ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,
e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,
код ЄДРПОУ 03499916
УХВАЛА
"14" серпня 2024 р. м. Житомир Справа № 906/550/24
Господарський суд Житомирської області у складі:
судді Шніт А.В. розглянувши заяву представника позивача про участь в судових засіданнях в режимі відеоконференції у справі
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Стан Комплект"
про зобов`язання виконати умови договору та стягнення 358 380,00грн неустойки
ВСТАНОВИВ:
Акціонерне товариство "Українська залізниця" в особі Регіональної філії "Південно-Західна залізниця" Акціонерного товариства "Українська залізниця" звернулося до Господарського суду Житомирської області з позовом про примусове виконання обов`язку в натурі та стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Стан Комплект" 358380,00грн, з яких: 231680,00грн пені й 126700,00грн штрафу.
В обґрунтування позовних вимог позивач вказує на неналежне виконання відповідачем умов договору №ПЗ/Т-23687/НЮ від 02.08.2023 в частині надання послуг з ремонту токарно-карусельного верстата Sc-17СС.
В якості правових підстав позову позивач зазначає ст.16, 509, 526, 530, 549, 598, 599, 612, 629, 631, Цивільного кодексу України, ст.173, 193, 230 Господарського кодексу України.
Ухвалою суду від 27.05.2024 позовну заяву залишено без руху із зазначенням недоліків позовної заяви, способу та строку їх усунення.
31.05.2024 від АТ "Українська залізниця" в особі Регіональної філії "Південно-Західна залізниця" Акціонерного товариства "Українська залізниця" надійшла заява про усунення недоліків позовної заяви, до якої долучено докази направлення копій позовної заяви з додатками ТОВ "Стан Комплект".
Ухвалою суду від 05.06.2024 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання.
Ухвалою суду від 04.07.2024 продовжено строк підготовчого провадження та відкладено підготовче засідання на "20" серпня 2024 р. о 10:30
12.08.2024 через систему "Електронний суд" від представника позивача надійшла заява про участь в судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Розглянувши вказану заяву, суд дійшов висновку про її задоволення, враховуючи таке.
Згідно зі ст.197 ГПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Пунктами 46, 50 Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 17.08.2021 №1845/0/15-21, передбачено, що за наявності в суді технічної можливості учасник справи у порядку, встановленому процесуальним законом, може брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою власних технічних засобів. Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву. Суд ухвалює рішення про можливість проведення засідання в режимі відеоконференції за умови наявності в суді відповідної технічної можливості (наявність обладнання та можливість його використання у визначені день і час).
Керуючись ст. 197, 234, 235 ГПК України, господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Задовольнити заяву представника позивача про участь в судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів
2. Судове засідання відбудеться "20" серпня 2024 р. о 10:30 у приміщенні Господарського суду Житомирської області за адресою: м.Житомир, майдан Путятинський, 3/65, в залі судових засідань № 108
3. Попередити представника позивача, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву; використовувані учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку (ч. 5, 11 ст.197 ГПК України).
4. Для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції представнику необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Шніт А.В.
Надіслати:
1 - позивачу через електронний кабінет
2 - відповідачу через електронний кабінет
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 14.08.2024 |
Оприлюднено | 15.08.2024 |
Номер документу | 120993627 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань надання послуг |
Господарське
Господарський суд Житомирської області
Шніт А.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні