465/2555/24
2-во/465/58/24
У Х В А Л А
І м е н е м У к р а ї н и
"02" серпня 2024 р. м.Львів
Франківський районний суд м. Львова в складі:
головуючого судді - Мартинишин М.О.
з участю секретаря - Кондрашин В.Р.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Львові заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні суду від 04.06.2024 року посправі №465/2555/24 за позовом ОСОБА_1 , за участю заінтересованої особи: Керницької сільської ради Городоцького району Львівської області про встановлення факту належності правовстановлюючого документу
встановив:
04.06.2024 року по даній справі Франківським районним судом м. Львова постановлено рішення, яким заяву ОСОБА_1 задоволено.
Заявник звернувся до суду із заявою про виправлення описки у рішенні суду від 04.06.2024 року по даній справі.
В силу ч. 2 ст. 269 ЦПК України суд ухвалив вирішувати питання про внесення виправлень без повідомлення учасників справи.
Відповідно до ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Справа розглядається за відсутності сторін в порядкуст. 247 ЦПК України, без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, на підставі наявних матеріалів, яких достатньо для виправлення описки.
Оглянувши матеріали справи та додаткове рішення суду, суд приходить до переконання, що у резолютивній частині рішення допущено описку, а саме в 2-му абзаці неправильно зазначено прізвище заявника у разі його відмінювання, яке вказано « ОСОБА_1 », а фактично « ОСОБА_1 ».
Відповідно до п.19 постанови Пленуму про виправлення описки в ухвалі суду від 16.11.2016 "Про судове рішення у цивільній справі", вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.
Допущена описка є технічною та будь-яким чином не впливає на суть прийнятого рішення.
Відтак, заяву слід задоволити та допущену описку слід виправити.
Керуючись ст.ст. 247, 260,261,269,352-355ЦПК України -
п о с т а н о в и в:
заяву задоволити.
У 2-му абзаці резолютивної частинирішення Франківського районного суду м. Львова від 04.06.2024 року посправі №465/2555/24 за позовом ОСОБА_1 , за участю заінтересованої особи: Керницької сільської ради Городоцького району Львівської області про встановлення факту належності правовстановлюючого документу - виправити описку у прізвище заявника, та правильно вважати, що правовстановлюючий документ належить « ОСОБА_1 ».
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом 15 днів з дня її проголошення
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу небуло подано.У разіподання апеляційноїскарги ухвала,якщо їїне скасовано,набирає законноїсили післяповернення апеляційноїскарги,відмови увідкритті чизакриття апеляційногопровадження абоприйняття постановисуду апеляційноїінстанції занаслідками апеляційногорозгляду.
Суддя: Мартинишин М.О.
Суд | Франківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 02.08.2024 |
Оприлюднено | 06.08.2024 |
Номер документу | 120789156 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Франківський районний суд м.Львова
Мартинишин М. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні