Рішення
від 07.08.2024 по справі 235/1164/24
КРАСНОАРМІЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

07.08.24

Справа № 235/1164/24

Провадження № 2/235/601/24

Р І Ш Е Н Н Я

іменем України

07 серпня 2024 року м. Покровськ

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

в складі: головуючого судді Філь О.Є.,

за участю секретаря судового засідання Тищенко І.Ф.

за участю позивача ОСОБА_1 , представника відповідача ОСОБА_2 , представника третьої особи ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Покровську Донецької області, цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська»</a>, треті особи: Східне міжрегіональне управління державної служби України з питань праці, Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області про зобов`язання провести атестацію робочого місця за умовами праці,-

В С Т А Н О В И В :

Позивач ОСОБА_1 через представника ОСОБА_4 09 лютого 2024 року звернувся до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська»</a>, треті особи: Східне міжрегіональне управління державної служби України з питань праці, Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області про зобов`язання провести атестацію робочого місця за умовами праці.

Свої позовні вимоги позивач мотивує тим, що він перебував утрудових відносинахз ТОВ«Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» з 14.09.2021 по 23.06.2023 року.

18.08.2023року відповіднодо актурозслідування причинвиникнення хронічногопрофесійного захворювання(отруєння)у графінайменування підприємствавказано ТОВ«УКРЦЕНТРАЛЬ» черезвідсутність санітарно гігієнічниххарактеристик умовпраці, щодо умов його праці, а саме на посаді начальника дільниці ТОВ «Збагачувальна фабрика«Свято -Варваринська».Однак,в пункті9вищевказаного акту зазначенодатою встановленняостаточного діагнозу 28.06.2023року,тобто саме під час перебування його у трудових відносинах з ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято Варваринська».

29.09.2023 року міжрайонною травматологічною МСЕК м. Слов`янська йому було встановлено третю групу інвалідності по профзахворюванню із 60% ступенем втрати професійної працездатності безстроково.

Згідно висновкупро умовипраці працівникасанітарно гігієнічної характеристикиумов праці наданою Східним міжрегіональним управлінням державної служби України з питань праці відповідно до Державних санітарних норм та правил «Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу», затверджених наказом МОЗ від 08.04.2014 року № 248, умови та характер праці начальника дільниці ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» - надати гігієнічну оцінку умов праці не вважається можливим у зв`язку з відсутністю досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу на робочому місці.

Згідно наказупо підприємству№ 9від 27.01.2022року «Пропроведення атестаціїробочих містза умовамипраці» таПротоколу №2від 25.03.2022 року визначеніробочі місця,які потребуютьхронометражних спостережень та гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу. Робоче місце начальника дільниці конвеєрного транспорту до цього переліку не відноситься.

Вказані обставини унеможливлюють надання кількісної характеристики факторів виробничого середовища і трудового процесу на робочому місці начальника дільниці конвеєрного транспорту, що в результаті порушує права позивача як особи, що працювала на ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська».

04.12.2023 року ним на адресу ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято- Варваринська» засобами поштового зв`язку було направлено заяву, в якій він просив провести атестацію робочого місця за умовами праці начальника дільниці конвеєрного транспорту підприємства, однак жодної відповіді так і не було отримано.

Позивач вважає, шо вказаною бездіяльністю відповідач навмисно порушує його правона належнеотримання регреснихвиплат,адже черезвідсутність атестаціїйого робочогомісця заумовами праці начальникадільниці конвеєрноготранспорту ТОВ«Збагачувальна фабрика«Свято Варваринська», кофіцієнт заробітної плати вказаного підприємства не брався до уваги при формуванні суми регресу, що суттєво порушує його права.

Окрім того, саме під час перебування позивача у трудових відносинах з ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято Варваринська» він отримав професійне захворювання.

Позивач просить зобов`язати ТОВ«Збагачувальна фабрика «Свято Варваринська» провестиатестацію робочогомісця заумовами праці «начальникадільниці конвеєрноготранспорту» тавидати довідкуза їїрезультатами,стягнути звідповідача найого користьсудові витрати.

09 лютого 2024 року згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями вищезазначену справу було передано до провадження головуючому судді Філь О.Є.

13 лютого 2024 року ухвалою судді відкрито провадження у справі, надано відповідачу 15 - денний строк на подання відзиву на позов з дня вручення ухвали про відкриття провадження та призначено підготовче засідання на 13 березня 2024 року.

27 лютого 2024 року від представника відповідача надійшов відзив на позовну заяву, в якому він зазначив, що відповідач позовні вимоги не визнає у повному обсязі, вважає їх необґрунтованими та незаконними, оскільки 18.08.2023 року був складений Акт розслідування причин виникнення хронічного професійного захворювання (отруєння) відносно ОСОБА_1 саме на підприємстві ТОВ «УКРЦЕНТРАЛЬ», до якого відповідач по справі не має ніякого відношення. При цьому, ТОВ «УКРЦЕНТРАЛЬ» і є саме тим підприємством, на якому настав страховий випадок, то у даному випадку і заробітна плата, та відповідні коефіцієнти повинні братися для розрахунків регресних виплат (страхових виплат) із заробітної плати позивача на підприємстві ТОВ «УКРЦЕНТРАЛЬ». Також представник відповідача зазначає, що 27.01.2022 р. за № 9 по ТОВ «ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА «СВЯТО-ВАРВАРИНСЬКА» був виданий наказ «Про проведення атестації робочих місць за умовами праці» та проведена відповідна атестація робочих місць за умовами праці на підприємстві. Згідно Протоколу№ 2засідання атестаційноїкомісії щодопроведення атестаціїробочих місцьза умовамипраці ТОВ«ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА«СВЯТО-ВАРВАРИНСЬКА» від 25.03.2022 р., затвердженого В.о. генерального директора ТОВ «ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА «СВЯТО-ВАРВАРИНСЬКА», визначені робочі місця,які потребуютьхронометражних спостереженьта гігієнічнихдосліджень факторіввиробничого середовища.Робоче місценачальника дільниці«Конвеєрний транспорт»до цьогопереліку невіднесено,оскільки згідноПостанови КМУвід 24червня 2016р.№ 461«Про затвердженнясписків виробництв,робіт,професій,посад іпоказників,зайнятість вяких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах» професія начальник дільницівідсутня вданому переліку,тому данеробоче місцене підлягає атестації. Просить у позові ОСОБА_1 відмовити у повному обсязі.

13 березня 2024 року від представника третьої особи Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці надійшли пояснення щодо позову, в яких представник третьої особи зазначає, що твердження позивача про порушення відповідачем права на належне отримання регресних виплат через відсутність атестації робочого місця за умовами праці начальника дільниці конвеєрного транспорту ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» не знаходить свого підтвердження, а позовні вимоги щодо зобов`язання ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» провести атестацію робочого місця за умовами праці «начальника дільниці конвеєрного транспорту» та видати довідку за її результатами не містить правових підстав для задоволення.

13 березня 2024 року ухвалою суду закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду на 27 березня 2024 року.

27 березня 2024 року розгляд справи відкладено на 09 травня 2024 року.

09.05.2024 року було розпочато розгляд справи по суті та оголошувалась перерва.

В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 підтримав позовні вимоги, просив їх задовольнити.

Представник відповідача ОСОБА_2 в судовому засіданні заперечував проти задоволення позовних вимог, просив відмовити в їх задоволенні, підтримав доводи, викладені у відзиві на позовну заяву.

Представник третьої особи Східного міжрегіонального управління державної служби України з питань праці Альберті О.В. в судовому засіданні підтримала надані нею письмові пояснення, висловила думку про те, що відсутні правові підстави для задоволення позовних вимог.

Заслухавши учасників справи, повно і всебічно з`ясувавши обставини на які посилались сторони, як на підставу своїх вимог та заперечень, дослідивши докази, оцінивши їх належність, допустимість, достовірність, а також достатній і взаємний зв`язок у їх сукупності, встановивши правовідносини, які випливають із встановлених обставин та правові норми, які підлягають застосуванню до цих правовідносин, суд приходить до наступних висновків.

Відповідно до частини 1 ст. 2 ЦПК України завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

Відповідно до ст. ст. 12,81 ЦПК України,цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обовязків, передбачених законом. Кожна сторона повинна довести ті обставини, які мають значення для справи, і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

Частиною 1 ст.13ЦПК України передбачено, що суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Судом встановлено, що позивач ОСОБА_1 перебував у трудових відносинах ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» у період з 14.09.2021 по 23.06.2023 року (а.с. 10-13).

18.08.2023 року був складений Акт за Формою П-4 розслідування причин виникнення хронічного професійного захворювання (отруєння), затверджений 21 серпня 2023 року, у графі найменування підприємства вказано ТОВ «УКРЦЕНТРАЛЬ», було проведено розслідування причин виникнення професійного захворювання, а саме хронічна двобічна сенсоневральна приглухуватість з помірним ступенем зниження слуху (Ш ст.) за класифікацією ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , пневмоконіоз, ускладнений хронічним бронхітом П ст., фаза затихаючого загострення (другого ступеня). Хронічне професійне захворювання виникло за таких обставин: у зв`язку з недосконалістю технологічного процесу ( зокрема, через виділення значних концентрацій пилу, переважно фіброгенної дії) недостатньою забезпеченістю засобами індивідуального захисту від пилу, недосконалістю технологічного процесу (зокрема, неможливістю застосування засобів малої механізації на усіх ланках технологічного процесу, неможливістю механізації та автоматизації певних видів робіт через складні гірничо-геологічні умови. ОСОБА_1 виконував роботи в умовах впливу пилу, переважно фіброгенної дії, концентрація якого перевищувала ГДК, та в умовах вимушеної робочої пози і значних фізичних навантажень, що перевищували допустимі параметри (а.с. 25-28).

29.09.2023 року міжрайонною травматологічною МСЕК м. Слов`янська позивачу було встановлено третю групу інвалідності по профзахворюванню із 60% ступенем втрати професійної працездатності безстроково (а.с. 29).

Згідно висновку про умови праці працівника санітарно-гігієнічної характеристики умов праці наданою Східним міжрегіональним управлінням державної служби України з питань праці відповідно до Державних санітарних норм та правил «Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу», затверджених наказом МОЗ від 08.04.2014 року № 248, умови та характер праці начальника ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» надати гігієнічну оцінку умов праці не вважається можливим у зв`язку з відсутністю досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу на робочому місці (а.с. 16-24).

Згідно наказу по підприємству № 9 від 27.01.2022 року «Про проведення атестації робочих міст за умовами праці» та Протоколу № 2 від 25.03.2022 року визначені робочі місця, які потребують хронометражних спостережень та гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу. Робоче місце начальника дільниці конвеєрного транспорту до цього переліку не відноситься, про що зазначено в акті обстеження об`єкта від 30.05.2023 року, проведеного за участі Головного державного інспектора відділу гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці управління інспекційної діяльності в Донецькій області, Директора з охорони праці, промислової безпеки та екології, голови профкому ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська», Головного спеціаліста відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області (а.с. 14-15).

04.12.2023 року позивачем на адресу ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» засобами поштового зв`язку було направлено заяву у якій він просив провести атестацію робочого місця за умовами праці начальника дільниці конвеєрного транспорту підприємства (а.с. 26-27).

Позивач у якості правових підстав посилаєтеся на «Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 року № 442 (далі Порядок № 442).

Доводи позивача є безпідставними та такими, що спростовуються вимогами діючого законодавства та обставинами справи.

Згідно ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення», на пільгових умовах мають право на пенсію за віком, незалежно від місця останньої роботи:

а) працівники, зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, - за списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджуваним Кабінетом Міністрів України, і за результатами атестації робочих місць - після досягнення 50 років і при стажі роботи не менше 25 років у чоловіків, з них не менше 10 років на зазначених роботах, і не менше 20 років у жінок, з них не менше 7 років 6 місяців на зазначених роботах.

б) працівники, зайняті повний робочий день на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці, - за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджуваним Кабінетом Міністрів України, і за результатами атестації робочих місць - після досягнення 55 років і при стажі роботи не менше 30 років у чоловіків, з них не менше 12 років 6 місяців на зазначених роботах, і не менше 25 років у жінок, з них не менше 10 років на зазначених роботах.

З метою забезпечення соціального захисту та належного пенсійного забезпечення працівників, зайнятих на підземних роботах, роботах з особливо шкідливими й особливо важкими умовами праці за Списком № 1 та на інших роботах зі шкідливими і важкими умовами праці за Списком № 2, наказом Міністерства праці та соціальної політики від 18 листопада 2005 року № 383, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 01 грудня 2005 року, затверджено «Порядок застосування Списків № 1 та № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників при обчисленні стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах» (далі - Порядок застосування Списків № 1 та № 2).

Згідно з пунктом 3 Порядку застосування Списків № 1 та № 2 при визначенні права на пенсію за віком на пільгових умовах застосовуються Списки, що чинні на період роботи особи. До пільгового стажу зараховується весь період роботи на відповідних посадах або за професіями незалежно від дати їх внесення до Списків за умови підтвердження документами відповідних умов праці за час виконання роботи до 21 серпня 1992 року та за результатами проведення атестації робочих місць за умовами праці після 21 серпня 1992 року.

Надалі саме нормативним актом, який регулює проведення атестації робочих місць для підтвердження пільгового пенсійного стажу за Списком № 1 або Списком № 2 і є саме «Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 року № 442, який безпосередньо передбачає:

- оцінку умов праці під час атестації робочих місць з метою встановлення класів (ступенів) шкідливих умов праці відповідно до Державних санітарних норм та правил "Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу", затверджених МОЗ;

- відомості про результати атестації робочих місць заносяться до карти умов праці, форма якої затверджується Мінсоцполітики разом з МОЗ.

- перелік робочих місць, виробництв, професій і посад з пільговим пенсійним забезпеченням працівників після погодження з профспілковим комітетом затверджується наказом по підприємству.

Тобто, у даному випадку у вказаному нормативному акту Порядку № 442 виключне йде мова про видачу наказу, який включає в себе перелік професій та посад, які відносяться до Списку № 1 та Списку № 2 на пільгове пенсійне забезпечення. Вказані накази служать правовою підставою для призначення особі, яка буде вказана в даному наказі про атестацію, льготної пенсії за віком на пільгових умовах по Списку №1 та Списку №2 (вказана процедура проводиться виключно для отримання вказаного наказу і надання його у пенсійний відділ для призначення пільгової пенсії за віком по Списку №1 та писк №2).

Позивач, вважає, що Відповідачем порушені його права на належне отримання регресних виплатні - через відсутність атестації його робочого місця за умовами праці начальника дільниці конвеєрного транспорту ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська», і коефіцієнт заробітної плати вказаного підприємства (ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська») не брався до уваги при формуванні суми регресу.

Аналізуючи зміст нормативного акту, на який позивач посилається у позові у якості правової підстави - Порядок № 442, то його вимоги взагалі не регулюють питання страхових виплат (щомісячні страхові виплати втраченої заробітної плати (або відповідної її частини) залежно від ступеня втрати потерпілим професійної працездатності) позивачеві, вказаний нормативний документ, регулює виключно правовідносини сторін по підтвердженню пільгового стажу на призначення пенсії за віком по Списку №1 та Списку №2, до яких страхові виплати (щомісячні страхові виплати втраченої заробітної плати (або відповідної її частини) залежно від ступеня втрати потерпілим професійної працездатності) не відноситься.

У зв`язку з чим, виходячи із обставин справи, посилання позивача, про порушення його страхових виплат (щомісячні страхові виплати втраченої заробітної плати (або відповідної її частини) залежно від ступеня втрати потерпілим професійної працездатності) Відповідачем на Порядок № 442 є безпідставним.

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування» підставою для призначення страхових виплат є акт розслідування професійного захворювання за встановленими формами, у даному випадку, як свідчать матеріали справи, 18.08.2023 року був складений Акт розслідування причин виникнення хронічного професійного захворювання (отруєння) саме на підприємстві ТОВ «УКРЦЕНТРАЛЬ».

При цьому, ТОВ «УКРЦЕНТРАЛЬ» і є саме підприємством, на якому настав страховий випадок, то у даному випадку і заробітна плата, та відповідні коефіцієнти повинні братися для розрахунків страхових виплат із заробітної плати позивача на підприємстві ТОВ «УКРЦЕНТРАЛЬ».

Таким чином, доводи позивача про те, що бездіяльність відповідача порушує його право на належне отримання регресних виплат через відсутність атестації його робочого місця за умовами праці начальника дільниці конвеєрного транспорту ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» є безпідставними та таким, що спростовуються вимогами вказаного діючого законодавства.

Для розрахунку середньої заробітної плати, виходячи із вимог «Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат», затвердженого Постановою правління Фонду соціального страхування України 19.07.2018 № 11 та «Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов`язковим державним соціальним страхуванням», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1266 коефіцієнт заробітної плати повинен братися того підприємства, на якому був складений Акт розслідування причин виникнення хронічного професійного захворювання (отруєння), на якому настав страховий випадок ( у даному випадку - це ТОВ «УКРЦЕНТРАЛЬ»).

Також безпідставними є доводи позивача про те, що, саме під час перебування його у трудових відносинах з ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» він отримав професійне захворювання, оскільки це спростовуються змістом Акту розслідування причин виникнення хронічного професійного захворювання (отруєння) від 18.08.2023, який був складений на ТОВ «УКРЦЕНТРАЛЬ», і в якому було встановлений причинний зв`язок між умовами праці та виникненням профзахворювання Позивача саме на підприємстві ТОВ «УКРЦЕНТРАЛЬ».

Атестація робочих місць за умовами праці (далі Атестація) проводиться згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1992 р. № 442 «Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» (як вже зазначалося раніше Порядок № 442).

Відповідно до п. 4 Порядку № 442, атестація проводиться атестаційною комісією, склад і повноваження якої визначаються по підприємству в строки, передбачені Колективним договором, але не рідше, ніж один раз на п`ять років.

27.01.2022 р. за № 9 по ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» був виданий наказ «Про проведення атестації робочих місць за умовами праці» та проведена відповідна атестація робочих місць за умовами праці на підприємстві.

Згідно Протоколу № 2 засідання атестаційної комісії щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» від 25.03.2022 р., затвердженого В.о. генерального директора ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська», визначені робочі місця, які потребують хронометражних спостережень та гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища.

Робоче місце начальника дільниці «Конвеєрний транспорт» до цього переліку не віднесено оскільки згідно Постанови КМУ від 24 червня 2016 р. № 461 «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах» професія начальник дільниці відсутня в даному переліку, тому дане робоче місце не підлягає атестації.

Згідно абз. 5 п. 4 Порядку, позачергова атестація проводиться у разі докорінної зміни умов і характеру праці з ініціативи роботодавця, профспілкового комітету, трудового колективу, або його виборчого органу, органів Держпраці. Такі умови на сьогодні відсутні.

Крім того, 30.05.2023 р., з метою складення санітарно-гігієнічної характеристики умов праці начальника дільниці «Конвеєрний транспорт» ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська», на ОСОБА_1 , у його присутності, представниками ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська», Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області та Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці було проведено обстеження робочого місця (робоча зона), професія, технологічний процес, що виконується начальником дільниці «Конвеєрний транспорт» зі складанням відповідного Акту обстеження об`єкта, в якому зазначено, у тому числі, фактори виробничого середовища та трудового процесу, з яким позивач був ознайомлений під підпис (а.с. 16-24).

Враховуючи вищевикладене, підстави для проведення атестації робочого місця за умовами праці начальника дільниці «Конвеєрний транспорт» ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» відсутні.

Таким чином, позовні вимоги ОСОБА_1 задоволенню не підлягають.

На підставі викладеного, керуючись Порядком проведення атестації робочих місць за умовами праці», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 року № 442, ст. ст. 259, 263-268 ЦПК України, суд

В И Р І Ш И В :

В задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до до Товариства з обмеженою відповідальністю «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська»</a>, треті особи: Східне міжрегіональне управління державної служби України з питань праці, Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області про зобов`язання провести атестацію робочого місця за умовами праці відмовити.

Рішення прийнято, складено і підписано в нарадчій кімнаті та проголошена його вступна та резолютивна частина в судовому засіданні 07 серпня 2024 року. Повний текст рішення складено 16 серпня 2024 року.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку безпосередньо до Дніпровського Апеляційного суду. Апеляційні скарги можуть бути подані протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Позивач: ОСОБА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_1 .

Відповідач: ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська», ЄДРПОУ 36975983, адреса: 85333, Донецька область, Покровський район, с. Сергіївка, пров. Верхній, 44.

Третя особа: Східне міжрегіональне управління державної служби України з питань праці, ЄДРПОУ 43866127, адреса: Донецька область, м. Покровськ, вул. Прокоф`єва, 82.

Третя особа: Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, ЄДРПОУ 13486010, адреса: 84122, Донецька область, м. Слов`янськ, пл. Соборна, 3

Суддя О.Є. Філь

СудКрасноармійський міськрайонний суд Донецької області
Дата ухвалення рішення07.08.2024
Оприлюднено19.08.2024
Номер документу121038560
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них

Судовий реєстр по справі —235/1164/24

Ухвала від 17.09.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Агєєв О. В.

Рішення від 07.08.2024

Цивільне

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

Філь О. Є.

Рішення від 07.08.2024

Цивільне

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

Філь О. Є.

Ухвала від 13.03.2024

Цивільне

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

Філь О. Є.

Ухвала від 11.03.2024

Цивільне

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

Філь О. Є.

Ухвала від 27.02.2024

Цивільне

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

Філь О. Є.

Ухвала від 13.02.2024

Цивільне

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

Філь О. Є.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні