Судовий наказ
від 28.06.2024 по справі 947/19696/24
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ОДЕСИ

КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ОДЕСИ


Справа № 947/19696/24

Провадження № 2-н/947/3832/24

СУДОВИЙ НАКАЗ

28.06.2024 року

Суддя Київського районного суду м. Одеси Петренко В.С., розглянувши заяву Обслуговуючого кооперативу «Пространство на Донского» (юридична адреса: 65049, м. Одеса, вул. Дмитрія Донського, 59, код ЄДРПОУ 43493237) про видачу судового наказу щодо стягнення з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 ) заборгованості зі сплати внесків з утримання будинку та прибудинкової території розмірі та витрат на оплату спожитих житлово-комунальних послуг у розмірі 10178,88 гривень, а також витрат по сплаті судового збору в розмірі 302,80 гривень.

З доданих до заяви документів вбачається, що боржник є власником квартири АДРЕСА_2 .

Обслуговуючий кооператив Житлово-будівельний кооператив «Пространство на Донского » є балансоутримувачем і управителем житлового будинку 59/1 та виконує функції виконавця, що надає послуги мешканцям даного будинку, в тому числі забезпечує комунальними послугами (житлове приміщення) квартиру АДРЕСА_2 , власником якої є ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 ), яка також є асоційованим членом ОК «Пространство на Донского».

Будинок за адресою: 65049, м. Одеса, вул. Дмитрія Донського, 59/1 є будинком - пансіонатом, який є новозбудованим об`єктом нерухомого майна, в якому розташовані апартаменти квартирного типу, апартаменти іншого типу, нежитлові, допоміжні та інші приміщення.

ОК «Пространство на Донского» належним чином виконує свої зобов`язання, з наданні відповідних послуг, а власник квартири в свою чергу, не виконує зобов`язання власника нерухомо майна з його утримання, передбачені чинним законодавством, що зумовило утворення заборгованості зі сплати відповідних внесків, за період з жовтня 2023 року по травень 2024 року у розмірі 10178,88 гривень.

Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 168 ЦПК України, суд повідомляє, що під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Згідно ст.ст. 525,526 ЦК України одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цивільного кодексу України, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Відповідно ст. 615 ЦК України, одностороння відмова від зобов`язання не звільняє винну сторону від відповідальності за порушення зобов`язання. Згідно ст. 625 ЦК України боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

Власник або наймач житлового приміщення та повнолітні члени його сім`ї, що мешкають разом з ним, зобов`язані своєчасно та у повному обсязі вносити оплату за надані житлово-комунальні послуги згідно ст. 66-68 Житлового кодексу затвердженого постановою КМУ від 21.01.2006 № 45 зі змінами.

Згідно з положенням ст. 133 ч. 1 1ЦПК України судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи, а згідно з її ч.3 п.1 до витрат, пов`язаних з розглядом справи, належать витрати на професійну правничу допомогу.

Відповідно до ч.1 ст.141 ЦПК України, судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Керуючись ст.ст.525,526,541,543,610,623,625-630 ЦК України; ст.ст.160-161,167-172 ЦПК України, -

НАКАЗУЮ:

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 ) на користь Обслуговуючого кооперативу «Пространство на Донского» (65049, м. Одеса, вул. м. Одеса, вул. Дмитрія Донського, 59, ЄДРПОУ 43493237) заборгованість зі сплати внесків з утримання будинку та прибудинкової території розмірі та витрат на оплату спожитих житлово-комунальних послуг у розмірі 10178 (десять тисяч сто сімдесят вісім) гривень 88 (вісімдесят вісім) копійок.

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 ) на користь Обслуговуючого кооперативу «Пространство на Донского» (65049, м. Одеса, вул. м. Одеса, вул. Дмитра Донського, 59, ЄДРПОУ 43493237) витрати по сплаті судового збору у розмірі 302 (триста дві) гривні 80 (вісімдесят) копійок.

Згідно зі ст.170 ЦПК України, боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до п.п. 4, 5 ч.1 ст.161 цього Кодексу.

Відповідно до ст.172 ЦПК України у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.

Відповідно до п.7 ч.1 ст.168 ЦПК України, під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Судовий наказ може бути пред`явлений до виконання протягом трьох років.

Суддя Петренко В. С.

Судовий наказ набрав законної сили «


»
20___ року.

Строк пред`явлення судового наказу до виконання три роки.

Дата видачі судового наказу стягувачу «_____»


20____ року.

СудКиївський районний суд м. Одеси
Дата ухвалення рішення28.06.2024
Оприлюднено02.07.2024
Номер документу120071749
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи наказного провадження Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості

Судовий реєстр по справі —947/19696/24

Судовий наказ від 28.06.2024

Цивільне

Київський районний суд м. Одеси

Петренко В. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні