Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
12.08.2024Справа №607/11900/24
12серпня 2024року м.Тернопіль
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:
-головуючої судді Черніцької І.М.
-за участю секретаря судового засідання Демборинського М.Р.
-сторони в судове засідання не з`явилися
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Тернополі в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Тернопільської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону в інтересах держави в особі Національної служби здоров`я України, до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради про відшкодування витрат, понесених закладом охорони здоров`я на стаціонарне лікування потерпілого від кримінального правопорушення,-
В С Т А Н О В И В:
Тернопільська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону, яка діє в інтересах держави в особі Національної служби здоров`я України, звернулася до суду із позовом до відповідача ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради, в якому просила: стягнути з відповідача на користь держави в особі Національної служби здоров`я України кошти, витрачені на стаціонарне лікування потерпілого від кримінального правопорушення ОСОБА_2 , в сумі 8863 грн.
В обґрунтування вимог позивач вказав, що 18.10.2022 близько 18 год 10 хв. водій ОСОБА_1 , керуючи технічно справним автомобілем марки «Chevrolet», моделі «Captiva», державний номерний знак НОМЕР_1 , рухався без пасажирів та вантажу по другорядній дорозі, що в с. Почапинці Тернопільського району Тернопільської області. Водій ОСОБА_1 , рухаючись другорядною дорогою, наближаючись до нерегульованого перехрестя із головною дорогою «Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам`янка» в межах с. Почапинці Тернопільського району Тернопільської області (138 км. + 900 м.), не виконав вимоги знаку 2.2 (в частині значення терміну «Проїзд без зупинки заборонено») ПДР та, порушуючи вимоги пунктів 16.3 та 16.11 ПДР, в`їжджаючи на головну дорогу «Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам`янка» в межах с. Почапинці Тернопільського району Тернопільської області (138 км. + 900 м.), не надав дорогу автомобілю марки «ВАЗ» моделі «21093», державний номерний знак НОМЕР_2 , яким керував ОСОБА_3 , що рухався головною дорогою у напрямку до м. Бережани зі сторони м. Тернопіль. Водій ОСОБА_1 , виїхавши із порушенням вказаних вимог ПДР на головну дорогу «Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам`янка» в межах с. Почапинці Тернопільського району Тернопільської області (138 км + 900 м.), створив аварійну ситуацію для інших учасників дорожнього руху, зокрема для водія автомобіля марки «ВАЗ», моделі «21093», державний номерний знак НОМЕР_2 , яким керував ОСОБА_3 , в результаті чого відбулося зіткнення транспортних засобів.
Внаслідок вказаної дорожньо-транспортної пригоди тілесні ушкодження отримала пасажирка автомобіля марки «ВАЗ», моделі «21093», державний номерний знак НОМЕР_2 ОСОБА_2 у вигляді повного вивиху лівої стегнової кістки та закритий внутрішньо суглобовий перелом головки лівої стегнової кістки, які відносяться до тілесних ушкоджень середньої тяжкості.
Зазначає, що порушення водієм автомобіля «Chevrolet», моделі «Captiva», державний номерний знак НОМЕР_1 ОСОБА_1 вимог знаку 2.2 (в частині значення терміну «Проїзд без зупинки заборонено») ПДР та, вимог пунктів 16.3 та 16.11 ПДР перебуває в прямому причинному зв`язку з настанням дорожньо-транспортної пригоди та спричиненням потерпілій ОСОБА_2 середньої тяжкості тілесних ушкоджень.
Ухвалою Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 02 лютого 2023 року у справі №607/762/23 ОСОБА_4 звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення необережного нетяжкого злочину, передбаченого ч. 1 ст. 286 КК України, на підставі вимог ст. 46 КК України, у зв`язку із примиренням винного з потерпілим. Кримінальне провадження №12022211060000182 від 19 жовтня 2022 року закрите, у зв`язку із звільненням особи від кримінальної відповідальності.
Як вбачається з листів КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради за №01-3/2825 від 28 грудня 2022 року та за №01-3/615 від 22 березня 2023 року, ОСОБА_2 перебувала на стаціонарному лікуванні в ортопедотравматологічному відділенні вказаного медичного закладу з 25 жовтня 2022 року по 31 жовтня 2022 року (6 ліжко-днів). Вартість витрат на лікування ОСОБА_2 становить 9 493,00 грн, з них: 8 863,00 грн кошти Державного бюджету України, які поступили на рахунок лікувального закладу від НСЗУ згідно договору №0609-Е122-Р000 від 15 лютого 2022 року та 630,00 грн кошти обласного бюджету. Кошти понесені закладом охорони здоров`я за рахунок коштів державного бюджету на лікування потерпілої ОСОБА_2 відповідачем не відшкодовані. Відтак, вказані кошти відповідно до вимог ч. 3 ст. 1206 ЦК України повинні бути відшкодовані відповідачем як особою, яка вчинила злочин.
Посилаючись на наведене, просить позов задовольнити.
Ухвалою судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 07 червня 2024 року відкрито провадження у справі та призначеного розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження.
Представник позивача в судове засідання не з`явився, хоча про час та місце був повідомлений належним чином. Попередньо прокурор подав заяву про розгляд справи без його участі, позовні вимоги підтримав.
Відповідач у судове засідання не з`явився, хоча про час та місце судового засідання був повідомлений належним чином. Попередньо, до початку розгляду справи по суті, відповідач подав заяву про визнання позову та просив проводити розгляд справи без його участі.
Представники Національної служби здоров`я України та Комунального некомерційного підприємства «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради в судове засідання не з`явилися, хоча про час та місце були повідомлені належним чином. Попередньо подали заяви про розгляд справи без їх участі.
Судом встановлено, що ухвалою Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 02 лютого 2023 року у справі №607/762/23, яка набрала законної сили, ОСОБА_1 звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення необережного нетяжкого злочину, передбаченого вимогами ч. 1 ст. 286 КК України, на підставі вимог статті 46 КК України, у зв`язку із примиренням винного з потерпілими. Кримінальне провадження №12022211060000182, дані про яке 19 жовтня 2022 року внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо ОСОБА_1 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого вимогами ч. 1 ст. 286 КК України, закрито у зв`язку із звільненням особи від кримінальної відповідальності.
Зі змісту вказаної ухвали суду вбачається, що 18 жовтня 2022 року близько 18 год 10 хв. водій ОСОБА_1 , керуючи технічно справним автомобілем марки «Chevrolet», моделі «Captiva», державний номерний знак НОМЕР_1 , рухався без пасажирів та вантажу по другорядній дорозі, що в с. Почапинці Тернопільського району Тернопільської області. Водій ОСОБА_1 , порушуючи вимоги пунктів 2.3 «б», «д» ПДР України, під час руху не був достатньо уважним, не стежив належно за дорожнього обстановкою, не обрав такі прийоми керування транспортним засобом, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним і в такий спосіб, своїми діями не створювати небезпеку чи перешкоду для руху, загрозу життю і здоров`ю громадян, завдавати матеріальних збитків. Так, водій ОСОБА_1 , рухаючись на автомобілі марки «Chevrolet», моделі «Captiva», державний номерний знак НОМЕР_1 , другорядною дорогою, наближаючись до нерегульованого перехрестя із головною дорогою «Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам`янка» в межах с. Почапинці Тернопільського району Тернопільської області (138 км. + 900 м.), не виконав вимоги знаку 2.2 (в частині значення терміну «Проїзд без зупинки заборонено») ПДР та, порушуючи вимоги пунктів 16.3 та 16.11 ПДР, в`їжджаючи на головну дорогу «Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам`янка» в межах с. Почапинці Тернопільського району Тернопільської області (138 км. + 900 м.), не надав дорогу автомобілю марки «ВАЗ» моделі «21093», державний номерний знак НОМЕР_2 , яким керував ОСОБА_3 , що рухався головною дорогою у напрямку до м. Бережани зі сторони м. Тернопіль. Водій ОСОБА_1 , виїхавши із порушенням вказаних вимог ПДР на головну дорогу «Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам`янка» в межах с. Почапинці Тернопільського району Тернопільської області (138 км + 900 м.), створив аварійну ситуацію для інших учасників дорожнього руху, зокрема для водія автомобіля марки «ВАЗ», моделі «21093», державний номерний знак НОМЕР_2 , яким керував ОСОБА_3 , в результаті чого відбулося зіткнення транспортних засобів.
Внаслідок указаної дорожньо-транспортної пригоди тілесні ушкодження отримала пасажирка автомобіля марки «ВАЗ» моделі «21093», номерний знак НОМЕР_2 , ОСОБА_2 у вигляді повного вивиху лівої стегнової кістки та закритий внутрішньо суглобовий перелом головки лівої стегнової кістки, які відносяться до тілесних ушкоджень середньої тяжкості.
Порушення водієм ОСОБА_1 вимог п. п. 2.3 (б, д); вимог знаку 2.2 (в частині значення терміну «Проїзд без зупинки заборонено»), пунктів 16.3, 16.11, ПДР перебувають у причинному зв`язку із настанням даної дорожньо-транспортної пригоди та спричиненням потерпілій ОСОБА_2 середньої тяжкості тілесних ушкоджень.
У вказаній ухвалі судом встановлено, що ОСОБА_1 обґрунтовано обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого вимогами ч. 1 ст. 286 КК України - тобто у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження.
Як вбачається із тексту вказаної ухвали, суд прийшов до переконання про наявність підстав для задоволення клопотання ОСОБА_1 про звільнення його від кримінальної відповідальності за вчинення необережного нетяжкого злочину, передбаченого ч.1 ст.286 КК України на підставі ст.46 КК України, у зв`язку з примиренням винного з потерпілими та про закриття кримінального провадження відносно останнього.
Згідно відповіді КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради за №01-1/2825 від 28 грудня 2022 року, пацієнтка ОСОБА_2 знаходилася на стаціонарному лікуванні в отопедо-травматологічному відділенні КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня» ТОР у період з 25 жовтня 2022 року по 31 жовтня 2022 року, кількість ліжко-днів 6 днів. Вартість лікування за 6 ліжко-днів становить 6996 грн та придбання медикаменти в сумі 1867 грн кошти державного бюджету.
Фінансування КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради у 2022 році здійснювалося Національною службою здоров`я України за рахунок коштів Державного бюджету України шляхом оплати наданих лікарнею медичних послуг за програмами медичних гарантій відповідно до укладеного між КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради та Національною службою здоров`я України Договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій за №0609-Е122-Р000. Кошти перераховуються Національною службою здоров`я України безпосередньо на рахунок лікарні.
З відповіді Національної служби здоров`я України за №543-23 від 29 травня 2023 року вбачається, що Національна служба здоров`я України не наділена повноваженнями представляти інтереси держави у справах про відшкодування коштів, витрачених на лікування особи, яка потерпіла від злочину. Національна служба здоров`я України не заперечує щодо звернення до суду в інтересах держави прокуратурою стосовно відшкодування витрат на лікування потерпілих від кримінальних правопорушень.
Відповідно до вимог п. 1.4. Статуту КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради, затвердженого рішенням Тернопільської обласної ради №337 від 10 листопада 2021 року, засновником, власником та органом управління майном підприємства є Тернопільська обласна рада.
Тернопільська обласна рада є органом місцевого самоврядування.
Згідно відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради є комунальною організацією, органом управління та засновником якої є Тернопільська обласна рада.
З відомостей із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань вбачається, що Національна служба здоров`я України є органом державної влади.
Оскільки Тернопільська обласна рада та Національна служба здоров`я України не зверталися до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення витрат на лікування потерпілої від злочину ОСОБА_2 , за захистом інтересів держави до суду звернулася Тернопільська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.
Суд, розглянувши матеріали справи, дослідивши та оцінивши зібрані по справі докази, вважає, що позовні вимоги підлягають до задоволення, виходячи із наступних підстав.
В силу вимог ст. 13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненнями фізичних та юридичних осіб, поданих відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до вимог ч. 3 ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» прокурор здійснює представництво в суді законних інтересів держави у разі порушення або загрози порушення інтересів держави, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади, орган місцевого самоврядування чи інший суб`єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження, а також у разі відсутності такого органу. Представництво інтересів громадянина або держави в суді відповідно до ч. 6 вказаної статті включає, у тому числі, право прокурора звертатися до суду з позовом (заявою, поданням).
В силу вимог ч. 1 ст. 1166 ЦК України майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.
Згідно з вимогами ч. 2 ст. 1191 ЦК України держава, Автономна Республіка Крим, територіальні громади, юридичні особи мають право зворотної вимоги до фізичної особи, винної у вчиненні кримінального правопорушення, у розмірі коштів, витрачених на лікування особи, яка потерпіла від цього кримінального правопорушення.
Відповідно до вимог ч. ч. 1, 3 ст. 1206 ЦК України особа, яка вчинила кримінальне правопорушення, зобов`язана відшкодувати витрати закладові охорони здоров`я на лікування потерпілого від цього кримінального правопорушення, крім випадку завдання шкоди при перевищенні меж необхідної оборони або у стані сильного душевного хвилювання, що виникло раптово внаслідок насильства або тяжкої образи з боку потерпілого.
Якщо лікування проводилося закладом охорони здоров`я, що є у державній власності, у власності Автономної Республіки Крим або територіальної громади, спільній власності територіальних громад, кошти на відшкодування витрат на лікування зараховуються до відповідного бюджету, за рахунок якого таке лікування фінансувалося. Якщо лікування проводилося закладом охорони здоров`я, який за відповідні надані медичні послуги отримує кошти згідно з договором про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, такі кошти зараховуються до Державного бюджету України.
В силу вимог ч. 1 ст. 3 Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» відповідно до цього Закону держава гарантує повну оплату згідно з тарифом за рахунок коштів Державного бюджету України надання громадянам необхідних їм медичних послуг та лікарських засобів, що передбачені програмою медичних гарантій.
Згідно з роз`ясненнями, викладеними в Постанові Пленуму Верховного суду України від 07 липня 1995 року №11 «Про відшкодування витрат на стаціонарне лікування особи, яка потерпіла від злочину, та судових витрат», питання про відшкодування витрат на стаціонарне лікування потерпілого вирішується згідно з Порядком обчислення розміру фактичних витрат закладу охорони здоров`я на стаціонарне лікування потерпілого від злочинного діяння та зарахування стягнених з винних осіб коштів до відповідного бюджету і їх використання, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України N 545 (545-93-п) від 16 липня 1993 року. Витрачені на стаціонарне лікування кошти підлягають відшкодуванню у повному обсязі і зараховуються до відповідного бюджету залежно від джерел фінансування закладу охорони здоров`я або на рахунок юридичної особи, якій належить останній.
Відповідно до вимог п. п. 2, 4 постанови Кабінету Міністрів України №545 від 16 липня 1993 року «Про обчислення розміру фактичних витрат закладу охорони здоров`я на стаціонарне лікування потерпілого від злочинного діяння та зарахування стягнених з винних осіб коштів до відповідного бюджету і їх використання», сума коштів, яка підлягає відшкодуванню, визначається закладом охорони здоров`я, в якому перебував на лікуванні потерпілий, виходячи з кількості ліжко-днів, проведених ним в стаціонарі, та вартості витрат на його лікування в день. Кількість ліжко-днів визначається на підставі медичної картки стаціонарного хворого (форма 003/у) або інших документів, які підтверджують дату госпіталізації та виписки хворого із стаціонару лікувального закладу. Визначення суми витрат на лікування потерпілого за один ліжко-день провадиться виходячи з фактичної кількості ліжко-днів і загальної суми фактичних витрат за місяць (в якому проводилось лікування) на утримання лікувального закладу, за винятком витрат на капітальні вкладення, капітальний ремонт і придбання інвентаря та обладнання. Стягнені в установленому порядку кошти залежно від джерела фінансування закладу охорони здоров`я, у якому перебував на стаціонарному лікуванні потерпілий, зараховуються до відповідного бюджету або на користь юридичної особи (відомства), якій належить заклад охорони здоров`я.
Згідно з вимогами ч. 6 ст. 82 ЦПК Українивирок суду в кримінальному провадженні, ухвала про закриття кримінального провадження і звільнення особи від кримінальної відповідальності або постанова суду у справі про адміністративне правопорушення, які набрали законної сили, є обов`язковими для суду, що розглядає справу про правові наслідки дій чи бездіяльності особи, стосовно якої ухвалений вирок, ухвала або постанова суду, лише в питанні, чи мали місце ці дії (бездіяльність) та чи вчинені вони цією особою.
Судом встановлено, що відповідач ОСОБА_4 вчинив злочин, передбачений ч. 1 ст. 286 КК України, та внаслідок протиправних дій останнього була заподіяна шкода здоров`ю потерпілої від кримінального правопорушення ОСОБА_2 .
Так, внаслідок протиправних дій ОСОБА_4 потерпілій ОСОБА_2 спричинено травму у вигляді закритої травми правої верхньої кінцівки у вигляді повного вивиху лівої стегнової кістки та закритий внутрішньо суглобовий перелом головки лівої стегнової кістки, які відносяться до тілесних ушкоджень середньої тяжкості.
Вказані обставини встановлені ухвалою Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 02 лютого 2023 року у справі №607/762/23, яка набрала законної сили, а тому в силу вимог ч. 6 ст. 82 ЦПК України не підлягають доказуванню.
Встановлено, що внаслідок винних дій ОСОБА_4 потерпіла ОСОБА_2 у період з 25 жовтня 2022 року по 31 жовтня 2022 року лікувалася у КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради» та витрати на її лікування складаються, в тому числі з витрат понесених Національною службою здоров`я України 8863 грн, які останнім не відшкодовані, що свідчить про порушення інтересів держави.
Водночас, за захистом інтересів держави до суду звернулася Тернопільська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону, оскільки Тернопільська обласна рада, яка є власником та засновником КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради, не зверталася до суду за їх захистом. При цьому, в процесі лікування потерпілої ОСОБА_2 КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради було витрачено державні (бюджетні) кошти, надані Національною службою здоров`я України на підставі договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій за №0609-Е122-Р000.
Відтак, ОСОБА_1 як особа, яка вчинила злочин, зобов`язаний відшкодувати витрати понесенні на лікування потерпілої від цього злочину ОСОБА_2 .
Відповідач ОСОБА_1 визнав позов у повному обсязі, про що, до початку розгляду справи по суті, подав письмову заяву.
Враховуючи вищезазначене, беручи до уваги визнання відповідачем позову, суд вважає, що позов слід задовольнити шляхом стягнення із ОСОБА_1 в дохід держави в особі Національної служби здоров`я України коштів, витрачених на стаціонарне лікування потерпілого від кримінального правопорушення ОСОБА_2 в сумі 8863 грн.
Відповідно до вимог ст. 141 та ч. 1 ст. 142 Цивільного процесуального кодексу України, враховуючи визнання відповідачем позову до початку розгляду справи по суті, з відповідача в дохід держави підлягає стягненню судовий збір у розмірі 1514 грн.
Керуючись ст.ст. 4, 12, 13, 81, 263, 265, 268, 353, 354, 355 Цивільного процесуального кодексу України, суд,-
В И Р І Ш И В:
Позов Тернопільської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону в інтересах держави в особі Національної служби здоров`я України, до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради про відшкодування витрат, понесених закладом охорони здоров`я на стаціонарне лікування потерпілого від кримінального правопорушення, задовольнити.
Стягнути із ОСОБА_1 в дохід держави в особі Національної служби здоров`я України кошти, витрачені на стаціонарне лікування потерпілого від кримінального правопорушення ОСОБА_2 в сумі 8863 (вісім тисяч вісімсот шістдесят три) гривні, які перерахувати в дохід державного бюджету на рахунок: UA978999980313080115000026011; код ЄДРПОУ 37993783, отримувач ГУК у м.Києві/ Шевченківський район/24060300, банк отримувача казначейство України (ел.адм.подат).
Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави судовий збір у розмірі 1514 (одна тисяча п`ятсот чотирнадцять) гривень.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення суду може бути оскаржене безпосередньо до Тернопільського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не були вручені у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Відомості проучасників справи:
Орган, який звертається в інтересах держави: Тернопільська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону, проспект Злуки, 47, м. Тернопіль, код ЄДРПОУ 3832605726.
Позивач: Національна служба здоров`я України, проспект С. Бандери, 19, м. Київ, код ЄДРПОУ 42032422.
Відповідач: ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової карти платника податків НОМЕР_3 .
Третя особа: Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради, вул. Клінічна, 1, м. Тернопіль, код ЄДРПОУ 02001311.
Повне рішення складено 16 серпня 2024 року.
Головуюча суддя І.М. Черніцька
Суд | Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 12.08.2024 |
Оприлюднено | 21.08.2024 |
Номер документу | 121097808 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них завданої внаслідок ДТП |
Цивільне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Черніцька І. М.
Цивільне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Черніцька І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні