Справа № 991/1563/24
Провадження №11-кп/991/82/24
Головуючий-суддя 1 інст. ОСОБА_1
У Х В А Л А
(про здійснення дистанційного судового провадження)
05 серпня 2024 року місто Київ
Суддя-доповідач Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду ОСОБА_2 розглянувши клопотання захисника обвинуваченого ОСОБА_3 - ОСОБА_4 про проведення судового засідання у режимі відеоконференції з розгляду апеляційної скарги адвоката ОСОБА_5 - ОСОБА_6 на вирок Вищого антикорупційного суду від 29 березня 2024 року у кримінальному провадженні №52024000000000061 від 07 лютого 2024 року про обвинувачення ОСОБА_3 у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України,
в с т а н о в и л а:
У провадженні Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду на розгляді знаходиться апеляційна скарга адвоката ОСОБА_5 - ОСОБА_6 на вирок Вищого антикорупційного суду від 29 березня 2024 року про обвинувачення ОСОБА_3 за ч.5 ст.191 КК України, яка призначено до розгляду на 12 серпня 2024 року о 13 год 00 хв.
05 серпня 2024 року до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду через підсистему «Електронний суд» надійшло клопотання захисника обвинуваченого ОСОБА_3 - ОСОБА_4 , в якому він просить провести судове засідання 12 серпня 2024 року в режимі відеоконференції та доручити Приморському районному суду м.Одеси здійснити проведення процесуальних дій щодо участі ОСОБА_3 у режимі відеоконференції під час судового провадження.
Відповідно до вимог п.1, 4 ч.1, ч.ч.2, 3, 7, 8 ст.336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), зокрема, у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин; необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження. Суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження. Застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку. Учасникам кримінального провадження має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов`язки, передбачені КПК України. Суд може постановити ухвалу про участь учасника кримінального провадження у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні суду в порядку, передбаченому частиною восьмою цієї статті. Допит свідка, потерпілого, спеціаліста може здійснюватися у судовому засіданні в режимі відеоконференції виключно у приміщенні суду, визначеному судом. Якщо особа, яка братиме участь у судовому провадженні дистанційно, знаходиться у приміщенні, розташованому на території, яка перебуває під юрисдикцією суду, або на території міста, в якому розташований суд, судовий розпорядник або секретар судового засідання цього суду зобов`язаний вручити такій особі пам`ятку про її процесуальні права, перевірити її документи, що посвідчують особу, та перебувати поряд з нею до закінчення судового засідання. Якщо особа, яка братиме участь у судовому провадженні дистанційно, знаходиться у приміщенні, розташованому поза територією юрисдикції суду та поза територією міста, в якому розташований суд, суд своєю ухвалою може доручити суду, на території юрисдикції якого перебуває така особа, здійснити дії, передбачені частиною сьомою цієї статті. Копія ухвали може бути надіслана електронною поштою, факсимільним або іншим засобом зв`язку. Суд, що отримав доручення, за погодженням із судом, що надав доручення, зобов`язаний у визначений в ухвалі строк організувати виконання зазначеного доручення.
На підставі викладеного, керуючись вимогами ст.336, ч.3 ст.345, ст.418 КПК України, суддя-доповідач
п о с т а н о в и л а:
Клопотання захисника обвинуваченого ОСОБА_3 - ОСОБА_4 про проведення судового засідання 12 серпня 2024 року о 13 год 00 хв у режимі відеоконференції задовольнити.
Призначити дистанційне судове засідання у режимі відеоконференції з розгляду апеляційниої скарги адвоката ОСОБА_5 - ОСОБА_6 на вирок Вищого антикорупційного суду від 29 березня 2024 року у кримінальному провадженні №52024000000000061 від 07 лютого 2024 року про обвинувачення ОСОБА_3 у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України, з Приморським районним судом м.Одеса.
Доручити Приморському районному суду м.Одеса, що розташований за адресою: 65029, м.Одеса, вул.Балківська, 33, (E-mail inbox@pm.od.court.gov.ua) здійснити дії, передбачені ч.7 ст.336 КПК України, та забезпечити проведення відеоконференції за участі обвинуваченого ОСОБА_3 з Апеляційною палатою Вищого антикорупційного суду о 13 год 00 хв 12 серпня 2024 року.
Копію цієї ухвали негайно, в тому числі електронною поштою, надіслати Приморському районному суду м.Одеса для виконання, учасникам судового провадження - до відома.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя - доповідач ОСОБА_2
Суд | Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду |
Дата ухвалення рішення | 05.08.2024 |
Оприлюднено | 07.08.2024 |
Номер документу | 120809122 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем |
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Голубицький Станіслав Савелійович
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Голубицький Станіслав Савелійович
Кримінальне
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду
Чорненька Д. С.
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Голубицький Станіслав Савелійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні