У Х В А Л А
7 червня 2024 року місто Київ
справа № 757/57706/23-ц
апеляційне провадження № 22-ц/824/8100/2024
Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
судді-доповідача - Головачова Я.В.
суддів: Невідомої Т.О., Нежури В.А.,
заслухавши доповідь судді-доповідача про проведення підготовчих дій у справі за заявою товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Авістар про забезпечення позову у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Авістар до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_2 , про визнання права іпотекодержателя на нежитлове приміщення, за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Печерського районного суду міста Києва від 19 грудня 2023 року,
в с т а н о в и в :
Ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 19 грудня 2023 року заяву ТОВ ФК Авістар про забезпечення позову задоволено. Заборонено державним реєстраторам, реєстраційним службам, іншим особам вчиняти будь-які реєстраційні дії в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно щодо нерухомого майна нежитлового приміщення (група нежитлових приміщень) номер 10-9 загальною площею 36,0 кв.м. за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер об`єкту нерухомого майна 2788812780000, за винятком реєстраційних дій, які вчиняються на виконання судових рішень. Заборонено ОСОБА_1 розпоряджатись у будь-якій спосіб нерухомим майном нежитловим приміщенням (група нежитлових приміщень) номер 10-9 загальною площею 36,0 кв.м. за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер об`єкту нерухомого майна 2788812780000.
На вказане судове рішення ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу.
Ухвалою Київського апеляційного суду від 16 травня 2023 року відкрито апеляційне провадження.
Разом із апеляційною скаргою скаржником подано клопотання про приєднання доказів до матеріалів справи.
Відповідно до пункту 5 частини 1статті 365 ЦПК Українисуддя-доповідач у порядку підготовки справи до апеляційного розгляду вирішує питання щодо поважності причин неподання доказів до суду першої інстанції.
Розглянувши клопотання ОСОБА_1 про приєднання доказів, суд доходить висновку про його обґрунтованість та можливість прийняття доказів на стадії апеляційного провадження.
Суддею-доповідачем проведено передбачені статтею 365 ЦПК України підготовчі дії по призначенню справи до апеляційного розгляду.
Керуючись статтями 365, 366, 369 ЦПК України, суд
у х в а л и в :
Приєднати до матеріалів справи докази, що були подані разом з апеляційною скаргою ОСОБА_1 .
Справу за заявою товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Авістар про забезпечення позову у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Авістар до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_2 , про визнання права іпотекодержателя на нежитлове приміщення, за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Печерського районного суду міста Києва від 19 грудня 2023 року, призначити до судового розгляду у судовому засіданні на 2 липня 2024 року о 17 годині 10 хвилин у приміщенні Київського апеляційного суду за адресою: місто Київ, вулиця Солом`янська, 2-А.
Про час і місце судового засідання повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач
Судді:
Суд | Київський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 07.06.2024 |
Оприлюднено | 10.06.2024 |
Номер документу | 119588727 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них |
Цивільне
Київський апеляційний суд
Головачов Ярослав Вячеславович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні