Ухвала
від 05.09.2024 по справі 373/1906/24
ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 373/1906/24

Провадження № 2/373/901/24

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

05вересня 2024року м. Переяслав

Суддя Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області Лебідь В.В. розглянув позовну заяву ОСОБА_1 до Комунального підприємства Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницьктепломережа", Комунального підприємства "Управляюча компанія "Виробниче управління житлово-комунального господарства Переяславської міської ради Київської області", Комунального підприємства "Переяславське виробниче управління комунального господарства", Університет Григорія Скороводи в Переяславі, третя особа: Переяславський відділ Державної виконавчої служби у Бориспільсьскому районі Київської області, про зняття арешту з майна,

ВСТАНОВИВ:

1. ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до до Комунального підприємства Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницьктепломережа", Комунального підприємства "Управляюча компанія "Виробниче управління житлово-комунального господарства Переяславської міської ради Київської області", Комунального підприємства "Переяславське виробниче управління комунального господарства", Університет Григорія Скороводи в Переяславі, третя особа: Переяславський відділ Державної виконавчої служби у Бориспільсьскому районі Київської області, у якому просить зобов`язати Переяславський відділ Державної виконавчої служби у Бориспільсьскому районі Київської області зняти арешт на належне йому майно, перелік якого міститься у позовній заяві.

Згідно з ч. 1 ст. 187 ЦПК України за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п`яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 185 цього Кодексу.

При вирішенні питання про можливість відкриття провадження у справі оглядом матеріалів даної позовної заяви установлено, що вона не відповідає вимогам закону.

Відповідно до ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити: найменування суду першої інстанції, до якого подається заява; повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти; зазначення ціни позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються; зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов`язковий досудовий порядок урегулювання спору; відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися; перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви; попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв`язку із розглядом справи; підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

2. У позовній заяві відсутні відомості про відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти відповідачів та третьої особи, зміст позовних вимог до кожного з відповідачів; підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав; місцезнаходження доказів (наприклад: у позивача, або іншої сторони).

У комплектах позовної заяви для сторін та третьої особи, не містяться щонайменше докази в копіях, якими обґрунтовується позов, зокрема, витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, технічний паспорт транспортного засобу, копія листа ОСОБА_1 від 16.07.2024, та які потрібно завірити та надати у відповідній кількості відповідачів і третьої особи у відповідності до частин 3, 4 ст. 95, ч. 1 ст. 177 ЦПК України.

Так, копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку встановленому чинним законодавством. Копії документів повинні бути засвідчені належним чином, копії мають бути належної якості та в повному обсязі документа або в обсязі відповідно до визначеного в позові. Копія документа повинна містити весь текст документа (аркуша документа), було видно всі реквізити, поля документа не було порушено, з відміткою про засвідчення копії документа, особою, яка його посвідчує, яка складається: зі слів «Згідно з оригіналом», назви та особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії, яка проставляється нижче підпису, та печатки (для нотаріального завірених копій, копій, що подаються адвокатом як представником (за наявності такої печатки), чи які подаються юридичними особами публічного та приватного права).

Якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в електронній формі, на такі документи накладається кваліфікований електронний підпис учасника справи (його представника) відповідно до вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги».

Підпунктом 2 п. 1 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» встановлено, що ставка судового збору за подачу позову немайнового характеру складає 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто 1211,20 грн.

Позивачем заявлено вимогу немайнового характеру, а тому сплаті підлягає судовий збір у загальному розмірі 1211,20 грн за відсутністю клопотань про звільнення від спати судового збору.

3. Відповідно до ч. 1 ст.185ЦПК України суддя встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

З огляду на викладене, позовна заява не відповідає вимогам ст. 175 ЦПК України, а тому її слід залишити без руху відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України.

Якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статями 175 і 177 ЦПК України позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві (ч. 3 ст. 185 ЦПК України).

З урахуванням викладеного, позовну заяву слід залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків.

Керуючись статтею 185 ЦПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Комунального підприємства Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницьктепломережа", Комунального підприємства "Управляюча компанія "Виробниче управління житлово-комунального господарства Переяславської міської ради Київської області", Комунального підприємства "Переяславське виробниче управління комунального господарства", Університет Григорія Скороводи в Переяславі, третя особа: Переяславський відділ Державної виконавчої служби у Бориспільсьскому районі Київської області, про зняття арешту з майна, - залишити без руху.

Надати позивачу строк для усунення недоліків протягом п`яти днів з дня отримання копії даної ухвали.

Роз`яснити позивачу, що в разі якщо у вказаний строк недоліки позовної заяви не будуть усунуті, позовна заява вважається неподаною і повертається позивачу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СУДДЯ: В.В. ЛЕБІДЬ

СудПереяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області
Дата ухвалення рішення05.09.2024
Оприлюднено09.09.2024
Номер документу121427961
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису)

Судовий реєстр по справі —373/1906/24

Ухвала від 15.10.2024

Цивільне

Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області

Лебідь В. В.

Ухвала від 17.09.2024

Цивільне

Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області

Лебідь В. В.

Ухвала від 05.09.2024

Цивільне

Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області

Лебідь В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні