Єдиний унікальний номер №943/714/23
Провадження № 2-во/943/25/24
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 серпня 2024 року м. Буськ Львівської області
Буський районний суд Львівської області
в складі: головуючого - судді Шендрікова Г. О.
за участю секретаря судового засідання Ладиги С.В.
без участі сторін
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду без фіксації технічним засобом заяву ОСОБА_1 про виправленняописки врішенні Буськогорайонного судуЛьвівської областівід 11червня 2024 року,
в с т а н о в и в:
Рішенням Буськогорайонного судуЛьвівської областівід 11червня 2024року вимоги ОСОБА_1 до Красненської селищної ради про визнання права власності на земельні ділянки в порядку спадкування за законом задоволено. Рішення не оскаржувалось та набуло законної сили.
ОСОБА_1 подала досуду заявупро виправленняописки увказаному рішеннісуду,оскільки вньому допущено описку та зазначено в першому абзаці мотивувальної частини ОСОБА_2 , замість правильного: ОСОБА_1 .
Дослідивши заяву та цивільну справу, суд прийшов до висновку, що виявлена описка в рішенні суду підлягає виправленню.
Справу розглянуто за відсутності сторін в порядкуст.247 ЦПК України, без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, на підставі наявних матеріалів, яких достатньо для виправлення описки.
Відповідно достатті 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що поставляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участі учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків. Не є опискою граматичні помилки, які не спотворюють текст судового рішення та не призводять до його невірного сприйняття: неправильне розташування розділових знаків, невірні відмінки слів, застосування русизмів та діалектизмів тощо.
При вирішенні питання про внесення виправлень у судове рішення суд не вправі змінювати його зміст, здійснювати додаткове обґрунтовування чи здійснювати додаткове посилання на норми закону.
Під час виготовлення та оформлення рішення по справі допущено описку, таким чином суд вважає за необхідне виправити описку у тексті рішення суду, що не змінює змісту зазначеного рішення.
Керуючисьст. 269 ЦПК України, суд, -
п о с т а н о в и в:
Заяву ОСОБА_1 про виправленняописки врішенні Буськогорайонного судуЛьвівської областівід 11червня 2024року задоволити.
Виправити описку допущену в рішенні Буського районного суду Львівської області від 11 червня 2024 року у справі ЄУН № №943/714/23, провадження № 2/943/97/2024 за позовом ОСОБА_1 до Красненської селищної ради про визнання права власності на земельні ділянки в порядку спадкування за законом, та зазначити правильно:
« ОСОБА_1 ».
Копію ухвали направити учасникам по справі.
Ухвала складена: 19.08.2024 року.
Суддя Шендрікова Г. О.
Суд | Буський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 19.08.2024 |
Оприлюднено | 21.08.2024 |
Номер документу | 121091115 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Буський районний суд Львівської області
Шендрікова Г. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні