Справа №760/12505/24 1-кс/760/5662/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 червня 2024 року м. Київ
Слідчий суддя Солом`янського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , із участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у судовому засіданні в залі суду скаргу представника володільця майна Товариства з обмеженою відповідальністю «ВС ІН КЛАУД» - адвоката ОСОБА_3 на бездіяльність уповноваженого слідчого в ОВС слідчого управління Головного управління СБ України в м. Києві та Київській обл., яка полягає у неповерненні тимчасово вилученого майна в межах кримінального провадження № 42022110000000212 від 07 вересня 2022 року за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 15, частини 1 статті 199, частини 2 статті 204 КК України, -
в с т а н о в и в:
До Солом`янського районного суду м. Києва надійшла скарга представника володільця майна Товариства з обмеженою відповідальністю «ВС ІН КЛАУД» - адвоката ОСОБА_3 на бездіяльність уповноваженого слідчого в ОВС слідчого управління Головного управління СБ України в м. Києві та Київській обл., яка полягає у неповерненні тимчасово вилученого майна в межах кримінального провадження № 42022110000000212 від 07 вересня 2022 року за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 15, частини 1 статті 199, частини 2 статті 204 КК України
Подана скарга обґрунтована тим, що слідчими слідчого управління Головного управління СБ України в м. Києві та Київській обл. здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні № 42022110000000212 від 07 вересня 2022 року за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 15, частини 1 статті 199, частини 2 статті 204 КК України.
09 березня 2024 року було проведено обшук складського підвального нежитлового приміщення розташованого за адресою АДРЕСА_1, а саме на ринку оптово/роздрібної торгівлі між павільйонами № АДРЕСА_2 , без ідентифікаційних номерних ознак, за наступними координатами 51.4828152, 31.2739633.
Обшук проводився слідчим в ОВС слідчого управління Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області старшим лейтенантом юстиції ОСОБА_4 , за участю інших співробітників, без ухвали слідчого судді про проведення обшуку, керуючись вимогами ст. ст. 104, 233, 234 КПК України, як зазначено в Протоколі обшуку.
Крім того, автор клопотання зазначає, що слідчим не наведено жодної підстави, передбаченої нормами КПК України, яка б передбачала законність та правомірність проведення даного обшук, та як наслідок вилучення майна, відсутнє також посилання на невідкладні випадки, передбачені ст. 233 КПК України та не розкрита їх суть.
18 травня 2024 року слідчим в ОВС слідчого управління Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області старший лейтенант юстиції ОСОБА_4 наручно було отримано клопотання про повернення тимчасово вилученого майна.
19 травня 2024 року ТОВ «ВС ІН КЛАУД» отримано відмову в поверненні тимчасово вилученого майна, у зв`язку з легалізацією обушку та наданням дозволу на вилучення зазначених в протоколі обшуку речей, а також зазначив, що вказані речі визнанні речовим доказом.
Питання визначення долі вилученого майна, накладати на нього арешт чи ні, згідно вимог кримінального процесуального законодавства віднесено виключно до компетенції слідчого судді або суду. Слідчий не вправі приймати такі рішення самостійно.
Автор клопотання звертає увагу, що вилучене майно під час обшуку ймовірно по теперішній час знаходиться в Головному управлінні СБ України у м. Києві та Київській області саме як тимчасово вилучене майно, оскільки ухвала про арешт відсутня.
Разом з тим, вилучене у ТОВ «ВС ІН КЛАУД» майно повернуто не було, тому представник володільця майна ТОВ «ВС ІН КЛАУД» - адвокат ОСОБА_3 звернулась зі скаргою до слідчого судді, в якій просив визнати протиправною бездіяльність слідчого в ОВС СУ ГУ СБ України ОСОБА_4 його повернути ТОВ «ВС ІН КЛАУД» майно, тимчасово вилучене 09 березня 2024 року під час обшуку складського підвального нежитлового приміщення розташованого за адресою АДРЕСА_1, а саме на ринку оптово/роздрібної торгівлі між павільйонами № АДРЕСА_2 , без ідентифікаційних номерних ознак, за наступними координатами 51.4828152, 31.2739633.
20 червня 2024 року від представника володільця майна ТОВ «ВС ІН КЛАУД» - адвоката ОСОБА_3 надійшло клопотання в якому вона зазначила, що просить відмовити в частині скарги, яка стосується повернення мобільних телефонів, оскільки вони були повернуті, а в іншій частині скаргу підтримує.
21 червня 2024 року до суду надійшла заява прокурора ОСОБА_5 , в якій він просив розглядати дану скаргу у його відсутності та не заперечував щодо задоволення вимог скарги про поверхня майна, окрім майна за порядковим номером № № 27, 28, 29, 30 та 31
Відповідно до вимог ч. 3 ст. 306 КПК України слідчий суддя ухвалив проводити судовий розгляд скарги у відсутності представника володільця майна ТОВ «ВС ІН КЛАУД» - адвоката ОСОБА_3 та прокурора ОСОБА_6 .
Згідно ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування судового засідання за допомогою технічних засобів кримінального провадження, не здійснювалось, у зв`язку з неприбуттям у судове засідання осіб, які беруть участь у судовому провадженні.
Дослідивши матеріали скарги та надані документи, слідчий суддя вважає, що скарга підлягає частковому задоволенню, з наступних підстав.
Так, відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 303 КПК України на досудовому провадженні можуть бути оскаржені бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення, у неповерненні тимчасово вилученого майна згідно з вимогами статті 169 цього Кодексу, а також у нездійсненні інших процесуальних дій, які він зобов`язаний вчинити у визначений цим Кодексом строк, - заявником, потерпілим, його представником чи законним представником, підозрюваним, його захисником чи законним представником, представником юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, володільцем тимчасово вилученого майна.
Згідно до ч. 7 ст. 236 КПК України при обшуку слідчий, прокурор має право проводити вимірювання, фотографування, звуко-чи відеозапис, складати плани і схеми, виготовляти графічні зображення обшуканого житла чи іншого володіння особи чи окремих речей, виготовляти відбитки та зліпки, оглядати і вилучати документи, тимчасово вилучати речі, які мають значення для кримінального провадження. Предмети, які вилучені законом з обігу, підлягають вилученню незалежно від їх відношення до кримінального провадження. Вилучені речі та документи, які не входять до переліку, щодо якого прямо надано дозвіл на відшукання в ухвалі про дозвіл на проведення обшуку, та не відносяться до предметів, які вилучені законом з обігу, вважаються тимчасово вилученим майном.
Відповідно до ч. 2 ст. 167 КПК України тимчасово вилученим може бути майно у вигляді речей, документів, грошей тощо, щодо яких є достатні підстави вважати, що вони: 1) підшукані, виготовлені, пристосовані чи використані як засоби чи знаряддя вчинення кримінального правопорушення та (або) зберегли на собі його сліди; 2) призначалися (використовувалися) для схиляння особи до вчинення кримінального правопорушення, фінансування та/або матеріального забезпечення кримінального правопорушення або винагороди за його вчинення; 3) є предметом кримінального правопорушення, у тому числі пов`язаного з їх незаконним обігом; 4) одержані внаслідок вчинення кримінального правопорушення та/або є доходами від них, а також майно, в яке їх було повністю або частково перетворено.
Відповідно до ст. 169 КПК України тимчасово вилучене майно повертається особі, у якої воно було вилучено: 1) за постановою прокурора, якщо він визнає таке вилучення майна безпідставним; 2) за ухвалою слідчого судді чи суду, у разі відмови у задоволенні клопотання прокурора про арешт цього майна; 3) у випадках, передбачених частиною п`ятою статті 171, частиною шостою статті 173 цього Кодексу; 4) у разі скасування арешту.
Як встановлено під час судового розгляду, слідчими слідчого управління Головного управління СБ України в м. Києві та Київській області здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні № 42021100000000067 42022110000000212 від 07 вересня 2022 року за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 15, частини 1 статті 199, частини 2 статті 204 КК України.
09 березня 2024 року органом досудового розслідування проведено невідкладний обшук складського підвального нежитлового приміщення розташованого за адресою АДРЕСА_1, а саме на ринку оптово/роздрібної торгівлі між павільйонами АДРЕСА_2 , без ідентифікаційних номерних ознак, за наступними координатами 51.4828152, 31.2739633.
Ухвалою слідчого судді Солом`янського районного суду м. Києва від 19 березня 2024 року надано дозвіл на відшукання та вилучення майна та речей питання про повернення яких ставить адвокат ОСОБА_3 в скарзі поданій в інтересах ТОВ «ВС ІН КЛАУД».
Відповідно до вимог п. 1 ч. 2 ст. 168 КПК України тимчасове вилучення електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв`язку для вивчення фізичних властивостей, які мають значення для кримінального провадження, здійснюється лише у разі, якщо вони безпосередньо зазначені в ухвалі суду.
Згідно п. 2 ч. 2 ст. 168 КПК України забороняється тимчасове вилучення електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв`язку, крім випадків, коли їх надання разом з інформацією, що на них міститься, є необхідною умовою проведення експертного дослідження, або якщо такі об`єкти отримані в результаті вчинення кримінального правопорушення чи є засобом або знаряддям його вчинення, а також якщо доступ до них обмежується їх власником, володільцем або утримувачем чи пов`язаний з подоланням системи логічного захисту.
Як встановлено під час судового розгляду скарги, 09 березня 2024 року слідчим в ОВС слідчого управління Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області ОСОБА_4 було проведено в порядку обшук складського підвального нежитлового приміщення розташованого за адресою АДРЕСА_1, а саме на ринку оптово/роздрібної торгівлі між павільйонами № АДРЕСА_2.
Ухвалою слідчого судді Солом`янського районного суду м. Києва від 19 березня 2024 року надано дозвіл на проведення обшуку складського підвального нежитлового приміщення розташованого за адресою АДРЕСА_1, а саме на ринку оптово/роздрібної торгівлі між павільйонами АДРЕСА_2 , з метою відшукання та вилучення відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, а саме: картридж без марок акцизного податку до електронних сигарет, з маркуванням «EPlus Cartridge», у кількості 2-х коробів (одна коробка на 84 упаковки, друга коробка на 200 упаковок); короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Smok novo 2 Clear Pod», у кількості 7-ми коробів, а саме п`ять коробів по 200 упакувань, один короб на 156 упакувань, один короб на 123 упакування; один короб без марок акцизного податку, з маркуванням «Levin Cartridge», у якому міститься 182 упакування; один короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Vaporesso Luxe 0.8 Mesh Pod», у якому міститься 88 упакувань; один короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Regis Boost Pod», у кількості 28 упакувань; короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Aspire Minican Pod», у кількості 2-х коробів, короб один у якому 240 упакувань, короб два у якому 249 упакувань; короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Green Vape Obelisk U», у кількості 3-х коробів, а саме два короби по 50 упакувань, один короб 30 упакувань; один короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Lost Vape Thelema Mini», у якому 61 упакування; короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Rincoe Manto Nono Z1», у кількості 5-ти коробів, а саме три короби по 50 упакувань, один короб 70 упакувань, один короб 43 упакування; один короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Lost Vape Quest», у якому міститься 58 упакувань; короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Smok novo 3 Kit», у кількості 2-х коробів, один короб 107 упакувань, другий короб 175 упакувань; короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Aspire Minican 4», у якому 3-ри короба, короб один 132 упакування, короб два 109 упакувань, короб три 145 упакувань; короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку з маркуванням «Voopoo Vinci Pod SE», у кількості 8-ми коробів, короб один 21 упакування, короб 2,3,4,5,6,7,8 по 50 упакувань; короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку з маркуванням «Voopoo Vinci 3 Mod Pod Kit», у кількості 3-х коробів, короб один та два по 50 упакувань, короб три 21 упакування; короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Manto Nano Pod Cartridge», у кількості 2-х коробів, короб один по 144 упакування, короб два по 216 упакувань; короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Lost Vape Wuest Thelema Elite», у кількості 3-х коробів, короб один 102 упакування, короб два 100 упакувань, короб три 8 упакувань; один короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Voopoo Argus Pod Gray», у якому міститься 36 упакувань; короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Voopoo Argus Pod Red», у кількості 11-ти коробів, по 50 упакувань; короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Voporesso Xros Series 0.6 Mesh Pod», у кількості 16-ти коробів, 15 коробів по 200 упакувань, один короб 150 упакувань; короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Voopoo Argus Pod Cartride», у кількості 26-ти коробів, 25 коробів по 100 упакувань, один короб 65 упакувань; короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Voopoo Vmate Cartridge V2», у кількості 22-х коробів, 20 коробів по 200 упакувань, один короб 143 упакування, один короб 111 упакувань; короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Lost Vape Ursa Cartridge», у кількості 10-ти коробів, 9 коробів по 400 упакувань, один короб 373 упакування; короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Voopoo Vinci Series V2», у кількості 53-х коробів, 52 короба по 100 упакувань, один короб 60 упакувань; короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Smok LP1Coil», у кількості 3-х коробів, два короби по 200 упакувань, один короб 150 упакувань; короби з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Geek Vape Pod», у кількості 14-ти коробів, 13 коробів по 240 упакувань, один короб 72 упакування; короби з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Vaporesso Xros Series 0.8», у кількості 63-х коробів, по 200 упакувань у кожному; рідини для заправки картриджів електронних сигарет марки «Wild Fruits», у кількості 24 короби, на загальну кількість 2004 штук; рідини для заправки картриджів електронних сигарет марки «Wbss silver», у кількості 1 коробки, на загальну кількість 116 штук; рідини для заправки картриджів електронних сигарет марки «Wes Giraffe», у кількості 1 коробки, на загальну кількість 189 штук; рідини для заправки картриджів електронних сигарет марки «Frozen fruits», у кількості 59 коробок, на загальну кількість 4294; рідини для заправки картриджів електронних сигарет марки «Wes ukr» та «Wes energy», у кількості 1 коробки, на загальну кількість 253 штуки; мобільний телефон чорного кольору марки «ZTE» Blade V1000; мобільний телефон чорного кольору марки «Samsung Galaxy M32», S/N: НОМЕР_1 ; мобільний телефон темносинього кольору марки «Redmi» M2006C3LG; мобільний телефон золотистого кольору марки «Samsung».
Слідчим суддею встановлено, що майно яке просить повернути адвокат ОСОБА_3 , не є тимчасового вилученим майном, оскільки ухвалою слідчого судді Солом`янського районного суду м. Києва від 19 березня 2024 року було прямо надано дозвіл на вилучення зазначеного вище майна.
Відповідно до частини 1 статті 22 КПК України Кримінальне провадження здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими цим Кодексом.
Частиною 6 статті 22 КПК України визначено, що суд, зберігаючи об`єктивність та неупередженість, створює необхідні умови для реалізації сторонами їхніх процесуальних прав та виконання процесуальних обов`язків.
Згідно частини 1 статті 26 КПК України сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачених цим Кодексом.
Відповідно до частини 3 статті 26 КПК України слідчий суддя, суд у кримінальному провадженні вирішують лише ті питання, що винесені на їх розгляд сторонами та віднесені до їх повноважень цим Кодексом.
Враховуючи позицію сторони обвинувачення в частині згоди на повернення майна, на яке було прямо надано дозвіл на відшукання та вилучення, оскільки такі речі та предмети не мають доказового значення для кримінального провадження, та не є предметом експертного дослідження, слідчий суддя вважає, що скарга підлягає частковому задоволенню в частині повернення майн, яке не становить процесуального та доказового значення для сторони обвинувачення.
Поряд з тим, слідчий суддя відмовляє в задоволенні скарги в частині зобов`язання повернення наступного майна: рідини для заправки картриджів електронних сигарет марки «Wild Fruits», у кількості 24 короби, на загальну кількість 2004 штук; рідини для заправки картриджів електронних сигарет марки «Wbss silver», у кількості 1 коробки, на загальну кількість 116 штук; рідини для заправки картриджів електронних сигарет марки «Wes Giraffe», у кількості 1 коробки, на загальну кількість 189 штук; рідини для заправки картриджів електронних сигарет марки «Frozen fruits», у кількості 59 коробок, на загальну кількість 4294; рідини для заправки картриджів електронних сигарет марки «Wes ukr» та «Wes energy», у кількості 1 коробки, на загальну кількість 253 штуки, оскільки зазначене майно має доказове значення для сторони обвинувачення у кримінальному провадженні.
Згідно частини 2 статті 305 КПК України слідчий, дізнавач чи прокурор можуть самостійно скасувати рішення, передбачені пунктами 1, 2, 5 і 6 частини першої статті 303 цього Кодексу, припинити дію чи бездіяльність, які оскаржуються, що тягне за собою закриття провадження за скаргою.
Відповідно до клопотання адвоката ОСОБА_3 від 20 червня 2024 року володільцю майна було повернуто мобільні телефони вилученні під час обушку за адресою АДРЕСА_1, а саме на ринку оптово/роздрібної торгівлі між павільйонами № АДРЕСА_2.
За таких обставин, слідчий суддя приходить до висновку, що уповноваженим слідчим у кримінальному провадженні № 42022110000000212 від 07 вересня 2022 було самостійно припинено бездіяльність, шляхом повернення мобільних телефонів, а саме: мобільного телефону чорного кольору марки «ZTE» Blade V1000; мобільний телефон чорного кольору марки «Samsung Galaxy M32», S/N: НОМЕР_1 ; мобільний телефон темносинього кольору марки «Redmi» M2006C3LG; мобільний телефон золотистого кольору марки «Samsung, тому провадження в даній частині скарги підлягає закриттю на підставі частини 2 статті 305 КПК України.
На підставі викладеного, керуючись статтями 167, 169, 173, 236, 303-307, 309, 369-372, 533, 534 КПК України, слідчий суддя, -
п о с т а н о в и в:
Скаргу представника володільця майна Товариства з обмеженою відповідальністю «ВС ІН КЛАУД» - адвоката ОСОБА_3 на бездіяльність уповноваженого слідчого в ОВС слідчого управління Головного управління СБ України в м. Києві та Київській обл., яка полягає у неповерненні тимчасово вилученого майна в межах досудового розслідування кримінального провадження № 42022110000000212 від 07 вересня 2022 року за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 15, частини 1 статті 199, частини 2 статті 204 КК України - задовольнити частково.
Зобов`язати уповноваженого слідчого слідчого управління Головного управління СБ України в м. Києві та Київській області, який здійснює досудове розслідування в кримінальному провадженні № 42021100000000067 42022110000000212 від 07 вересня 2022, повернути Товариству з обмеженою відповідальністю «ВС ІН КЛАУД», майно, вилучене 09 берзня 2024 року під час обшуку складського підвального нежитлового приміщення розташованого за адресою АДРЕСА_1, а саме на ринку оптово/роздрібної торгівлі між павільйонами № АДРЕСА_2, а саме:
- картридж без марок акцизного податку до електронних сигарет, з маркуванням «EPlus Cartridge», у кількості 2-х коробів (одна коробка на 84 упаковки, друга коробка на 200 упаковок);
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Smok novo 2 Clear Pod», у кількості 7-ми коробів, а саме п`ять коробів по 200 упакувань, один короб на 156 упакувань, один короб на 123 упакування;
- один короб без марок акцизного податку, з маркуванням «Levin Cartridge», у якому міститься 182 упакування;
- один короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Vaporesso Luxe 0.8 Mesh Pod», у якому міститься 88 упакувань;
- один короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Regis Boost Pod», у кількості 28 упакувань;
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Aspire Minican Pod», у кількості 2-х коробів, короб один у якому 240 упакувань, короб два у якому 249 упакувань;
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Green Vape Obelisk U», у кількості 3-х коробів, а саме два короби по 50 упакувань, один короб 30 упакувань;
- один короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Lost Vape Thelema Mini», у якому 61 упакування;
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Rincoe Manto Nono Z1», у кількості 5-ти коробів, а саме три короби по 50 упакувань, один короб 70 упакувань, один короб 43 упакування;
- один короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Lost Vape Quest», у якому міститься 58 упакувань;
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Smok novo 3 Kit», у кількості 2-х коробів, один короб 107 упакувань, другий короб 175 упакувань;
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Aspire Minican 4», у якому 3-ри короба, короб один 132 упакування, короб два 109 упакувань, короб три 145 упакувань;
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку з маркуванням «Voopoo Vinci Pod SE», у кількості 8-ми коробів, короб один 21 упакування, короб 2,3,4,5,6,7,8 по 50 упакувань;
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку з маркуванням «Voopoo Vinci 3 Mod Pod Kit», у кількості 3-х коробів, короб один та два по 50 упакувань, короб три 21 упакування;
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Manto Nano Pod Cartridge», у кількості 2-х коробів, короб один по 144 упакування, короб два по 216 упакувань;
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Lost Vape Wuest Thelema Elite», у кількості 3-х коробів, короб один 102 упакування, короб два 100 упакувань, короб три 8 упакувань;
- один короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Voopoo Argus Pod Gray», у якому міститься 36 упакувань;
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Voopoo Argus Pod Red», у кількості 11-ти коробів, по 50 упакувань;
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Voporesso Xros Series 0.6 Mesh Pod», у кількості 16-ти коробів, 15 коробів по 200 упакувань, один короб 150 упакувань;
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Voopoo Argus Pod Cartride», у кількості 26-ти коробів, 25 коробів по 100 упакувань, один короб 65 упакувань;
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Voopoo Vmate Cartridge V2», у кількості 22-х коробів, 20 коробів по 200 упакувань, один короб 143 упакування, один короб 111 упакувань;
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Lost Vape Ursa Cartridge», у кількості 10-ти коробів, 9 коробів по 400 упакувань, один короб 373 упакування;
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Voopoo Vinci Series V2», у кількості 53-х коробів, 52 короба по 100 упакувань, один короб 60 упакувань;
- короб з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Smok LP1Coil», у кількості 3-х коробів, два короби по 200 упакувань, один короб 150 упакувань;
- короби з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Geek Vape Pod», у кількості 14-ти коробів, 13 коробів по 240 упакувань, один короб 72 упакування;
- короби з електронними сигаретами без марок акцизного податку, з маркуванням «Vaporesso Xros Series 0.8», у кількості 63-х коробів, по 200 упакувань у кожному;
Провадження за скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «ВС ІН КЛАУД» - адвоката ОСОБА_3 на бездіяльність уповноваженого слідчого в ОВС слідчого управління Головного управління СБ України в м. Києві та Київській обл., яка полягає у неповерненні тимчасово вилученого майна в рамках кримінального провадження № 42022110000000212 від 07 вересня 2022 року за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 15, частини 1 статті 199, частини 2 статті 204 КК України, в частині що стосується мобільних телефонів - закрити.
У задоволенні іншої частини скарги відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя: ОСОБА_1
Суд | Солом'янський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 21.06.2024 |
Оприлюднено | 08.07.2024 |
Номер документу | 120186879 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за скаргами на дії та рішення правоохоронних органів, на дії чи бездіяльність слідчого, прокурора та інших осіб під час досудового розслідування бездіяльність слідчого, прокурора |
Кримінальне
Солом'янський районний суд міста Києва
Кратко Д. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні