Справа № 635/8305/21
Провадження № 2/635/1922/2024
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 червня 2024 року смт Покотилівка
Харківський районний суд Харківської області в складі
головуючого судді Назаренко О.В.,
за участю секретаря судового засідання Сліпченко К.С.,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Циркунівської сільської ради Харківського району Харківської області про визнання права власності на спадкове майно, -
встановив:
позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до Циркунівської сільської ради Харківського району Харківської області про визнання права власності на спадкове майно, в якій просить суд визнати за ОСОБА_1 права власності на земельну ділянку № НОМЕР_1 , площею 4, 4566 га (угіддя рілля), кадастровий номер: 6325183500:02:004:0983, розташованої за межами населеного пункту на території Циркунівської сільської ради Харківського району Харківської області.
Через канцелярію суду 06 червня 2024 року надійшло клопотання представника позивача ОСОБА_2 , яка діє на підставі довіреності ордеру від 20 жовтня 2021 року, відповідно до якого просить залишити позов без розгляду, також зазначила, що розгляд клопотання про залишення позову без розгляду провести без її участі та задовольнити вказане клопотання.
Враховуючи, що в судове засідання не з`явились всі учасники справи, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
Згідно п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Відповідно до принципу диспозитивності цивільного судочинства учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд (ч. 3 ст. 13 ЦПК України).
Беручи доуваги вищенаведене,суд дійшоввисновку прозалишення позовубез розгляду.
Керуючисьст. ст. 257,260,261,354,355 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
позов ОСОБА_1 до Циркунівської сільської ради Харківського району Харківської області про визнання права власності на спадкове майно залишити без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Харківського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня складання судового рішення.
Ухвала складена та підписана суддею 10 червня 2024 року.
Суддя О.В.Назаренко
Суд | Харківський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 10.06.2024 |
Оприлюднено | 11.06.2024 |
Номер документу | 119604941 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: визнання права власності на земельну ділянку |
Цивільне
Харківський районний суд Харківської області
Назаренко О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні