькоЛюдмили Аркадіївнипроучасть в судовому засіданні у режимі відеоконференції-,
в с т а н о в и в:
В провадженні Фрунзенського районного суду м. Харкова перебуває на розгляді матеріалами скаргипредставника АТ«Універсал Банк»Скоробогатого О.В.на діїдержавного виконавцяВідділу Примусовоговиконання рішеньУправління забезпеченняпримусового виконаннярішень уХарківській областіСхідного міжрегіональногоуправління Міністерстваюстиції.
06.06.2024 р. від представника заявника АТ «Універсал Банк» - Приходько Л.А. надійшла заява про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
У відповідності до ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Частиною 3 ст. 212 ЦПК України передбачено, що учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Згідно вимог ст. 11 ЗУ "Про судоустрій та статус суддів", учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Оскільки брати участь у справі в режимі відеоконференції є правом сторін, суд вважає за можливе задовольнити заяву про проведення судового засідання у режимі відеоконференції.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.48,49,212 ЦПК України, суд, -
у х в а л и в:
Заявупредставника заявникаАТ «УніверсалБанк»-адвоката ПриходькоЛюдмили Аркадіївнипроучасть в судовому засіданні у режимі відеоконференції - задовольнити.
Судове засідання по цивільній справі №2033/2-108/11 за матеріалами скаргипредставника АТ«Універсал Банк» Скоробогатого О.В.на діїдержавного виконавцяВідділу Примусовоговиконання рішеньУправління забезпеченняпримусового виконаннярішень уХарківській областіСхідного міжрегіональногоуправління Міністерстваюстиції, яке призначене на 11:20 годину 13 червня 2024 року, та усі наступні засідання провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Попередити, що відповідно до ч. 5 ст.212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Відеоконференція буде проведена за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua
Ухвала суду апеляційному оскарженню не підлягає.
Суддя - І.В.Ульяніч
Суд | Фрунзенський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 07.06.2024 |
Оприлюднено | 10.06.2024 |
Номер документу | 119584891 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Фрунзенський районний суд м.Харкова
Ульяніч І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні