ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
================================================================
УХВАЛА
30 серпня 2024 року Справа № 915/332/24
м. Миколаїв
Господарський суд Миколаївської області у складі судді Ржепецького В.О.,
за участі секретаря судового засідання Матвєєвої А.В.,
розглянувши матеріали справи за заявою
до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю УКРЕКСПОСЕРВІС (м. Миколаїв, вул. Спаська, буд. 1, ідентифікаційний код 34437879)
розпорядник майна: арбітражний керуючий Безабчук Алла Володимирівна
про визнання кредиторських вимог
за участі представників учасників справи:
від кредитора: не з`явився,
від боржника: не з`явився,
встановив:
Ухвалою Господарського суду Миколаївської області від 24.04.2024 відкрито провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю УКРЕКСПОСЕРВІС (м. Миколаїв, вул. Спаська, буд. 1, ідентифікаційний код 34437879; введено процедуру розпорядження майном боржника, розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Безабчук А.В.
З метою виявлення кредиторів боржника 25.04.2024 за № 73061 оприлюднено повідомлення про відкриття провадження у справі банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю УКРЕКСПОСЕРВІС на офіційному вебпорталі судової влади України.
25.06.2024 Головним управлінням ДПС у Миколаївській області подано до суду заяву про визнання кредиторських вимог до боржника в розмірі 1902472,17 грн у такій черговості: друга черга 55,98 грн, шоста черга (штрафи, пені) 1902416,19 грн.
Ухвалою суду від 01.07.2024 залишено без руху заяву Головного управління ДПС у Миколаївській області від 25.06.2024, встановлено заявнику 5-денний строк з дня вручення ухвали про залишення заяви без руху для усунення недоліків заяви шляхом подання до господарського суду письмової заяви про усунення недоліків з дотриманням вимог, передбачених ст. 170 Господарського процесуального кодексу України.
04.07.2024 кредитором подано до суду заяву про усунення недоліків заяви про визнання грошових вимог до боржника.
Зазначеною заявою кредитор просить суд визнати кредиторські вимоги Головного управління ДПС у Миколаївській області до Товариства з обмеженою відповідальністю УКРЕКСПОСЕРВІС в сумі 1907316,97 грн, з яких: 4844,80 грн витрати по сплаті судового збору за подання заяви з грошовими вимогами (перша черга), 55,98 грн (друга черга, 1902416,19 грн штрафи, пені (шоста черга).
Ухвалою від 10.07.2024 суд постановив: прийняти до розгляду заяву кредитора; судове засідання для розгляду заява кредитора призначити на 30 серпня 2024 року о 10:20 год.; зобов`язати розпорядника майна до дати проведення судового засідання надати суду письмове повідомлення та письмовий звіт про надіслання кредитору повідомлення про результати розгляду грошових вимог та його отримання кредитором разом з копією повідомлення про вручення поштового відправлення та опису вкладення у поштове відправлення або інших документів, що підтверджують надсилання повідомлення кредитору.
07.08.2024 на адресу суду від розпорядника майна надійшло повідомлення про результати розгляду вимог кредитора.
Розпорядник майна визнав додаткові вимоги кредитора - Головного управління ДПС у Миколаївській області в сумі 1907316,97 грн.
Статтею 2 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.
Відповідно до п. 5 ч. 6 ст. 242 ГПК України, днем вручення судового рішення є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси.
Відповідно до ч. 7 ст. 120 ГПК України, учасники судового процесу зобов`язані повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання під час розгляду справи. У разі відсутності заяви про зміну місця проживання ухвала про повідомлення чи виклик надсилається учасникам судового процесу, які не мають електронного кабінету та яких неможливо сповістити за допомогою інших засобів зв`язку, що забезпечують фіксацію повідомлення або виклику, за останньою відомою суду адресою і вважається врученою, навіть якщо відповідний учасник судового процесу за цією адресою більше не знаходиться або не проживає чи не перебуває.
За приписами ч. 1 ст. 7 Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Єдиний державний реєстр створюється з метою забезпечення державних органів та органів місцевого самоврядування, а також учасників цивільного обороту достовірною інформацією про юридичних осіб, громадські формування, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб - підприємців з Єдиного державного реєстру.
Отже, якщо ухвалу про вчинення відповідної процесуальної дії направлено судом за належною адресою і повернуто підприємством зв`язку з посиланням на відсутність (вибуття) адресата, то вважається, що адресат повідомлений про вчинення відповідної процесуальної дії.
Ухвалу суду від 10.07.2024 направлено боржнику за адресою, яка міститься у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: м. Миколаїв, вул. Спаська, буд. 1 та повернуто суду без вручення з довідкою «Адресат відсутній за вказаною адресою».
Сторони у розумні інтервали часу мають вживати заходів, щоб дізнатися про стан відомого їм судового провадження, та зобов`язані сумлінно користуватися наданими їм процесуальними правами (рішення Європейського суду з прав людини від 03.04.2008 у справі "Пономарьов проти України").
Боржником відзиву на заяви кредитора суду не надав.
Судом враховано, що учасники справи належним чином повідомлені про дату, час та місце проведення попереднього засідання, правом участі у судовому засіданні не скористались, їх явка у судове засідання не визнавалась судом обов`язковою.
Відповідно до ст. 42 Господарського процесуального кодексу України участь в судових засіданнях учасників справи - це право, а не обов`язок, якщо інше не визначено законом.
На підставі ст. 233 ГПК України, судом підписано вступну та резолютивну частини ухвали.
Розглянувши заявлені кредитором грошові вимоги, дослідивши та оцінивши усі подані у справу докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, та враховуючи, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, суд встановив наступне.
Статтею 2 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.
Відповідно до ч. 1 ст. 122 Кодексу України з процедур банкрутства (далі Кодекс), подання кредиторами грошових вимог до боржника та їх розгляд керуючим реструктуризацією здійснюються в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб.
Ухвалою Господарського суду Миколаївської області від 24.04.2024 суд постановив: відкрити провадження у справі №915/332/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю УКРЕКСПОСЕРВІС (м. Миколаїв, вул. Спаська, буд. 1, ідентифікаційний код 34437879), визнати вимоги кредитора Головного управління ДПС у Миколаївській області (м. Миколаїв вул. Лягіна, 6, код ЄДРПОУ 44104027) до боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю УКРЕКСПОСЕРВІС (м. Миколаїв, вул. Спаська, буд. 1, ідентифікаційний код 34437879) в сумі 7850911,88 грн, з яких: 3669388,00 грн основний платіж (третя черга), 4087343,88 грн штрафні санкції, пеня (шоста черга), а також вимоги по відшкодуванню витрат по сплаті судового збору в сумі 30280,00 грн та 63900,00 грн авансування винагороди арбітражного керуючого (перша черга); ввести процедуру розпорядження майном боржника з 24.04.2024 на строк до 170 календарних днів; призначити розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Безабчук Аллу Володимирівну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 233 від 20.02.2013, ідентифікаційний номер 22136202640).
Повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство опубліковано 25.04.2024 №73061.
Ухвалою суду від 07.06.2024 за результатами попереднього засідання зобов`язано розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю УКРЕКСПОСЕРВІС арбітражного керуючого Безабчук Аллу Володимирівну внести до реєстру вимог кредиторів визнані ухвалою Господарського суду Миколаївської області від 24.04.2024 у справі №915/332/24 грошові вимоги кредитора - Головного управління ДПС у Миколаївській області (м. Миколаїв вул. Лягіна, 6, код ЄДРПОУ 44104027) до боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю УКРЕКСПОСЕРВІС (м. Миколаїв, вул. Спаська, буд. 1, ідентифікаційний код 34437879) в сумі 7850911,88 грн.
Відповідно до ч. 1 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства (далі Кодекс), конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Заявою від 25.06.2024, з урахуванням заяви від 04.07.2024 про усунення недоліків заяви, Головне управління ДПС у Миколаївській області просить суд визнати додаткові грошові вимогі до Товариства з обмеженою відповідальністю УКРЕКСПОСЕРВІС у розмірі 1907316,97 грн, з яких: 4844,80 грн витрати по сплаті судового збору за подання заяви з грошовими вимогами (перша черга), 55,98 грн (друга черга, 1902416,19 грн штрафи, пені (шоста черга).
При розгляді заяв кредитора судом враховано наступне.
Головне управління ДПС у Миколаївській області, як відокремлений підрозділ ДПС України, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику України, відповідно до статті 21-1 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» є органом державної влади.
Відповідно до підпункту 41.1.1 пункту 41.1 статті 41 Податкового кодексу України (далі ПК України), контролюючими органами є податкові органи (центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, його територіальні органи) - щодо дотримання законодавства з питань оподаткування (крім випадків, визначених підпунктом 41.1.2 цього пункту), законодавства з питань сплати єдиного внеску, а також щодо дотримання іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, чи його територіальні органи.
Контролюючі органи, згідно із пп. 19-1.1.2. п. 19-1.1 ст. 19-1 ПК України, контролюють своєчасність подання платниками податків та платниками єдиного внеску передбаченої законом звітності (декларацій, розрахунків та інших документів, пов`язаних з обчисленням і сплатою податків, зборів, платежів), своєчасність, достовірність, повноту нарахування та сплати податків, зборів, платежів.
ТОВ УКРЕКСПОСЕРВІС є платником податків і зборів та перебуває на податковому обліку в Головному управлінні ДПС у Миколаївській області.
Статтею 67 Конституції України (далі Конституція) визначено, що кожен зобов`язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Відповідно до пп.16.1.3, 16.1.4 ст.16 Податкового кодексу України (далі ПК України) на Боржника, як на платника податків, покладено обов`язки подавати до державних податкових органів декларації, звітність та інші документи, пов`язані з обчисленням і сплатою податків і зборів; сплачувати податки та збори в розмірах та у встановлені законами строки.
Правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, умови та порядок його нарахування і сплати та повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку визначаються Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI (далі Закон № 2464-VI).
Згідно з п. 1 ч.1 ст. 4 Закону № 2464-VI платниками єдиного внеску є роботодавці: підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань), у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших юридичних осіб, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами.
Відповідно до вищезазначених норм, ТОВ УКРЕКСПОСЕРВІС є платником єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.
Згідно з п. 1 ч. 2 ст. 6 Закону № 2464-VI платник єдиного внеску зобов`язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок.
Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника (ч.12 ст.9 Закону № 2464-VI).
Податковий борг - сума узгодженого грошового зобов`язання, не сплаченого платником податків у встановлений ПК України строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом (пп.14.1.175 п.14.1 ст.14 ПК України).
Пунктом 57.3 ст. 57 Податкового кодексу України встановлено, що у разі визначення грошового зобов`язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов`язаний сплатити нараховану суму грошового зобов`язання протягом 10 робочих днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.
Згідно із пунктом 129.1. статті 129 Податкового кодексу України, нарахування пені розпочинається:
129.1.1. при нарахуванні контролюючим органом податкового зобов`язання у встановлених цим Кодексом випадках, не пов`язаних з проведенням перевірки, або при нарахуванні контролюючим органом грошового зобов`язання, визначеного за результатами перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків такого зобов`язання, визначеного в податковому повідомленні-рішенні згідно із цим Кодексом;
129.1.2. при нарахуванні контролюючим органом за результатами перевірки податкового зобов`язання та/або іншого зобов`язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, у разі виявлення його заниження - на суму такого заниження, починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків цього зобов`язання за відповідний податковий (звітний) період, щодо якого виявлено заниження, та за весь період заниження (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження);
129.1.3. при нарахуванні суми грошового зобов`язання, визначеного платником податків або податковим агентом, у тому числі у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податків помилок відповідно до статті 50 цього Кодексу, - після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов`язання.
129.1.4. при виявленні контролюючим органом за результатами перевірки заниження податковим агентом податкового зобов`язання при нарахуванні (виплаті) оподатковуваного доходу на користь нерезидентів або інших платників податків та/ або несвоєчасної сплати, несплати (неперерахування) податковим агентом утриманих (нарахованих) податків до або під час виплати оподатковуваного доходу на користь нерезидента або іншого платника податків - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податковим агентом суми податкового зобов`язання, визначеного цим Кодексом;
129.1.5. у випадку несвоєчасного повернення надміру/помилково сплачених платежів, а також несвоєчасного відшкодування сум податку на додану вартість - починаючи з першого дня, наступного за останнім днем граничного строку повернення таких коштів.
Відповідно до підпункту 129.3.3 пункту 129.3 статті 129 ПК України, нарахування пені закінчується з дня запровадження мораторію на задоволення вимог кредиторів (при винесенні відповідної ухвали суду у справі про банкрутство або прийнятті відповідного рішення Національним банком України).
Згідно пункту 129.4 статті 129 ПК України, на суми грошового зобов`язання, визначеного підпунктом 129.1.1 пункту 129.1 цієї статті (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені) та в інших випадках визначення пені відповідно до вимог цього Кодексу, якщо її розмір не встановлений, нараховується пеня за кожний календарний день прострочення сплати грошового зобов`язання, включаючи день погашення, з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день. На суми заниження податкового зобов`язання, визначеного підпунктами 129.1.2 та 129.1.4 пункту 129.1 цієї статті, нараховується пеня за кожний календарний день заниження податкового зобов`язання, включаючи день настання строку погашення податкового зобов`язання, визначеного контролюючим органом, з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день.
На суми грошового зобов`язання, визначеного підпунктом 129.1.3 пункту 129.1 цієї статті (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені), нараховується пеня за кожний календарний день прострочення його сплати, починаючи з 91 календарного дня, що настає за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов`язання, включаючи день погашення, із розрахунку 100 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день.
На суми несвоєчасно сплачених та/або несплачених (неперерахованих) податковим агентом визначених податкових зобов`язань відповідно до підпункту 129.1.4 пункту 129.1 цієї статті контролюючим органом нараховується пеня за кожний календарний день такої несплати (неперерахування), включаючи день погашення податкового зобов`язання, з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день.
Пунктом 129.5. ст.. 129 ПК України встановлено, що зазначені в п.п. 129.4 розмір пені застосовується щодо всіх платників та всіх видів податків, зборів та інших грошових зобов`язань, крім пені, яка нараховується за порушення строку розрахунку у сфері зовнішньоекономічної діяльності, що встановлюється відповідним законодавством.
Як зазначає кредитор, в результаті неналежного виконання покладених законом на платника податків обов`язків, у ТОВ УКРЕКСПОСЕРВІС наявна непогашена податкова заборгованість/недоїмка у сумі 1 902 472,17 грн, з них: податкова заборгованість 1 902 416,19 грн (основний платіж 0,00 грн, штрафні санкції 2 040,00 грн, пеня 1 900 376,19 грн); заборгованість з ЄСВ 55,98 грн (основний платіж 55,98 грн, штрафні санкції 0,00 грн, пеня 0.00 грн), з яких:
1. Податок на додану вартість у сумі 1 899 599,74 грн (основний платіж 0,00 грн, штрафні санкції 0,00 грн, пеня 1 899 599,74 грн). Заборгованість складається із пені нарахованої відповідно до закону.
2. Єдиний соціальний внесок (ЄСВ) у сумі 55,98 грн (основний платіж 55,98 грн, штрафні санкції 0,00 грн, пеня 0.00 грн). Заборгованість складається із зобов`язань, самостійно визначених Боржником в податкових деклараціях (звітах/розрахунках). (визначено зобов`язання у сумі 231,00 грн, часткова сплата 175,02 грн, залишок несплаченого зобов`язання 55,98 грн).
3. Податок на прибуток у сумі 2 816,45 грн (основний платіж 0,00 грн, штрафні санкції 2 040,00 грн, пеня 776,45 грн). Заборгованість складається із зобов`язань/штрафів, визначених контролюючим органом в податкових повідомленнях-рішеннях (рішеннях) прийнятих за результатами перевірок, пені нарахованої відповідно до закону.
На підтвердження наявності заборгованості кредитором до заяви про визнання кредиторських вимог додано та досліджено судом: 1. Витяг з ІКП ЄСВ 2019; 2. Витяг з ІКП ЄСВ 2020; 3. Витяг з ІКП ЄСВ 2021-2023р.; 4. Витяг з ІКП ЄСВ станом на 11.06.2024; 5. Витяг з ІКП прибуток станом на 11.06.2024; 6. Витяг з ІКП прибуток станом на 31.12.2017; 7. Витяг з ІКП прибуток станом на 31.12.2018; 8. Витяг з ІКП прибуток станом на 31.12.2019; 9. Звіт ЄСВ за березень 2019; 10. Податкове повідомлення-рішення 00012835004; 11. Рішення Миколаївського окружного адміністративного суду від 19.02.2021 у справі 400-5154-20; 12. Витяг з ІКП ПДВ станом на 11.06.2024; 13. Витяг з ІКП прибуток 2021-2023р.; 14. Витяг з ІКП прибуток станом на 31.12.2020 та відповідні розрахунки.
Боржником наявність кредиторської заборгованості не заперечено та не спростовано.
Розпорядником майна визнано вимоги кредитора до боржника в повному обсязі.
Отже, грошові вимоги Головного управління ДПС у Миколаївській області у сумі 1902472,17 грн є обґрунтованими та належним чином підтвердженими, виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство, тобто є конкурсними та не забезпечені заставою майна боржника.
Разом з тим, вимоги кредитора до боржника у сумі 1902472,17 грн заявлені суду з порушенням строку на їх подання, визначеного ч. 1 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства.
Згідно ч. 4 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства кредитори, вимоги яких заявлені після завершення строку, визначеного частиною першою цієї статті, є конкурсними, однак не мають права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів.
Відповідно до приписів ч. 6 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства, за результатами розгляду зазначених заяв господарський суд постановляє ухвалу про визнання чи відхилення (повністю або частково) вимог таких кредиторів. Ухвала господарського суду є підставою для внесення відомостей про таких кредиторів до реєстру вимог кредиторів.
З огляду на викладене, судом визнаються грошові вимоги ГУ ДПС у Миколаївській області у загальній сумі 1902472,17 грн.
Крім того, за подання до суду заяви з додатковими грошовими вимогами кредитором сплачено судовий збір в сумі 4844,80 грн, що підтверджується платіжною інструкцією №1490 від 23.05.2024.
Відповідно до приписів ч.1 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства, кошти, одержані від продажу майна банкрута, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів у порядку, встановленому цим Кодексом.
З урахуванням приписів ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства до реєстру вимог кредиторів боржника підлягають включенню грошові вимоги Головного управління ДПС у Миколаївській області у загальній сумі 1907316,97 грн, з яких: 4884,80 грн витрати по сплаті судового збору (вимоги першої черги), 55,98 грн основний платіж по ЄСВ (вимоги другої черги), 1902416,19 грн штрафи, пені ( вимоги шостої черги задоволення).
Керуючись ст. ст. 1, 2, 44, 45, 64 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 232-235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Заяву Головного управління ДПС у Миколаївській області від 15.06.2024 про визнання додаткових грошових вимог до Товариства з обмеженою відповідальністю УКРЕКСПОСЕРВІС задовольнити.
2. Визнати вимоги кредитора Головного управління ДПС у Миколаївській області (м. Миколаїв вул. Лягіна, 6, код ЄДРПОУ 44104027) до боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю УКРЕКСПОСЕРВІС (м. Миколаїв, вул. Спаська, буд. 1, ідентифікаційний код 34437879) у загальній сумі 1907316,97 грн, з яких: 4884,80 грн витрати по сплаті судового збору (вимоги першої черги), 55,98 грн основний платіж по ЄСВ (вимоги другої черги), 1902416,19 грн штрафи, пені ( вимоги шостої черги задоволення).
3. Зобов`язати розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю УКРЕКСПОСЕРВІС (м. Миколаїв, вул. Спаська, буд. 1, ідентифікаційний код 34437879) арбітражного керуючого Безабчук А.В. внести до реєстру вимог кредиторів визнані судом грошові вимоги кредитора - Головного управління ДПС у Миколаївській області (м. Миколаїв вул. Лягіна, 6, код ЄДРПОУ 44104027) до боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю УКРЕКСПОСЕРВІС (м. Миколаїв, вул. Спаська, буд. 1, ідентифікаційний код 34437879).
4. Ухвалу направити учасникам справи про банкрутство.
5. Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття.
6. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається в порядку та у строки, передбачені ст. ст. 256, 257 ГПК України.
Повний текст ухвали складений та підписаний 04.09.2024.
Суддя В.О.Ржепецький
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 30.08.2024 |
Оприлюднено | 09.09.2024 |
Номер документу | 121402373 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: грошові вимоги кредитора до боржника |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Ржепецький В. О.