Червоноармійський районний суд Житомирської області
Справа № 292/682/23
Провадження № 2/292/8/24
У Х В А Л А
24 червня 2024 року с-ще Пулини
Червоноармійський районний суд Житомирської області в складі: головуючої судді Рябенької Т.С., секретаря судового засідання Володіної В.В., розглянувши цивільну справу за позовом товариства зобмеженою відповідальністю"Житомирськиймолочний завод"до ОСОБА_1 про стягненняматеріальної таморальної шкоди,завданої працівником,
В С Т А Н О В И В :
У червні 2023 року ТОВ "Житомирський молочний завод" звернулося до суду з даним позовом до ОСОБА_1 , в якому просить стягнути з відповідача на його користь матеріальну шкоду у розмірі 7276, 80 грн, моральну шкоду у розмірі 50 000 грн та судовий збір у розмірі 5368 грн.
Ухвалою Червоноармійського районного суду Житомирської області від 10 листопада 2023 року за клопотанням відповідача ОСОБА_1 та його представника ОСОБА_2 провадження у справі зупинено до набрання законної сили судовим рішенням у цивільній справі № 295/7347/23 за апеляційною скаргою ТОВ «Житомирський молочний завод» на рішення Богунського районного суду м. Житомира від 31 серпня 2023 року.
Постановою Житомирського апеляційного суду у справі № 295/7347/23 від 03.06.2024, яка набрала законної сили 03.06.2024, апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Житомирський молочний завод» залишено без задоволення, а рішення Богунського районного суду м. Житомира від 31 серпня 2023 року без змін.
Відповідно до ч. 1 ст. 254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
При зазначених обставинах, суд вважає за необхідне провадження у справі поновити.
Керуючись ст. ст. 254, 260, 261 ЦПК України, суд
П О С Т А Н О В И В :
Поновити провадження у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Житомирський молочний завод" до ОСОБА_1 про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої працівником.
Призначити підготовче засідання на 08липня 2024року о 12 годині 30 хвилин в залі судових засідань № 2 Червоноармійського районного суду Житомирської області за адресою: Житомирська область, селище Пулини, вул. Шевченка, 116.
Про час і місце підготовчого судового засідання повідомити осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя Т. С. Рябенька
Суд | Червоноармійський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 24.06.2024 |
Оприлюднено | 26.06.2024 |
Номер документу | 119927073 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Червоноармійський районний суд Житомирської області
Рябенька Т. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні