Ухвала
від 21.06.2024 по справі 442/4436/24
ДРОГОБИЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 442/4436/24

Провадження № 2/442/1112/2024

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

21 червня 2024 року Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області в складі:

головуючого-судді : Крамара О.В.

з участю секретаря судового засідання: Малик О.Я.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дрогобичі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про поділ земельної ділянки, -

встановив:

Позивач звернулася в суд із вказаним вище позовом, в якому просить: припинити право спільної сумісної власності та здійснити поділ в натурі земельної ділянки АДРЕСА_1 , кадастровий номер 4610600000:01:001:0227 площею 00088 га згідно схеми розподілу земельної ділянки, виготовленої ФОП ОСОБА_4 , виділивши їй ( ОСОБА_1 ) у приватну власність окрему частку земельної ділянки площею 0,0044 га (ділянка № НОМЕР_1 ), а ОСОБА_2 та ОСОБА_3 у спільну сумісну власність окрему частку земельної ділянки площею 0,0044 га. (ділянка № 1). Невід`ємною частиною рішення слід вважати схему розподілу земельної ділянки, виготовлену ФОП ОСОБА_4

20.06.2024 сторонами подано до суду спільну письмову заяву про затвердження мирової угоди, оскільки вони дійшли згоди щодо врегулювання спору.

Оскільки сторони в судове засідання не з`явились, то відповідно до вимог ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Дослідивши матеріали справи, вивчивши зміст заяви та зміст мирової угоди, суд дійшов до висновку про необхідність її затвердження.

Відповідно до ч. 7 ст.49ЦПК України сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії цивільного процесу.

У відповідності до вимог ч.ч.1-4ст. 207 ЦПК Українимирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок і має стосуватися лише прав та обов`язків сторін. У мировій угоді сторони можуть вийти за межі предмета спору за умови, що мирова угода не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб. Сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу. До ухвалення судового рішення у зв`язку з укладенням сторонами мирової угоди суд роз`яснює сторонам наслідки такого рішення, перевіряє, чи не обмежені представники сторін вчинити відповідні дії. Укладена сторонами мирова угода затверджується ухвалою суду, в резолютивній частині якої зазначаються умови угоди. Затверджуючи мирову угоду, суд цією ж ухвалою одночасно закриває провадження у справі.

Відповідно до вимог ст.208ЦПК України виконання мирової угоди здійснюється особами, які її уклали, в порядку і в строки, передбачені цією угодою. Ухвала про затвердження мирової угоди є виконавчим документом та має відповідати вимогам до виконавчого документу , встановленим Законом України «Про виконавче провадження». У разі невиконання затвердженої судом мирової угоди ухвала суду про затвердження мирової угоди може бути подана для її примусового виконання в порядку, передбаченому законодавством для виконання судових рішень.

Відповідно до п.5 ч.1ст.255 ЦПК Українисуд закриває провадження у справі у випадку укладення сторонами мирової угоди і затвердження її судом.

Умови мирової угоди викладені сторонами на окремому аркуші та підписані з однієї сторони позивачами, з другої сторони відповідачами, в зв`язку з укладенням мирової угоди сторони погодили, що їм зрозумілі наслідки укладення мирової угоди передбаченіст. 256 ЦПК України.

Враховуючи, що укладена сторонами мирова угода не суперечить закону, її здійснено на користь обох сторін, виконання мирової угоди не порушує інтересів інших осіб, суд у відповідності до ст.ст. 207, 208 ЦПК Українивважає за можливе затвердити ухвалою суду мирову угоду та закрити провадження у справі.

На підставі викладеного та керуючись статтями 49, 142, 207, 208, 255, 256 ЦПК України, суд -

постановив:

Затвердити мирову угоду, укладену між ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , у справі № 442/4436/24 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про поділ земельної ділянки, яка перебуває на розгляді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області, керуючись ст.ст. 49, 207 ЦПК України, про наступне:

1. Припинити право спільної сумісної власності та здійснити поділ в натурі земельної ділянки АДРЕСА_1 , кадастровий номер 4610600000:01:001:0227 площею 00088 га згідно схеми розподілу земельної ділянки, виготовленої ФОП ОСОБА_4 , виділивши ОСОБА_1 , ІПН НОМЕР_2 у приватну власність окрему частку земельної ділянки площею 0,0044 га (ділянка № НОМЕР_1 ), а ОСОБА_2 , ІПН НОМЕР_3 та ОСОБА_3 , ІПН НОМЕР_4 у спільну сумісну власність окрему частку земельної ділянки площею 0,0044 га. (ділянка № 1).

Невід`ємною частиною рішення слід вважати схему розподілу земельної ділянки, виготовлену ФОП ОСОБА_4 та підписану Сторонами.

2. Сторони погодили, що судові витрати по цивільній справі, у тому числі витрати на правову допомогу, покладаються на кожну сторону, яка понесла такі витрати.

3. Сторони з даною мировою угодою ознайомлені, заперечень не мають.

4. Наслідки укладання мирової угоди та закриття провадження у справі сторонам відомі та зрозумілі.

5. Мирова угода набирає чинності з моменту її затвердження судом, шляхом викладення змісту Мирової угоди в ухвалі суду і набуття цією ухвалою законної сили, відповідно до вимог Цивільного процесуального кодексу України.

6. Дана мирова угода складена в чотирьох оригінальних примірниках, кожен із яких має однакову юридичну силу по одному примірнику для кожної зі Сторін і один примірник для доручення до матеріалів цивільної справи № 442/4436/24.

З процесуальними наслідками, передбаченими ст. 256 ЦПК України, сторони ознайомлені і вважають, що умови Мирової угоди не суперечать закону та не порушують їх прав та інтересів.

Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про поділ земельної ділянки - закрити.

Ухвала про затвердження мирової угоди є виконавчим документом, підлягає до примусового виконання у порядку її невиконання в добровільному порядку через органи виконавчої служби у порядку, визначеному для виконання судових рішень.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Львівського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому повна ухвала суду не були вручені у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя О.В. Крамар

СудДрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення21.06.2024
Оприлюднено28.06.2024
Номер документу120009499
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них:

Судовий реєстр по справі —442/4436/24

Ухвала від 21.06.2024

Цивільне

Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області

Крамар О. В.

Ухвала від 03.06.2024

Цивільне

Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області

Крамар О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні