Справа №756/5489/24 Провадження №2/760/8431/24
УХВАЛА
про залишення позову без руху
«13» червня 2024 року м. Київ
Суддя Солом?янського районного суду міста Києва Тесленко І. О., перевіривши позовну заяву ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Публічного акціонерного товариства «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Геос інвест» (місцезнаходження: 04074, місто Київ, вул. Вишгородська, буд. 28/1, код ЄДРПОУ 38408401), третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Сіріус інвест груп» (місцезнаходження: 03039, місто Київ, вул. Деміївська, буд. 13, прим. 1, код ЄДРПОУ 38982479) про стягнення коштів
встановила:
03 червня 2024 року до Солом?янського районного суду міста Києва за ухвалою судді Оболонського районного суду м. Києва від 30 квітня 2024 року за підсудністю надійшли матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Геос інвест», третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Сіріус інвест груп» про стягнення коштів.
06 червня 2024 року матеріали цивільної справи були передані судді Тесленко І.О. (на підставі протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 05 червня 2024 року.
Вирішуючи питання щодо можливості відкриття провадження у справі, суддя зважає на наступне.
Відповідно до ч. 5 ст. 177 ЦПК України, позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).
Згідно до ч. ч. 1 - 4 ст. 95 ЦПК України, письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору. Письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього. Учасники справи мають право подавати письмові докази в електронних копіях, на які накладено кваліфікований електронний підпис відповідно до вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги". Електронна копія письмового доказу не вважається електронним доказом. Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством. Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
Крім того, згідно до п. 4 ч. 2 та ч. 8 ст. 42 ЦПК України, учасники справи зобов`язані, зокрема, подавати усі наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом або судом, не приховувати докази; якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в електронній формі, на такі документи накладається кваліфікований електронний підпис учасника справи (його представника) відповідно до вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги". Якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в паперовій формі, такі документи скріплюються власноручним підписом учасника справи (його представника).
Однак, додані до позовної заяви копії документів не засвідчені належним чином.
Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
З врахуванням вищевикладеного, суддя вважає за необхідне залишити заяву ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Геос інвест», третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Сіріус інвест груп» про стягнення коштів, без руху та надати позивачу час на усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з моменту отримання цієї ухвали.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 175, 177, 185, 260 - 261 ЦПК України, суддя, -
ухвалила:
позовну заяву ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Геос інвест», третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Сіріус інвест груп» про стягнення коштів, залишити без руху.
Встановити строк для усунення недоліків позовної заяви - протягом десяти днів з дня вручення копії ухвали.
Якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 ЦПК України, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усуне недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
У випадку не усунення вказаних недоліків до зазначеного строку, позовна заява вважатиметься неподаною і буде повернута позивачу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та окремо не оскаржується.
Суддя І.О.Тесленко
Суд | Солом'янський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 13.06.2024 |
Оприлюднено | 17.06.2024 |
Номер документу | 119724321 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них купівлі-продажу |
Цивільне
Солом'янський районний суд міста Києва
Тесленко І. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні