ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
про затвердження плану реструктуризації боргів боржника
"18" липня 2024 р.м. ХарківСправа № 922/4158/23
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Лавренюк Т.А.
при секретарі судового засідання Сіліна М.Г.
учасники процесу не з`явилися
Розглянувши справу
за заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_1 про неплатоспроможність ВСТАНОВИВ:
Ухвалою суду від 14.11.2023, з урахуванням ухвали від 11.12.2023 про виправлення описки, відкрито провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 ), введено процедуру реструктуризації боргів боржника; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; призначено керуючим реструктуризацією арбітражного керуючого Біленка Р.І. попереднє судове засідання призначено на 16.01.2024.
15.11.2023 на офіційному сайті оприлюднено оголошення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 , зазначено строк подання заяв кредиторів з вимогами до боржника протягом тридцять днів з дня офіційного оприлюднення повідомлення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника.
26.12.2023 на адресу суду з порушенням визначеного в оголошенні строку надійшла заява АТ "АКЦЕНТ-БАНК" (АТ "А-БАНК") з грошовими вимогами до боржника у загальному розмірі 74 287,02грн та 5 368,00грн судового збору.
До суду від керуючого реструктуризацією надійшли докази проведення інвентаризації (вх. № 35806 від 27.12.2023).
28.12.2023 до суду від керуючого реструктуризацією надійшли результати перевірки декларацій боржника.
03.01.2024 р. до суду від боржника надійшли виправлені декларації.
В попередньому засіданні 16.01.2024 керуючий реструктуризацією повідомив, що у встановлений в оголошенні про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 строк заяв від кредиторів з вимогами до боржника не поступало.
Суд зазначив, що у постанові судової палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 05.10.2022 у справі 921/39/21 Суд дійшов висновків про те, що:
1) відсутність заявлених у визначений законом строк вимог конкурсних кредиторів не є підставою для закриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи-боржника у попередньому засіданні суду, оскільки не спростовує наявність ознак неплатоспроможності такої особи чи загрози її неплатоспроможності, підтверджених відповідними доказами;
2) у випадку не подання конкурсними кредиторами заяв з грошовими вимогами до боржника, однак підтвердження заборгованості відповідними доказами (що стало підставою для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи), господарський суд за результатами попереднього засідання постановляє ухвалу, якою зобов`язує керуючого реструктуризацією боргів боржника письмово повідомити кредиторів щодо правових наслідків не подання ними у порушення вимог частини першої статті 45 Кодексу України з процедур банкрутства заяв з грошовими вимогами до боржника та призначає судове засідання для вирішення питання про перехід до наступної судової процедури (процедури погашення боргів) чи про закриття провадження у справі;
3) залежно від конкретних обставин суд має право прийняти рішення про визнання фізичної особи - боржника банкрутом попри неподання конкурсними кредиторами заяв з грошовими вимогами та, як наслідок, відсутності відповідного рішення зборів кредиторів. При цьому, обов`язком суду є перевірка наявності підстав для закриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи, визначених частиною сьомою статті 123 Кодексу України з процедур банкрутства;
4) обставини, що свідчать про добросовісну поведінку боржника (сумлінна співпраця боржника з керуючим реструктуризацією, відкрита його взаємодія з судом, яка полягає у добросовісному користуванні процесуальними правами та сумлінному виконанні процесуальних обов`язків, зокрема повідомлення про обставини, що стали підставою для звернення до суду (пункт 3 частини другої статті 116 Кодексу України з процедур банкрутства), надання повної і достовірної інформації про власний майновий стан та членів сім`ї, щодо розміру та джерел доходів (пункти 4-11 частини третьої статті 116 Кодексу України з процедур банкрутства) тощо), у сукупності з іншими обставинами справи підлягають врахуванню господарським судом під час вирішення у подальшому питання щодо закриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи на підставі пункту 6 частини першої статті 90 Кодексу України з процедур банкрутства та застосування правових наслідків, встановлених частиною четвертою цієї статті.
З огляду на відсутність заявлених у визначений законом строк вимог конкурсних кредиторів, враховуючи висновки, викладені в постанові судової палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 05.10.2022 у справі № 921/39/21, суд постановив ухвалу, якою призначив відповідно до п. 2 ч. 4 ст. 122 Кодексу України з процедур банкрутства судове засідання на 15.02.2024 для вирішення питання про перехід до наступної судової процедури та зобов`язав керуючого реструктуризацією боргів боржника письмово повідомити кредиторів, зазначених боржником у заяві про відкриття провадження у справі (окрім АТ "Сенс Банк" та АТ "Акцент-Банк"), про правові наслідки неподання ними у порушення вимог частини першої статті 45 Кодексу України з процедур банкрутства заяв з грошовими вимогами до боржник.
23.01.2024 через кабінет системи "Електронний суд" від АТ "Сенс Банк" надійшла заява (вх. № 2068 від 23.01.2024) із грошовими вимогами до боржника у розмірі 68091,61 грн основного боргу, а також 5368,00грн судових витрат, яка ухвалою суду від 29.01.2024 прийнята та призначена до розгляду в судовому засіданні.
29.01.2024 до суду від керуючого реструктуризацією надійшли докази повідомлення кредиторів, зазначених боржником у заяві про відкриття провадження у справі про правові наслідки неподання ними у порушення вимог частини першої статті 45 Кодексу України з процедур банкрутства заяв з грошовими вимогами до боржник.
30.01.2024 на електронну пошту суду надійшло повідомлення керуючого реструктуризацією про результати розгляду вимог АТ "Сенс Банк".
Ухвалою суду від 06.02.2024 визнано грошові вимоги АТ "А-Банк" до боржника на загальну суму 74 287,02 грн, які є конкурсними без права вирішального голосу на зборах кредиторів, а також 5 368,00грн витрат зі сплати судового збору.
Ухвалою суду від 12.03.2024 відкладено розгляд справи, у тому числі розгляд заяви АТ "Сенс-Банк" з грошовими вимогами до боржника на 28.03.2024.
У зв`язку із закінченням терміну повноважень судді Яризько В.О., відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 28.03.2024, для розгляду справи № 922/4158/23 визначено суддю Лавренюк Т.А.
Враховуючи викладене, а також те, що справу призначено до розгляду у іншому складі суду, суд призначив засідання суду для вирішення питання про перехід до наступної судової процедури у даній справі, в т.ч. заяви АТ "Сенс-Банк" з грошовими вимогами до боржника та клопотання керуючого реструктуризацією про виплату грошової винагороди на 18.04.2023 об 11:00.
Ухвалою суду від 18.04.2024 задоволено заяву АТ "Сенс Банк" (вх. № 2068 від 23.01.2024) з грошовими вимогами до боржника, визнано грошові вимоги АТ "Сенс Банк" у розмірі 68 091,61грн основного боргу, які є конкурсними без права вирішального голосу на зборах кредиторів, а також 4 844,80грн витрат зі сплати судового збору.
До суду від керуючого реструктуризацією надійшла заява (вх. № 15450 від 14.06.2024 ), в якій він просив суд затвердити План реструктуризації боргів боржника та припинити повноваження керуючого реструктуризацією.
Дослідивши наданий суду план реструктуризації, судом встановлено, що на зборах кредиторів не приймав участьта не брав участь у голосуванні кредитор - АТ "Акцент-Банк", який також не з"явився і в судове засідання.
Відповідно до ч.5 ст.126 Кодексу України з процедур банкрутства, явка кредиторів, які не брали участі в голосуванні чи проголосували проти схвалення плану реструктуризації боргів боржника, а також третіх осіб, якщо план реструктуризації передбачає виконання зобов`язань боржника такими особами, є обов`язковою. У разі відсутності зазначених у цій частині кредиторів господарський суд призначає нове засідання суду для затвердження плану реструктуризації боргів боржника. Повторна неявка в судове засідання кредиторів, які не брали участі в голосуванні чи проголосували проти схвалення плану реструктуризації боргів боржника, а також третіх осіб, якщо план реструктуризації передбачає виконання зобов`язань боржника такими особами, не перешкоджає розгляду справи.
Таким чином, враховуючи неявку АТ "Акцент-Банк" , судпризначив нове засідання суду для затвердження плану реструктуризації боргів боржника на 18.07.2024, а також зобов`язав боржника надати інформацію стосовно наявності або відсутності заборгованості боржника щодо сплати аліментів, відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров`я або смертю фізичної особи, щодо сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та щодо сплати інших обов`язкових платежів на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.
До суду боржником надано витребувану інформацію.
Від представника боржника надійшла заява про розгляд справи без його участі, а також без участі боржника.
Представники АТ "Акцент-Банк" та АТ "Сенс Банк" також не з`явилися, хоча належним чином були повідомлені про дату та час слухання справи.
Відповідно до ч.ч.5,6 ст.126 Кодексу з процедур банкрутства, повторна неявка в судове засідання кредиторів, які не брали участі в голосуванні чи проголосували проти схвалення плану реструктуризації боргів боржника, а також третіх осіб, якщо план реструктуризації передбачає виконання зобов`язань боржника такими особами, не перешкоджає розгляду справи. Неявка в судове засідання належно повідомлених про таке засідання боржника, кредиторів, які схвалили план реструктуризації боргів, або керуючого реструктуризацією не перешкоджає розгляду справи.
Розглянувши клопотання керуючого реструктуризацією про затвердження схваленого зборами кредиторів плану реструктуризації боргів боржника, суд зазначає наступне
Відповідно до ст. 113 Кодексу України з процедур банкрутства, провадження у справах про неплатоспроможність боржника - фізичної особи, фізичної особи-підприємця здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб, з урахуванням особливостей, встановлених книгою 4 цього Кодексу.
Реструктуризація боргів боржника - судова процедура у справі про неплатоспроможність фізичної особи, що застосовується з метою відновлення платоспроможності боржника шляхом зміни способу та порядку виконання його зобов`язань згідно з планом реструктуризації боргів боржника.
План реструктуризації боргів боржника розробляється з метою відновлення платоспроможності боржника (ч.1 ст.124 Кодексу України з процедур банкрутства).
Прийняття рішення про схвалення плану реструктуризації боргів боржника належить до компетенції зборів кредиторів у процедурі реструктуризації боргів боржника (ч. 8 ст.123 Кодексу України з процедур банкрутства).
Згідно із ч.2 ст.123 Кодексу України з процедур банкрутства,основними завданнями зборів кредиторів у процедурі реструктуризації боргів боржника, в тому числі розгляд проекту плану реструктуризації боргів боржника; прийняття рішення про схвалення плану реструктуризації боргів боржника або про звернення з клопотанням до господарського суду про перехід до процедури погашення боргів боржника або про закриття провадження у справі про неплатоспроможність.
Рішення про затвердження плану реструктуризації боргів приймається конкурсними та забезпеченими кредиторами окремо. План реструктуризації боргів та зміни до нього вважаються схваленими, якщо їх підтримали всі забезпечені кредитори та не менше 50 відсотків конкурсних кредиторів. Голоси заінтересованих осіб не враховуються для визначення необхідної більшості голосів (ч.5 ст.123 КУзПБ).
Пунктом 1-6 Прикінцевих та Перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства установлено, що тимчасово, під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні", затвердженим Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, а також протягом шести місяців після його припинення чи скасування збори (комітет) кредиторів можуть проводитися шляхом опитування.
У постанові Верховного Суду від 21.09.2022 у справі № 911/1862/21 наведено висновок, відповідно до якого за відсутності у справі про неплатоспроможність конкурсних кредиторів з правом вирішального голосу, питання щодо розгляду та затвердження плану реструктуризації боргів боржника підлягає вирішенню конкурсним кредитором з правом дорадчого голосу.
З матеріалів справи вбачається, що керуючим реструктуризацією - арбітражним керуючим Біленко Р. було організовано та проведено збори кредиторів боржника шляхом опитування , участь у якому прийняв лише один з визнаних судом з дорадчим голосом кредиторів - АТ "СЕНС БАНК", який у визначений керуючим реструктуризацією строк надіслав свою відповідь в електронному вигляді, згідно із якої кредитор схвалив наданий план реструктуризації в редакції, запропонованій боржником. Конкурсний кредитор з правом дорадчого голосу - АТ "Акцент-Банк" не скористався своїм правом розглянути та схвалити направлений йому план реструктуризації.
Із наданого керуючим реструктуризацією протоколу зборів кредиторів від 13.06.2024 вбачається, що зборами кредиторів було схвалено план реструктуризації боргів боржника та вирішено звернутись до суду з клопотанням про затвердження схваленого зборами кредиторів плану реструктуризації боргів боржника.
Боржником погоджено план реструктуризації боргів.
Відповідно доч. 2 ст. 124 Кодексу України з процедур банкрутства, у плані реструктуризації боргів боржника зазначаються: 1) обставини, які спричинили неплатоспроможність боржника; 2) інформація про визнані судом вимоги кредиторів із зазначенням їх розміру та черговості задоволення; 3) інформація про майновий стан боржника за результатами проведених заходів з виявлення та складання опису майна боржника (проведення інвентаризації); 4) інформація про всі доходи боржника, у тому числі доходи, які боржник розраховує отримати протягом процедури реструктуризації боргів; 5) розмір суми, яка щомісяця буде виділятися для погашення вимог кредиторів; 6) вимоги кредиторів до боржника, які будуть прощені (списані) у разі виконання плану реструктуризації боргів; 7) розмір суми, яка щомісяця залишатиметься боржнику на задоволення побутових потреб, у розмірі не менше одного прожиткового мінімуму на боржника та на кожну особу, яка перебуває на його утриманні.
Строк виконання плану реструктуризації боргів боржника у справі про неплатоспроможність не може перевищувати п`ять років (ч. 6 ст. 124 КУзПБ).
Згідно із статтею 125 Кодексу України з процедур банкрутства, не підлягають реструктуризації борги боржника щодо сплати аліментів, відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров`я або смертю фізичної особи, щодо сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та щодо сплати інших обов`язкових платежів на загальнообов`язкове державне соціальне страхування. План реструктуризації боргів боржника затверджується господарським судом лише після повного погашення боргів боржника щодо сплати аліментів, відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров`я або смертю фізичної особи, щодо сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та щодо сплати інших обов`язкових платежів на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, якщо така заборгованість існує.
Згідно із наявною в матеріалах справи інформацією станом на день схвалення плану реструктуризації боргів боржника у останнього відсутні зобов`язання щодо відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров`я або смертю фізичної особи, щодо сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та щодо сплати інших обов`язкових платежів на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.
У боржника наявні зобов"язання щодо сплати аліментів, які не включені до плану реструктуризації та не підлягають реструктуризації. На день схвалення плану реструктуризації боргів боржника заборгованість по сплаті аліментів відсутня.
Відповідно до ч. 1 ст. 126 Кодексу України з процедур банкрутства, керуючий реструктуризацією протягом трьох днів з дня схвалення зборами кредиторів погодженого з боржником плану реструктуризації боргів подає до господарського суду заяву про затвердження плану реструктуризації боргів.
Зі змісту наданого керуючим реструктуризацією плану реструктуризації боргів боржника у справі про неплатоспроможність, який схвалено зборами кредиторів від 13.06.2024, вбачається наступне:
1. Грошові вимоги АТ "АКЦЕНТ-БАНК" в сумі 78327,22 грн. розстрочуються на 60 місяців наступним чином: 59 місяців по 1327,58 грн. щомісяця та 1327,80 грн погашається в останній місяць.
2. Грошові вимоги АТ "СЕНС БАНК" в сумі 42303,10 грн. розстрочуються на 10 місяців по 4230,31 грн. щомісяця.
3. Грошові вимоги АТ "СЕНС БАНК" в сумі 30633,31 грн. підлягають спрощенню (списанню).
Станом на момент звернення до суду, за боржником на праві власності обліковується земельна ділянка - Харківська область, Великобурлуцький район, селище Канівцеве, кадастровий номер: 6321455111:00:001:0030 оціночною вартістю 217723,76 грн.
Також, на рахунках боржника в наявності грошові кошти в сумі 12300,76 грн.
Відповідно до матеріалів справи доходи боржника складаються із заробітної плати в сумі 18700,00 грн. та додаткової винагороди за роботу в ДСНС в зоні бойових дій на час воєнного стану в розмірі 30000,00 грн. на місяць.
Доходи, які боржник розраховує отримати протягом процедури реструктуризації складаються із заробітної плати в сумі 18700,00 грн. Додаткова винагорода не враховується в майбутній щомісячний дохід заробітної плати, оскільки вона не має характер постійного доходу.
Боржник має зобов`язання зі сплати аліментів в розмірі 25% від заробітку на підставі судового наказу від 02.08.2021 р. по справі № 616/489/21, виданого Великобурлуцьким районним судом Харківської області.
Як вбачається з плану реструктуризації боргів боржника у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 він підписаний керуючим реструктуризацією боржника, схвалений боржником та схвалений конкурсним кредитором боржника (що складає 50% конкурсних кредиторів), що підтверджується протоколом засідання зборів кредиторів від 13.06.2024 у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 .
Будь-яких заперечень щодо укладення, схвалення і затвердження плану реструктуризації боргів боржника до суду не надходило та не заявлялося.
Підстав для відмови у затвердженні плану реструктуризації, визначених ч. 8 ст. 126 КУзПБ, судом не виявлено.
За приписами ч.ч.3,4,6 ст.126 Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд розглядає заяву про затвердження плану реструктуризації боргів боржника протягом 10 днів з дня її отримання. Господарський суд заслуховує кожного присутнього в судовому засіданні кредитора, який має заперечення щодо плану реструктуризації боргів. Неявка в судове засідання належно повідомлених про таке засідання боржника, кредиторів, які схвалили план реструктуризації боргів, або керуючого реструктуризацією не перешкоджає розгляду справи.
Господарський суд зобов`язаний затвердити план реструктуризації боргів боржника, якщо такий план схвалений кредиторами та боржником (абз.1 ч.7ст.126 Кодексу України з процедур банкрутства).
Судом враховується, що боржником відображено відомості про власні доходи, а запропоновані до сплати суми були визначені боржником виходячи з розміру реально отримуваних доходів. Доказів приховання доходів боржником матеріали справи не містять як і не подано таких кредитором.
В матеріалах справи відсутні докази, які б свідчили про те, що боржник прагне скористатись нормами Кодексу України з процедур банкрутства з метою уникнення відповідальності шляхом визнання його банкрутом. Навпаки, боржник має на меті погашення кредиторської заборгованості шляхом реструктуризації та прагне фінансового оздоровлення шляхом затвердження плану реструктуризації.
Таким чином, проаналізувавши вищенаведені обставини, розглянувши поданий план реструктуризації боргів боржника, в тому числі, протокольне рішення засідання зборів кредиторів у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 судом встановлено, що план реструктуризації боргів боржника розроблено, погоджено та схвалено з дотриманням вимог Кодексу України з процедур банкрутства, якими врегульовано дане питання, умови реструктуризації боргів, що містяться у вказаному плані, не суперечать чинному законодавству, а тому, з метою відновлення платоспроможності боржника, суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання керуючого реструктуризацією про затвердження плану реструктуризації боргів, тому задовольняє зазначене клопотання та затверджує план реструктуризації боргів боржника, схвалений зборами кредиторів шляхом опитування від 13.06.2024, який передбачає строк виконання 60 місяців від дати затвердження плану реструктуризації господарським судом Харківської області.
Згідно з ч.1 ст.127 Кодексу України з процедур банкрутства, план реструктуризації боргів боржника набирає чинності з дня його затвердження господарським судом і є обов`язковим для боржника та кредиторів.
У відповідності до чч. 2,3 ст.127 Кодексу України з процедур банкрутства, з дня затвердження судом плану реструктуризації боргів боржника вимоги, включені до такого плану, можуть бути задоволені лише у порядку і спосіб, визначені в плані реструктуризації боргів боржника. Крім договорів, які передбачені планом реструктуризації боргів, боржник протягом реструктуризації не має права: 1) здійснювати правочини щодо відчуження або обтяження нерухомого та рухомого майна боржника, включаючи майнові і немайнові об`єкти, цінні папери тощо, вартість яких перевищує 10 розмірів мінімальної заробітної плати; 2) укладати договори позики, довічного утримання, уступки вимоги, переведення боргу, передачі в довірче управління майна боржника; 3) виступати поручителем за зобов`язаннями інших осіб.
Протягом дії плану реструктуризації боргів боржник повинен повідомляти кредиторів, включених до плану реструктуризації боргів, про істотні зміни у своєму майновому стані, а також про отримання позик і кредитів, у тому числі про придбання товарів у кредит, повідомляти інші сторони перед укладенням таких договорів про введення щодо нього процедури реструктуризації боргів (ч. 4 ст.127 Кодексу України з процедур банкрутства).
З дня затвердження судом плану реструктуризації боргів припиняються повноваження керуючого реструктуризацією, крім випадків, якщо: 1) планом реструктуризації боргів передбачено подальшу участь керуючого реструктуризацією у виконанні такого плану, його повноваження та джерела виплати йому основної винагороди; 2) планом реструктуризації боргів передбачено продаж майна боржника. У такому разі керуючий реструктуризацією продовжує виконувати свої повноваження до завершення продажу майна боржника, розподілу отриманих від реалізації майна коштів, затвердження звіту про такий розподіл зборами кредиторів та подання такого звіту до суду (ч. 5 ст.127 Кодексу України з процедур банкрутства).
Враховуючи, що планом реструктуризації боргів боржника, схваленим зборами кредиторів, участь керуючого реструктуризацією Біленко Р.І. у виконанні плану реструктуризації, її повноваження та джерела виплати їй основної винагороди не передбачено, повноваження керуючого реструктуризацією - арбітражного керуючого Біленко Р.І. з дня затвердження судом плану реструктуризації боргів боржника припиняються.
Згідно із ч.ч.1,3 ст.128 Кодексу України з процедур банкрутства, з дня затвердження плану реструктуризації боргів боржник починає погашення вимог кредиторів згідно з умовами такого плану. У разі порушення боржником плану реструктуризації боргів кредитори, вимоги яких включені до такого плану, мають право звернутися до господарського суду з клопотанням про закриття провадження у справі або про введення процедури погашення боргів боржника.
Відповідно до ч.1 ст.129 Кодексу України з процедур банкрутства, не пізніше п`яти днів після закінчення строку виконання плану реструктуризації боргів боржника, а також за наявності підстав для дострокового припинення процедури реструктуризації боргів боржник зобов`язаний надати суду та кредиторам, включеним до плану реструктуризації боргів, звіт про виконання плану реструктуризації боргів. До звіту про виконання плану реструктуризації боргів боржника додаються докази задоволення вимог кредиторів згідно з таким планом.
Керуючись ст.ст.1,9,113,123-129 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст.232-235 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1.Клопотання керуючого реструктуризацією Біленко Р.І. (вх.15450 від 14.06.2024) про затвердження плану реструктуризацією боргів фізичної особи ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) у справі № 922/4168/23 задовольнити.
2. Затвердити план реструктуризації боргів боржника фізичної особи ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ), погоджений 13.06.2024 боржником та схвалений зборами кредиторів, проведеними шляхом опитування, який передбачає строк виконання 60 місяців від дати затвердження плану реструктуризації господарським судом Харківської області.
3. З дня затвердження судом плану реструктуризації боргів боржника вимоги, включені до такого плану, можуть бути задоволені лише у порядку і спосіб, визначені в плані реструктуризації боргів боржника, а саме:
1). Грошові вимоги АТ "АКЦЕНТ-БАНК" в сумі 78327,22 грн. розстрочуються на 60 місяців наступним чином: 59 місяців по 1327,58 грн. щомісяця та 1327,80 грн. погашається в останній місяць.
2). Грошові вимоги АТ "СЕНС БАНК" в сумі 42303,10 грн. розстрочуються на 10 місяців по 4230,31 грн. щомісяця.
3). Грошові вимоги АТ "СЕНС БАНК" в сумі 30633,31 грн. підлягають спрощенню (списанню).
4. Боржник протягом реструктуризації не має права:
- здійснювати правочини щодо відчуження або обтяження нерухомого та рухомого майна боржника, включаючи майнові і немайнові об`єкти, цінні папери тощо, вартість яких перевищує 10 розмірів мінімальної заробітної плати;
- укладати договори позики, довічного утримання, уступки вимоги, переведення боргу, передачі в довірче управління майна боржника;
- виступати поручителем за зобов`язаннями інших осіб.
5. Протягом дії плану реструктуризації боргів боржник повинен повідомляти кредиторів, включених до плану реструктуризації боргів, про істотні зміни у своєму майновому стані, а також про отримання позик і кредитів, у тому числі про придбання товарів у кредит, повідомляти інші сторони перед укладенням таких договорів про введення щодо нього процедури реструктуризації боргів.
6. З дня затвердження судом плану реструктуризації боргів припиняються повноваження керуючого реструктуризацією арбітражного керуючого Біленка Р.І.
7. План реструктуризації боргів не впливає на вимоги кредитора до третіх осіб, якщо кредитор з такими вимогами проголосував проти схвалення плану реструктуризації боргів боржника.
8. Зобов`язати фізичну особу ОСОБА_1 не пізніше п`яти днів після закінчення строку виконання плану реструктуризації боргів боржника, а також за наявності підстав для дострокового припинення процедури реструктуризації боргів надати суду та кредиторам, включеним до плану реструктуризації боргів, звіт про виконання плану реструктуризації боргів. До звіту про виконання плану реструктуризації боргів боржника додаються докази задоволення вимог кредиторів згідно з таким планом.
9. План реструктуризації боргів боржника набирає чинності з дня його затвердження господарським судом і є обов`язковим для боржника та кредитора.
Ухвалу направити боржнику ОСОБА_1 (через кабінет системи "Електронний суд"), керуючому реструктуризацією Біленко Р.І. (через кабінет системи "Електронний суд" ), кредиторам АТ "Сенс Банк" (через кабінет системи "Електронний суд") та АТ "АКЦЕНТ-БАНК" (через кабінет системи "Електронний суд").
Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та може бути оскаржена протягом десяти днів з дня підписання повного тексту судового рішення.
Повний текст ухвали складено підписано 22.07.2024.
Суддя Лавренюк Т.А.
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 18.07.2024 |
Оприлюднено | 25.07.2024 |
Номер документу | 120542947 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Лавренюк Т.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні