Рішення
від 20.06.2024 по справі 155/1747/23
ЛОКАЧИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 155/1747/23

Провадження № 2/931/50/24

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 червня 2024 року смт. Локачі

Локачинський районний суд Волинської області

у складі: головуючого - судді Масляної С.В.,

за участю: секретаря - Проскуненкової А.В.,

позивача - ОСОБА_1 ,

представника позивача - ОСОБА_2 ,

відповідача - ОСОБА_3 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в селищі Локачах в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: орган опіки та піклування виконавчого комітету Горохівської міської ради Волинської області, про визначення місця проживання дітей,

встановив:

14 листопада 2023 року ОСОБА_1 звернулася до Горохівського районного суду Волинської області з позовом до ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: орган опіки та піклування виконавчого комітету Горохівської міської ради Волинської області, про визначення місця проживання дітей.

Позов мотивує тим, що 30.11.2009 року вона з відповідачем уклали шлюб, який зареєстрований відділом РАцС Локачинського районного управління юстиції Волинської області, актовий запис № 38. Рішенням Горохівського районного суду Волинської області від 03.07.2023 року шлюб між ними розірвано. Під час шлюбу у сторін народились діти: син ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочка ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , які після розірвання шлюбу залишились проживати з нею за адресою: АДРЕСА_1 . Вона є власником 1/2 будинку за вищевказаною адресою. Згідно акту обстеження умов проживання від 18.10.2023 року за адресою АДРЕСА_1 , крім неї та дітей, фактично проживає і її колишній чоловік ОСОБА_3 відповідач по справі. Стосунки між нею та колишнім чоловіком напружені, кожен з них займає свою позицію щодо проживання у спільно нажитому будинку. Вона працює молодшою медсестрою у підприємця ОСОБА_6 . Відповідач отримує соціальну допомогу по догляду за психічно хворим братом, який також проживає з ними за однією адресою. Після розлучення відповідач не надає матеріальної допомоги на утримання дітей і не бере участі у їх вихованні, проживає разом зі своїм психічно хворим братом за однією адресою з нею та дітьми, хоча зареєстрований у смт. Локачі. Своєю поведінкою відповідач разом зі своїм братом негативно впливають на дітей, в зв`язку з чим вона з дітьми змушена звертатися до лікарів. Вона звернулась до відповідача з пропозицією передати дітей їй, і переїхати з хворим братом до смт. Локачі, на що він відмовився. Вважає відмову відповідача безпідставною, оскільки вона має роботу, самостійний дохід і постійне місце проживання, спиртними напоями не зловживає, характеризується позитивно і добре відноситься до дітей. Згідно характеристик Скобелківської гімназії Горохівської міської ради вона приймає активну участь у вихованні та навчанні дітей. В свою чергу, відповідач не працює, не має самостійного доходу, негативно впливає на виховання дітей і ними не займається. За таких умов, дітям буде краще з нею.

Просить визначити місце проживання сина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочки ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , разом з нею ОСОБА_1 .

Ухвалою Горохівського районного суду Волинської області від 23.11.2023 року дану цивільну справу передано на розгляд Локачинського районного суду Волинської області.

До Локачинського районного суду Волинської області вказана цивільна справа надійшла 18.12.2023 року.

Ухвалою судді Локачинського районного суду Волинської області від 20.12.2023 року позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у даній цивільній справі в порядку загального позовного провадження, призначено підготовче судове засідання.

Ухвалою Локачинського районного суду Волинської області від 17.01.2024 року підготовче провадження у даній цивільній справі закрите. Призначено справу до судового розгляду по суті. Зобов`язано орган опіки та піклування виконавчого комітету Горохівської міської ради Волинської області надати суду письмовий висновок щодо розв`язання спору на підставі відомостей, одержаних у результаті обстеження умов проживання дітей, батьків, а також на підставі інших документів, що стосуються справи.

В судовому засіданні позивач позов підтримала із підстав, заявлених у ньому, просила його задовольнити. Додатково пояснила, що з відповідачем перебували у шлюбі, який на даний час розірвано. Після розірвання шлюбу вони проживають в будинку за однією адресою, обоє є співласниками даного будинку, з ними проживають їх діти та психічно хворий брат відповідача, за яким він здійснює догляд. Наразі, вона готує документи до суду про поділ майна подружжя. Відповідач зареєстрований у смт. Локачі, де має трьохкімнатну квартиру, а тому вона вважає, що він з братом має переїхати в смт. Локачі, а вона залишитися у будинку, в якому вони зараз проживають разом з дітьми. Відповідач переїжджати у смт Локачі відмовляється. Вона мала намір знайти інше житло та переїхати туди з дітьми, але наразі не має такої можливості, до того ж вона є власником 1/2 будинку, в якому проживає, і відповідач не погоджується на її переїзд разом з дітьми, оскільки хоче проживати разом з ними. У неї з відповідачем після розлучення склалися неприязні стосунки, відбуваються часті суперечки з приводу умов проживання, оскільки після розлучення дочка проживає з нею у кімнаті, син проживає у кімнаті з колишнім чоловіком, а третю вільну кімнату займає його хворий брат. Відповідач відмовляється покращувати умови проживання, вона пропонувала йому облаштувати ще одну кімнату з підсобного приміщення у будинку, щоб там проживав його брат, а діти мали свою кімнату, на що він категорично відмовився. Діти вчать уроки у вітальні, не мають особистого простору. Внаслідок такої поведінки відповідача син віддалився від неї, вона вважає, що колишній чоловік налаштовує сина проти неї, оскільки бачить, що він спілкується з нею, тільки коли тата немає поруч. Відповідач не дозволяє сину проводити з нею час, вона не може дитину взяти до ОСОБА_7 , піти в парк чи в зоопарк, син замкнувся. Фактично склалася така ситуація, що вони поділили дітей, дочка з нею, а син з батьком. Вважає, що такі відносини між нею та колишнім чоловіком негативно впливають на дітей. Крім того, вони спільного господарства не ведуть, продукти купують окремо, проживають в різних кімнатах. Проживати у спільному будинку разом з дітьми відповідач їй не перешкоджає, однак він проти, якщо вона вирішить змінити місце проживання і забрати дітей. Тому, вона звернулась з позовом, оскільки, якщо вона вирішить переїхати, то не зможе забрати дітей з собою, бо відповідач їй не дозволить. Вона не проти спілкування батька з дітьми, однак вважає, що надалі спільне проживання з відповідачем неможливе і діти мають залишитися з нею.

Представник позивача в судовому засіданні позов підтримав із підстав, заявлених у ньому, просив його задовольнити.

Відповідач в судовому засіданні позов заперечив, зазначив, що він належним чином виконує батьківські обов`язки, Бере активну участь у вихованні, навчанні та лікуванні дітей, що підтверджується поданими ним доказами. Діти весь час проживають з ним, і перебувають на повному його утриманні. До того ж, позивач деякий час перебувала у Республіці Польща, куди вона виїхала, не попередивши ні його, ні дітей і весь цей час він піклувався про дітей, що у позивача заперечень не викликало. Перебуваючи у Республіці Польща, позивач матеріальної допомоги дітям не надавала, повернулась лише коли він подав позов про стягнення з неї в користь нього аліментів на утримання дітей. Він отримує допомогу по догляду за психічно хворим братом, якого він забрав до себе після смерті матері, крім того, йому допомагає інший його брат. Він регулярно купує продукти, готує дітям їжу, лікуванням дітей займається лише він, завозить дітей до школи та забирає зі школи. З колишньою дружиною у них склалися неприязні стосунки, відбуваються часті сварки, оскільки вона заперечує щодо проживання його хворого брата в спільному будинку. Вона вимагає, щоб він з братом виїхав проживати у смт. Локачі, за місцем реєстрації. Однак він не вважає, що повинен це робити. Він також є співвласником будинку, до того ж має бажання проживати разом з дітьми та піклуватися про них, оскільки саме він в основному наразі це робить. Відповідач неодноразово викликала працівників поліції, стверджуючи, що він вчиняє домашнє насильство щодо неї та дітей, що не відповідає дійсності. До відповідальності за вчинення домашнього насильства він жодного разу не був притягнутий, що свідчить про навмисні заяви позивача. До того ж обставини, на які покликається позивач у позовній заяві про те, що він та його брат негативно впливають на дітей і він не займається їх вихованням, є наклепом. Він не налаштовує сина проти матері. Враховуючи наявні умови проживання, дійсно дочка проживає у кімнаті з мамою, а син з ним. Наразі покращувати умови проживання він можливості не має. Він не заперечує щодо проживання колишньої дружини в спільному будинку, однак заперечує щодо її переїзду за іншим місцем проживання разом з дітьми. Вважає, що якщо вона хоче переїхати, то має робити це сама, однак наразі вона переїжджати не планує, і з позовом звернулася для того, щоб суд визначив місце проживання дітей з нею, оскільки планує використати дане рішення для покращення своєї позиції при поділі майна подружжя.

Представник третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог: орган опіки та піклування виконавчого комітету Горохівської міської ради Волинської області Шевчук О.В. в судове засідання не з`явилася, подала суду заяву про розгляд справи без її участі, в судовому засіданні 14.03.2024 року позов заперечила, просила відмовити в його задоволенні, враховуючи затверджений рішенням виконкому від 22.02.2024 року висновок органу опіки та піклування Горохівської міської ради, яким визнано недоцільним визначати місце проживання дітей з матір`ю.

З врахуванням ч. 1 ст. 223 ЦПК України, відповідно до якої неявка у судове засідання будь якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею, суд дійшов висновку про можливість розгляду справи без участі представника третьої особи.

Заслухавши пояснення позивача та її представника, відповідача, дослідивши матеріали справи та оцінивши наявні у справі та долучені сторонами докази в їх сукупності, суд дійшов такого висновку.

Судом встановлено,що позивач ОСОБА_1 та відповідач ОСОБА_3 перебували у зареєстрованому шлюбі з 30 листопада 2009 року, який було розірвано на підставі рішення Горохівського районного суду Волинської області від 03 липня 2024 року (справа №155/812/23, а.с. 7-8).

Під час шлюбу у сторін народилося двоє дітей: син ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочка ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (сину 13 років, дочці 9 років, а.с. 9, 9 зворот).

На час розгляду справи діти сторін ОСОБА_4 та ОСОБА_5 фактично проживають разом з обома батьками ОСОБА_1 та ОСОБА_3 у будинку за адресою: АДРЕСА_1 , який належить позивачу та відповідачу на праві спільної часткової власності (по кожному) на підставі договору дарування від 22.07.2016 року (а.с. 11).

Відповідно до витягу № 776 виконавчого комітету Горохівської міської ради від 13.10.2023 року за адресою АДРЕСА_1 зареєстровані: позивач ОСОБА_1 та діти ОСОБА_5 та ОСОБА_4 (а.с. 10).

Місце проживання відповідача ОСОБА_3 зареєстроване за адресою: АДРЕСА_2 (а.с. 25).

Позивач ОСОБА_1 працює на посаді молодшої медичної сестри у ФОП ОСОБА_6 , отримує заробітну плату у розмірі мінімальної заробітної плати 6700 грн.

Відповідач ОСОБА_3 не працює, з його слів, що не заперечувалось позивачем, здійснює догляд за братом, якому встановлено інвалідність через психічну хворобу та отримує у зв`язку з цим соціальні виплати близько 3000 грн в місяць (а.с. 80).

За адресою проживання сторін та їх дітей по АДРЕСА_1 фактично без реєстрації проживає також брат відповідача ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , догляд за яким в зв`язку з наявною у нього психічною хворобою здійснює відповідач, що підтверджується актами обстеження умов проживання від 18.10.2023 року, 15.08.2023 року, 26.06.2023, 19.07.2023 (а.с. 18, 71, 72).

У будинку по АДРЕСА_1 , за місцем проживання дітей, умови проживання належні, діти мають місця для відпочинку та проведення дозвілля, а також забезпечені одягом, взуттям, продуктами харчування. Житло складається з трьох кімнат, кухні, ванної кімнати, що підтверджується актами обстеження умов проживання від 18.10.2023 року, 15.08.2023 року, 26.06.2023, 19.07.2023 (а.с. 18, 71, 72).

Згідно актів обстеження умов проживання за адресою: АДРЕСА_1 від 26.06.2023, 19.07.2023 діти проживають з батьком, який повністю займається їх вихованням, а також доглядає брата ОСОБА_3 , який є інвалідом. Мати проживає в Польщі, у телефонному режимі спілкується з дітьми. Продуктами та грошима дітей не підтримує. Дохід сім`ї складає соціальна допомога по догляду за інвалідом та допомога брата відповідача ОСОБА_3 , який проживає у м. Київ (а.с. 71, 72).

Відповідно до актів обстеження умов проживання за адресою: АДРЕСА_1 від 15.08.2023 року, 18.10.2023 року ОСОБА_1 та ОСОБА_3 розлучені, але проживають разом, стосунки між колишнім подружжям напружені, кожен з дорослих займає свою позицію щодо проживання в спільно нажитому будинку, конфліктують з приводу спільного проживання та поділу майна. Дорослим рекомендовано прийняти спільне рішення щодо налагодження відносин та не залучати дітей до своїх конфліктів, не травмувати дітей, належним чином виконувати батьківські обов`язки, незважаючи на розлучення (а.с. 18).

Згідно з висновком органу опіки і піклування Горохівської міської ради визнано за недоцільне визначити місце проживання малолітніх дітей ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 з їх матір`ю ОСОБА_1 . Встановлено, що після розірвання шлюбу ОСОБА_1 та ОСОБА_3 продовжують проживати в одному будинку, тобто практично мають однакові матеріально побутові умови, виявляють однакову прихильність до двох дітей, приймають участь у житті доньки і сина. Двоє малолітніх дітей теж виявляють однакову прихильність як до матері, так і до батька. Умови проживання належні. Донька проживає в кімнаті з мамою, а тато з сином. Працівниками служби у справах дітей міської ради з дітьми проведено бесіду, в ході якої ОСОБА_4 сказав, що хоче проживати з татом і мамою. Батьки забезпечують, виховують дітей в міру своїх можливостей. ОСОБА_1 мала намір винайняти окреме житло та переїхати туди, однак на комісії повідомила, що іншого житла не знайшла і планує і далі проживати з дітьми за адресою: АДРЕСА_1 .

За місцем проживання позивач ОСОБА_1 має позитивну характеристику (а.с. 19 зворот), відповідач ОСОБА_3 за фактичним місцем проживання також має позитивну характеристику (а.с. 41).

Відповідно до постанови Горохівського районного суду Волинської області від 16.01.2024 року провадження у справі про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 173 -2 КУпАП (домашнє насильство) відносно ОСОБА_3 закрите, у зв`язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення (а.с. 104).

Діти навчаються у Скобелківській гімназії Горохівської міської ради, син у 6-му класі, дочка у 3-му класі, де отримано характеристики на кожного із дітей, під час навчання діти зарекомендували себе як старанні учні. Як мама, так і тато приділяють належну увагу вихованню та навчанню сина та доньки (а.с. 20, 20 зворот, 42, 43).

Під час судового розгляду не встановлено обставин, які б свідчили про те, що поведінка брата відповідача, який проживає разом зі сторонами та їх дітьми в будинку за однією адресою, негативно впливає на дітей.

Під час судових засідань 20.05.2024 року та 05.06.2024 року в присутності психолога з`ясовано думку дітей з приводу визначення їх місця проживання, син ОСОБА_4 підтвердив думку, що хоче проживати разом з обома батьками, дочка ОСОБА_5 зазначила, що хоче проживати з мамою, а також з братом. Діти хочуть, щоб батьки не сварилися з приводу умов проживання.

Статтею 51 Конституції України, частинами другою, третьою статті 5 СК України передбачено, що сім`я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою. Держава має заохочувати та підтримувати материнство і батьківство та забезпечувати пріоритет сімейного виховання дитини. При регулюванні сімейних відносин держава має максимально враховувати інтереси дитини.

Міжнародні та національні норми не містять положень, які б наділяли будь-кого з батьків пріоритетним правом на проживання з дитиною.

Суд - це фактично останній інструмент, який підлягає використанню при вирішенні сімейних спорів, коли спір неможливо вирішити іншим шляхом.

Водночас розлучення має відбутися таким чином, щоб батько і матір як і раніше співпрацювали при виконанні батьківських обов`язків.

Згідно з частинами другою, восьмою, дев`ятою статті 7 СК України сімейні відносини можуть бути врегульовані за домовленістю (договором) між їх учасниками. Регулювання сімейних відносин має здійснюватися з максимально можливим урахуванням інтересів дитини, членів сім`ї. Сімейні відносини регулюються на засадах справедливості, добросовісності та розумності, відповідно до моральних засад суспільства.

Згідно зі статтею 141 СК України мати і батько мають рівні права та обов`язки щодо дитини.

Відповідно до статті 160 СК України місце проживання дитини, яка не досягла десяти років, визначається за згодою батьків.

Місце проживання дитини, яка досягла десяти років, визначається за спільною згодою батьків та самої дитини.

Якщо батьки проживають окремо, місце проживання дитини, яка досягла чотирнадцяти років, визначається нею самою.

Виходячи зі змісту частини шостої статті 29 ЦК України фізична особа може мати кілька місць проживання.

Відповідно до частин першої, другої статті 161 СК України, якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина, спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.

Згідно правового висновку Верховного суду у справі № 288/39/20 проживання батьків за однією адресою не є підставою для відмови у задоволенні позову про визначення місця проживання дитини (дітей) разом з одним із них.

Під час вирішення спору щодо місця проживання малолітньої дитини беруться до уваги ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов`язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, вік дитини, стан її здоров`я та інші обставини, що мають істотне значення.

Орган опіки та піклування або суд не можуть передати дитину для проживання з тим із батьків, хто не має самостійного доходу, зловживає спиртними напоями або наркотичними засобами, своєю аморальною поведінкою може зашкодити розвиткові дитини.

У частині першій статті 3 Конвенції про права дитини визначено, що в усіх діях щодо дітей, незалежно від того, здійснюються вони державними чи приватними установами, що займаються питаннями соціального забезпечення, судами, адміністративними чи законодавчими органами, першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню інтересів дитини.

У цій справі встановлено, що батьки мають належні житлові умови, доходи, спиртними напоями не зловживають, аморальної поведінки, яка б зашкодила розвиткові дітей, не допускають, кожен з них хоче проживати разом з дітьми та їх виховувати.

Батьки розлучені, проживають за однією адресою, шлюбні відносини між сторонами припинені, спільне господарство не ведеться, кожен з них окремо належним чином виконує свої батьківські обов`язки, однак відсутнє взаєморозуміння з приводу умов проживання колишнього подружжя, внаслідок чого між сторонами постійно виникають конфлікти та суперечки, свідками яких є їх діти. Сторони відмовляються врегулювати спірні питання на основі взаємних поступок.

Враховуючи умови проживання, позивач вважає, що саме відповідач повинен змінити фактичне місце проживання, при цьому діти мають залишитися проживати з нею. В разі ж, якщо вона матиме змогу знайти інше житло, то вона хотіла б змінити своє місце проживання, і в цьому випадку, вона теж вважає, що діти мають проживати з нею. Саме тому, вона звернулась з позовом до суду про визначення місця проживання дітей.

Тобто, саме позивач оспорює право відповідача проживати разом з дітьми, однак при цьому звертається в суд за захистом своїх прав на проживання з дітьми.

Наразі, ні позивач, ні відповідач своє місце проживання не змінили, жоден з них не має наміру переїжджати на інше місце проживання, при цьому відповідач не заперечує з приводу проживання позивачки матері дитини разом з дітьми за адресою: АДРЕСА_1 , однак не бажає змінювати своє місце проживання і проживати окремо від дітей, відповідач не створює перешкод у проживанні дітей з матір`ю.

Згідно ст. 4 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.

Позивачка просить в судовому порядку визначити місце проживання дитини разом з нею.

Разом з цим, гарантоване статтею 55 Конституції України й конкретизоване в законах України право на судовий захист передбачає можливість звернення до суду за захистом порушеного права, але вимагає, щоб твердження про порушення прав було обґрунтованим. Обов`язковою умовою надання правового захисту судом є наявність відповідного порушення прав, свобод або інтересів особи на момент її звернення до суду. Порушення має бути реальним, стосуватися індивідуально виражених прав чи інтересів особи, яка стверджує про їх порушення.

Для захисту права необхідно встановити факт його порушення, а чи відбудеться це у майбутньому невідомо.

Обґрунтування позовної заяви та надані позивачем пояснення свідчать про спрямованість позовної вимоги про визначення місця проживання з нею на майбутнє, тобто на той можливий (ймовірний) випадок, коли позивач та відповідач будуть проживати за різними адресами, тобто хтось зі сторін вирішить змінити своє місце проживання і постане питання з ким з них залишаться проживати діти.

На даний час відповідач не оспорює право позивача на її проживання з дітьми, судом не встановлено обставин, які б свідчили про порушення прав позивача відповідачем на проживання з дітьми, тому суд приходить до висновку про відмову в позові.

При цьому, суд звертає увагу сторін на необхідність коригування своєї поведінки, враховуючи найкращі інтереси дітей. Батьки мають спільно приймати рішення щодо суттєвих питань виховання і розвитку дітей, узгодити порядок несення витрат на утримання дітей, умови проживання дітей без взаємних суперечок, звинувачень, конфліктів, що негативно впливають на дітей.

Батьки повинні усвідомити, що саме їх поведінка, небажання вирішувати спірні житлові питання на основі взаємних поступок, що призводить до постійних суперечок між ними, можуть викликати у дітей переживання, тривожність і порушення їх ментального здоров`я.

На основі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 4, 12, 13, 81, 263 - 265, 354 ЦПК України, суд,

ухвалив:

У задоволенні позову ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: орган опіки та піклування виконавчого комітету Горохівської міської ради Волинської області про визначення місця проживання дітей - відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана безпосередньо до Волинського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому відповідного рішення суду.

Повний текст рішення складено 28.06.2024 року.

Учасники справи:

Позивач: ОСОБА_1 , адреса: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_1 .

Відповідач: ОСОБА_3 , адреса: АДРЕСА_3 , реєстраційний номер облікової картки платника податків - невідомий.

Третя особа: Орган опіки і піклування виконавчого комітету Горохівської міської ради Волинської області, адреса: 45701, вул. Шевченка, 17, м. Горохів Луцького району Волинської області.

Суддя Локачинського районного суду С.В. Масляна

СудЛокачинський районний суд Волинської області
Дата ухвалення рішення20.06.2024
Оприлюднено01.07.2024
Номер документу120046307
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —155/1747/23

Рішення від 20.06.2024

Цивільне

Локачинський районний суд Волинської області

Масляна С. В.

Рішення від 20.06.2024

Цивільне

Локачинський районний суд Волинської області

Масляна С. В.

Ухвала від 17.01.2024

Цивільне

Локачинський районний суд Волинської області

Масляна С. В.

Ухвала від 20.12.2023

Цивільне

Локачинський районний суд Волинської області

Масляна С. В.

Ухвала від 23.11.2023

Цивільне

Горохівський районний суд Волинської області

Санакоєв Д. Т.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні