Ухвала
від 14.08.2024 по справі 914/128/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014,м.Львів, вул.Личаківська, 128

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі про банкрутство

14.08.2024 Справа № 914/128/24

Суддя господарського суду Львівської області Чорній Л.З., за участю секретаря судового засідання Цурак У.Ю., розглянувши матеріали за заявою: Фізичної особи підприємця Скориха Віктора Олександровича, м.Львів

про відкриття провадження у справі про банкрутство: Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» (79035, м.Львів, вул. Зелена, 115-б, ЄДРПОУ 30053266)

Представники сторін:

Ініціюючий кредитор: Москва О.О.

боржник: Тарновецький С.В., Багрій О.Л.

арбітражний керуючий: не з`явився

ВСТАНОВИВ:

На розгляд Господарського суду Львівської області 12.01.2024 надійшла заява Фізичної особи підприємця Скориха Віктора Олександровича про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» (79035, м. Львів, вул. Зелена, 115-б, ЄДРПОУ 30053266).

Відповідно до ч. 1 ст. 35 Кодексу України з процедур банкрутства у разі відсутності підстав для відмови у прийнятті, залишення без руху або для повернення заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство господарський суд приймає заяву до розгляду, про що не пізніше п`яти днів з дня її надходження постановляє ухвалу, в якій зазначаються: дата проведення підготовчого засідання суду; прізвище, ім`я та по батькові арбітражних керуючих, визначених шляхом автоматизованого відбору із застосуванням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України.

Дослідивши подані матеріали суд визнав їх достатніми для прийняття заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» до розгляду.

У заяві про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» ініціюючий кредитор просить призначити розпорядником майна арбітражного керуючого Череватого Любомира Богдановича.

Арбітражним керуючим Череватим Любомиром Богдановичем подано заяву-згоду з додатками на призначення його розпорядником майна Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса».

Заяву Фізичної особи підприємця Скориха Віктора Олександровича про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» прийнято до розгляду та призначено справу до розгляду у підготовчому засіданні.

В судове засідання від 14.02.2024 року сторони не з`явилися.

Ініціюючим кредитором подано заяву від про уточнення заборгованості та долучення розрахунків, сформовану 14.02.2024 в системі «Електронний суд».

В судове засідання від 13.03.2024 сторони не з`явилися. Адвокатом боржника через канцелярію суду подано клопотання про відкладення розгляду справи у зв`язку із неможливістю забезпечити явку повноважного представника.

В судове засідання від 17.04.2024 сторони з`явилися. Представник боржника просив оголосити перерву в судовому засідання з метою подання додаткових доказів у справі, представниця ініціюючого кредитора не заперечила. В судовому засіданні оголошена перерва на 19.04.2024.

В судове засідання від 19.04.2024 сторони з`явилися. Боржником через канцелярію суду подано клопотання про відмову у відкритті провадження у справі про банкрутство ТОВ «ТГ «Тиса», оскільки ініціюючим кредитором не вірно обраховано суми основного боргу, 3% річних та пені.

В судове засідання від 22.05.2024 сторони з`явилися. Боржником через канцелярію суду подано клопотання про долучення до матеріалів справи документів, а саме: квитанції про часткове погашення боргу на суму 10 000 грн та копію накладної №51 від 31.08.2024 року на суму 124 740 грн. Сторони усно просили розгляд справи відкласти.

В судове засідання від 19.06.24 сторони не з`явилися. Представником заявника подано письмові пояснення щодо суми заборгованості (проведено перерахунок), сформовані в системі «Електронний суд». Представником боржника 19.06.2024 за вх.№16163/24 подано клопотання про відкладення розгляду справи у з`явилися із неможливістю забезпечити явку, оскільки зайнятий у іншому судовому процесі.

Ухвалою суду від 19.06.2024 підготовче засідання суду відкладено на 14.08.2024.

14.08.2024 в системі документообігу зареєстровано заяву Фізичної особи підприємця Скориха Віктора Олександровича про уточнення заборгованості, в якій просить визнати кредиторські вимоги заявника ФОП Скориха В.О. до Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса», а саме: основний борг - 434 679,36 грн та віднести їх до 4 черги вимог кредиторів, пеня - 22 440,80 грн та віднести їх до 6 черги вимог кредиторів, а також визнати кредиторські вимоги заявника ФОП Скорих В.О. до Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» (код ЄДРПОУ 30053266) в розмірі 30 280,00 грн. оплата судового збору за подання заяви про порушення справи про банкрутство та віднести їх до 1 черги вимог кредиторів.

У судове засідання 14.08.2024 представник ініціюючий кредитор з`явився, заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» підтримав з врахування уточнення, розпорядником майна просив призначити арбітражного керуючого Череватого Л.Б.

Представники боржника у судове засідання з`явилися, щодо відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» не заперечили.

Частиною 1 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що перевірка обґрунтованості вимог заявника, а також з`ясування наявності підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство здійснюються господарським судом у підготовчому засіданні, яке проводиться в порядку, передбаченому цим Кодексом.

Частиною 3 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено що, якщо провадження у справі відкривається за заявою кредитора, господарський суд перевіряє можливість боржника виконати майнові зобов`язання, строк яких настав. Боржник може надати підтвердження спроможності виконати свої зобов`язання та погасити заборгованість.

Перевірка обґрунтованості вимог заявника, а також з`ясування наявності підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство здійснюються господарським судом у підготовчому засіданні, яке проводиться в порядку, передбаченому цим Кодексом.

Як вбачається з матеріалів справи, між 16 вересня 2020 між ТзОВ «Торгова група «Тиса» (Боржник), і ФОП Скорих В.О. (Кредитор), укладено Договір поставки № 16/09/2020-1 (надалі - Договір). Згідно п. 1.1. Договору, Продавець зобов`язується передати Покупцю пиломатеріали дубові (фриза дубова) сорт (мікс) а саме: - пиломатеріали дубові (фриза дубова, суха, калібрована), ціна одного м.куб. - 4500,00 (чотири тисячі п`ятсот) гривень, кількість - 38 (тридцять вісім) м. куб. - пиломатеріали дубові (фриза дубова), ціна одного м.куб. - 3700,00 (три тисячі сімсот) гривень, кількість - 24 (двадцять чотири) м. куб. -пиломатеріали дубові (фриза дубова), ціна одного м.куб. - 2700,00 (дві тисячі сімсот) гривень, кількість - 10 (десять) м. куб.

Відповідно до п. 1.2. Покупець зобов`язується прийняти Товар та сплатити його вартість згідно умов Договору.

Відповідно до акту Акту прийому - передачі майна від 18 вересня 2020 року до Договору поставки №16/09/2020-1 від « 16» вересня 2020 року Продавець передав а Покупець отримав фрезу дубову сорт мікс а саме: - пиломатеріали дубові (фриза дубова, суха, калібрована), ціна одного м.куб. - 4500,00 (чотири тисячі п`ятсот) гривень, кількість - 38 (тридцять вісім) м. куб. - пиломатеріали дубові (фриза дубова), ціна одного м.куб. - 3700,00 (три тисячі сімсот ) гривень, кількість - 24 (двадцять чотири) м. куб. -пиломатеріали дубові (фриза дубова), ціна одного м.куб. - 2700,00 (дві тисячі сімсот) гривень, кількість - 10 (десять) м. куб. Майно передане повністю відповідно до умов Договору, зауважень до якості і кількості майна немає.

Пунктом 3.1. договору передбачено, що ціна товару за поставлену продукцію за даним Договором становить - 286 800,00 (двісті вісімдесят шість тисяч вісімсот) гривень 00 копійок що еквівалентно 10 376,00 (десять тисяч триста сімдесят шість) Євро.

Згідно з п. 4.1. Покупець проводить оплату за товар частинами перший платіж не пізніше 10 лютого 2021 року кінцевий розрахунок до 10 березня 2021 року.

ФОП Скорих В.О. посилається на те, що ТОВ «Торгова група «Тиса» зобов`язання згідно з п. 4.1. Договору не виконані. Боржник не виконав свого обов`язку щодо сплати грошових коштів, чим порушив умови укладеного Договору, а також приписів цивільного законодавства.

Відповідно до ст. 11 Цивільного кодексу України (надалі ЦК України) цивільні права та обов`язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов`язки. Підставами виникнення цивільних прав та обов`язків, зокрема є: договори та інші правочини.

Згідно з ст. 14 ЦК України цивільні обов`язки виконуються у межах, встановлених договором або актом цивільного законодавства.

Відповідно до ст. 509 ЦК України зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.

Зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов`язковими відповідно до актів цивільного законодавства (ст. 628 ЦК України).

Виходячи із змісту правовідносин між Кредитором та Боржником по Договору, останні є відносинами з поставки товару, відтак, права і обов`язки сторін визначаються, у тому числі, положеннями глави 54 Цивільного кодексу України.

Згідно з ст. 712 ЦК України за договором поставки продавець (постачальник), який здійснює підприємницьку діяльність, зобов`язується передати у встановлений строк (строки) товар у власність покупця для використання його у підприємницькій діяльності або в інших цілях, не пов`язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням, а покупець зобов`язується прийняти товар і сплатити за нього певну грошову суму. До договору поставки застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не встановлено договором, законом або не випливає з характеру відносин сторін.

Відповідно до ст. 655 ЦК України за договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає або зобов`язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов`язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму.

Статтею 662 ЦК України визначено, що продавець зобов`язаний передати покупцеві товар, визначений договором купівлі-продажу.

Згідно з приписами статей 525, 526 Цивільного кодексу України одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Зобов`язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Згідно з п. 1 ст. 530 ЦК України якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Відповідно до ст. 664 ЦК України, обов`язок продавця передати товар покупцеві вважається виконаним у момент вручення товару покупцеві, якщо договором встановлений обов`язок продавця доставити товар; надання товару в розпорядження покупця, якщо товар має бути переданий покупцеві за місцезнаходженням товару.

Частиною 2 ст. 693 Цивільного кодексу України встановлено, якщо договором встановлений обов`язок покупця частково або повністю оплатити товар до його передання продавцем (попередня оплата), покупець повинен здійснити оплату в строк, встановлений договором купівлі-продажу.

Згідно з ч. 5 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства за результатами розгляду заяви про відкриття провадження у справі та відзиву боржника господарський суд постановляє ухвалу про відкриття провадження у справі; відмову у відкритті провадження у справі.

З огляду на викладене, враховуючи укладення між сторонами договору, виконання умов договору продавцем та не проведення оплати товару покупцем, суд дійшов висновку про наявність підстав для визнання грошових вимог кредитора до ТОВ «Торгова група «Тиса» у розмірі 457 120,16 грн (з яких: 286 800,00 грн основного боргу, 24 397,64 грн 3% річних, 123 481,72 грн втрат від інфляції, 22 440,80 грн пені) та 30 280,00 грн судового збору, які підтверджені документами, які містяться у матеріалах справи, у встановленому порядку не спростовані чи не заперечені боржником.

Враховуючи наведене, за результатами розгляду у підготовчому засіданні заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ «Торгова група «Тиса» суд дійшов висновку, що боржник неспроможний виконати свої грошові зобов`язання перед ініціюючим кредитором.

Згідно з ч. 1 ст. 1 Кодексу України з процедур банкрутства кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов`язань до боржника, а також адміністратор за випуском облігацій, який відповідно до Закону України "Про ринки капіталу та організовані товарні ринки" діє в інтересах власників облігацій, які мають підтверджені у встановленому порядку документами вимоги щодо грошових зобов`язань до боржника; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких до боржника або іншої особи забезпечені заставою майна боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство.

Грошове зобов`язання (борг) - зобов`язання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України. До грошових зобов`язань належать також зобов`язання щодо сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування; зобов`язання, що виникають внаслідок неможливості виконання зобов`язань за договорами зберігання, підряду, найму (оренди), ренти тощо та які мають бути виражені у грошових одиницях. До складу грошових зобов`язань боржника, у тому числі зобов`язань щодо сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування, не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції, визначені на дату подання заяви до господарського суду, а також зобов`язання, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю і здоров`ю громадян, зобов`язання з виплати авторської винагороди, зобов`язання перед засновниками (учасниками) боржника - юридичної особи, що виникли з такої участі. Склад і розмір грошових зобов`язань, у тому числі розмір заборгованості за передані товари, виконані роботи і надані послуги, сума кредитів з урахуванням відсотків, які зобов`язаний сплатити боржник, визначаються на день подання до господарського суду заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), якщо інше не встановлено цим Кодексом. При поданні заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) розмір грошових зобов`язань визначається на день подання до господарського суду такої заяви.

Неплатоспроможність - неспроможність боржника виконати після настання встановленого строку грошові зобов`язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом.

Перевіривши можливість боржника виконати майнові зобов`язання, строк яких настав, суд встановив, що такі зобов`язання виникли на підставах, передбачених законодавством України та не виконані боржником. Доказів, підтверджуючих спроможність їх виконати, боржник не надав.

Відповідно до ч. 8 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства в ухвалі про відкриття провадження у справі про банкрутство зазначається про: відкриття провадження у справі про банкрутство; визнання вимог кредитора та їх розмір; введення мораторію на задоволення вимог кредиторів; введення процедури розпорядження майном; призначення розпорядника майна, встановлення розміру його винагороди та джерела її сплати; строк подання розпорядником майна до господарського суду відомостей про результати розгляду вимог кредиторів, який не може перевищувати одного місяця та 20 днів після дати проведення підготовчого засідання суду; дату попереднього засідання суду, яке має відбутися не пізніше 70 календарних днів, а в разі великої кількості кредиторів - не пізніше трьох місяців після дати проведення підготовчого засідання суду; строк проведення розпорядником майна інвентаризації майна боржника, який не може перевищувати двох місяців, а в разі значного обсягу майна - трьох місяців після дати проведення підготовчого засідання суду.

З метою виявлення кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника, у відповідності до ч. 9 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства, суд вважає за необхідне оприлюднити повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ «Торгова група «Тиса» на офіційному веб - порталі судової влади України.

Відповідно до ч. 2-1 Прикінцевих та перехідних положень КУзПБ до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом.

Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 Кодексу України з процедур банкрутства.

Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.

Відповідно до ч. 1 ст. 35 Кодексу України з процедур банкрутства у разі відсутності підстав для відмови у прийнятті, залишення без руху або для повернення заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство господарський суд приймає заяву до розгляду, про що не пізніше п`яти днів з дня її надходження постановляє ухвалу, в якій зазначаються: дата проведення підготовчого засідання суду; прізвище, ім`я та по батькові арбітражних керуючих.

Ініціюючим кредитором надано пропозицію щодо призначення розпорядником майна Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» арбітражного керуючого Череватого Любомира Богдановича (свідоцтво про право на здійснення діяльності (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №313 від 28.02.2013; адреса: 79022, м.Львів, вул. Городоцька, 277).

До заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» долучено заяву-згоду арбітражного керуючого Череватого Любомира Богдановича про призначення розпорядником майна Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» з додатками. До заяви долучено копії свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №313 від 28.02.2013; договору від 08.05.2024 добровільного цивільно-правової відповідальності арбітражного керуючого та документа про сплату страхового платежу; інформацію про арбітражного керуючого.

Враховуючи вказані вище положення КУзПБ та запропоновану ініціюючим кредитором у заяві кандидатуру арбітражного керуючого та заяву-згоду арбітражного керуючого Череватого Любомира Богдановича, суд дійшов висновку призначити розпорядником майна Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» Череватого Любомира Богдановича (свідоцтво про право на здійснення діяльності (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №313 від 28.02.2013; адреса: 79022, м.Львів, вул. Городоцька, 277) з процесуальними наслідками, встановленими Кодексом України з процедур банкрутства.

Керуючись ст.ст. 1, 2, 28, 39, 40, 41, 44, 45 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 42, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» (79035, м.Львів, вул. Зелена, 115-б, ЄДРПОУ 30053266).

2. Визнати грошові вимоги Фізичної особи підприємця Скориха Віктора Олександровича ( АДРЕСА_1 ; код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) до Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» (79035, м.Львів, вул. Зелена, 115-б, ЄДРПОУ 30053266) у розмірі 457 120,16 грн (з яких: 286 800,00 грн основного боргу, 24 397,64 грн 3% річних, 123 481,72 грн втрат від інфляції, 22 440,80 грн пені) та 30 280,00 грн судового збору.

3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» (79035, м.Львів, вул. Зелена, 115-б, ЄДРПОУ 30053266).

4. Ввести процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» (79035, м.Львів, вул. Зелена, 115-б, ЄДРПОУ 30053266) строком на сто сімдесят календарних днів.

5. Призначити розпорядником майна Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» (79035, м.Львів, вул. Зелена, 115-б, ЄДРПОУ 30053266) арбітражного керуючого Череватого Любомира Богдановича (свідоцтво про право на здійснення діяльності (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №313 від 28.02.2013; адреса: 79022, м.Львів, вул. Городоцька, 277). Ідентифікаційний номер 2452708512.

6. Розпоряднику майна:

- до 30.09.2024 надати суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів із зазначенням загальної суми грошових вимог усіх кредиторів, а також щодо кожного кредитора - його імені або найменування, його місцезнаходження або місця проживання, ідентифікаційного коду юридичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків, суми грошових вимог (загальної суми заборгованості, заборгованості за основним зобов`язанням та суми неустойки (штрафу, пені) окремо), підстав виникнення зобов`язань, а також строку їх виконання згідно із законом або договором;

- провести інвентаризацію майна боржника, у строк, який не може перевищувати двох місяців;

- надати суду відомості про майно боржника, а також про всі рахунки боржника в установах банків та інших фінансово-кредитних установах, реквізити рахунків;

- надати суду: витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна по боржнику; інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо боржника;

- надати суду документально підтверджений висновок про фінансове становище боржника, а також про можливість проведення санації боржника;

- надати суду висновок щодо наявності ознак фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства;

- надати суду документально підтверджений звіт про проведену роботу.

7. Офіційно оприлюднити повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова група «Тиса» (79035, м.Львів, вул. Зелена, 115-б, ЄДРПОУ 30053266) у встановленому законодавством порядку.

8. Заборонити боржнику та власнику майна (органу, уповноваженому управляти майном) боржника приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби та предмети застави.

9. Попереднє засідання суду призначити на: 02.10.24 о 10:20 год., (засідання суду відбудеться в приміщенні Господарського суду Львівської області (м. Львів, вул. Личаківська, 128, 2-ий поверх).

10. Участь у судовому засіданні повноважних представників кредитора, боржника та розпорядника майна.

11. Запропонувати учасникам у справі про банкрутство:

- подавати всі необхідні документи (позовні заяви, заяви, клопотання, відзиви, пояснення тощо) до господарського суду через електронну пошту, відкриту на сайті "mail.gov.ua" або через особистий кабінет, відкритий у системі "Електронний суд". Суд звертає увагу, що відкриття електронної пошти на сайті "mail.gov.ua" чи відкриття особистого кабінету в системі "Електронний суд" дозволяють учасникам у справі про банкрутство оперативно отримувати усі процесуальні документи, постановлені судом.

12. Копію ухвали надіслати боржнику, кредитору, арбітражному керуючому Череватому Л.Б., ГУ ДПС у Львівській області, місцевому суду загальної юрисдикції, Державній виконавчій службі, Відділу банкрутства Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів), державному реєстратору.

Ухвала є підставою для зупинення виконавчих дій відповідно до ч. 2 ст. 41 Кодексу України з процедур банкрутства та п. 4 ч. 1 ст. 34 Закону України «Про виконавче провадження».

У відповідності до ч. 12 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства ухвала про відкриття провадження у справі про банкрутство набирає законної сили з моменту її постановлення.

Ухвала суду може бути оскаржена до Західного апеляційного господарського суду в строк і в порядку, передбачених ст.ст. 254, 255 ГПК України, ст. 9 Кодексу України з процедур банкрутства.

Суддя Чорній Л.З.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення14.08.2024
Оприлюднено20.08.2024
Номер документу121071911
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи

Судовий реєстр по справі —914/128/24

Ухвала від 30.10.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 23.10.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 10.10.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 30.09.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 16.09.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 16.09.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 16.09.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 13.09.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 05.09.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 14.08.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні