Ухвала
від 03.09.2024 по справі 464/5697/24
СИХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

Справа №464/5697/24

пр № 2/464/1801/24

У Х В А Л А

03 вересня 2024 року м. Львів

Суддя Сихівського районного суду м.Львова Мичка Б.Р., розглянувши позовну заяву Приватного акціонерного товариства "Ірокс" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

в с т а н о в и в:

28 серпня 2024 року позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Згідно ч. 1 ст. 4 Цивільного процесуального кодексу України кожна особа має право у порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів. У випадках, встановлених законом, до суду можуть звертатися органи та особи, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб або державних чи суспільних інтересах.

Відповідно до ч.1 ст.27 ЦПК України позови до фізичної особи пред`являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

Згідно з ч.9 ст.187 ЦПК України якщо за результатами отриманої судом інформації буде встановлено, що справа не підсудна цьому суду, суд надсилає справу за підсудністю в порядку, встановленому статтею 31 цього Кодексу.

Відповідно до п.1 ч.1 ст. 31 ЦПК України суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.

Відповідно до відомостей з Єдиного державного демографічного реєстру (відповідь № 759517 від 29.08.2024), наданих на запит суду, ОСОБА_1 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , що не відноситься до території Сихівського району м.Львова.

Підстав щодо розгляду справи за ч.8 ст.28 ЦПК України відсутні, оскільки у договорі відсутнє зазначення місце виконання договору.

Враховуючи викладене, справа підлягає направленню за підсудністю до суду за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання відповідача, тобто до Самбірського міськрайонного суду Львівської області.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 27, 28, 31 ЦПК України, -

п о с т а н о в и в:

Цивільну справу за позовом Приватного акціонерного товариства "Ірокс" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості направити за підсудністю до Самбірського міськрайонного суду Львівської області.

Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Ухвала суду складена та підписана суддею 03 вересня 2024 року.

Суддя Мичка Б.Р.

СудСихівський районний суд м.Львова
Дата ухвалення рішення03.09.2024
Оприлюднено05.09.2024
Номер документу121351230
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них

Судовий реєстр по справі —464/5697/24

Ухвала від 20.01.2025

Цивільне

Самбірський міськрайонний суд Львівської області

Бікезіна О. В.

Ухвала від 13.01.2025

Цивільне

Самбірський міськрайонний суд Львівської області

Бікезіна О. В.

Ухвала від 09.01.2025

Цивільне

Самбірський міськрайонний суд Львівської області

Бікезіна О. В.

Ухвала від 28.10.2024

Цивільне

Самбірський міськрайонний суд Львівської області

Бікезіна О. В.

Ухвала від 09.10.2024

Цивільне

Самбірський міськрайонний суд Львівської області

Бікезіна О. В.

Ухвала від 03.09.2024

Цивільне

Сихівський районний суд м.Львова

Мичка Б. Р.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні