Справа № 369/6417/24
Провадження №2-с/369/84/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23.07.2024 року м. Київ
Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Янченко А.В., розглянувши матеріали за заявою ОСОБА_1 про скасування судового наказу по справі №369/6417/24, виданого судом за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «ЗАРАЗ-10» про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг,-
В С Т А Н О В И В:
15.07.2024 року ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою, в якій просить скасувати судовий наказ № 369/6417/24 від 17.06.2024, виданий Києво-Святошинським районним судом Київської області про стягнення з нього заборгованості за житлово-комунальні послуги на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «ЗАРАЗ-10».
Згідно з ч. 1 ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
Форма і зміст заяви про скасування судового наказу повинні відповідати вимогам ст. 170 ЦПК України.
Відповідно до п. п. 1, 2 ч. 3 ст. 170 ЦПК України заява про скасування судового наказу має містити: 1) найменування суду, до якого подається заява; 2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника (для фізичних осіб - громадян України), відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.
Окрім того, згідно з п. 1 ч. 5 ст. 170 до заяви про скасування судового наказу додаються документ, що підтверджує сплату судового збору.
Разом з тим, боржником до заяви про скасування судового наказу не додано доказів сплати судового збору чи відомостей про пільги, які звільняють від його сплати.
Розміри ставок судового збору встановлено Законом України «Про судовий збір». Відповідно до ст. 4 вказаного закону за подання до суду заяви про скасування судового наказу судовий збір встановлено у розмірі 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
У відповідності до ч. 6 ст.170 ЦПК України у разі подання неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення без розгляду не пізніше двох днів з дня її надходження до суду.
З огляду на наведене, враховуючи те, що заява про скасування судового наказу подана з порушенням вимог ст. 170 ЦПК України, така заява підлягає поверненню заявникові без розгляду.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 170, 258, 259 ЦПК України, -
П О С Т А Н О В И В:
Заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу по справі № 369/6417/24, виданого судом за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «ЗАРАЗ-10» про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, повернути заявникові без розгляду.
Роз`яснити заявникові право повторного звернення до суду з такою заявою у встановленому законом порядку.
Ухвала набирає законної сили з моменту її складення та оскарженню не підлягає.
Суддя А.В. Янченко
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 23.07.2024 |
Оприлюднено | 24.07.2024 |
Номер документу | 120527922 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про скасування судового наказу |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Янченко А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні