Миколаївський окружний адміністративний суд
вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54055
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Миколаїв.
20.10.2010 р. Справа № 2а-6820/10/1470
Миколаївський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Желєзного І.В. при секретарі судового засідання Янєві Ю.К. розглянувши адміністративну справу
за позовом
Управління ПФУ в Заводському районі м. Миколаєва, (вул. Робоча, 2-а, м. Миколаїв, 54015)
до
Профспілкової організації 2908 при Державному підприємстві "Миколаївський ремонтно-механічний завод", (вул. 1 Слобідська, 120, м. Миколаїв, 54000)
про
стягнення недоїмки по сплаті внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в сумі 2 164,80 грн.,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом про стягнення з відповідача заборгованості по внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за період з січня по червень 2010 року в сумі 2164,80 грн.
На обгрунтування позовних вимог позивач зазначив, що відповідач зареєстрований в Управлінні Пенсійного фонду як платник збору на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Відповідачем несвоєчасно та не в повному обсязі сплачуються внески на загальнообов’язкове держане пенсійне страхування, в зв’язку з чим утворилась заборгованість по страхових внесках, що підлягають сплаті за період з січня по червень 2010 року в сумі 2164,80 грн.
Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав.
Відповідач не забезпечив явку представника у судове засідання, хоча про час слухання справи повідомлявся належним чином. До суду не надійшло заперечень проти позову. З огляду на те, що в матеріалах справи є достатньо даних про права та обов’язки сторін, та немає необхідності в особистих поясненнях відповідача, суд ухвалив про слухання справи за відсутності відповідача.
Дослідивши матеріали справи та оцінивши наявні в них фактичні дані, суд приходить до висновку про обґрунтованість позову і можливість його задоволення, виходячи з наступного.
Зазначені правовідносини врегульовані ЗУ “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” №1058 (надалі Закон №1058), Положенням про Пенсійний фонд України, затвердженого Указом Президента України від 01.03.2001р. №121/2001р.
Так, відповідно до п.6 ч.2 ст.17 Закону №1058 страхувальники зобов’язані нараховувати, обчислювати і сплачувати в установлені строки та повному обсязі страхові внески.
Підпунктом 7 пункту 5 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого Указом Президента України від 01.03.2001р. №121/2001 та ч.3 ст.106 Закону №1058 передбачено право органу ПФУ на звернення до суду з позовом про стягнення недоїмки.
На підставі досліджених доказів судом встановлено, що відповідач є суб’єктом господарювання та зареєстрований в Управлінні Пенсійного фонду України як платник збору на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
За результатами господарської діяльності за період за період з січня по червень 2010 року відповідач має заборгованість по внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування в сумі 2164,80 грн., що підтверджується розрахунком сум страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та карткою особового рахунку страхувальника.
В зв’язку з порушенням відповідачем законодавства у сфері загальнообов’язкового державного страхування шляхом несвоєчасної сплати страхових внесків, позивачем була надіслана відповідачу вимога про сплату боргу від 05.08.2010р. №Ю-17703/03.
Зазначена вимога була отримана представником відповідача, проте узгоджена заборгованість перед пенсійним фондом відповідачем не погашена.
Оскільки на час розгляду справи відповідач не сплатив заборгованість по страховим внескам на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування - позовні вимоги підлягають задоволенню.
Керуючись ст. ст. 11, 70, 71, 86, 159-163, 167, 254 КАС України, суд -
П О С Т А Н О В И В:
Позов задовольнити.
Стягнути з Профспілкової організації 2908 при Державному підприємстві "Миколаївський ремонтно-механічний завод" (ідентифікаційний код 35356052) на користь Управління ПФУ в Заводському районі м. Миколаєва 2 164 гривні 80 копійок
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів в порядку ст. 186 КАС України.
Суддя І. В. Желєзний
Суд | Миколаївський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.10.2010 |
Оприлюднено | 04.11.2010 |
Номер документу | 11990986 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Миколаївський окружний адміністративний суд
Желєзний І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні