СВАЛЯВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 306/134/24
Провадження № 2-во/306/18/24
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
17 липня 2024 року м. Свалява
Свалявський районний суд Закарпатської області у складі: головуючого - судді Вінер Е.А., секретаря судового засідання Петрус А.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Свалява заяву ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про виправлення описки у рішенні Свалявського районного суду Закарпатської області від 14 лютого 2024 року у цивільній справі № 306/134/24
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 , ОСОБА_2 звернулися до суду з заявою про виправлення описки в судовому рішенні посилаючись на те, що в мотивувальній частині рішення міститься не правильність в написанні по батькові заявниці , а саме записано ОСОБА_2 замість ОСОБА_2 . В зв"язку з вищевикладеним просять виправити описку в рішенні Свалявського районного суду Закарпатської області від 14 лютого 2024 року , а саме замінити ОСОБА_2 на ОСОБА_2 .
Підстави для повідомлення учасників справи про розгляд заяви про внесення виправлень у судовому рішенні відсутні, а тому розгляд питання про виправлення описки проводиться без виклику сторін у справі.
14 лютого 2024 року Свалявським районним судом Закарпатської області винесено судове рішення по справі за заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , заінтересовані особи: орган опіки і піклування Свалявської міської ради , Закарпатський центр соціально-психологічної реабілітації дітей Закарпатської обласної державної адміністрації про усиновлення.
Встановлено, що в першому абзаці мотивувальної частини рішення зазначено заявника як ОСОБА_2 (а.с.50).
Згідно паспорту громадянина України серії НОМЕР_1 виданого Берегівським РВ УМВС України в Закарпатській області від 06 листопада 2004 року заявник ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.9).
Відповідно до статті 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що поставляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Ухвалою суду питання про виправлення описки вирішується без повідомлення учасників справи.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.
Допущена описка в рішенні суду є технічною та її виправлення не впливає на зміст, а тому зазначена описка підлягає виправленню.
Суд, вивчивши матеріали справи, приходить до висновку, що в рішенні суду допущена описка, а саме: в першому абзаці мотивувальної частини рішення Свалявського районного суду Закарпатської області від 14 лютого 2024 року вказано по батькові заявника " ОСОБА_3 " замість вірного " ОСОБА_4 " тому допущена описка підлягає виправленню.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Заяву ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про виправлення описки у рішенні Свалявського районного суду Закарпатської області від 14 лютого 2024 року задовольнити.
Виправити описку в першому абзаці мотивувальної частини рішення Свалявського районного суду Закарпатської області від 14 лютого 2024 року року у цивільній справі №306/134/24 зазначивши вірно по батькові заявника " ОСОБА_2 " замість " ОСОБА_2 ".
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Закарпатського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя Свалявського районного суду
Закарпатської області Е.А. Вінер
Суд | Свалявський районний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 17.07.2024 |
Оприлюднено | 19.07.2024 |
Номер документу | 120440300 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Свалявський районний суд Закарпатської області
Вінер Е. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні