Справа № 192/1498/24
Провадження №2/192/550/24
У х в а л а
про залишення позовної заяви без руху
"17" червня 2024 р. суддя Солонянського районного суду Дніпропетровської області Стрельников О. О., ознайомившись в смт Солоне, Солонянського району, Дніпропетровської області з матеріалами позовної заяви ОСОБА_1 до Приватного сільськогосподарського підприємства «АГРО-ТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ» про розірвання договорів оренди земельних ділянок,
В С Т А Н О В И В:
13 червня 2024 року до суду від представника позивачки адвоката Шабатенко Анастасії Миколаївни надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Приватного сільськогосподарського підприємства «АГРО-ТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ» про розірвання договорів оренди земельних ділянок.
Подана позовна заява не відповідає вимогам встановленим ст. 175 ЦПК України.
Відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку та адреси електронної пошти, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.
Подана представником позивачки адвокатом Шабатенко А. М. позовна заява не містить відомостей про наявність чи відсутність електронного кабінету у позивачки, її представника та відповідача.
Крім того, ч. 6 ст. 14 ЦПК України передбачено, що адвокати,нотаріуси,державні таприватні виконавці,арбітражні керуючі,судові експерти,органи державноївлади таінші державніоргани,органи місцевогосамоврядування,інші юридичніособи реєструютьсвої електроннікабінети вЄдиній судовійінформаційно-телекомунікаційнійсистемі абоїї окремійпідсистемі (модулі),що забезпечуєобмін документами,в обов`язковомупорядку.Інші особиреєструють своїелектронні кабінетив Єдинійсудовій інформаційно-телекомунікаційнійсистемі абоїї окремійпідсистемі (модулі),що забезпечуєобмін документами,в добровільномупорядку.Процесуальні наслідки,передбачені цимКодексом уразі зверненнядо судуз документомособи,яка відповіднодо цієїчастини зобов`язаназареєструвати електроннийкабінет,але незареєструвала його,застосовуються судомтакож увипадках,якщо інтереситакої особиу справіпредставляє адвокат.
Позовна заява подана адвокатом, відомості про реєстрацію представником позивачки адвокатом Шабатенко А. М. електронного кабінету та відомостей за яким можна ідентифікувати вказану особу в підсистемі ЄСІТС (реєстраційний номер облікової картки платника податків представника) не містить.
Також позивачем не конкретизовано в порушення вимог п. 4 ч. 3 ст. 175 ЦПК України зміст позовних вимог, а саме прохальна частина позову містить суперечності з мотивувальною частиною, оскільки згідно мотивувальної частини позивачка вказує, що земельна ділянка площею 1,2088 га має кадастровий номер 1225086200:01:044:0001, тоді як в прохальній частині позивачка просить розірвати договір оренди відносно земельної ділянки площею 1,2088 га з кадастровим номером 1225086200:01:008:0014.
Частинами 1, 2 ст. 185 ЦПК України передбачено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху також у разі, якщо позовну заяву подано особою, яка відповідно до частини шостої статті 14 цього Кодексу зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його.
За таких підстав, позовну заяву слід залишити без руху та надати позивачці строк для усунення зазначених недоліків позовної заяви.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 175, 185 ЦПК України, суддя
П О С Т А Н О В И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Приватного сільськогосподарського підприємства «АГРО-ТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ» про розірвання договорів оренди земельних ділянок залишити без руху.
Надати позивачці строк для усунення недоліків не більше десяти днів з дня отримання нею копії даної ухвали.
Роз`яснити позивачці та її представнику, що у випадку не усунення недоліків позовної заяви у встановлений строк, позовна заява буде визнана неподаною та їй повернена, а також те, що виконання ухвали вчинюється шляхом подання позовної заяви з усуненими недоліками з копіями для учасників.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.
Суддя Стрельников О. О.
Суд | Солонянський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 17.06.2024 |
Оприлюднено | 18.06.2024 |
Номер документу | 119765008 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: що виникають з договорів оренди |
Цивільне
Солонянський районний суд Дніпропетровської області
Стрельников О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні