Ухвала
від 27.08.2024 по справі 302/1026/24
МІЖГІРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 302/1026/24

Провадження № 2/302/329/24

59

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27.08.2024 селище Міжгір`я Закарпатської області

Міжгірський районний суд Закарпатської області в складі:

головуючого, судді Повідайчика О.І.

за участю секретаря судового засідання Митряк І. П.,

під час розгляду у відкритому судовому засіданні цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 до Міжгірської селищної ради Хустського району Закарпатської області, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування та зустрічний позов ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , подана в їх інтересах законною представницею ОСОБА_4 до ОСОБА_1 та Міжгірської селищної ради Хустського району Закарпатської області про визнання права власності в порядку спадкування за законом,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні суду перебуває вказана цивільна справа.

14.08.2024 сторони наддали суду мирову угоду за змістом якої вони дійшли добровільної згоди щодо вирішення спору на умовах у ній викладених. Просили затвердити мирову угоду з метою врегулювання спору на основі взаємних поступок.

Умови мировоїугоди підписаністоронам,яким зрозумілінаслідки визнаннясудом мировоїугоди тазакриття провадженняу справі,передбачені статтею256Цивільногопроцесуального кодексуУкраїни (далі ЦПК України).

Відповідно до вимог статті 207ЦПК України мирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок і має стосуватися лише прав та обов`язків сторін. У мировій угоді сторони можуть вийти за межі предмета спору за умови, що мирова угода не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб. Сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу. Укладена сторонами мирова угода затверджується ухвалою суду, в резолютивній частині якої зазначаються умови угоди. Затверджуючи мирову угоду, суд цією ж ухвалою одночасно закриває провадження у справі.

Згідно з вимогами пункту 5 частини 1 статті 255 ЦПК України, суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо сторони уклали мирову угоду і вона затверджена судом.

Оскільки умови мирової угоди не суперечать закону, не порушують прав чи охоронюваних законом інтересів інших осіб, є виконуваними, судом не встановлено підстав для відмови у затвердженні мирової угоди, передбачених частиною 5 статті 207 ЦПК України, суд приходить до висновку, що мирову угоду слід затвердити, закривши провадження у справі.

Керуючись статтями 207, 255, 259-261 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Затвердити мирову угоду між ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та ОСОБА_3 в інтересах яких діє законний представник ОСОБА_4 , та Міжгірською селищною радою Закарпатської області, на таких умовах:

1. За ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнається право власності на наступні об`єкти нерухомого майна:

- будинок садибного типу з господарськими будівлями та спорудами, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , загальною площею 139,5 квадратних метрів, із них: житлова площа 51,5 квадратних метрів, допоміжна площа 88,0 квадратних метрів

- земельну ділянку з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, загальною площею 0,0594 га, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , кадастровий номер 2110200000:01:016:0124.

- легковий автомобіль марки Volkswagen моделі Polo, реєстраційний номер НОМЕР_1 , номер шасі НОМЕР_2 , зареєстрованого Ужгородським ВРЕР УДАІ УМВС України в Закарпатській області.

2. За ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , визнається право власності на 1/2 (одну другу) частину житлової квартири, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_2 .

3.За ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , визнається право власності на 1/2 (одну другу) частину житлової квартири, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_2 .Провадження по справі закрити.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Закарпатського апеляційного суду через Міжгірський районний суд Закарпатської області протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя: О. І. Повідайчик

СудМіжгірський районний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення27.08.2024
Оприлюднено05.09.2024
Номер документу121374621
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них

Судовий реєстр по справі —302/1026/24

Ухвала від 04.09.2024

Цивільне

Міжгірський районний суд Закарпатської області

Повідайчик О. І.

Ухвала від 04.09.2024

Цивільне

Міжгірський районний суд Закарпатської області

Повідайчик О. І.

Ухвала від 27.08.2024

Цивільне

Міжгірський районний суд Закарпатської області

Повідайчик О. І.

Ухвала від 12.08.2024

Цивільне

Міжгірський районний суд Закарпатської області

Повідайчик О. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні