Ухвала
від 13.06.2024 по справі 908/1156/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

номер провадження справи 26/32/24

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

13.06.2024 Справа № 908/1156/24

м.Запоріжжя Запорізької області

Господарський суд Запорізької області у складі судді Юлдашева Олексія Олексійовича, розглянувши матеріали справи

кредитор Товариство з обмеженою відповідальністю ГРУПА КОМПАНІЙ СУПУТНИК, код ЄДРПОУ 33946221 (04053 Україна, м. Київ, вул. Артема, буд. 11-А) боржник Товариство з обмеженою відповідальністю ШОТАУТ ПАСТ, код ЄДРПОУ 40464816 (69035 Україна, м. Запоріжжя, вул. Жаботинського Леоніда, буд 25, офіс 6-А)

У судовому засіданні присутній розпорядник майна боржника Сєдова Н.І.

УСТАНОВИВ:

Ухвалою Господарського суду Запорізької області від 02.05.2024, зокрема, відкрито провадження у справі № 908/1156/24 про банкрутство ТОВ ШОТАУТ ПАСТ, код ЄДРПОУ 40464816; визнано грошові вимоги ТОВ ГРУПА КОМПАНІЙ СУПУТНИК до боржника у розмірі 9 232 093,44 грн основного боргу, 30 280,00 грн судового збору за подання до суду заяви; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та процедуру розпорядження майном боржника; розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Сєдову Н.І.; попереднє засідання призначено на 13.06.2024 о 10-00.

На офіційному веб-порталі судової влади України здійснено публікацію оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство за № 73126 від 03.05.2024р.

Представники кредитора, боржника, заявників своїм правом на участь у судовому розгляді справи 13.06.2024. не скористалися, у судове засідання не з`явилися, про час і місце розгляду справи були повідомлені належним чином.

Справа розглядається відповідно до приписів ст. 202 ГПК України за наявними в ній матеріалами.

До суду 03.06.2024 від розпорядника майна боржника Сєдової Н.І. надійшли письмові звіти про результати розгляду вимог кредиторів.

Згідно ч. 1 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.

Адміністратор за випуском облігацій, який діє як конкурсний кредитор, подає заяву з вимогами до боржника з урахуванням вимог статті 93-1 цього Кодексу.

Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.

Відповідно до ч. 4 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства для кредиторів, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, усі дії, вчинені у судовому процесі, є обов`язковими так само, як вони є обов`язковими для кредиторів, вимоги яких були заявлені протягом встановленого строку.

Вимоги кредиторів, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, задовольняються в порядку черговості, встановленої цим Кодексом.

Кредитори, вимоги яких заявлені після завершення строку, визначеного частиною першою цієї статті, є конкурсними, однак не мають права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів.

Якщо кредитор заявив вимоги після здійснення розрахунків з іншими кредиторами, то сплачені таким кредиторам кошти поверненню не підлягають.

Частиною 5 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що розпорядник майна не пізніше ніж на 10 день з дня закінчення встановленого частиною першою цієї статті строку з урахуванням результатів розгляду вимог кредиторів боржником повністю або частково визнає їх або відхиляє з обґрунтуванням підстав визнання чи відхилення, про що письмово повідомляє заявників і господарський суд, а також подає до суду письмовий звіт про надіслані всім кредиторам боржника повідомлення про результати розгляду грошових вимог та їх отримання кредиторами разом з копіями повідомлень про вручення поштового відправлення та описів вкладення у поштове відправлення або інших документів, що підтверджують надсилання повідомлення кредиторам.

Згідно ч. 1 ст. 47 Кодексу України з процедур банкрутства у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, що надійшли протягом строку, передбаченого частиною 1 статті 45 цього Кодексу, у тому числі щодо яких були заперечення боржника або розпорядника майна.

У передбачений Кодексом строк, до суду з грошовими вимогами до боржника заявились наступні кредитори:

1/ Військова частина НОМЕР_1 Національної гвардії України на суму 6 317 850,40 грн.

2/ Головне управління ДПС у Рівненській області на суму 7 215 754,00 грн.

Суд розглянув заяву Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України з грошовими вимогами до боржника на суму 6 317 850,40 грн. установив наступне.

Грошові вимоги обґрунтовані неналежним виконанням Товариством з обмеженою відповідальністю «ШОТАУТ ПАСТ» умов укладеного між сторонами договору поставки товару від 06.02.2023 № 87/B33-2023.

Відповідно до пункту 1.1. розділу 1. Договору «ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ» Боржник зобов`язується поставити Кредитору якісні товари, зазначені у специфікації, яка є невід`ємною частиною цього Договору (додаток № 1), а Замовник - прийняти і оплатити такі товари.

Пунктом 1.2. розділу 1 Договору «ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ» визначено, що найменування (номенклатура, асортимент, кількість) товару зазначена в Додатку № 1 до цього Договору. Код ДК 021:2015:15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м`ясо риби морожені.

Відповідно до Договору (специфікації) найменування товару (асортимент) - (Риба заморожена Минтай без голови) (далі - Товар). Загальна кількість Товару, що закупляється - 600 000 кг.

Відповідно до пункту 4.1. розділу 3 Договору «ЦІНА ДОГОВОРУ» ціна Договору складає: 84 000 000,00 грн. (Вісімдесят чотири мільйони) 00 коп., у тому числі Єдиний податок (далі по тексту - ЄП) 2% - 1 680 000,00 грн.

Пунктом 6.1. розділу 6 Договору «ПОСТАВКА ТОВАРУ» передбачено, що дата та місце поставки Товару зазначається у письмовій заявці Кредитора, яка вручається під особистий підпис Боржнику (представнику Боржника).

Не пізніше 3 (третього) числа кожного місяця Боржник (представник Боржника) прибуває до Кредитора для отримання письмової заявки, або у разі не прибуття вищезазначених осіб, надсилається Боржнику рекомендованим листом із повідомленням про вручення або цінним листом з листом з описом вкладеного, направленим на адресу Боржника, зазначену в розділі 14 Договору.

У заявці зазначається найменування Товару, місце поставки Товару, кількість Товару та інша необхідна інформація для поставки Товару.

Боржник (представник Боржника) завчасно прибуває до Кредитора для отримання письмової заявки.

У випадку корегування інформації, яка зазначена в заявці, Кредитор має право здійснити таке корегування засобами зв`язку, з обов`язковим письмовим підтвердженням в подальшому. В разі відсутності письмового підтвердження таке корегування вважається недійсним.

Також, пунктом 6.2. розділу 6 Договору «ПОСТАВКА ТОВАРУ» визначено, що передача (прийманпя-здача) Товару здійснюється в пункту відвантаження за адресою: м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 8-А та/або в пунктах відвантаження військових частин Національної гвардії України (товароодержувачі), розташованих у м. Київ, м. Харків, м. Слов`янськ, м. Суми, м. Львів, м. Луцьк, м. Івано-Франківськ, м. Вінниця, м. Калинівка, м. Хмельницький, м. Рівне, м. Ужгород, м. Чернівці, м. Старий Лисець, м. Житомир, м. Черкаси, м. Чернігів, м. Одеса, м. Ізмаїл, м. Миколаїв, м. Запоріжжя, м. Дніпро, м. Кривий Ріг, м. Полтава, м. Кременчук, м. Шостка, м. Павлоград, м. Охтирка, м. Золочів, с. Старе, які будуть визначені заявкою Кредитора згідно планів-графіків поставок Головного управління Національної гвардії України. Місця поставки можуть бути змінені з урахуванням потреби Замовника.

Відповідно до пункту 6.7. розділу 6 Договору «ПОСТАВКА ТОВАРУ» право власності на Товар переходить від Боржника до Кредитора після прийняття Товару на склад Кредитора, факт чого засвідчується підписами уповноважених на це осіб Боржника та Кредитора на відповідній видатковій накладній. Датою прийняття товару Кредитором вважається дата, вказана уповноваженою особою Кредитора на видатковій накладній.

Підпунктом 7.2.1. пункту 7.2. розділу 7 Договору «ПРАВА ТА ОБОВ`ЯЗКИ СТОРІН» у випадку порушення Боржником своїх зобов`язань щодо порядку постачання Товару, у тому числі його кількості або якості або термінів або строків або маркування або тари або упаковки, при зміні Боржником в односторонньому порядку умов Договору чи відмови від виконання Договору, відмови Боржника від зміни на обґрунтовану вимогу Кредитора істотних умов Договору у випадках передбачених статтею 41 Закону України «Про публічні закупівлі», Кредитор в односторонньому порядку, має право відмовитись від цього Договору у повному обсязі або частково.

Про односторонню відмову від Договору у повному обсязі або частково Кредитор повідомляє Боржника рекомендованим листом із повідомленням про вручення чи цінним листом з описом вкладеного, направленим на адресу Кредитора, зазначену в цьому Договорі, за 10 (десять) календарних днів до дати розірвання цього Договору. У таких випадках Договір вважається відповідно зміненим або розірваним згідно з умовами викладеними в письмовому повідомлені Кредитора, надісланому на адресу Боржника.

Підпунктами 7.3.1. та 7.3.2. пункту 7.3. розділу 7 Договору «ПРАВА ТА ОБОВ`ЯЗКИ СТОРІН» визначено, що Кредитор зобов`язаний забезпечити поставку якісного Товару у строки, встановлені цим Договором, а також забезпечити поставку Товару, якість якого відповідає умовам, встановленим цим Договором.

Пунктом 8.1, розділу 8 Договору «ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН» передбачено, що за невиконання або неналежне виконання своїх обов`язків за Договором Сторони несуть відповідальність, передбачену відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, а також іншими чинними нормативно-правовими актами України та цим Договором.

Пунктом 8.3. розділу 8 Договору «ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН» сторони узгодили між собою, що за порушення строку поставки Товару, зазначеного у заявці Кредитора, Боржник сплачує Кредитору пеню у розмірі 0,1 % вартості Товару, з яких допущено прострочення виконання за кожний день Прострочення. За прострочення поставки понад 30 календарних днів додатково стягується штраф у розмірі 7 % вартості непоставлєного Товару. У випадку порушення строку поставки понад ЗО календарних днів Кредитор має право в односторонньому порядку відмовитись від цього Договору в повному обсязі.

Відповідно до пункту 10.1. розділу 10 Договору «ВИРІШЕННЯ СПОРІВ» визначено, іцо у випадку виникнення спорів або розбіжностей Сторони зобов`язуються вирішувати їх шляхом взаємних переговорів та консультацій.

Відповідно до пункту 11.1. розділу 11 Договору «СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ» Договір набирає чинності з дня його підписання Сторонами і діє до завершення воєнного стану, оголошеного Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та продовженого Указом Президента України від 14.03.2022 № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного часу в Україні», від 18.04.2022 № 259/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», від 17.05.2022 № 341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» та від 12.08.2022 № 573/2022 «Про продовження строк дії воєнного стану в Україні» від 07.11.2022 № 757/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», від 06.02.2023 № 58/2023 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» та від 01.05.2023 № 254/2023 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» а в частині оплати за поставлений товар - до повного виконання сторонами узятих на себе зобов`язань. Строк дії Договору може бути продовжений за згодом сторін у разі продовження строку дії воєнного стану в Україні понад період, визначений Указом Президента України від 01.05.2023 № 254/2023 «Про продовження строку дії воєнного стану в України», але не довше ніж 31.12.2023.

Згідно пункту 12.8. розділу 12 Договору «ІНШІ УМОВИ» усі повідомлення, будь-яке листування тощо за цим Договором будуть вважатися зробленими належним чином, якщо вони письмово оформлені та надіслані відповідним листом (рекомендований лист, цінний лист з описом вкладення, передача листа посильним, засобами електронного поштового зв`язку на адреси, вказані у розділі 14 цього Договору; передавання до поштового відділення зв`язку та отримання фіскального чеку; проставлення на копії документа будь якої відмітки, що свідчить про його отримання Боржником).

02.11.2023 керівник Боржника ОСОБА_1 отримав під підпис, зроблений власноруч, заявку Кредитора від 02.11.2023 № 78/9-4240, про необхідність поставки Товару, в загальній кількості 600 000 кг. у відповідні строки та відповідні місця постачання.

Проте Товар, визначений заявкою Кредитора від № 78/9-4240 від 02.11.2023, частково поставлений Боржником з порушенням строків.

Намагаючись врегулювати господарський спір в досудовому порядку, Кредитор поштовим відправленням у виді цінного листа з описом вкладення (штрихкодовий ідентифікатор №0408034051576) пред`явив Боржнику претензію від 17.01.2024 № 78/9-200 про сплату пені та штрафу в розмірі 6 317 902,00 грн. за порушення строків поставки Товару, визначеного Договором, обґрунтовані вимоги якої не задоволені.

Статтями 610 та 611 Цивільного кодексу України визначено, що порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання). У разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема, сплата неустойки.

Частинами першою та третьою статті 651 Цивільного кодексу України також визначено, що зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом. У разі односторонньої відмови від договору у повному обсязі або частково, якщо право на таку відмову встановлено договором або законом, договір є відповідно розірваним або зміненим.

Відповідно до статті 193 Господарського кодексу України, суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. До виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до статті 712 Цивільного кодексу України за договором поставки продавець (постачальник), який здійснює підприємницьку діяльність, зобов`язується передати у встановлений строк (строки) товар у власність покупця для використання його у підприємницькій діяльності або В ІНШИХ ЦІЛЯХ, не пов`язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням, а покупець зобов`язується прийняти товар і сплатити за нього певну грошову суму. До договору поставки застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не встановлено договором, законом або не випливає з характеру відносин сторін.

Відповідно до статтей 525 та 526 Цивільного кодексу України зобов`язання має виконуватись належним чином, відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог відповідно до звичаїв ділового обороту та інших вимог, що звичайно ставляться, одностороння відмова від виконання зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

За приписами статті 629 Цивільного кодексу України, договір є обов`язковим до виконання сторонами. Відповідно до статті 610 Цивільного кодексу України, порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання).

Стаття 611 Цивільного кодексу України передбачає, що у разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, якими зокрема є сплата неустойки. Згідно з положеннями статтей 546 та 549 Цивільного кодексу України виконання зобов`язання може забезпечуватися неустойкою, різновидами якої є штраф та пеня.

Відповідно до частини другої статті 549 Цивільного кодексу України штрафом є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми невиконаного або неналежно виконаного зобов`язання.

Частинами першою та другою статті 662 Цивільного кодексу України визначено, що продавець зобов`язаний передати покупцеві товар, визначений договором купівлі-продажу. Продавець повинен одночасно з товаром передати покупцеві його приналежності та документи (технічний паспорт, сертифікат якості тощо), що стосуються товару та підлягають передатно разом із товаром відповідно до договору або актів цивільного законодавства.

За приписами частин першої, третьої та четвертої статті 268 Господарського кодексу України якість товарів, що поставляються, повинна відповідати стандартам, технічним умовам, іншій технічній документації, яка встановлює вимоги до їх якості, або зразкам (еталонам), якщо сторони не визначать у договорі більш високі вимоги до якості товарів. У разі відсутності в договорі умов щодо якості товарів остання визначається відповідно до мети договору або до звичайного рівня якості для предмета договору чи загальних критеріїв якості. Постачальник повинен засвідчити якість товарів, що поставляються, належним товаросупровідним документом, який надсилається разом з товаром, якщо інше не передбачено в договорі.

Частиною другою статті 231 Господарського кодексу України визначено, що у разі, якщо порушено господарське зобов`язання, виконання якого фінансується за рахунок Державного бюджету України, штрафні санкції застосовуються, якщо інше не передбачено законом чи договором, у таких розмірах, зокрема: за порушення строків виконання зобов`язання стягується пеня у розмірі 0,1 % вартості товарів (робіт, послуг), з яких допущено прострочення виконання за кожний день прострочення, а за прострочення понад тридцять днів додатково стягується штраф у розмірі 7 % вказаної вартості.

Відповідно частини другої статті 231 Господарського кодексу України та пункту 8.3. розділу 8 Договору, загальний розмір пені, яка підлягає стягненню з Боржника на користь Кредитора за порушення строків поставки Товару, визначеного Договором, становить 2 290 092,00 грн., а штрафу 4 027 810,00 грн.

Судом визнаються зазначені грошові вимоги до боржника, а також 6 056,00 грн судового збору за подання заяви до суду.

Суд розглянув заяву Головного управління ДПС у Рівненській області з грошовими вимогами до боржника на суму 7 215 754,00 грн. зазначає про таке.

Дана заборгованість по ПДВ виникла на підставі самостійно задекларованих, але не сплачених податкових зобов`язань за уточнюючим розрахунком № 9041654434 від 27.02.2024 р.

Відповідно до пп. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 ПК України податковий борг - сума узгодженого грошового зобов`язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов`язання.

Відповідно до п.59.1 ст.59 ПКУ у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов`язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

Відповідно до пп.14.1.153 п.14.1 ст.14 ПК України податкова вимога - це письмова вимога контролюючого органу до платника щодо погашення суми податкового боргу.

Податковим органом платнику було виставлено податкову вимогу форми «Ю» № 0002442-1301-1700 від 29.02.2024 р.

Відповідно до вимог пункту 42.2 статті 42 ПКУ документи вважаються належним чином врученими, якщо вони надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручені платнику податків або його законному чи уповноваженому представникові.

Пунктом 41.1 статті 41 ПКУ визначено, що контролюючими органами є органи доходів і зборів - центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування єдиної державної податкової, державної митної політики в частині адміністрування податків і зборів та митних платежів. Пунктом 41.2 статті 41 ПКУ передбачено, що органами стягнення є виключно контролюючі органи, уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску у межах повноважень. Згідно положень п. 19-1.1.45. ст. 19-1 ПКУ, контролюючі органи звертаються до суду у випадках, передбачених законодавством. Відповідно до пп.20.1.34 п.20.1. ст.20 ПКУ контролюючий орган має право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків.

Судом визнаються зазначені грошові вимоги до боржника, а також 6 056,00 грн судового збору за подання заяви до суду.

Розпорядником майна боржника визнані грошові вимоги вказаних вище заявників у повному обсязі. Заперечень до суду не надійшло.

Керуючись ст.ст. 2, 45, 46, 47 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 12, 202, 216, 234 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

Віднести кредиторські вимоги ініціюючого кредитора - Товариства з обмеженою відповідальністю ГРУПА КОМПАНІЙ СУПУТНИК у розмірі 9 232 093,44 грн основного боргу до четвертої черги задоволення, 30 280,00 грн судового збору за подання до суду заяви до першої черги задоволення.

Визнати кредиторські вимоги до боржника:

1/ Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України у розмірі 6 317 850,40 грн. штрафні санкції та пеня, з шостою чергою задоволення, 6 056,00 грн судового збору з першою чергою задоволення.

2/ Головного управління ДПС у Рівненській області у розмірі 7 215 754,00 грн. основного боргу з третьою чергою задоволення, та 6 056,00 грн судового збору з першою чергою задоволення.

Зобов'язати розпорядника майна боржника провести збори кредиторів відповідно до статті 48 Кодексу України з процедур банкрутства.

Дата проведення зборів кредиторів та комітету до 28.06.2024.

Підсумкове засідання суду, на якому буде постановлено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство, чи ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду, призначити на 04.07.2024 об 11-00.

Засідання суду відбудеться в приміщенні Господарського суду Запорізької області за адресою: 69001, м. Запоріжжя, вул. Гетьманська, 4.

Копію ухвали надіслати: кредиторам, боржнику, розпоряднику майна.

Ухвала набирає законної сили з дня її винесення 13.06.2024р. Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку за правилами, визначеними ст. ст. 256-259 ГПК України.

Ухвалу складено та підписано 24.06.24.

Суддя О.О. Юлдашев

СудГосподарський суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення13.06.2024
Оприлюднено26.06.2024
Номер документу119927644
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи

Судовий реєстр по справі —908/1156/24

Судовий наказ від 29.10.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Юлдашев О.О.

Судовий наказ від 29.10.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Юлдашев О.О.

Рішення від 13.08.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Юлдашев О.О.

Ухвала від 26.07.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Юлдашев О.О.

Ухвала від 04.07.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Юлдашев О.О.

Постанова від 04.07.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Юлдашев О.О.

Ухвала від 12.07.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Юлдашев О.О.

Ухвала від 26.06.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Юлдашев О.О.

Ухвала від 13.06.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Юлдашев О.О.

Ухвала від 12.06.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Юлдашев О.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні