Справа № 699/1008/24
Номер провадження 2/699/414/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09.08.2024 рокум.Корсунь-Шевченківський
Суд Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області у складі судді Гусарової В.В., секретаря судового засідання Таран О.В. розглянув матеріали справи 699/1008/24 провадження 2/699/414/24 за позовом ОСОБА_1 до Набутівської сільської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Корсунь-Шевченківська державна нотаріальна контора про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини,
ВСТАНОВИВ:
09.08.2024р від представника позивача ОСОБА_2 надійшло клопотання про проведення судового засідання, призначеного на 22.08.2024 р. в режимі відеоконференції за допомогою захищеного відеозв`язку.
Для вирішення вказаного клопотання суд не викликав сторони у судове засідання і відповідно до ст. 247 ч.2 ЦПК України, фіксацію судового процесу технічними засобами не здійснював.
У відповідності до ч.3 ст. 212 ЦПК України учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Вивчивши матеріали справи, суд дійшов до висновку необхідності проведення відео конференції.
Керуючись ст. 212 ч.5,6 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Судове засідання по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 доНабутівської сільськоїради,третя особа,яка незаявляє самостійнихвимог щодопредмета спору:Корсунь-Шевченківськадержавна нотаріальнаконтора провизначення додатковогостроку дляподання заявипро прийняттяспадщини, призначене на 22.08.2024 р. о 14-30 годині проводити в режимі відеоконференції для забезпечення участі у судовому засіданні представника позивача ОСОБА_2
Копію ухвали направити ОСОБА_2 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяГусарова В. В.
Суд | Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 09.08.2024 |
Оприлюднено | 12.08.2024 |
Номер документу | 120921673 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за заповітом |
Цивільне
Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області
Гусарова В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні