27 серпня 2024 року Єдиний унікальний № 501/3495/24 Провадження № 2/501/1529/24
УХВАЛА
про повернення позовної заяви
27 серпня 2024 року м. Чорноморськ
СУДДЯ Іллічівського міського суду Одеської області Тордія Е.Н
номер справи № 501/3495/24 провадження 2/501/1529/24
розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Одеської філії приватного підприємства «Виробничо-торгівельне підприємство «Гермес» (треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору: Приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу Алєксєєва Олена Олекссіївна; Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Одеській області (філія ГСЦ МВС) про визнання договору купівлі-продажу автомобіля недійсними та витребовування майна із чужого незаконно володіння,-
ВСТАНОВИВ:
Стислий зміст та фактичні обставини правовідносин.
14 серпня 2024 року ОСОБА_1 , діюча в особі представника адвоката Тищенко С.Ю. звернулась Іллічівського міського суду Одеської області із позовною заявою про визнання договору купівлі-продажу автомобіля недійсними та витребовування майна із чужого незаконно володіння. Посилаючись на надані докази просило позов задовольнити.
Позовна заява позивача враховуючи не відповідність положенням ст. 175 Цивільного процесуального кодексу України на підставі ухвали суду від 19 серпня 2024 року була залишена без руху, а позивачу наданий строк для усунення виявлених недоліків.
Ухвала суду отримана позивачем 19 серпня 2024 року, до теперішнього часу недоліки зазначені в ухвали від 19 серпня 2024 року не усунуті у строк, встановлений судом, що дає підстави вважати її такою що не подана та повернути її позивачу.
Мотивувальна частина та застосовані судом правові норми.
За правилами ч.1ст.185Цивільного процесуальногокодексу України суддя, встановивши, що позовну заяву було подано без додержання вимог, викладених у ст.175,177Цивільного процесуальногокодексу України, протягом п`яти днів з дня находження заяви до суду постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Згідно частини 3 ст. 185 Цивільного процесуального кодексу України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом заява вважається неподаною та повертається позивачеві.
Відповідно до п.7ст.185Цивільного процесуальногокодексу України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Враховуючи викладене, керуючись п. 1, 3, 7 ст. 185 Цивільного процесуального кодексу України,суддя,-
ПОСТАНОВИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Одеської філії приватного підприємства «Виробничо-торгівельне підприємство «Гермес» (треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору: Приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу Алєксєєва Олена Олекссіївна; Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Одеській області (філія ГСЦ МВС) про визнання договору купівлі-продажу автомобіля недійсними та витребовування майна із чужого незаконно володіння вважати не поданою та повернути позивачу.
Роз`яснити позивачу, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із позовною заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.
Ухвалу може бути оскаржено до Одеського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.
Суддя
Суд | Іллічівський міський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 27.08.2024 |
Оприлюднено | 28.08.2024 |
Номер документу | 121208199 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них купівлі-продажу |
Цивільне
Іллічівський міський суд Одеської області
Тордія Е. Н.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні