Ухвала
від 05.08.2024 по справі 918/701/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Набережна, 26-А, м. Рівне, 33013, тел. (0362) 62 03 12, код ЄДРПОУ: 03500111,

e-mail: inbox@rv.arbitr.gov.ua, вебсайт: https://rv.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

05 серпня 2024 р. м. Рівне Справа № 918/701/24

Господарський суд Рівненської області у складі судді Марач В.В., розглянувши матеріали позовної заяви

за позовом Фізичної особи-підприємця Горпинчука Олександра Петровича ( АДРЕСА_1 , ІН НОМЕР_1 )

до відповідача 1: Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях (33001, м. Рівне, вул. Петра Могили, 24, код ЄДРПОУ 42956062)

до відповідача 2: Рівненського фахового коледжу економіки і бізнесу (33027, м. Рівне, вул. Київська, 53, код ЄДРПОУ 01566293)

про стягнення 120 000, 00 грн..

ВСТАНОВИВ:

Фізична особа-підприємець Горпинчук Олександр Петрович звернувся в Господарський суд Рівненської області з позовом до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях, Рівненського фахового коледжу економіки і бізнесу, в якому просить:

1. Стягнути з Регіонального відділення Фонду державного майна по Рівненській та Житомирській областях (33001, м. Рівне, вул. Петра Могили, 24, код ЄДРПОУ 42956062) на користь Фізичної особи - підприємця Горпинчука Олександра Петровича (РНОКПП НОМЕР_1 ) грошові кошти в сумі 102 000 (сто дві тисячі) гривень 00 копійок.

2. Стягнути із Рівненського фахового коледжу економіки і бізнесу (33027, м. Рівне, вул. Київська, 53, код ЄДРПОУ 01566293) на користь Фізичної особи - підприємця Горпинчука Олександра Петровича (РНОКПП НОМЕР_1 ) грошові кошти в сумі 18 000 (вісімнадцять тисяч) гривень 00 копійок.

Ухвалою Господарського суду Рівненської області від 30.07.2024 року позовну заяву Фізичної особи-підприємця Горпинчука Олександра Петровича ( АДРЕСА_1 , ІН НОМЕР_1 ) залишено без руху. Зобов"язано Фізичну особу-підприємця Горпинчуку Олександру Петровичу у 5 денний строк з дня отримання даної ухвали через відділ канцелярії та документального забезпечення Господарського суду Рівненської області подати докази сплати судового збору в розмірі 3068,00 грн..

01.08.2024 року через відділ канцелярії та документального забезпечення суду представником позивача подано докази сплати судового збору в розмірі 3068,00 грн..

Судом встановлено, що позовна заява відповідає вимогам ст.ст. 171, 172, 176 Господарського процесуального кодексу України. Підстави для її повернення або відмови у відкритті провадження у справі, встановлені Господарським процесуальним кодексом України, відсутні, а відтак суд дійшов висновку про прийняття її до розгляду та відкриття провадження у справі.

Враховуючи те, що дана справа є малозначимою та незначної складності, суд ухвалює здійснювати судочинство у даній справі у порядку спрощеного позовного провадження, без повідомлення (виклику) сторін.

Керуючись статтями 12, 176, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

2. Здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.

3. Встановити Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях, Рівненському фаховому коледжу економіки і бізнесу строк для подання заяви з запереченнями проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - протягом п`яти днів з дня вручення даної ухвали.

4. Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях, Рівненському фаховому коледжу економіки і бізнесу, відповідно до ст. 165 ГПК України, протягом п`ятнадцяти днів з моменту отримання даної ухвали, подати суду відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), одночасно надіслати позивачу копію відзиву та доданих до нього документів, докази такого направлення надати суду; у строк протягом п`яти днів з дня отримання відповіді на відзив (у разі її отримання) подати до суду заперечення на відповідь на відзив з урахуванням вимог ст. 167 ГПК України, одночасно надіслати заперечення позивачу та надати суду докази такого надіслання.

5. Фізичній особі-підприємцю Горпинчуку Олександру Петровичу, відповідно до ст. 166 ГПК України, подати суду відповідь на відзив у 5-денний строк з дня отримання відзиву; одночасно надіслати відповідь на відзив відповідачу та надати суду докази такого надіслання.

6. Роз`яснити Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях, Рівненському фаховому коледжу економіки і бізнесу, що у разі не надання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

7. Звернути увагу сторін, що подання доказів здійснюється в порядку, передбаченому ст. 80 Господарського процесуального кодексу України.

8. Попередити сторін, що відповідно до ч. 2 ст. 118 ГПК України заяви, скарги і документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом.

9. Відповідно до ч.1 ст. 252 ГПК України розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження здійснюється судом за правилами, встановленими цим Кодексом для розгляду справи в порядку загального позовного провадження, з особливостями, визначеними у цій главі.

Розгляд справи по суті в порядку спрощеного провадження починається з відкриття першого судового засідання або через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі, якщо судове засідання не проводиться.

Якщо для розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження відповідно до цього Кодексу судове засідання не проводиться, процесуальні дії, строк вчинення яких відповідно до цього Кодексу обмежений першим судовим засіданням у справі, можуть вчинятися протягом тридцяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Відповідно до ч.5 ст. 252 ГПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої із сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Ухвала набирає законної сили після її підписання суддею та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://rv.arbitr.gov.ua.

Суддя Марач В.В.

СудГосподарський суд Рівненської області
Дата ухвалення рішення05.08.2024
Оприлюднено06.08.2024
Номер документу120798879
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, щодо недоговірних зобов’язань повернення безпідставно набутого майна (коштів)

Судовий реєстр по справі —918/701/24

Судовий наказ від 04.11.2024

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Марач В.В.

Рішення від 07.10.2024

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Марач В.В.

Ухвала від 04.09.2024

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Марач В.В.

Ухвала від 05.08.2024

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Марач В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні