Рішення
від 10.06.2024 по справі 625/84/24
КОЛОМАЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

625/84/24

Провадження № 2/625/51/24

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"10" червня 2024 р. с. Різуненкове

Коломацький районний суд Харківської області у складі:

головуючого судді Скляренка М.О.,

за участю секретаря судового засідання Талавирі С.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в селі Різуненкове Богодухівського району Харківської області цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯ З ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯ З ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ» в особі його представника ОСОБА_2 звернулося до Коломацького районного суду Харківської області із позовною заявою, в якій позивач просив суд стягнути із ОСОБА_1 заборгованість за кредитним договором, укладеним між його сторонами 20 серпня 2017 року, у розмірі 46836 гривень 01 копійка, яка складається із: заборгованості за тілом кредиту в сумі 34347 гривень 48 копійок; заборгованості по відсоткам в сумі 12488 гривень 53 копійки.

В обґрунтування заявлених вимог позивач зазначив, що 20 серпня 2017року міжАТ «ОТП БАНК» (первісний кредитор) та ОСОБА_1 укладений кредитний договір за №2016149218, проте, всупереч умовам договору позики відповідачка взяті на себе зобов`язання не виконала та припинила повертати наданий їй кредит в строки, передбачені кредитним договором, внаслідок чого у неї виникла заборгованість у розмірі 46836 гривень 01 копійка

Також позивач у позові вказав, що 28 червня 2023 року між АТ«ОТП БАНК» та ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ«ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯЗ ПОВЕРНЕННЯБОРГІВ» укладений договір факторингу, відповідно до умов якого ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯ З ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ» набуло право вимоги до відповідачки ОСОБА_1 за вищевказаним кредитним договором №2016149218, укладеним між його сторонами 20 серпня 2017 року, на загальну суму 46836 гривень 01 копійка, що складається із: 1) заборгованості за тілом кредиту в сумі 34347 гривень 48 копійок; 2) заборгованості по відсоткам в сумі 12488 гривень 53 копійки, що й послугувало підставою для звернення останнім до суду із позовом.

Відповідною ухвалою,постановленою суддеюКоломацького районногосуду Харківськоїобласті 25квітня 2024року,відкрито провадженняу справів порядкуспрощеного позовногопровадження завказаним вищепозовом ісправу призначенодо розгляду у судовому засіданні.

Будь-які процесуальні дії, як то забезпечення доказів, вжиття заходів забезпечення позову, зупинення і поновлення провадження тощо, не вчинялися.

Представник позивача в судове засідання не з`явився, при цьому 05 квітня 2024 року подав до суду письмову заяву за вх.№565/01-51/24 (а.с. 1-2), в якій просив справу розглядати без участі представника ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯ З ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ».

Частиною 3 статті 211 ЦПК України передбачено право учасника справи заявити клопотання про розгляд справи за його відсутності.

Відповідачка ОСОБА_1 в судове засідання не з`явилася, про дату, час та місце розгляду справи повідомлена своєчасно та належним чином в порядку, визначеному ст. 128 ЦПК України, шляхом направлення судової повістки за зареєстрованим місцем проживання відповідача (а.с. 48, 53).

Причини неявки відповідачка суду не повідомляла, будь-яких заяв та клопотань від неї не надходило, у встановлений ч. 7 ст. 178 ЦПК України строк відповідачка не подала до суду відзив на позовну заяву.

За загальним правилом, закріпленим у частині першій статті 223 ЦПК України, неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею. При цьому, відповідно до частини третьої вказаної статті Кодексу якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі неявки у судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки.

Згідно ч. 5 ст. 279 ЦПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Оскільки відповідачка своїм процесуальним правом участі у судовому засіданні не скористалася, повноважного представника для участі у судовому засіданні не направила, відзиву на позовну заяву у встановлений судом строк без поважних причин не подала, суд дійшов висновку про можливість розгляду справи у відсутності відповідача за наявними у справі матеріалами, що містять достатньо відомостей про права і взаємовідносини сторін.

Матеріали справи свідчать про те, що всім учасникам судового процесу судом створені належні умови для доведення останніми своїх правових позицій, надання ними доказів, які, на їх думку, є достатніми для обґрунтування своїх вимог і заперечень, а також надано достатньо часу для підготовки до судового засідання тощо. Окрім того, судом вжито всіх заходів, в межах визначених чинним законодавством України повноважень, спрямованих на всебічне, повне та об`єктивне з`ясування всіх обставин справи.

У зв`язку із неявкою в судове засідання всіх учасників справи на підставі ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.

Дослідивши письмові докази, долучені у якості додатку до позовної заяви, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок наявних у справі доказів у їх сукупності, суд дійшов наступного.

Так, частиною 1 ст. 13 ЦПК України передбачено, що суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

20 серпня 2017 року між ПАТ«ОТП Банк» та відповідачкою ОСОБА_1 , шляхом його підписання укладено договір про надання споживчого кредиту та про видачу і обслуговування міжнародних кредитних пластикових карток за №2016149218, на наступних умовах: 1) загальна сума кредиту складає 22623 гривні 55 копійок, з яких: 19799 гривень 60 копійок на придбання товару/послуг у Продавця 1; 2573 гривні 55 копійок на сплату комісії за надання кредиту та 250 гривень 00 копійок на сплату послуг за надання виписок в електронному вигляді (смс-повідомлення); 2) цільове використання кредиту придбання товарів та послуг у Продавця 1 та банку; 3) строк, на який надається кредит 18 місяців; 4) розмір процентної ставки 0,01 % річних (а.с. 4).

Пунктом 1.1 розділу 1 Договору визначено, що кредитом є кредитні кошти банку чи їх відповідна частина, яка надається позичальнику однією сумою чи частинами в розмірі та на умовах, визначених Договором. Надання кредиту є банківською послугою.

Продавецем 1 є ТОВ «Технополіс-1», розташоване за адресою: місто Харків, вулиця Вернадського, будинок №12, ідентифікаційний код 35411631, що реалізує товари в рамках програми споживчого кредитування банку, вартість товару/послуги, згідно рахунку - фактури №6075731 від 20 серпня 2017 року, яку позичальник купує у Продавця 1 із залученням кредитних коштів банку, складає 22623 гривні 55 копійок.

Згідно пункту 1.2 розділу 1 Договору банк надає позичальнику споживчий кредит, а позичальник зобов`язується повернути кредит, сплатити проценти за користування кредитом, інші платежі, визначені даним договором та додатком №1 «Графік платежів».

Згідно пунктів 1.3-1.6 розділу 1 Договору підписанням цього договору позичальник надає банку доручення на перерахування визначених цим договором сум на рахунок отримувачів (продавців). Позичальник зобов`язаний повернути банку суму кредиту та виконати всі інші зобов`язання встановлені договором не пізніше 20 лютого 2019 року.

Сума отриманого кредиту погашається щомісяця в дату платежу та в розмірі, зазначеному в графіку платежів.

Проценти за користування кредитом нараховуються та сплачуються щомісяця одночасно з погашенням суми отриманого кредиту, виходячи із розміру процентної ставки, визначеної п.1.1 даного договору. Для розрахунку використовується база виходячи з 365 днів у році.

Крім того, розділом 2 Договору визначено, що банк та позичальник підтвердили факт укладання між ними договору про видачу та обслуговування міжнародних кредитних пластикових карток (приватних) на підставі Правил кредитування, Правил користування кредитною карткою «MasterCard Standart», що розміщенні на інтернет сайті банку (www.otpbank.com.ua) та на умовах, викладених в цьому розділі угоди.

Відповідно до пунктів 2.2 - 2.6. розділу 2 Договору розмір кредитного ліміту складає 1000 гривень 00 копійок. Строк дії кредитної лінії становить 3 три роки з моменту підписання банком і позичальником цього договору. За користування кредитом, в тому числі простроченим кредитом та Овердрафтом, банк нараховує проценти в розмірі встановленому Тарифами банку та на дату укладання угоди розмір процентів становить 40 % по операціях розрахунків карткою за товари, послуги в мережі інтернет, та по операціях зняття готівки в банкоматах та пунктах видачі готівки. У разі виникнення несанкціонованого Овердрафту відсотки нараховуються від суми заборгованості 0,15 відсотків на день.

За користування кредитом, наданим Держателю протягом розрахункового циклу, Держателю встановлюється пільговий період користування кредитом. Тривалість пільгового періоду визначається Правилами, а розмір процентної ставки впродовж пільгового періоду становить 0,01 % відсотків річних. Підписанням цього договору Держатель гарантує, що йому зрозумілі і він погоджується з усіма положеннями Угоди, Правил та тарифів банку.

Згідно п.3.1 розділу 3 Договору банк має право відступити повністю чи частково свої права вимоги за кредитним договором третій особі. Підписанням цього договору позичальник надає свою згоду на таке відступлення права вимоги за кредитним договором третій особі.

Додатком №1 до договору про надання споживчого кредиту та про видачу і обслуговування міжнародних кредитних пластикових карток за №2016149218 встановлений графік платежів та розрахунок сукупної вартості споживчого кредиту з урахуванням вартості всіх супутніх послуг (а.с. 4).

Також,відповідачка ОСОБА_1 підписалаПаспорт споживчогокредиту,Додаток №1до Паспортукредиту Орієнтовний графікспоживчого кредиту,Анкету-заявуна отриманнякредиту,а отжевідповідачка прийнялапропозицію банкута ознайомиласяз інформацієюпро умовикредитування таорієнтовну загальнувартість кредиту,що засвідченовласним підписомвідповідача (а.с.5-6).

Товарним чеком за №6075731від 20 серпня 2017 року та фіскальним чеком за №00011017200055 від 20 серпня 2017 року підтверджено факт покупки позичальником товарів у продавця ТОВ «Технополіс-1», розташованого за адресою: місто Харків, вулиця Вернадського, будинок №12, ідентифікаційний код 35411631 із залученням кредитних коштів банку, на загальну суму 19799 гривень 60 копійок (а.с. 8-9).

Як вбачається із розписки підписаної особисто відповідачкою ОСОБА_1 нею отримана картка емітована за № НОМЕР_1 , термін дії 07/20 на ім`я ОСОБА_1 , номер клієнта 2492000666 (а.с.10).

28 червня 2023 року між AT «ОТП Банк» та ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ«ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯЗ ПОВЕРНЕННЯБОРГІВ» укладений договірфакторингу за №28/06/23, відповіднодо умов якого AT «ОТП Банк» за платувідступило ТОВ«ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ«ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯЗПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ»належні йомуправа вимоги,а ТОВ«ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ«ЄВРОПЕЙСЬКААГЕНЦІЯЗ ПОВЕРНЕННЯБОРГІВ» прийняло належні AT «ОТП Банк» права вимоги до боржників за кредитними договорами, зазначеними в Реєстрах боржників за №1 та №2 до цього договору (а.с. 12-13).

Як вбачається із витягу з Реєстру боржників №2 до вищезазначеного Договору факторингу №28/06/23, ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ«ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯЗ ПОВЕРНЕННЯБОРГІВ» набуло права грошової вимоги до ОСОБА_1 за кредитним договором №2016149218 (а.с. 14).

Згідно розрахунку заборгованості за кредитним договором № 2016149218 від 20 серпня 2017 року за період з 28 червня 2023 року по 29 лютого 2024 року, наданого ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯ З ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ», ОСОБА_1 своєчасно не сплачувала грошові кошти для погашення заборгованості за Кредитом та відсотками, внаслідок чого станом на 29 лютого 2024 року виникла заборгованість за кредитним договором у розмірі 46836гривень 01копійка,що складаєтьсяіз заборгованостіза тіломкредиту всумі 34347гривень 48копійок тазаборгованості повідсоткам всумі 12488гривень 53копійки (а.с. 11).

Свобода договору є однією із загальних засад цивільного законодавства, що передбачено у п. 3 ст. 3 ЦК України.

Одним із основоположних принципів цивільного судочинства є справедливість, добросовісність та розумність, що передбачено у п. 6 ст. 3 ЦК України.

Тобто, дії учасників цивільних правовідносин мають відповідати певному стандарту поведінки та характеризуватися чесністю, відкритістю та повагою до інтересів іншої сторони чи сторін договору.

Відповідно до статті 207 ЦК України правочин вважаєтьсятаким,що вчиненийу письмовійформі,якщо йогозміст зафіксованийв одномуабо кількохдокументах (утому числіелектронних),у листах,телеграмах,якими обмінялисясторони,або надсилалисяними доінформаційно-комунікаційноїсистеми,що використовуєтьсясторонами.У разіякщо змістправочину зафіксованийу кількохдокументах,зміст такогоправочину такожможе бутизафіксовано шляхомпосилання водному зцих документівна іншідокументи,якщо іншене передбаченозаконом. Правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо воля сторін виражена за допомогою телетайпного, електронного або іншого технічного засобу зв`язку.

Правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо він підписаний його стороною (сторонами).

Використання при вчиненні правочинів факсимільного відтворення підпису за допомогою засобів механічного, електронного або іншого копіювання, електронного підпису або іншого аналога власноручного підпису допускається у випадках, встановлених законом, іншими актами цивільного законодавства, або за письмовою згодою сторін, у якій мають міститися зразки відповідного аналога їхніх власноручних підписів, або іншим чином врегульовується порядок його використання сторонами.

За змістом статей 626, 628 ЦК України договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків. Зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов`язковими відповідно до актів цивільного законодавства.

В ч.1 ст. 638 ЦК України визначено, що істотними умовами договору є умови про предмет договору, умови, що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів даного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди.

Відповідно до абзацу 2 частини 2статті 639 ЦК Україниякщо сторони домовилися укласти договір за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем, він вважається укладеним у письмовій формі.

Згідно ст. 526 ЦК України передбачено, що зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Відповідно до ч. 1 ст. 1054 ЦК України за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов`язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірах та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов`язується повернути кредит та сплатити проценти (частина перша статті 1048 ЦК України). А у ч. 2 ст. 1054 ЦК України закріплене правило, згідно якого до відносин за кредитним договором застосовуються положення параграфа 1 цієї глави, якщо інше не встановлено цим параграфом і не випливає із суті кредитного договору.

Згідно ст. 1055 ЦК України кредитний договір укладається у письмовій формі. Кредитний договір, укладений з недодержанням письмової форми, є нікчемним.

Відповідно доч.1ст. 633 ЦК України публічним є договір, в якому одна сторона - підприємець взяла на себе обов`язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв`язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо). Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.

За змістом статті 634 цього Кодексу договором приєднання є договір, умови якого встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого договору в цілому. Друга сторона не може запропонувати свої умови договору.

У відповідності до вимог ст. 1056-1 ЦК України розмір процентів та порядок їх сплати за договором визначаються в договорі залежно від кредитного ризику, наданого забезпечення, попиту і пропозицій, які склалися на кредитному ринку, строку користування кредитом, розміру облікової ставки та інших факторів.

Згідно ч.1ст. 1048 ЦК України позикодавець має право на одержання від позичальника процентів від суми позики, якщо інше не встановлено договором або законом. Розмір і порядок одержання процентів встановлюються договором. Якщо договором не встановлений розмір процентів, їх розмір визначається на рівні облікової ставки Національного банку України. У разі відсутності іншої домовленості сторін проценти виплачуються щомісяця до дня повернення позики.

За правилами, визначеними ст. 1049 ЦК України, позичальник зобов`язаний повернути позикодавцеві позику (грошові кошти у такій самій сумі або речі, визначені родовими ознаками, у такій самій кількості, такого самого роду та такої самої якості, що були передані йому позикодавцем) у строк та в порядку, що встановлені договором. Договір позики є укладеним з моменту передання грошей або інших речей, визначених родовими ознаками.

Згідно із частиною першою статті 1050 ЦК України якщо позичальник своєчасно не повернув суму позики, він зобов`язаний сплатити грошову суму відповідно до статті 625 цього Кодексу.

Як з`ясовано судом, договір про надання споживчого кредиту та про видачу і обслуговування міжнародних кредитних пластикових карток за №2016149218 від 20 серпня 2017 року,підписанійособисто відповідачкою ОСОБА_1 , та в ньому викладено інформацію про тип, розмір кредиту, строк кредитування, спосіб та строк надання кредиту, процентну ставку, платежі за додаткові та супутні послуги, загальні витрати за кредитом, орієнтовну загальну вартість кредиту для споживача за весь строк користування кредитом, реальну річну процентну ставку, а тому відповідачка була ознайомлена з умовами кредитування.

Підписавши договір про надання споживчого кредиту та про видачу і обслуговування міжнародних кредитних пластикових карток, позичальниця відповідно до статей 3 та 627 ЦК України добровільно погодила такі умови кредитного договору, взявши на себе відповідні зобов`язання.

Суд констатує, що правочин, укладений між позивачем та відповідачем, відповідно до статті 204 ЦК України є правомірним та укладений у письмовій формі, отже сторонами дотримано вимоги ст. 1055 ЦК України щодо форми кредитного договору.

З огляду на вищевикладене, на підставі досліджених у судовому засіданні доказів, суд вважає доведеним факт невиконання ОСОБА_1 своїх зобов`язань за кредитним договором, у зв`язку з чим має місце порушення прав позивача, які підлягають захисту шляхом стягнення з відповідачки на користь позивача заборгованості за договором про надання споживчого кредиту та про видачу і обслуговування міжнародних кредитних пластикових карток за №2016149218, укладеного між його сторонами 20 серпня 2017 року, у розмірі 46836 гривень 01 копійка, що складається із заборгованості за тілом кредиту в сумі 34347 гривень 48 копійок та заборгованості по відсоткам в сумі 12488 гривень 53 копійки.

При цьому, суд зауважує, що відповідачка не скористалася своїм правом на подання відзиву та не спростувала розміру нарахованої суми заборгованості перед позивачем за кредитними зобов`язаннями.

Згідно ч. 1ст. 133 ЦПК Українисудові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи. У позовній заяві позивач вказав, що попередній розрахунок суми судових витрат, які Товариство зобмеженою відповідальністю«ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ«ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯЗ ПОВЕРНЕННЯБОРГІВ» понесло і які очікує понести пов`язаних із розглядом справи складаються із судового збору та витрат пов`язаних з витребуванням доказів, проведенням огляду доказів за їх місцезнаходженням, забезпеченням доказів в розмірі 0,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб у сумі 1514 гривень 00 копійок. При цьому матеріали справи не містять документального підтвердження того, що позивачем понесені судові витрати пов`язані із розглядом справи, а саме пов`язані з витребуванням доказів, проведенням огляду доказів за їх місцезнаходженням, забезпеченням доказів у сумі 1514 гривень 00 копійок.

Отже, документально підтверджені судові витрати у цій справі, які підлягають розподілу між сторонами, складаються лише із судового збору у розмірі 3028 гривень 00 копійок, сплаченого позивачем при поданні позову до суду.

Таким чином, суд за правилами, визначеними ст. 141 ЦПК України, вважає за необхідне стягнути із відповідача на користь позивача суму сплаченого ним судового збору у розмірі 3028 гривень 00 копійок.

Керуючись ст.ст. 12, 19, 81, 133, 137, 141, 259, 264, 265, 274-279 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Позов Товариства зобмеженою відповідальністю«ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ«ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯЗ ПОВЕРНЕННЯБОРГІВ» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором задовольнити.

Стягнути із ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , індивідуальний податковий номер: НОМЕР_2 , на користь на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯ З ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ» (ідентифікаційний код юридичної особи 35625014) заборгованість за договором про надання споживчого кредиту та про видачу і обслуговування міжнародних кредитних пластикових карток за №2016149218, укладеного між його сторонами 20 серпня 2017 року, у розмірі 46836 (сорок шість тисяч вісімсот тридцять шість) гривень 01 (одна) копійка.

Стягнути із ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , індивідуальний податковий номер: НОМЕР_2 , на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯ З ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ» (ідентифікаційний код юридичної особи 35625014) судовий збір,сплачений позивачем,у розмірі3028 (три тисячі двадцять вісім) гривень 00 копійок.

Рішення може бути оскаржене до Харківського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня проголошення рішення або з дня складення повного судового рішення у разі оголошення вступної та резолютивної частини рішення або розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повний текст рішення виготовлений 10 червня 2024 року.

Суддя: М.О. Скляренко

СудКоломацький районний суд Харківської області
Дата ухвалення рішення10.06.2024
Оприлюднено11.06.2024
Номер документу119604702
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них споживчого кредиту

Судовий реєстр по справі —625/84/24

Рішення від 10.06.2024

Цивільне

Коломацький районний суд Харківської області

Скляренко М. О.

Ухвала від 25.04.2024

Цивільне

Коломацький районний суд Харківської області

Скляренко М. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні