Справа № 277/930/24
В И Р О К
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
02.09.2024 року смт Ємільчине
Ємільчинський районний суд Житомирської області
в складі: головуючого - судді ОСОБА_1
за участю секретаря с/з ОСОБА_2
прокурора ОСОБА_3
обвинуваченого ОСОБА_4
захисника обвинуваченого - адвоката ОСОБА_5
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у смт Ємільчине кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12023060540000132 від 22.08.2023 року по обвинуваченню
ОСОБА_4 , який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в смт Ємільчине Житомирської області, проживає за адресою: АДРЕСА_1 , громадянин України, одружений, має на утриманні одну неповнолітню дитину, не працює, раніше не судимий
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.362 КК України
в с т а н о в и в:
Згідно наказу Головного територіального управління юстиції у Житомирській області №676/11 від 10.07.2017 ОСОБА_4 з 12.07.2017 року призначено на посаду державного виконавця Ємільчинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.
Відповідно до наказу Головного територіального управління юстиції у Житомирській області №1271/11 від 20.11.2017 ОСОБА_4 з 21.11.2017 року призначено за переведенням на посаду старшого державного виконавця Ємільчинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.
Згідно з наказом Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) №6/3 від 20.12.2019 року «Про особовий склад працівників відділів державної виконавчої служби у Житомирській області» ОСОБА_4 з 28.12.2019 року призначено на посаду старшого державного виконавця Ємільчинського районного відділу державної виконавчої служби Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький).
Відповідно до наказу Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) №1477/04 від 09.07.2021 року «Про особовий склад працівників відділів державної виконавчої служби у Житомирській області» ОСОБА_4 з 12.07.2021 року призначено на посаду старшого державного виконавця Ємільчинського відділу державної виконавчої служби у Новоград-Волинському районі Житомирської області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький).
Згідно з наказом Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) №3442-к від 28.12.2022 року «Про особовий склад працівників відділів державної виконавчої служби у Житомирській області» ОСОБА_4 з 28.12.2022 року призначено на посаду старшого державного виконавця Ємільчинського відділу державної виконавчої служби у Звягельському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) із збереженням 8 рангу державного службовця в межах категорії «В» посад державної служби.
Наказом Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) №1966-к від 30.05.2023 року ОСОБА_4 з 08.06.2023 року звільнено з посади старшого державного виконавця Ємільчинського відділу державної виконавчої служби у Звягельському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).
Таким чином ОСОБА_4 в період часу з 12.07.2017 року по 08.06.2023 року згідно з ст.1 Закону України «Про державну службу» займав посаду державної служби в державному органі та здійснював встановлені відповідно до його посади повноваження, безпосередньо пов`язані з виконанням завдань і функцій державного органу.
Відповідно до п.2 Посадової інструкції старшого державного виконавця Ємільчинського відділу державної виконавчої служби у Звягельському районі Житомирської області, затвердженої 28.12.2022 року начальником Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), (надалі - посадова інструкція), метою посади старшого державного виконавця є забезпечення своєчасного, повного і неупередженого виконання рішень, примусового виконання яких передбачено законом.
Пунктами 3.1, 3.5, 3.10 посадової інструкції передбачено, що старший державний виконавець вживає заходів примусового виконання рішень судів, інших органів (посадових осіб), виконання яких відповідно до законів України покладено на органи державної виконавчої служби; забезпечує неухильне дотримання актів законодавства з питань боротьби з корупцією; виконує інші доручення начальника відділу, його заступника (у разі наявності за штатом), начальника Управління та його заступника, а також здійснює інші повноваження відповідно до вимог чинного законодавства.
Відповідно до п.4 посадової інструкції старший державний виконавець має право користуватися відповідними інформаційними базами даних державних органів.
Згідно з ч.1 ст.1,ч. ст.4, ч.1 ст.5 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб) (далі - рішення) покладається на органи державної виконавчої служби; діяльність органів державної виконавчої служби та приватних виконавців здійснюється з дотриманням принципів: верховенства права, законності, незалежності, справедливості, неупередженості та об`єктивності, обов`язковості виконання рішень; диспозитивності; гласності та відкритості виконавчого провадження та його фіксування технічними засобами; розумності строків виконавчого провадження; співмірності заходів примусового виконання рішень та обсягу вимог за рішеннями; державний виконавець, приватний виконавець під час здійснення професійної діяльності є незалежними, керуються принципом верховенства права та діють виключно відповідно до закону.
Відповідно до ст.1 Закону України «Про виконавче провадження» виконавче провадження є сукупністю дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.
Згідно з ч.1 ст.3, ч.1 ст.5 Закону України «Про виконавче провадження» примусовому виконанню підлягають рішення, на підставі таких виконавчих документів, зокрема: виконавчих листів та наказів, що видаються судами у передбачених законом випадках на підставі судових рішень, виконавчих написів нотаріусів; примусове виконання рішень покладається на органи державної виконавчої служби (державних виконавців).
Відповідно до положень статей 8, 9 Закону України «Про виконавче провадження» реєстрація виконавчих документів, документів виконавчого провадження, фіксування виконавчих дій здійснюється в автоматизованій системі виконавчого провадження, порядок функціонування якої визначається Міністерством юстиції України. Автоматизованою системою виконавчого провадження забезпечується зокрема формування Єдиного реєстру боржників. Несанкціоноване втручання у роботу автоматизованої системи виконавчого провадження тягне за собою відповідальність, установлену законом. Єдиний реєстр боржників - це систематизована база даних про боржників, що є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження та ведеться з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов`язання боржників та запобігання відчуженню боржниками майна.
Відповідно до ст.ст.1-4 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» дія цього Закону поширюється на відносини, що виникають у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, розміщене на території України, та обтяжень таких прав. Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень - офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (далі - Державний реєстр прав) - єдина державна інформаційна система, що забезпечує обробку, збереження та надання відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження. Речові права на нерухоме майно та їх обтяження, що підлягають державній реєстрації відповідно до цього Закону, виникають з моменту такої реєстрації. Державній реєстрації прав підлягають: обтяження речових прав на нерухоме майно, об`єкт незавершеного будівництва, майбутній об`єкт нерухомості, а зокрема заборона відчуження та/або користування; арешт.
Пунктом 3 частини 1 статті 10 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» визначено, що державним реєстратором є: державний, приватний виконавець - у разі накладення/зняття таким виконавцем арешту на нерухоме майно під час примусового виконання рішень відповідно до закону.
Згідно з ст.13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» державний реєстр прав складається з розділів, спеціального розділу, бази даних заяв та реєстраційних справ в електронній формі. Невід`ємною архівною складовою частиною Державного реєстру прав є Реєстр прав власності на нерухоме майно, Єдиний реєстр заборон відчуження об`єктів нерухомого майна та Державний реєстр іпотек. На кожний об`єкт нерухомого майна, об`єкт незавершеного будівництва під час проведення державної реєстрації права власності на них вперше та на кожний об`єкт незавершеного будівництва, майбутній об`єкт нерухомості під час проведення державної реєстрації спеціального майнового права на них вперше у Державному реєстрі прав відкривається новий розділ та формується реєстраційна справа, присвоюється реєстраційний номер відповідному об`єкту. Розділ Державного реєстру прав складається з чотирьох частин, що містять відомості про, зокрема, обтяження речових прав на нерухоме майно, об`єкт незавершеного будівництва, майбутній об`єкт нерухомості та суб`єкта (суб`єктів) цих обтяжень.
Наказом Міністерства юстиції України №2586/5 від 15.12.2015 року «Про впорядкування відносин з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» затверджено Порядок забезпечення доступу осіб, уповноважених на здійснення реєстраційних дій, до Єдиних та Державних реєстрів, створення та забезпечення функціонування яких належить до компетенції Міністерства юстиції України, згідно пункту 1 якого визначено процедуру забезпечення доступу до Єдиних та Державних реєстрів, створення та забезпечення функціонування яких належить до компетенції Міністерства юстиції України (далі - реєстри), особам, уповноваженим відповідно до законодавства на здійснення реєстраційних дій у відповідних реєстрах, у тому числі щодо прийняття та видачі документів (далі - користувачі), шляхом надання ідентифікаторів доступу, припинення доступу до реєстрів, а також порядок тимчасового блокування та анулювання доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та/або Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
Згідно пункту 2 вказаного Порядку доступ до реєстрів надається користувачу на безоплатній основі на підставі договору, укладеного відповідно до загальних засад цивільного законодавства.
Наказом Міністерства юстиції України №512/5 від 02.04.2012 року (у редакції №2832/5 від 29.09.2016 року) затверджено Інструкцію з примусового виконання рішень, зареєстровану в Міністерстві юстиції України від 02.04.2012 року за №489/20802 (далі - Інструкція).
Відповідно до п.5 Інструкції, основною інформаційною базою про здійснення виконавчого провадження є автоматизована система виконавчого провадження. Відомості про боржників вносяться до Єдиного реєстру боржників, що є складовою автоматизованої системи. Механізм функціонування автоматизованої системи визначає Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження, затверджене наказом Міністерства юстиції України №2432/5 від 05.08.2016 року, зареєстроване в Міністерстві юстиції України за №1126/29256 від 12.08.2016 року.
Наказом Міністерства юстиції України №2432/5 від 05.08.2016 року затверджено «Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження», зареєстроване в Міністерстві юстиції України від 12.08.2016 року за №1126/29256 (далі - Положення) (в редакції станом на 17.03.2023)
Відповідно ч.2 роз.1 Положення, автоматизована система виконавчого провадження (далі - Система) - комп`ютерна програма, що забезпечує збирання, зберігання, облік, пошук, узагальнення, надання відомостей про виконавче провадження, формування Єдиного реєстру боржників та захист від несанкціонованого доступу. Єдиний реєстр боржників - систематизована база даних про боржників, що є складовою Системи та ведеться з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов`язання боржників та запобігання відчуженню боржниками майна.
Відповідно ч.3 роз.1 Положення, реєстраторами Системи є: державні виконавці органів державної виконавчої служби.
Відповідно до ч.4 роз.1 Положення, користувачами системи є: Міністерство юстиції України; структурні підрозділи територіальних органів Міністерства юстиції України, що забезпечують здійснення повноважень у сфері організації примусового виконання рішень.
Відповідно до ч.5 роз.1 Положення, доступ до Системи реєстраторів та користувачів (крім сторін виконавчого провадження) здійснюється з використанням ідентифікаторів доступу, що надаються адміністратором Системи на підставі відповідних договорів, а також з використанням кваліфікованого електронного підпису із застосуванням засобів кваліфікованого електронного підпису, які мають вбудовані апаратно-програмні засоби, що забезпечують захист записаних на них даних від несанкціонованого доступу, від безпосереднього ознайомлення із значенням параметрів особистих ключів та їх копіювання, що є сумісними з програмним забезпеченням Системи. Отримання кваліфікованого електронного підпису у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг здійснюється самостійно.
Відповідно до ч.11 роз.1 Положення, за достовірність внесеної до Системи інформації відповідають реєстратори.
Відповідно до ч.7 роз.2 Положення, внесення змін, видалення реєстраційних даних вхідної та вихідної кореспонденції, у тому числі виконавчих документів, не допускаються, крім випадків виправлення технічних помилок, описок чи доповнення реєстраційних даних відомостями, отриманими лід час проведення виконавчих дій, про що виноситься відповідна постанова. Зміни та видалення реєстраційних даних фіксуються та зберігаються Системою автоматично.
Відповідно до ч.1 роз.11 Положення, Єдиний реєстр боржників формується з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов`язання боржників та запобігання відчуженню боржниками майна.
Відповідно до ч.2 роз.11 Положення, система забезпечує обробку даних про боржника та вносить відомості про нього до Єдиного реєстру боржників одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження.
Встановлено, що Ємільчинським районним судом 02.03.2017 року видано виконавчий лист №277/661/16-ц, відповідно до якого прийнято рішення про стягнення з ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 на користь AT КБ «ПриватБанк» грошових коштів в сумі 177158,80 грн., на підставі якого 18.12.2019 року Ємільчинським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області розпочато виконавче провадження ВП НОМЕР_3, проведення виконавчих дій у якому не пізніше 29.04.2021 року доручено старшому державному виконавцю ОСОБА_4
11.12.2018 року приватним нотаріусом Дніпровського міського нотаріального округу видано виконавчий напис №2143, відповідно до якого прийнято рішення про стягнення з ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 на користь AT КБ «ПриватБанк» грошових коштів в сумі 626 124 гривні 43 копійки, на підставі якого 05.03.2020 року Ємільчинським районним відділом державної виконавчої служби Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції ( м. Хмельницький ) розпочато виконавче провадження ВП НОМЕР_4, проведення виконавчих дій у якому доручено старшому державному виконавцю ОСОБА_4 .
В ході здійснення виконавчого провадження ВП НОМЕР_4 державним виконавцем ОСОБА_4 05.03.2020 року накладено арешт на нерухоме майно боржника ОСОБА_6 , а зокрема на земельні ділянки: кадастровий номер 1821755100:03:000:0223 площею 0,9576 га, кадастровий номер 1821755100:04:000:0145 площею 2,9039 га, кадастровий номер 1821755100:04:000:0068 площею 1,8378 га.
Таким чином, починаючи з 05.03.2020 року та 29.04.2021 року ОСОБА_4 були достовірно відомо дані сторін виконавчих проваджень ВП НОМЕР_3 та ВП НОМЕР_4, зокрема стягувана - AT КБ «ПриватБанк», боржника - ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , місце його проживання та РНОКПП.
Так, у достовірно не встановлений досудовим розслідуванням час та місці, однак не пізніше 11.05.2023 року, за невстановлених обставин, у старшого державного виконавця Ємільчинського відділу державної виконавчої служби у Звягельському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) ОСОБА_4 , виник злочинний умисел, спрямований на несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в автоматизованих системах, а зокрема внесення несанкціонованих змін до інформації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень в частині припинення обтяження на земельні ділянки, належні ОСОБА_6 , на які було накладено арешт, та в Автоматизованій системі виконавчого провадження щодо несанкціонованої зміни анкетних даних, місця проживання та присвоєного РНОКПП боржника.
Реалізуючи свій злочинний умисел, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно-небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, ОСОБА_4 в порушення вищевказаних вимог законодавства та посадової інструкції, будучи службовою особою, яка має доступ до інформації, яка обробляється в автоматизованих системах, а зокрема в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, використовуючи своє службове становище, використовуючи невстановлену електрону-обчислювальну машину та належний йому кваліфікований сертифікат електронного підпису, електронний ключ доступу до вищевказаної автоматизованої системи, а також власний ідентифікатор (логін) НОМЕР_5 11.05.2023 року о 10 годині 56 хвилин, перебуваючи в одному зі службових кабінетів Ємільчинського відділу державної виконавчої служби у Звягельському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), що за адресою: вул. Військова, 9 смт. Ємільчине Житомирська область , здійснив вхід до автоматизованої системи Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, після чого незаконно та без винесення відповідної постанови несанкціоновано вніс зміни до інформації про обтяження, а саме припинив обтяження №35808254 на нерухоме майно - земельні ділянки боржника ОСОБА_6 кадастровий номер 1821755100:03:000:0223 площею 0,9576 га, кадастровий номер 1821755100:04:000:0145 площею 2,9039 га, кадастровий номер 1821755100:04:000:0068 площею 1,8378 га, яке було накладено по виконавчому провадженню ВП НОМЕР_4.
В подальшому ОСОБА_4 18.05.2023 року, перебуваючи в одному зі службових кабінетів Ємільчинського відділу державної виконавчої служби у Звягельському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), що за адресою: вул. Військова, 9 смт. Ємільчине Житомирська область , діючи в межах єдиного злочинного умислу, спрямованого на несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в автоматизованих системах, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно-небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, будучи службовою особою, яка має доступ до інформації, яка обробляється в автоматизованих системах, а зокрема автоматизованій системі виконавчого провадження, використовуючи своє службове становище, використовуючи невстановлену електрону-обчислювальну машину та належний йому кваліфікований сертифікат електронного підпису та електронний ключ доступу до вищевказаної автоматизованої системи, за допомогою власного ідентифікатора (логіну) НОМЕР_5 увійшов до вказаної системи, зокрема 18.05.2023 року о 09 годині 57 хвилин до виконавчого провадження НОМЕР_3, 18.05.2023 року о 09 годині 59 хвилин до виконавчого провадження НОМЕР_4 та несанкціоновано вніс зміни до інформації про реєстраційні дані боржника ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а саме змінив: прізвище з « ОСОБА_6 » на « ОСОБА_14 », змінив місце проживання з « АДРЕСА_2» на «АДРЕСА_3 » та змінив інформацію про РНОКПП з « НОМЕР_1 » на « НОМЕР_2 ».
У подальшому, вищевказані вказані земельні ділянки боржником ОСОБА_6 продані.
Умисні дії ОСОБА_4 , які виразились у несанкціонованій зміні інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах, особою, яка має доступ до неї, кваліфіковано за ч.1 ст.362 Кримінального кодексу України.
28.06.2024 року під час досудового розслідування прокурор у кримінальному провадженні ОСОБА_3 та підозрюваний ОСОБА_4 за участю захисника - адвоката ОСОБА_5 , з письмової згоди представника потерпілого АТ КБ «ПриватБанк» ОСОБА_13 уклали угоду про визнання винуватості.
Сторони узгодили, що підозрюваний ОСОБА_4 беззастережно визнає свою винуватість в обсязі пред`явленої підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.362 КК України, зобов`язується визнати вину за обвинуваченням в обсязі підозри у судовому провадженні, сторони не мають сумнівів щодо добровільності та істинності позицій.
При визначенні узгодженої міри покарання, сторони, враховують ступінь тяжкості вчиненого злочину, передбаченого ч.1 ст.362 КК України, який належить до категорії нетяжких злочинів, особу підозрюваного, який не судимий, має постійне місце проживання, його відношення до скоєного, те, що він на обліках у лікарів психолога та нарколога не перебуває, вину визнав, у вчиненому щиро розкаюється, відсутність тяжких наслідків від вчинення даного злочину.
Сторони також враховують, що обставиною, яка пом`якшує покарання ОСОБА_4 (ст.66 КК України) є щире каяття та відсутність обставин, що обтяжують покарання (ст.67 КК України).
На підставі викладеного сторони погодились на призначення підозрюваному ОСОБА_4 покарання, яке є необхідним і достатнім для його виправлення та попередження нових злочинів за ч.1 ст.362 КК України у виді штрафу, у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34000 гривень.
Прокурор в підготовчому судовому засіданні просила затвердити угоду про визнання винуватості та призначити ОСОБА_4 узгоджене покарання.
Обвинувачений та захисник обвинуваченого в підготовчому судовому засіданні просили затвердити угоду про визнання винуватості та призначити узгоджене покарання.
Представник потерпілої юридичної особи в підготовче судове засідання не з`явився, надав до суду заяву, в якій просив розгляд справи проводити без його участі.
Розглядаючи питання про затвердження угоди, суд виходить з наступного.
Відповідно до п.1 ч.3 ст.314 КПК України у підготовчому судовому засіданні суд має право затвердити угоду або відмовити в затвердженні угоди та повернути кримінальне провадження прокурору для продовження досудового розслідування в порядку, передбаченому ст.ст.468-475 цього Кодексу.
Відповідно до ч.4 ст.469 КПК України угода про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим може бути укладена щодо кримінальних проступків, нетяжких злочинів, тяжких злочинів.
Кримінальне правопорушення, у вчиненні якого обвинувачений визнав себе винуватим, відноситься до категорії нетяжких злочинів.
Суд переконався, що обвинувачений цілком розуміє права, передбачені ч.4 ст.474 КПК України та погоджується на призначення узгодженого покарання. Судом встановлено, що укладення угоди сторонами є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погрози або наслідком обіцянок чи дії будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді. Також судом встановлено, що сторони розуміють наслідки укладення та затвердження даної угоди, визначені ст.473 КПК України та наслідки невиконання угоди, передбачені ст.476 КПК України.
Обставиною, що пом`якшує покарання ОСОБА_4 , суд визнає щире каяття у вчиненому.
Обставин, що обтяжують покарання ОСОБА_4 не встановлено.
Ухвалюючи вирок на підставі об`єктивно з`ясованих обставин, суд дійшов висновку, що мало місце діяння, у вчиненні якого обвинувачується ОСОБА_4 . Узгоджене сторонами покарання відповідає загальним правилам призначення покарань, передбаченим КК України.
Цивільний позов по справі не заявлений.
Процесуальні витрати по справі немає.
Запобіжний захід обвинуваченому не обирався.
Речові докази відсутні.
Керуючись ст.ст.100, 368, 370, 374, 474, 475, 476 КПК України, суд
у х в а л и в:
Затвердити угоду про визнання винуватості, укладену 28 червня 2024 року між прокурором Звягельської окружної прокуратури ОСОБА_3 та підозрюваним ОСОБА_4 за участю захисника підозрюваного - адвоката ОСОБА_5 , з письмової згоди представника потерпілого АТ КБ «ПриватБанк» ОСОБА_13 .
ОСОБА_4 визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.362 ч.1 КК України та призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 2000 (двох тисяч) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 34000 (тридцять чотири тисячі) гривень 00 копійок.
Запобіжний захід ОСОБА_4 до вступу вироку в законну силу не обирати.
Обвинуваченому та прокурору копія вироку вручається негайно після його проголошення.
Вирок може бути оскаржений до Житомирського апеляційного суду через Ємільчинський районний суд протягом тридцяти днів з дня його проголошення з підстав, передбачених ч.4 ст.394 КПК України.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Ємільчинський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 02.09.2024 |
Оприлюднено | 06.09.2024 |
Номер документу | 121346114 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж і мереж електрозв'язку Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї |
Кримінальне
Ємільчинський районний суд Житомирської області
Заполовський В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні