Справа №: 343/1745/24
Провадження №: 2/343/584/24
Р І Ш Е Н Н Я
I М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
(заочне)
03 вересня 2024 року м. Долина
Долинський районний суд Iвано-Франкiвської областi в складi:
головуючого судді Тураша В. А.,
секретаря Лукань О.З.,
розглянувши у відкритому судовому засiданнi в залі Долинського районного суду Івано-Франківської області в порядку спрощеного позовного провадження справу за позовом Приватного акціонерного товариства "Прикарпаттяобленерго", в особі філії "Західна" до ОСОБА_1 про стягнення боргу за необліковану електричну енергію, суд -
В С Т А Н О В И В :
В Долинський районний суд Івано-Франківської області 07.08.2024 поступила позовна заява Приватного акціонерного товариства "Прикарпаттяобленерго",в особі філії "Західна" до ОСОБА_1 про стягнення боргу за необліковану електричну енергію.
Позивач проситьухвалити рішення,яким стягнутиз ОСОБА_1 на користь АТ "Прикарпаттяобленерго" 5423.62 грн - боргу за необліковану електроенергію згідно акту про порушення №090549 від 17.01.2024; 6361.15 грн- відшкодування витрат за проведення експертизи приладу обліку; 345.00 грн - профілактичний ремонт однофазного електронного лічильника; 350.00 грн - заміна однофазного електролічильника після складання акту про порушення ПРРЕЕ та 3028. 00 грн - сплаченого судового збору.
Свої вимоги мотивує тим, що ПАТ "Прикарпаттяобленерго" є оператором системи розподілу та надає послуги з розподілу електричної енергії.
На офіційному сайті АТ «Прикарпаттяобленерго» розміщений публічний договір приєднання про надання послуг з розподілу електричної енергії.
Договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії укладається сторонами з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 ЦК України шляхом приєднання Споживача до умов цього договору згідно з заявою-приєднання, що є додатком 1 до цього Договору .
Приватне акціонерне товариство Прикарпаттяобленерго будучи оператором системи розподілу, надає споживачу ОСОБА_1 послуги з розподілу електричної енергії за об`єктом (квартира), що в АДРЕСА_1 , технічні параметри якого фіксуються в особовому рахунку Споживача № НОМЕР_1 та облікових базах даних Оператора системи розподілу.
17 січня 2024 року представниками АТ «Прикарпаттяобленерго» при проведенні перевірки на об`єкті за адресою: АДРЕСА_1 , у присутності ОСОБА_2 , було виявлено порушення п.п. 5.5.5, 7.6, 8.2.4., 8.4.2. Правил роздрібного ринку електричної енергії, а саме: "пошкодження засобу вимірювальної техніки зміщено розрахунковий механізм відносно оглядового віконечка. Дане порушення можливо виявити під час проведення контрольного огляду", про що було складено Акт про порушення № 090549.
Акт про порушення було скріплено підписами працівників АТ Прикарпаттяобленерго, представник споживача Чамарник Т.М. від підпису відмовився, про що було складено Акт про відмову від підпису.
Один примірник складеного Акту було вручено представнику споживача - ОСОБА_2
25.01.2024, на засіданні комісії філії «Західна» по розгляду Актів про порушення, було прийнято рішення, оформлене Протоколом № 6, лічильник СОЄ-1.02./5 КРТД, №13084208 направити на експертизу.Розрахунок обсягу та вартості електричної енергії, необлікованої внаслідок порушення споживачем п.п.2.3.4, 5.5.5, 8.2.4, 8.4.2 ПРРЕЕ, провести після отримання результатів експертизи.
12.04.2024 розглянувши висновок експерта Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз №695-Е від 26.02.2024, який підтвердив факт порушення ПРРЕЕ, що зафіксоване в Акті, комісія по розгляду Актів прийняла рішення провести розрахунок обсягу необлікованої електричної енергії відповідно до пункту 8.4.11 Правил за період з 26 серпня 2023 року, до дати виявлення порушення - 17 січня 2024 року.
Для розрахунку величини добового споживання електричної енергії за Рдог прийняти величину дозволеної потужності для точки комерційного обліку, передбачену договором між побутовим споживачем та оператором системи (Рдог=1,5кВт).
Згідно проведених позивачем розрахунків, відповідачем було спожито 646кВт*год необлікованої електроенергії на суму 5423,62 грн.
Протокол №73 від 12.04.2024, розрахунок обсягу та вартості необлікованої електричної енергії, рахунок за необліковану електроенергію на суму 5423,62 грн, рахунок-фактуру на відшкодування витрат за проведення експертизи приладу обліку на суму 6361,15 грн, рахунок-фактуру на заміну однофазного електролічильника на суму 345,00 грн, рахунок-фактуру за профілактичний ремонт однофазного електронного лічильника на суму 350,00 грн , направлені споживачу ОСОБА_1 рекомендованим листом.
З метою досудового врегулювання спору 22.05.2024 споживачу направлено претензію.
Ні на усні, ні на письмові попередження погасити заборгованість по Акту в сумі 12479,77 грн відповідачка не реагує, що й змушує їх звернутися до суду з даним позовом.
Отже, станом на сьогоднішній день загальна сума позову становить 12479,77 грн, з яких :
-5423,62 грн - борг за необліковану електроенергію згідно Акту про порушення №090549 від 17.01.2024; 6361.15 грн - відшкодування витрат за проведення експертизи приладу обліку; 345.00 грн - профілактичний ремонт однофазного електронного лічильника; 350.00 грн - заміна однофазного електролічильника після складання акту про порушення ПРРЕЕ (а.с.1-7).
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 07.08.2024 цивільна справа № 343/1745/24 за позовом Приватного акціонерного товариства "Прикарпаттяобленерго", в особі філії "Західна" до ОСОБА_1 про стягнення боргу за необліковану електричну енергію передана на розгляд судді Турашу В.А. (а.с.39).
Ухвалою Долинського районного суду Івано-Франківської області від 07.08.2024 відкрито спрощене провадження у справі № 343/1745/24 за позовом Приватного акціонерного товариства "Прикарпаттяобленерго", в особі філії "Західна" до ОСОБА_1 про стягнення боргу за необліковану електричну енергію, з повідомлення сторін.
Роз`яснено сторонам їх право заявити відвід судді з підстав, передбачених ст. 36 ЦПК України, протягом десяти днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі.
Встановлено відповідачу строк п`ятнадцять днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі з позовною заявою та додатками для подання заяви із запереченнями проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження та відзивів на позов, які повинні відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, а також доказів, що підтверджують обставини, на яких грунтуються його заперечення, якщо такі докази не надані позивачем, і документів, що підтверджують надіслання (надання) відзивів та доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Встановлено позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Відповідач не пізніше п`яти днів з дня отримання відповіді позивача на відзив, до початку розгляду справи по суті, має право підготувати заперечення на відповідь на відзив, та направити позивачу й суду з підтвердженням такого направлення учасникам справи.
Роз`яснено учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення є їхнім правом. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами (а.с.41).
Представник позивача в судове засідання не з`явився, хоч про час та місце розгляду справи був належним чином повідомлений судом. В Долинський районний суд поступило клопотання, згідно якого представник позивача просить позов АТ «Прикарпаттяобленерго» в особі філії «Західна» до ОСОБА_1 про стягнення боргу за необліковану електричну енергію в сумі 12479,77 грн, розглядати у їх відсутності. Позовні вимоги підтримують. Просять позов задоволити. У разі неявки у судове засідання ОСОБА_1 не заперечують проти винесення заочного рішення (а.с.38).
Відповідачка ОСОБА_1 в судове засідання не з`явилася, причини своєї неявки суд не повідомила, хоч судом вживалися заходи щодо належного повідомлення відповідачки про дату, час та місце слухання справи, про що свідчать оголошення на офіційному сайті Долинського районного суду про розгляд справи (а.с.44). Судова повістка про час та місце розгляду справи разом з позовною заявою з додатками направлялась відповідачці ОСОБА_1 за адресою її реєстрації рекомендованою корепонденцією(а.с.46). Відзиву на позовну заяву відповідачкою не подано.
Враховуючи те, що відповідачкою ОСОБА_1 , у встановлений Законом строк відзиву на позовну заяву до суду не подано, суд, відповідно до положень ст.280 ЦПК України, вважає за можливе ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів.
Відповідно до ч.2 ст.247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Суд, дослідивши та оцінивши наявні в справі докази в їх сукупності, вважає, що в матеріалах справи достатньо даних, для вирішення спору. Даний позов підлягає до задоволення, виходячи з наступного:
Ч.1, 3 ст. 12 ЦПК України передбачено, що цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до положень ст.638 ЦК України, договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору.
Згідно з ст.639 ЦК України, договір може бути укладений у будь-якій формі, якщо вимоги щодо форми договору не встановлені законом.
Відповідно до положень ст. 714 ЦК України, за договором постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу одна сторона (постачальник) зобов`язується надавати другій стороні (споживачеві, абонентові) енергетичні та інші ресурси, передбачені договором, а споживач (абонент) зобов`язується оплачувати вартість прийнятих ресурсів та дотримуватись передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного та іншого обладнання. До договору постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, положення про договір поставки, якщо інше не встановлено законом або не випливає із суті відносин сторін.
Взаємовідносини, які виникають під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником (електропостачальниками) та споживачем (для власного споживання), а також їх взаємовідносини з іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії регулюються Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затверджені Постановою національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 № 312 (далі - ПРРЕЕ).
Згідно з п.2.1.5 ПРРЕЕ, договір споживача про надання послуг з розподілу енергії є публічним договором приєднання та укладається з урахуванням статей633,634 ЦК Українина основі типового договору, що є додатком 3 до цих Правил.
Відповідно до п. 5.5.5 ПРРЕЕ, споживач електричної енергії зобов`язаний, зокрема, не допускати безоблікового використання електричної енергії або використання електричної енергії для професійної та/або господарської діяльності на об`єктах, які розраховуються за електричну енергії за тарифом побутових споживачів, а також відшкодовувати збитки, завдані оператору системи та/або споживачу (основному споживачу), у разі виявлення безоблікового використання електричної енергії.
Як визначено положеннями ст. 77 Закону України "Про ринок електричної енергії", учасники ринку, які порушили нормативно-правові акти, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, несуть відповідальність згідно із законом.
Відповідно до п. 8.2.4 ПРРЕЕ, у разі виявлення представниками оператора системи пошкоджень чи зриву пломб та/або індикаторів, установлених у місцях, указаних в акті про пломбування, або пошкоджень відбитків тавр на цих пломбах, пошкодження розрахункових засобів вимірювальної техніки, явних ознак втручання в параметри розрахункових засобів вимірювальної техніки з метою зміни їх показів, самовільних підключень до електричних мереж, розрахунок обсягу електричної енергії, який підлягає оплаті, здійснюється відповідно до порядку, визначеного главою 8.4 цього розділу.
Згідно ізп.8.2.5ПРРЕЕ,у разі виявлення під час контрольного огляду або технічної перевірки уповноваженим представником оператора системи, від якого споживач одержує електричну енергію, порушень цих Правил, у тому числі фактів безоблікового споживання електричної енергії, на місці виявлення порушення у присутності споживача (представника споживача) або іншої особи, яка допустила представників оператора системи на об`єкт (територію) споживача для проведення перевірки, оформлюється акт про порушення згідно з формою, наведеною вдодатку 9до цих Правил.
Відповідно до п. 8.2.6. ПРРЕЕ, акт про порушення розглядається комісією з розгляду актів про порушення, що створюється оператором системи і має складатися не менше ніж з трьох уповноважених представників оператора системи. Споживач має право бути присутнім на засіданні комісії з розгляду актів про порушення.
Суд встановив, що відповідачка ОСОБА_1 є споживачем послуг, що надаються позивачем за адресою її місця реєстрації: АДРЕСА_1 (договір про користування електричною енергією №7/47 від 01.10.2010 а.с.18-19).
Під час перевірки на об`єкті за вищевказаною адресою представниками постачальника електроенергії актом про порушення №090549 від 17.01.2024 зафіксовано порушення споживачем ОСОБА_1 п.п. 2.3.4, 5.5.5, 8.2.4, 8.4.2 ПРРЕЕ, а саме: пошкодження засобу вимірювальної техніки зміщено розрахунковий механізм відносно оглядового віконечка. Під час контрольного огляду виявити можливо.
Акт про порушення було скріплено підписами працівників АТ Прикарпаттяобленерго, квартирант ОСОБА_2 , від підпису та отримання відмовився, про що було складено Акт про відмову від підпису (а.с.16,17).
Як вбачається з протоколу № 6 від 25.01.2024, по розгляду акту про порушення № 090549 від 17 січня 2024 року, комісія вирішила направити лічильник СОЭ-1.02/5КРТД № 13084208 на експертизу в державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр (НДЕКЦ) (НДІСУ). Розрахунок обсягу та вартості електричної енергії, необлікованої внаслідок порушення споживачем п.п.2.3.4, 5.5.5, 8.2.4, 8.4.2 ПРРЕЕ, провести після отримання результатів експертизи (а.с.22-23).
Відповідно до висновку експертного дослідження № 695-Е від 26.02.2024, представлений засіб обліку "Меридіан СОЭ-1.02/5КРТД № 13084208" містить пошкодження у вигляді зміщення лічильного механізму відносно конструктивно передбаченого положення внаслідок повного відламу від корпуса верхньої та нижньої стійок його кріплення.
Дані пошкодження стійок кріплення виникли в результаті дії на лічильний механізм зусиль, що змінювали його просторове розташування всередині корпуса, і, при відсутності ознак відкривання кришки електролічильника, були викликані впливом магнітного поля, джерелом якого був прикладений ззовні до засобу обліку магніт (електромагніт), що, з технічної точки зору, могло одночасно спричинити перебої в роботі двигуна приводу лічильного механізму.
На зовнішніх поверхнях полімерної вставки оглядового вікна, а також в правій боковій частині кришки та корпуса засобу обліку "Меридіан СОЭ-1.02/5КРТД № 13084208", на ділянках, де прикладання магніту зумовлює вплив на роботу лічильного механізму, є сліди неодноразової дії стороннього твердого предмета/предметів (а.с.25-28).
Після проведення експертизи споживачці ОСОБА_1 08.03.2024 було направлено рекомендованим листом повідомлення про необхідність з`явитися на засідання комісії 28.03.2024 (а.с. 30).
12 квітня 2024 року на підставі акту про порушення № 090549 від 17 січня 2024 року відбулось засідання комісії, за відсутності споживачки, та прийнято відповідне рішення провести розрахунок необлікованої електричної енергії згідно з п. 8.4.11 Правил за період з дати останнього контрольного огляду приладу обліку електричної енергії - 26.08.2023 до дня виявлення порушення - 17.01.2024. Всього обсяг та вартість розрахованої необлікованої електроенергії складає 646 кВт*год на суму 5423,62 грн. Рішення комісії оформлено протоколом засідання комісії філії «Західна» АТ «Прикарпаттяобленерго» № 73 від 12 квітня 2024 року, який підписано членами комісії з розгляду актів (а.с.31).
Розрахунком обсягу та вартості необлікованої електричної енергії по акту № 090549 від 17.01.2024, який є додатком до вищезгаданого протоколу засідання комісії по розгляду актів порушення, встановлено, що дата, з якої проведено нарахування, - 26.08.2023, дата, по яку проводиться нарахування, - 17.01.2024, кількість днів від дати останньої перевірки до дати усунення порушення - 144. Вартість необлікованої електричної енергії складає 5423,62 грн (а.с. 32).
В рахунку на оплату за необліковану електроенергію вказано на необхідність сплатити споживачці ОСОБА_1 О/Р23006225 5423,62 грн за необліковану електричну енергію (а.с. 33).
Згідно із рахунками-фактурами: №2024/230/574772/137966/21 від 15.04.2024; №2024/230/574772/137966/11 від 15.04.2024; № 2024/230/574772/137966/01 від 15.04.2024 , профілактичний ремонт однофазного лічильника електроенергії (65) становить 350.00 грн (а.с.34), вартість заміни однофазного електролічильника після складання акта про порушення ПРРЕЕ (84) становить 345.00 грн (а.с.35), відшкодування витрат за проведення криміналістичної експертизи приладу обліку становить 6361.15 грн (а.с. 36).
Протокол №73від 12.04.2024,розрахунки обсягу тавартості необлікованоїелектричної енергіїта рахунки-фактурибули направлені ОСОБА_1 рекомендованим поштовимвідправленням ,що підтверджується копією поштової квитанції (а.с.37).
22.05.2024 на адресу відповідачки рекомендованою кореспонденцією була направлена претензія №16319/21 з вимогою оплатити 12479,72 грн вартості необлікованої електроенергії по акту (а.с. 38-39).
Як закріплено п.п. 3 п. 8.4.2 ПРРЕЕ, визначення обсягу та вартості необлікованої електричної енергії здійснюється оператором системи на підставі акта про порушення, складеного у порядку, визначеному цими Правилами, у тому числі в разі пошкодження засобів вимірювальної техніки за умови втручання споживача в роботу засобів вимірювальної техніки, інші дії споживача, які призвели до зміни показів засобів вимірювальної техніки (використання фазозсувного трансформатора, постійних магнітів (у разі невстановлення на/в лічильник індикаторів, пристрою випромінювання електромагнітних полів тощо).
Відповідно до п. 8.4.8 ПРРЕЕ, кількість днів, протягом яких споживання електричної енергії здійснювалося з порушенням вимог цих Правил, визначається виходячи з кількості робочих днів електроустановки споживача (крім випадків фіксації засобами комерційного або технічного обліку кількості днів, протягом яких споживання електричної енергії здійснювалося з порушенням вимог цих Правил), якщо споживач здійснив самовільне підключення електроустановок, струмоприймачів або електропроводки до електричної мережі з порушенням схеми обліку, вчинив інші дії, що призвели до споживання необлікованої електричної енергії, виявити які представники оператора системи під час проведення контрольного огляду засобу комерційного обліку не мали можливості, або установив пристрій, що занижує покази лічильника електричної енергії (використання фазозсувного трансформатора, постійних магнітів (у разі невстановлення на/в лічильник індикаторів), пристрою випромінювання електромагнітних полів тощо), - з дня останньої технічної перевірки або набуття споживачем права власності/користування на об`єкт (якщо технічну перевірку у період з дати набуття споживачем права власності/користування на об`єкт до дати виявлення порушення не було проведено) до дня виявлення порушення, але не більше загальної кількості робочих днів у дванадцяти календарних місяцях, що передували дню виявлення порушення.
Згідно ізп.8.4.11ПРРЕЕ,у разі виявлення у побутового споживача порушень, зазначених упідпунктах 1 - 5пункту 8.4.2 цієї глави, величина розрахункового добового обсягу споживання електричної енергії (Wдоб, кВт·год) розраховується за вказаними в цьому пункті формулами.
Сума завданих збитків за необліковану енергію згідно акта про порушення ПРРЕЕ №090549 від 17.01.2024 становить 5423,62 гривень.
При цьому, суд звертає увагу на те, що акт про порушення ПРРЕЕ №090549від 17.01.2024є належним доказом порушення відповідачкою Правил користування електричною енергією та повністю відповідає вимогам п. 53 «Правил користування електричною енергією для населення».
Щодо встановлених правовідносин судом враховано висновок Великої Палати Верховного Суду, висловлений у постанові від 14 січня 2020 року по справі №910/17955/17.
Правильність проведеного представниками позивача розрахунку вартості необлікованої електричної енергії підтверджується п. 8.4.11 ПРРЕЕ,при цьому кількість днів, протягом яких споживання електричної енергії здійснювалося з порушенням вимог цих Правил, визначається не більше ніж за 12 календарних місяців до дати виявлення порушення (під. 3 п.8.4.8 ПРРЕЕ).
Будь-яких контррозрахунків відповідачкою не надано.
Крім того, згідно п.5.5.10 ПРРЕЕ, у разі порушення схеми розрахункового обліку електроенергії, пошкодження або викрадення розрахункових засобів вимірювання обсягу електричної енергії внаслідок дій (бездіяльності) споживача їх ремонт, заміну, встановлення засобів вимірювальної техніки і технічну перевірку здійснюють за рахунок споживача.
Внаслідок вчинення порушення, зафіксованого актом про порушення №090549 від 17.01.2024, споживачу здійснено заміну однофазного електролічильника, а тому, з огляду на викладене вище, у зв`язку із проведенням вказаних робіт ОСОБА_1 були виписані наступні рахунки-фактури: №2024/230/574772/137966/21 на суму 350.00 грн - профілактичний ремонт однофазного електронного лічильника електроенергії (65), №2024/230/574772/137966/11 на суму 345.00 грн, яку складає вартість заміни однофазного електролічильника після складання акту про порушення ПРРЕЕ, які документально підтверджені, тому підлягають до стягнення з відповідачки на користь позивача.
Заперечень з приводу них ОСОБА_1 не висловлювала.
Крім того, позивачем понесено 6361.15 грн витрат за проведення криміналістичної експертизи приладу обліку (рахунок-фактура: №2024/230/574772/137966/01 ).
Зазначені витрати, в силу вимог п. 8.4.4 ПРРЕЕ, також слід стягнути з відповідачки.
Таким чином, позовні вимоги ПАТ "Прикарпаттяобленерго" в особі філії "Західна" до ОСОБА_1 про стягнення боргу за необліковану електричну енергію підлягають до задоволення.
Питання судових витрат суд вирішує у відповідності з вимогами ст.141 ЦПК України, в якій зазначено, що судові витрати, пов`язані з розглядом справи у разі задоволення позову покладаються на відповідача.
Враховуючи, що позивач документально підтвердив сплату ним судового збору (а.с. 8), тому з відповідачки на користь позивача необхідно стягнути оплачений судовий збір у розмірі 3028,00 гривень.
Доказів про понесення інших витрат, у тому числі витрат на професійну правничу допомогу в розмірі 5000,00 гривень, позивач на час ухвалення рішення не надав, однак заявив про намір такі подати після ухвалення рішення по суті позовних вимог до закінчення строку, встановленого ч. 8 ст.141 ЦПК України.
На підставі ст.ст. 207, 512, 526, 530, 549, 551, 625, 629, 633, 634, 639, 1049, 1050, 1054, 1077, 1078 Цивільного кодексу України, Закону України «Про електронну комерцію», керуючись ст.ст.12, 141, 258, 259, 265, 268, 279, 280-282 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В :
Позов Приватного акціонерного товариства "Прикарпаттяобленерго", в особі філії "Західна" до ОСОБА_1 про стягнення боргу за необліковану електричну енергію задоволити.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Приватного акціонерного товариства "Прикарпаттяобленерго" в особі філії "Західна", на поточний рахунок із спеціальним режимом використання НОМЕР_2 , відкритий в Івано-Франківській філії АТ "Ощадбанк", МФО 336503, код ЄДРПОУ 00131564, одержувач АТ "Прикарпаттяобленерго", 5423 (п`ять тисяч чотириста двадцять три) гривні 62 копійки вартості необлікованої електричної енергії, 345 (триста сорок п`ять) гривень 00 копійок за профілактичний ремонт однофазного електронного лічильника; 350 (триста п`ятдесят) гривень 00 копійок за заміну однофазного електролічильника після складання акта про порушення, 6361(шість тисяч триста шістдесят одну) гривню 15 копійок відшкодування витрат за проведення експертизи приладу обліку.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Приватного акціонерного товариства "Прикарпаттяобленерго" в особі філії "Західна" 3028 (три тисячі двадцять вісім) гривень 00 коп. сплаченого судового збору, згідно квитанції.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому заочного рішення суду.
Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення безпосередньо до Івано-Франківського апеляційного суду .
Учасник справи, якому рішення суду не було вручене у день проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.
Позивач: Приватне акціонерне товариство "Прикарпаттяобленерго", код ЄДРПОУ 00131564, місце знаходження: вул. Індустріальна, 34, м. Івано-Франківськ, 76014, в особі філії "Західна", код ЄДРПОУ 42265687, місце знаходження : вул. Окружна, 10, м. Калуш, Івано-Франківської області, 77300.
Відповідачка: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_3 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 .
Суддя Долинського районного суду В.А.Тураш
Суд | Долинський районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 03.09.2024 |
Оприлюднено | 09.09.2024 |
Номер документу | 121403923 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг |
Цивільне
Долинський районний суд Івано-Франківської області
Тураш В. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні