Ухвала
від 09.09.2024 по справі 911/1898/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

м. Київ

"09" вересня 2024 р. Справа № 911/1898/24

У справі за позовом Заступника керівника Броварської окружної прокуратури Київської області в інтересах держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській, Чернігівській областях

до Товариства з обмеженою відповідальністю «Р-Т Компані»

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Пошуково-зйомочна експедиція № 60 казенного підприємства «Кіровгеологія»

про стягнення заборгованості з орендної плати у сумі 155 537,61 грн., розірвання договору оренди та повернення майна

Суддя Карпечкін Т.П.

За участю представників:

від прокурора: Наумова К.О. (посвідчення № 069057 від 01.03.2023 року);

від позивача: Зікрата М.М. (витяг б/н б/д);

від відповідача: не з`явився;

від третьої особи: не з`явився;

Встановив:

До Господарського суду Київської області надійшла позовна заява Заступника керівника Броварської окружної прокуратури Київської області в інтересах держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській, Чернігівській областях до Товариства з обмеженою відповідальністю «Р-Т Компані», за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Пошуково-зйомочна експедиція № 60 казенного підприємства «Кіровгеологія» про стягнення заборгованості з орендної плати у сумі 155 537,61 грн., розірвання договору оренди та повернення майна.

Ухвалою Господарського суду Київської області від 05.08.2024 року відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 09.09.2024.

В підготовче засідання 09.09.2024 представник відповідача та третьої особи не з`явились, вимог ухвали Господарського суду Київської області від 05.08.2024 не виконали.

Позивач вимог ухвали Господарського суду Київської області від 05.08.2024 не виконав.

Згідно п. 1 ч. 1 ст. 177 Господарського процесуального кодексу України завданням підготовчого провадження є остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу .

Як передбачено п. 3 ч. 2 ст. 183 Господарського процесуального кодексу України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках, коли питання, визначені ч. 2 ст. 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.

Враховуючи вищевикладене та неможливістю з`ясування усіх обставин, передбачених ч. 2 ст. 182 Господарського процесуального кодексу України, що перешкоджає завершенню підготовчого провадження, суд дійшов висновку про відкладення підготовчого засідання.

Керуючись ст. ст. 177, 182, 183, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Відкласти підготовче засідання на 30.09.2024 року о 15:15.

2. Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Київської області (м. Київ, вул. С. Петлюри, 16/108, в залі судових засідань № 5).

3. Зобов`язати позивача, відповідача та третю особу виконати вимоги ухвали Господарського суду Київської області від 05.08.2024.

4. Викликати в судове засідання повноважних представників учасників справи. Повноваження представників мають бути оформлені відповідно до вимог, викладених у статті 60 Господарського процесуального кодексу України з наданням суду документів, що підтверджують повноваження представників.

5. Інформацію по справі сторони можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет (http://court.gov.ua/fair/).

6. Довести до відома сторін, що всі документи (заяви, клопотання, заперечення, відзиви тощо) подаються через систему "Електронний суд" із застосуванням кваліфікованого електронного підпису після реєстрації своїх офіційних електронних адрес в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаці іній системі. Для осіб, які зареєстровані в системі "Електронний суд", повідомлення, виклики, ухвали, судові рішення та інші процесуальні документи надсилаються в електронному вигляді автоматично.

7. Копію ухвали Господарського суду Київської області надіслати учасникам по справі.

8. Згідно ч. 2 ст. 235 Господарського процесуального кодексу України дана ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

9. Відповідно до приписів ст. 255 Господарського процесуального кодексу України дана ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Суддя Т.П. Карпечкін

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення09.09.2024
Оприлюднено12.09.2024
Номер документу121501014
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі) про державну власність щодо оренди

Судовий реєстр по справі —911/1898/24

Рішення від 25.11.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 23.10.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 30.09.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 09.09.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 05.08.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні