Ухвала
від 03.07.2024 по справі 751/3462/24
ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЧЕРНІГОВА

Справа № 751/3462/24

Провадження № 2-о/750/159/24

У Х В А Л А

03 липня 2024 року м. Чернігів

Деснянський районний суд міста Чернігова у складі:

головуючої судді Логвіної Т.В.,

секретаря Примак Т.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про оголошення фізичної особи померлою та встановлення факту родинних відносин,

заінтересована особа відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Чернігові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції,

в с т а н о в и в:

у квітні 2024 року ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про оголошення фізичної особи померлою та встановлення факту родинних відносин.

Ухвалою Новозаводського районного суду м. Чернігова від 30.04.2024 справу № 751/3462/24 передано за територіальною підсудністю до Деснянського районного суду міста Чернігова.

Ухвалою Деснянського районного суду м. Чернігова від 28 равня 2024 року відкрито провадження у даній справі.

У судове засідання заявник не з`явився, подав заяву про залишення заяви в частині встановлення факту родинних відносин без розгляду.

Частинами першою, третьою статті 13 ЦПК України визначено, що суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках. Учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд. Таке право мають також особи, в інтересах яких заявлено вимоги, за винятком тих осіб, які не мають процесуальної дієздатності.

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 13, пунктом 5 частини першої статті 257, статтями 258-261, 353, 354 ЦПК України суд, -

у х в а л и в :

заяву ОСОБА_1 про оголошення фізичної особи померлою та встановлення факту родинних відносин - залишити без розгляду в частині встановлення факту родинних відносин.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Чернігівського апеляційного суду.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Суддя

СудДеснянський районний суд м.Чернігова
Дата ухвалення рішення03.07.2024
Оприлюднено05.07.2024
Номер документу120164283
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про визнання фізичної особи безвісно відсутньою чи оголошення її померлою

Судовий реєстр по справі —751/3462/24

Рішення від 30.01.2025

Цивільне

Деснянський районний суд м.Чернігова

Логвіна Т. В.

Ухвала від 27.01.2025

Цивільне

Деснянський районний суд м.Чернігова

Логвіна Т. В.

Рішення від 03.07.2024

Цивільне

Деснянський районний суд м.Чернігова

Логвіна Т. В.

Ухвала від 03.07.2024

Цивільне

Деснянський районний суд м.Чернігова

Логвіна Т. В.

Ухвала від 28.05.2024

Цивільне

Деснянський районний суд м.Чернігова

Логвіна Т. В.

Ухвала від 30.04.2024

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Лібстер А. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні