Ухвала
від 22.07.2024 по справі 297/1077/23
ВИНОГРАДІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Виноградівський районний суд Закарпатської області


Справа № 297/1077/23

"22" липня 2024 р. м.м. Виноградів

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

Виноградівський районний суд Закарпатської області в складі:

головуючого - судді Надопта А.А.,

секретар судового засідання Онисько С.С.,

розглянувши у судовому засіданні в м. Виноградів в залі суду цивільну справу за позовом за позовом Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області до ОСОБА_1 , про конфіскацію земельної ділянки сільськогосподарського призначення,-

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Виноградівського районного суду Закарпатської області перебуває цивільна справа №299/1077/23 за позовом за позовом Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області до ОСОБА_1 , про конфіскацію земельної ділянки сільськогосподарського призначення,-.

Представником позивача подано до Виноградівського районного суду Закарпатської області заяву про зупинення провадження у цивільній справі №299/1077/23, яке обгрунтовує тим, що Головному управлінні стало відомо про наявність рішення від 14.08.2023 року по справі № 299/4957/23, яке унеможливлює прийняття законного, обґрунтованого рішення по справі № 297/1077/23 та може призвести до нанесення державі збитків в частині щодо недоотримання коштів від продажу земельної ділянки на земельних торгах.

В зв`язку з чим, Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області до Виноградівського районного суду Закарпатської області подано заяву про перегляд рішення по справі № 299/4957/23 у зв`язку з нововиявленими обставинами, яке має вирішальне значення по справі № 297/1077/23. Ухвалою Виноградівського районного суду Закарпатської області від 24.05.2024 року прийнято заяву Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області про перегляд рішення Виноградівського районного суду Закарпатської області від 14.08.2023 по цивільній справі № 299/4957/23 за нововиявленими обставинами до розгляду та відкрито провадження у справі за нововиявленими обставинами у порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням учасників справи.

В судове засідання представник позивача не зявився.

Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з`явилася.

Суд, дослідивши матеріали заявленого клопотання, дійшов висновку про задоволення клопотання з наступних підстав.

В клопотанні про зупинення провадження по цивільній справі представником позивача, наведені обставини відповідно до п.6 ч.1 ст.251 ЦПК України, що унеможливлюють продовження розгляду цивільної справи та наявність яких є підставою для зупинення провадження у справі.

Відповідно до п.6 ч.1 ст.251 ЦПК України, суд зобов`язаний зупинити провадження у справі у разі: об`єктивної неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі; суд не може посилатися на об`єктивну неможливість розгляду справи у випадку, коли зібрані докази дозволяють встановити та оцінити обставини (факти), які є предметом судового розгляду.

Відповідно до п.5 ст.253 ЦПК України, провадження у справі зупиняється у випадках, встановлених: пунктом 6 частини першої статті 251 цього Кодексу, - до набрання законної сили судовим рішенням, від якого залежить вирішення справи.

Таким чином, існують обставини відповідно до п.6 ч.1 ст.251 ЦПК України, що унеможливлюють продовження розгляду цивільної справи та наявність яких є підставою для зупинення провадження у справі, тому вбачаються законні підстави для зупинення провадження по справі.

Керуючись п.6 ч.1ст. 251, 253 ЦПК України, суддя, -

У Х В А Л И В:

Клопотання про зупинення провадження-задоволити.

Зупинити провадження у справі № 297/1077/2 за позовом Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області до ОСОБА_1 про конфіскацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення до перегляду судового рішення по справі № 299/4957/23.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Закарпатського апеляційного суду через Виноградівський районний суд Закарпатської області шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено ЦПК України. Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею.

Головуючий А. А. Надопта

СудВиноградівський районний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення22.07.2024
Оприлюднено25.07.2024
Номер документу120537073
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: спори про припинення права власності на земельну ділянку

Судовий реєстр по справі —297/1077/23

Ухвала від 22.07.2024

Цивільне

Виноградівський районний суд Закарпатської області

Надопта А. А.

Ухвала від 19.02.2024

Цивільне

Виноградівський районний суд Закарпатської області

Надопта А. А.

Ухвала від 30.10.2023

Цивільне

Виноградівський районний суд Закарпатської області

Надопта А. А.

Ухвала від 09.10.2023

Цивільне

Виноградівський районний суд Закарпатської області

Надопта А. А.

Ухвала від 12.06.2023

Цивільне

Виноградівський районний суд Закарпатської області

Надопта А. А.

Ухвала від 15.05.2023

Цивільне

Виноградівський районний суд Закарпатської області

Надопта А. А.

Ухвала від 31.03.2023

Цивільне

Берегівський районний суд Закарпатської області

ГЕЦКО Ю. Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні